Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

plnění z Linde lahví

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 7:59 am    Předmět: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

ahoj lidi, začíná být problém s hasičáky a proto hodlám pořídit velkou láhev CO2 kterou nabízí Linde - nevíte někdo prosím zda v těchto lahvích (používají se i při svařování) je i stoupačka, nebo je třeba lahev otáčet ?? Dále by mě zajímalo jak je to z tlakem (oproti hasičáku) je zde větší nebo menší ?? a na závěr jaký je tam závit (zda čistě náhodou není shodný s hasičákovým) díky za veškeré informace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:08 am    Předmět: Re: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

Ahoj tak u Co2 lahví na svařování stoupačka není(protož ten kdo svařuje potřebuje aby mu šel plyn a né tekutina) takže je třeba ji otáčet! No tlak by dle mého názoru měl být stejný jestli si to ještě pamatuju dobře z fyziky takže jak v hasičáku tak ve velké lahvi by měl být totožný! no ale s tím závitem bych tipoval to nevím

PS:taky jsem nad tím uvažoval ale nakonec mě odradilo to že to musím překlápět špatná manipulace! navíc náš team sehnal 5 hasičáků takže s tím nemáme problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za odpověď ,ale potkalo mě fakt supr štěstí - dnes jsem byl ve zběrně a hle co jsem neuviděl - "dvě matky všech bomb" 30 kg hasičáky rok výroby 80 to tnamená, že jsou OK ještě na nějakých 12 let. poslední revize je z loňska.Protože jsou ve zběrně jsou bez ventilu a stoupačky,ale to už jsem domluvil v Albecu kde to dělaj a je to záležitost 500 stovky + naplnění : láhve jsem koupil každou za 120 Kč mám z toho fakt radost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caroprd



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Mám .....zatím

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 2:09 pm    Předmět: Re: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

dlouhy chlap napsal:
ahoj lidi, začíná být problém s hasičáky a proto hodlám pořídit velkou láhev CO2 kterou nabízí Linde - nevíte někdo prosím zda v těchto lahvích (používají se i při svařování) je i stoupačka, nebo je třeba lahev otáčet ?? Dále by mě zajímalo jak je to z tlakem (oproti hasičáku) je zde větší nebo menší ?? a na závěr jaký je tam závit (zda čistě náhodou není shodný s hasičákovým) díky za veškeré informace
ALE U LINDE SE PLATÍ PRONÁJEM LKÁHVE A TA VÝJDE NA ROK 2500KČ
_________________
Dvakrát měř a pak sežń nekoho kdo bude řezat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 6:25 pm    Předmět: Re: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

Ale takhle zaplatí jen 1240Kč, tak proč by si je půjčoval?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mam linde lahev a urco tam stoupacka neni..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caroprd



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Mám .....zatím

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 12:21 pm    Předmět: Re: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Caroprd napsal:
ALE U LINDE SE PLATÍ PRONÁJEM LKÁHVE A TA VÝJDE NA ROK 2500KČ

Ale takhle zaplatí jen 1240Kč, tak proč by si je půjčoval?
a kde ten CO2 bude mít to by ho musel stejně přepustit do své láhve
_________________
Dvakrát měř a pak sežń nekoho kdo bude řezat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

"matku všech bomb" mi naplní v libereckém Albecu za cca 500Kč !! nic jiného než výše uvedený ventil a stoupačku platit nebudu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:44 pm    Předmět: Re: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

Caroprd napsal:
Rogan napsal:
Caroprd napsal:
ALE U LINDE SE PLATÍ PRONÁJEM LKÁHVE A TA VÝJDE NA ROK 2500KČ

Ale takhle zaplatí jen 1240Kč, tak proč by si je půjčoval?
a kde ten CO2 bude mít to by ho musel stejně přepustit do své láhve


Varianta a)
Podívej je to jednoduché. 2 láhve a ventily ho stály celkem 1240Kč. Bude muset dojet sem tam doplnit ty láhve čili bude platit něco za benzín a pak samozřejmě něco za CO2.

Varianta b)
Když si bude pronajímat láhev u Linde, tak zaplatí 2500Kč za 1 láhev. Pak dost pochybuju, že Linde láhve mají nekonečný obsah CO2, takže stejně bude jezdit pro doplnění (benzín+CO2)

S variantou a jsme dosáhli ceny nižší o 1260Kč a navíc máme o láhev navrch. Pokud tu tedy nejsou teoreticky drobnosti jako: CO2 od Linde zdarma, CO2 od Linde levnější nebo méně propáleného benzínu při dojíždění pro CO2 do Linde, tak už nelze pochybovat o tom, která varianta je lepší.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caroprd



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Mám .....zatím

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 5:03 pm    Předmět: Re: plnění z Linde lahví Odpovědět s citátem

a kdo mu ty láhve naplní linde iné než své láhve tedy za pronjem neplní
_________________
Dvakrát měř a pak sežń nekoho kdo bude řezat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosím asi jsi si nevšiml 3 příspěvku, kdy jsem psal že jsem získal 2 ks 30Kg hasičáků - Linde tedy padá a nadchází éra hasičáků Toť na vysvětlenou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 1:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš hlavní organizátor má svůj kontakt na plnění lahví a vim, že Linde to není. Ostatně těch míst kde se to dá levně plnit je víc. Ne jen Linde.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migin



Založen: 16. 01. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsak ty lahve budou jeho a v Linde je jen čenžne za plné, teda alespoň takhle to šlo v Uherském Hradišti, ja mám 6KG potravinářskou, kterou sem našel v jednom automatu na kafe v práci, byla tam přebytečná, tak jsem si ji pujčil, no a za 250KČ je výměna za plnou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate