Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Debilove debilni a jini

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 6:09 pm    Předmět: Debilove debilni a jini Odpovědět s citátem

Tak panove tohle ja nechapu a doufam ze to neni nikdo z vas:

http://www.stream.cz/video/160329-be-good-policie-pomaha-a-chrani?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber

Staci par takovych debilu a dopadnem jako nemecti kolegove, kde na paintballovou zbran je nutny zbrojak a da se pouzit jen na par vyhranenych mistech v nemecku.......


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 6:39 pm    Předmět: Re: Debilove debilni a jini Odpovědět s citátem

papez napsal:
Tak panove tohle ja nechapu a doufam ze to neni nikdo z vas:

http://www.stream.cz/video/160329-be-good-policie-pomaha-a-chrani?utm_source=Seznam&utm_medium=RSS&utm_campaign=Vyber

Staci par takovych debilu a dopadnem jako nemecti kolegove, kde na paintballovou zbran je nutny zbrojak a da se pouzit jen na par vyhranenych mistech v nemecku.......


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Žádnej strach. Je to jen stupidní sehrané video.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim kterej policajt by jim půjčil dobrovolně uniformu a služební auto pro takovejhle kousek a ještě by se s tím chlubil na netu moc mi to jako nahraný nepřipadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mne to taky prijde sehrany nevim jestli by takhle zdrhali ja bych teda tasil a pak bych ty dva dotycny chtel videt Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste par debilu a zkoncime jako v Anglii, kde si uzakonili pravo Sariia a s nozem tam take nesmis ..... multikuli bratre v triku ? D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle video jsem viděl prvně zhruba předevčírem a jak říká "cita.s", taky se mi to moc nezdá. Myslim, že by se s nima ti policajti dlouho nemazali.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen snad ještě něco málo:

Pohled z více kamer;celkově špatné zvuky okolního prostředí;dabing; policisté bez hodnosti. V čase 0:38 je vidět ještě jedno policejní auto, takže se jedná o místo vedle policejní stanice; nízká pravděpodobnost, že by si policisté po nedávné aféře (pinpong s terčíky) šli zapinkat na takto veřejné místo; dále neměli klíčky od auta; a že kdyby to byli skuteční policisté reagovali by zajisté jinak...

Výběr z některých přízpěvků ze streamu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě se to taky nezda, zejmena vzhledem k počtu zapojenych kamer a skutecnosti, ze ten s tou na strese nikam nezdrha ani pote co utekli soukmenovci. At uz je to jak je, kazde zneuziti paintballove zbrane proti civilistum (poldy nevyjimaje) je zhovadilost, ktera nas muze vsechny leda poskodit
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No oni tito švestci nemaj na opasku ani pistoli a pokud jdeš ven z oddělení v uniformě, vždycky u sebe pistoli musíš mít - je na to nařízení. Aj ty tonfy se mě zdálo, že maj spíš zastrčený za opaskem, než v opaskovém závěsu.
Ona uniforma sama sehnat dá. Takže to spíš vypadá že je to nahraný. Mě toto někdo udělat, taky hned tasím a opětuju střelbu ostrejma . Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jasné, navíc to, s čím si pinkají je asi paintballová kulička Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EDA



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak už bylo řečeno : nemají hodnostní označení , zbraň a služební odznak - takže nahrané
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No je fakt, že když se na to dívám znova ta ty šašci v uniformách jsou nejspíš nahraný, ale to auto asi ne to se jim prostě hodilo jako kulisa tak ho použili, takže jediná otázka je jestli to bylo s tichým souhlasem Policie nebo opravdu dělaj moc pěknou reklamu PB přímo u Policie samotné
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je Fake jako kráva Laughing Laughing

Na auto jim stačila bílá octávie - 1 počítač s grafikou + připojený plotter kde si vyříznou samolepy dle libosti. Wink
Uniforma lehce k sehnání......
jak psal Jaroslav určitě by si nepinkali po aféře, a kamera na střeše Rolling Eyes ???- trapárna největší.....
A střih??? - no nevím pokud znáte podobná videa - je to spíše snímáno z jednoho pohledu, který kolikrát zdrhá...
No pod tímto videem najdete přízpěvky, které pravdivost také napadají....

Ano jsou to debilové ... a ještě k tomu pěkný trapáci Laughing Laughing
Měli to aspoň nahrát pořádně Wink ( abych tomu uvěřil i já... )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi je to opravdu fake, ale i tak jsou to debilové. Střílet po někom, kdo nemá masku...
Nehledě na to, kdyby se toho náhodou chytil nějakej další debil z Novy, který má zrovna okurkovou sezónu, tak tu máme aféru jak víno. Už vidím Borhyovou, jak koulí očima a rádoby vážným ksichtem hlásí: "Skupina militantních paintballistů napadla policejní hlídku..." a moje sousedka od naproti, černá kronika a seniorka v jedné sobě, bude na mě ukazovat prstem a všem říkat: "to je von, ten terorista, on taky hraje ten pintbol." Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

presne, musime byt dobre schovany v lesich a co nejmin videt, nez to cele praskne Laughing a prijde nase chvile Shocked
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ňák tomu nerozumim,tohle už nejni pr.del
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nojmis



Založen: 17. 03. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a ti policajti si chodí pinkat na stejné místo ve stejný čas:D až si na ně jednou počíhali militantní paintballisti, kteří se zrovna vraceli z WZ:DDD ale pokud to auto bylo opravdové tak to mohlo ty skutečný poldy docela naštvat...
_________________
Teorie evoluce neexistuje, existuje pouze seznam živočišných druhů, které
nechal Chuck Norris přežít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo hrany to asi je, nicmene to nemeni nic na faktu ze autor je debil. ja jsem clovek co rad hraje pb, a nemusim pichat do vosiho hnizda ze udelam video jak radoby strilim nejaky gumy. musi to byt nejakej uber kreten co tohle vymyslel. nebo nejakej AS
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

navic ma to "policejni auto" po stranach cerne listy, vozidla PCR nemaji... maji listy odstraneny.
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
navic ma to "policejni auto" po stranach cerne listy, vozidla PCR nemaji... maji listy odstraneny.

Cool Good postřeh Cool - jsem si toho ani nevšiml - to potvrzuje to mé tvrzení o falešném autu než o půjčení...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj,je to nahraný,jak sviň.(povšiměte si poklic na kolech,antény a policistovy bradky!!)To,ale nic nemění na tom,že takováhle "hovada s.r.o.",akorát nahrávají ještě větším debilům,aby se toho chytili,jako ho*no košile a s patřičným komentářem to převáděli před veřejností,jako status quo,co jsou ti paintballisti zač... Je to "děsná prdel"dokud si aktéři neuvědomí všechny možné důsledky z takovýchhle stupidních videí vyplývající....
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RUDA



Založen: 11. 11. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: ŽACLÉŘ

PříspěvekZaslal: so duben 18, 2009 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dnes jsme po půl roce navštívili Milovice a nedá mi to,abych se nepodělil o zážitky. No prostě hrůza a běs.Připadalo nám,že si celý Milovice a široký okolí dělá z tohoto místa smetiště. Minulý rok tam byl bordel,ale to co se tam hromadí teď,tak to je mazec.Dokonce i dnes tam přijel nějaký debílek s přívěsem plným bordelu co nemá na popelnici.Než jsme stihli zareagovat,tak si nás všimnul,vycouval a zmizel. My taky nejsme žádní svatoušci,ale je fakt,že si bordel po sobě napytlujeme a odvezeme.Může pak zas nějaký blbeček napsat,že je po paintballu a airsoftu v Milovicích bordel.Jo určitě je i mezi náma dost prasat,ale tohle už je moc.Už vidím tu reportáž.Vykulený redaktor z Novy, k tomu nějaký dement v maskáčích jako autentický svědek a prasata paintbállisti jsou na světě.Omlouvám se za příspěvek mimo téma,ale muselo to ven, dokud jsem nasranej. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne duben 19, 2009 6:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

normalni, ted uklizime jeden objekt kde budeme za cas hrat a toho bordelu tam jsou fakt tuny, zahadne se nam tam objevujou i gumy, budu muset hodit rec s majitelem blizke autoopravny. ale celej objekt byl snad pouzivanej jako skladka a navic tam bydleli degeši takze samej sajrajt. a napisy toto neni skladka moc nezabiraji. mam chut udelat napis "toto neni skladka, kdo to porusi bude zastrelen" neni to proti zakonu bo tak neco?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kratký vystížný komentář : jednoznačne fejk stačilo mi 46 sekund. 0:46 na střeše tý budky je vidět kameraman

po opětovný prohlídce ten samý maník v zaběru . 0:38 před zumovaním

a do třetice v 53 sekundě je tam za policajtem vidět maník v bežový kšiltovce kterej vypadá taky jak nějakej kameramn ale jistej si tím nejsem

nehedě na to že kameraman který doprovazí ty kluky není vidět ani v jednom celku z ostatních kamer což znamená že klidně ze zaběru odešel,Tj: je to uplně jiný časový usek mezi zaběry nejely to na jeden zatah (hodně divně to vypadá na začátku kdy vylejzají ze křový kamera jde cca metr za nima v v prostřihu z druhý kamery tam kameraman není


Naposledy upravil kanec dne po duben 20, 2009 11:57 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Jen snad ještě něco málo:

Pohled z více kamer;celkově špatné zvuky okolního prostředí;dabing; policisté bez hodnosti. V čase 0:38 je vidět ještě jedno policejní auto, takže se jedná o místo vedle policejní stanice; nízká pravděpodobnost, že by si policisté po nedávné aféře (pinpong s terčíky) šli zapinkat na takto veřejné místo; dále neměli klíčky od auta; a že kdyby to byli skuteční policisté reagovali by zajisté jinak...

Výběr z některých přízpěvků ze streamu.


to není policejní kára ale ochcávka TAXI v kombiku a to že neměli klíčky bylo podle mě schválně, takovej joke
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RUDA napsal:
No dnes jsme po půl roce navštívili Milovice a nedá mi to,abych se nepodělil o zážitky. No prostě hrůza a běs.Připadalo nám,že si celý Milovice a široký okolí dělá z tohoto místa smetiště. Minulý rok tam byl bordel,ale to co se tam hromadí teď,tak to je mazec.Dokonce i dnes tam přijel nějaký debílek s přívěsem plným bordelu co nemá na popelnici.Než jsme stihli zareagovat,tak si nás všimnul,vycouval a zmizel. My taky nejsme žádní svatoušci,ale je fakt,že si bordel po sobě napytlujeme a odvezeme.Může pak zas nějaký blbeček napsat,že je po paintballu a airsoftu v Milovicích bordel.Jo určitě je i mezi náma dost prasat,ale tohle už je moc.Už vidím tu reportáž.Vykulený redaktor z Novy, k tomu nějaký dement v maskáčích jako autentický svědek a prasata paintbállisti jsou na světě.Omlouvám se za příspěvek mimo téma,ale muselo to ven, dokud jsem nasranej. Evil or Very Mad


No včera jsem se přidal k ciklistickému národu a po celé cestě jsem si všiml 3 skládek. ( v úseku cca 15 km ). dle mého úsudku nebyli ani nijak staré...myslím si tedy ( i dle tvého přízpěvku ) že opět začíná v ČR nová móda v zakládání černých skládek a jejich následné doplňování. To je tak drahé to odvést rovnou do odpadu do dvora ??. Já to dělám a max. tam nechám 150kč. ??? - jsou to Debilové...( a to jsem tam i viděl vykládat bordel normální lidi v normálních autech ( žádný hundrtky a podobné sociální vozy ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno muzu rict ze tady u hranic to mnohdy delaj i nemci. to by clovek ani nerekl Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po duben 20, 2009 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
mno muzu rict ze tady u hranic to mnohdy delaj i nemci. to by clovek ani nerekl Smile
u nás jsou němci možná slušnejší než češi a mame snima vřelé vstahy co se týká vození odpatků tak to dělaj spíš jedinci nebo firmy z vnitrozemý němci v pohraničí mi příjdou normalní narozdíl od nácků z vnitrozemí který si o sobě myslí že sežraly šalamounovo hovno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Uziel Gal napsal:
mno muzu rict ze tady u hranic to mnohdy delaj i nemci. to by clovek ani nerekl Smile
u nás jsou němci možná slušnejší než češi a mame snima vřelé vstahy co se týká vození odpatků tak to dělaj spíš jedinci nebo firmy z vnitrozemý němci v pohraničí mi příjdou normalní narozdíl od nácků z vnitrozemí který si o sobě myslí že sežraly šalamounovo hovno

No jo, tys byl dycinky sudeťák jak hrom Henleine Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út duben 21, 2009 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to výš my übermenschen ze sudet držíme vždy spolu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate