Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlaveň na MR2

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 5:04 pm    Předmět: Hlaveň na MR2 Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenost s jinou než originální hlavní na MR2?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne leden 14, 2007 11:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No protože zdejší majitelé MR2 s jinou než origoš hlavní asi zkušenost zatím nemají tak jsem zkusil zahraniční fóra (hlavně mi pomohlo http://www.pbreview.com/products/reviews/4226/ ) a jelikož jsem chtěl nějakou střední délku (možná dojde jednou i na "sniperskou" 18" ale zatím radši kratší) vyšlo mi tohle:

-buď J&J Performance Ceramic for spyder 14 inčů kterou se mi ale nepovedlo najít na českém trhu a nákup v zahraničí je na mě příliš složitý .... Wink

-nebo Trinity Accurate Barrel 14" /Spyder MR z www.paintballshop.cz . Objednal jsem ji a dnes jsem ji byl vyzkoušet.
Proti originální hlavni rozhodně zvýšená přesnost (na 35 m s kolimátorem 20 ran, vše do čtverce 0,2 X 0,5 m - větší rozměr je samozřejmě rozptyl ve výšce) a to jsem se zbavoval podle mě velmi nepřesných kulí Draxxus Blaze.
Jsem zvědav jak to bude lítat s Archon Ink´d které si s původní hlavní rozuměly daleko líp než Blaze.
Seženu Inky a uvidím jak se to ještě zlepší ( doufám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No konecne nekdo, kdo napise presny udaje a ne nejaky: "Ty vole ta trimetrova roura je fakt supermegabomba, mnohem lepci nez co tam byla predtim!)" Smile

Ja osobne stejne myslim, ze rozdily v presnosti muzou byt, ale dostrel to neovlivni a osobne chci zkusit APex, kterej jde na Spyder sehnat a dokonce jde ten predek oddelat z mizerne origos hlavne a nabastlit na nejakou lespsi a delsi.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry výraz čtverce 0,2 X 0,5 m je blbost že jo? Confused - je to samozřejmě obdélník Wink .

Zvýšení dostřelu jsem neočekával a neočekávám - jde jen a jen o tu přesnost.
Rozptyl v horizontálním směru 20 cm je sice na tu vzdálenost asi celkem malý ale možná že je způsoben tím že jsem stál a MRka byla bez ramenní opěrky - v kleče s opěrkou nebo vleže by to mohlo být lepší. No a pak ještě ty koule Inky........
Občas laškuju s myšlenkou zafixovat kvér fakt napevno do nějakýho svěráku ale jsem moc línej něco takovýho táhnout ven z dílny ...... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na jednom serveru to delaji (bohuzel uz nevim kde). Maji na to takovej ponk s radarem a kdyz recenzujou zbran,strilej do terce, merej ustovku a pak zmerej jak daleko jsou od sebe nejvzdalenejsi zasahy. Koule co ulitnou stranou vyskrtavaji jako vadne. A jeden se pak divi, jak male rozdily v tech zbranich jsou, protoze vsecko strili skoro stejne. Problem ale asi je, ze maji nejakou fixni vzdalenost a ty rozdily by byly videt prave az na hranici dostrelu. STrasne me ale irituje, kdyz nekdo dela "recenzi" na hlaven a neni tam videt ten terc a udani vzdalenosti, takze je to jen takovej subjektivni blabol. Jedinej test co jsem nasel a za neco stal byl asi z roku 2003, testoval asi 10 hlavni v kombinaci s asi dvaceti typy kulicek a jedina hlaven co se nejak vyrazne odlisovala byla All American 16 ve spojeni s marbalizery. Tam byl rozdil dost zasadni, vsechno ostatni plus/minus to same.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Komar



Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 11:03 am    Předmět: Re: Hlaveň na MR2 Odpovědět s citátem

Cau Cofey nemohl by jsi mi něco řict o MR2 a hlavně jak to tam je s tou hlavni??Dik

Naposledy upravil Komar dne út květen 08, 2007 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zeptej se Cofeyho!! ....... trochu vejš...psal tam modře!
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hi Filo Smile

to Komar:

Jsem spokojen, neměnil bych.
Ale:
Je dost těžká (real gun minimálně váhou Smile )
Její elektrickou spoušť naplno využiješ jen s el. zásobníkem. Ten se nebude asi moc líbit Tvým kolegů na některých military akcích - někdy se hraje na 50-ový zásobník (ale není pravidlem - já je střídám tak půl na půl). Pokud k tomu nebudeš mít el.zásobník tak se dá hrát maximálně v režimu semi pokud nechceš riskovat seknutí koule boltem (při režimu 3-dávka nebo dokonce full auto) a tím pádem je to v podstatě MR1 se dvěma rozdíly:
1) má to samomazný bolt z odolného NASA Smile plastu
2) el.spouť na MR2 se dá velmi kvalitně poštelovat - mám ji na minimální zdvih a je velmi jemná - mě max. vyhovuje

Díky velmi uzkému předpažbí jsi značně limitován pokud budeš chtít zakoupit "lepší" hlaveň - musíš sehnat hlaveň pro MR2 nebo MR3 páč jiné hlavně tam nedostaneš skrz velmi úzkou díru v tom předpažbí (origoš hlaveň není v žádném případě špatná) ale hlavně si hold kupujeme vždycky o trochu delší než přibaluje výrobce....
V době kdy jsem to řešil já tak byly k mání pouze dva výrobci (J&J a Trinity) a z toho pouze jeden se prodával u nás -Trinity. Možná se situace změnila - nepátral jsem po tom.
Mám Trinity 14´a jsem spokojen.
Zbraň jednoduchá na rozebrání a vyčištění a to i v polních podmínkách. Během 2 minut ji vykucháš včetně boltu, vyčistíš a zase poskládáš... Při správně volených kuličkách a rozumné kadenci (viz.výše) to budeš dělat tak jednou za uherský rok ale já teď trochu experimentuju (střelba fullauto s obyčejným zásobníkem) a tak občas čistím komplet a jaxem psal je to v pohodě.
Víc mě nenapadá co k tomu napsat.
Od začátku své PB kariery jsem měl v ruce VictoraII, C 98, A 5 a MR1 a zase bych asi sáhl po MR2 nebo MR1 (Tippmanisti prominou Wink )

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komar



Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 7:28 pm    Předmět: Re: Hlaveň na MR2 Odpovědět s citátem

Cofey dik moc ještě se rozmyslim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mib



Založen: 01. 02. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2007 11:36 am    Předmět: rozborka MR2 Odpovědět s citátem

Zdarec mám dotaz na někoho kdo má zmáklou MR2 (např. Cofey). Zajímalo by mě, jak je to vlastně s rozborkou závěru+kladívka? Viděl jsem pouze schéma zbraně a zarazil mě její natahovací mechanismus. Jde mi o to pokud by se mi např. ve zbrani sekla koule a já ji chtěl vyčistit, zda lze jednoduše vytáhnout závěr a kladívko bez použití nářadí jako je tomu u např. starších Spyderů, nebo je nutno složitě rozebírat ono „natahování“ a kdo ví co ještě ?!?

PS: není ACSko to ve skutečnosti jen reklamní trik?

Díky za odpověď
_________________
www.xwings.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2007 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Mibe.
Pokud máš namontovanou pažbu tak ji musíš sundat pokud chceš vykuchat bolt a úderník. Na sundání pažby potřebuješ imbus klíč (povolit jeden šroub) max. 10 vteřin.
Pokud pažbu namontovanou nemáš tak žádný vercajk nepotřebuješ. Na natahování nic nerozebíráš, prostě to vysuneš. Je to fakt jednoduché - zvládne to bez nářadí i moje žena Smile

Add ACS - nevím - fakt je, že jsem nad tím nebádal a pokud mi někdo je schopen a ochoten vysvětlit princip na kterém ACS funguje tak mu budu vděčný (a myslím že nejen já).
Každopádně vím že mi to koule moc neseká......

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2007 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.kingman.com/section/emarker/acs.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2007 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha - díky za link. Vypadá to jednoduše, akorát mám takový filing že ta pružina je dost tuhá než aby ji zastavila kulička, ale možná se pletu - musím vykuchat bolt a vyzkoušet jaký klade odpor...
Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komar



Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:39 pm    Předmět: Re: Hlaveň na MR2 Odpovědět s citátem

Cofey prosimtě jak se šteluje ta spoušt na MR2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 5:31 pm    Předmět: Re: Hlaveň na MR2 Odpovědět s citátem

Komar napsal:
Cofey prosimtě jak se šteluje ta spoušt na MR2


Sorry za pozdní odpověď jsem za hranicemi se sporadickým přístupem k Netu.

Šteluje se jednoduše - červík 1. přímo ve spoušti Ti dolaďuje "jemnost", červík 2. který je svisle Ti naklání celou spoušť.
Tzn. nejdřív ladit červíkem č.2 a potom jemně doladit červíkem č.1

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komar



Založen: 08. 05. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:38 pm    Předmět: Re: Hlaveň na MR2 Odpovědět s citátem

Nevite někdo jestly jde koupit nahradni pažba original MR2?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate