Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

použití značkovače proti zloději
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říká Hogi........Zloděje(kriminálního živla) zlikvidovat totálně, aby nemohl vypovídat. Když ho střelíš třeba to haxny, tak tě ještě šmejd zažaluje a bydeš mu platit bolestný do konce života. Takovejch případů je tři prdele. Ovšem PB gunem asi nikoho moc nerozstřílíš na kaši.
Jo a ta varovná do vzduchu je pěkně nevýhodná při přepadení v nižších patrech, dáš varovnou do vzduch a další do hajzla a rázem máš dvě mrtvoly....jedna střenka u telky o patro vejš a druhej mrtvej negr s tvojí šunkou v kuchyni Wink
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lemur



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:

Jenze na vojne to bylo jeden vystrel do vzduchu a zbylych 29 v dlooouuhe davce do prchajiciho pres caru. Co ty "Vzorny pohranicniku" Twisted Evil


2 Borodov: Pokud jsi byl do 17.11.1989 "v boji", tak se ti omlouvám, pokud ne, tak mlč navždy, neb nevíš o čem mluvíš............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koky_



Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 60
Bydliště: SZ-/ TEAM B

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

admix napsal:
Strilet na zlodeje paintballkou je blbost, na kriminalni zivly jen ostre vcelky - havet se musi redukovat Twisted Evil (mimojine hrozi riziko, ze zlodej bude ozbrojenej a vy ho tema kulickama akorat naserete)


Mas recht, jednu na hrud mezi 5 - 7 hrudni obratel a je klid. Hlavne nerikat na cely kolo ze je to parchant a nemel u tebe doma co delat, tim si soudce neziskas. Staci hrat ustrasenyho a rikat ze si nevedel ze je zbran nabita, ze myslel ze ma v ruce zbran atd. Nemyslim si ze by se soudce njak vyrazne zastaval zlodeju.

ALE hlavni je nehrat si na frajera. Zivot mas jenom jeden Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 2:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

admix napsal:
Strilet na zlodeje paintballkou je blbost, na kriminalni zivly jen ostre vcelky - havet se musi redukovat Twisted Evil (mimojine hrozi riziko, ze zlodej bude ozbrojenej a vy ho tema kulickama akorat naserete)


Po dvou stovkách kulí by byl rád kdyby se vůbec posadil Evil or Very Mad
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je sice pekny, ale nez bys do nej stihnul vysazet i blbejch 50 kuli, tak bys moh mit prepocitany zebra nozem, nebo vcelku v hlave Laughing Ono se to nezda, ale v byte muze mit i zkusenej strelec problem vytasit bouchacku a sejmout lupice driv, nez ten se k nemu dostane treba s nozem - bezpecna vzdalenost pro taseni se udava okolo sedmi metru, kdyz stihnes tasit (a pripadne natahnout) dost rychle .. A nekdo je i toho nazoru, ze v byte je mozna lepsi nazhavenej teleskop v ruce Smile Ale urcite jsou tu vetsi odbornici na obranu, treba se vyjadri
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

lemur napsal:

2 Borodov: Pokud jsi byl do 17.11.1989 "v boji", tak se ti omlouvám, pokud ne, tak mlč navždy, neb nevíš o čem mluvíš............


Troufnu si tvrdit ze o Sprave vojsk MV a take o PS vim pomerne dost. Kazdopadne pokud jsem se Te dotknul tak se omlouvam. Jinak budu zastavat pravo na svobodu projevu. Pokud tato nevede k popirani prav a svobod jednotlivcu, skupin obyvatelstva a narodnostnich mensin.

medaile Za zásluhy o ochranu hranic ČSSR (1976-1990)

PS: zrejme to sem uz asi nepatri. Treba to nejaky admin smaze... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

admix napsal:
To je sice pekny, ale nez bys do nej stihnul vysazet i blbejch 50 kuli, tak bys moh mit prepocitany zebra nozem, nebo vcelku v hlave Laughing Ono se to nezda, ale v byte muze mit i zkusenej strelec problem vytasit bouchacku a sejmout lupice driv, nez ten se k nemu dostane treba s nozem - bezpecna vzdalenost pro taseni se udava okolo sedmi metru, kdyz stihnes tasit (a pripadne natahnout) dost rychle .. A nekdo je i toho nazoru, ze v byte je mozna lepsi nazhavenej teleskop v ruce Smile Ale urcite jsou tu vetsi odbornici na obranu, treba se vyjadri


Very Happy Moje poznámka byla samozřejmě spíš žertovného charakteru, tak ji neber zase moc vážně. Já osobně bych dal v uzavřeném prostoru také přednost boji na kratší vzdálenost. Už jen proto, že paintballkou střílim půl roku a v sebeobraně mám několik let výcviku.

Ohledně té vzdálenosti pro bezpečné tasení jsem viděl video kdy policista měl tasit zbraň z pouzdra, odjistit a "vystřelit". Proti němu stál na 10m filipínský mistr Kali Grand Tuhon Leo T. Gaje a policista to prostě nestihl.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasny, ja to taky napsal s velkou davkou skryte ironie Smile
Co se tyce toho taseni, mas pravdu - tech 7 metru pocita taky s momentem prekvapeni pro obe strany, ty modelovy situace nejsou dost dobre vypovidajici, kdyz oba vi, co maji delat a kam bezet Smile Kazdopadne nam z toho asi vyplyva, ze pokud je clovek prepaden v byte, tak bud jde s natazenou a odjistenou pistoli v ruce a je pripravenej ji pri napadeni pouzit, nebo si vezme instantni klacek a v pripade potreby zlodeje upravi k obrazu svemu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vystrelit jedno oko je blbost. Musite mu vystrelit obe oci, aby vas nemohl identifikovat a vzhledem k tomu, ze nikdo nemusi svedcit proti svym blizkym a vzhledem k tomu, ze nelze odsoudit skupinu obyvatel za neco, co spachal prokazatelne jeden (v tomto pripade maximalne dva) pachatel, tak by mel byt pripad odlozen bez ohledu na to, co si o tom kdo mysli Smile. Doporucuji mirit primarne na hlavu, protoze to je jedine misto, kde je paintballova zbran skutecne ucinna a nehrozi, ze dotycneho jen naserete (mozna na uvod nekam jinam, aby se ten v "nouzi" stacil vzdat). Rekl bych, ze pokud dotycneho netrefis do oka hned pri prvnim vystrelu, tak z cela jiste nebyl na uteku Smile a tudiz ses ho mohl obavat. Rekl bych, ze i soudci jsou jen lide a pokud je presvedcite, ze jste z dotycneho meli strach, jiste to bude hrat ve vas prospech. Hlavne by nemel nabyt dojmu, ze byste si ho radi podali (treba jeste jednou).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 11:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak uz bylo napsano, zbytecny riskovani vlastniho zivota Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Cool celej gun mam slozenej kousek od postele, staci stisknout on/off vypinac vzduchu a zapnout, k akci je ready cca 150 reballu(gumovych kouli) ktere jsou schopne se behem 5 vterin premistit k lupicovi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Papeži uvědomuješ si že gumový kule se po přemístění k lupičovi zase rychle přemysťují směrem k tobě??? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám sice PB rád , ale rozhodně bych něměl u postele v pohotovosti svůj značkovač. Do ložnice patří pořádná ženská ( i když to má hlaveň Wink )
To je jak - když mi bylo 10 tak jsme sebou tahali nunchaky - protože sme žrali Bruce Leeho Laughing
Berte to s rezervou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jé to bych ho rychlejš umlátil kropáčem Laughing paintballku mám v jedný skříni,hlaveň mám věčinou ve druhý,cočko mám v garáži věčinou prázný Laughing,zásobník se nikde válí-to než bych to sestrojil Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2008 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj názor na toto téma jest, že zastřelit člověka neni tak snadné, jak se po přečtení výše napsanejch řádků zdá Rolling Eyes . Určitě bych sáhl raději po PBkvéru a vysolil bych mu,co by zásobník dovolil. PB-kvér nedělá takový hluk jako pravá zbran(neprobudí sousedy a dá dostatek času při nějakém zranění poupravit situaci ve svůj prospěch za použití fantazie). Navíc kdyby došlo do důsledku, je to tvrzení proti tvrzení! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom pripade by jsi mel jedinou sanci - kdybys mu doubletapem trefil obe oci Laughing Rolling Eyes Jinak je to zadost o Darwinovu cenu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2008 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No kluci. Poměte na strážníka městské policie Praha, jak dopad když laškoval s jedním Amíkem. No dneska už ho pustili. Ale je to názornej příklad k Vaší diskusi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ageso



Založen: 07. 06. 2006
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha 12

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ami Go Home .. a nejlíp v černym pytli ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, typicky a moderni nazor. Antiamerikanismus je ted v mode, ja se tesim na dobu, az bude v mode Antikomunismus (bylo by to totiz potreba jako sul) Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Párkrát jsem si také představoval, co bych dělal, kdyby mě někdo ohrožoval v noci na ulici. Vyvodil jsem z toho závěr, že mít u sebe tiberia by nebylo na škodu. Zásobník bych nabyl asi takto - 4x reball 2x pepřová kulička, a kdyby to nestačilo, další dvě by byli s nerovým plynem. A myslím že po tom jednom zásobníku by druhej den ani nevěděl, jak se jmenuje.. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...dik za echo ted jen obchod kde ti tudle munici prodaj Question Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja obdivuju br4dkovu odvahu branit se proti nekomu v noci s paintballovou zbrani Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nervový plyn v kuličkách zakázali v 99% států hned poté, co to amíci vymysleli Smile. Pepře se dají sehnat na rap4.com.

2admix: Cením si tvého obdivu Smile)) Naštěstí umím i rychle běhat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admix



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, umet behat se hodi a je to nejlepsi reseni konfliktu, ale nejsem si jistej, jestli bych chtel utikat z vlastniho bytu, nehlede na to, ze tam muze bejt i nekdo dalsi, koho bych tam nechtel nechat napospas Smile Na ulici je to jasny - nejdriv se zkusit vyhnout a pak zkusit utect .. a pak bum Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
painter



Založen: 22. 11. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokuď jsi ještě nebyl nikdy trestaný a použiješ jí tak abys ho složil na zem, a tam mu dal k.O. a dáš mu do ruky nějakej kij Very Happy tak ti to projde Wink horší je kdyby jsi mu vystřelil oko nebo ho trefil reballem na ohrizek a zabil si ho pak už je to tahanice a to je lepší ho hodit někam do škarpy Very Happy
_________________
Když jsem byl mladší byl jsem nafoukaný...
Teď již jsem dokonalý!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 8:48 am    Předmět: Nase zakony Odpovědět s citátem

Jak tak čtu, je to docela zajímavé téma. Známému se třeba stalo že chytl týpky u toho jak mu rozbíjí sklo na autě. Tak jeden z nich schytal plný zásobník z blízka a pochybuju že si pujde někam stěžovat. Každopádně nezapomeňme že v našem státě jsou opravdu zákony nastavené tak že víc možností má útočník (zloděj, násílník, vandal) než oběť a to jak u fizyckých utoků tak právních. Já bych asi těžko mohl vletět do kooperativy u které jsem mněl důchodové a zjistil sem že já nedostanu nikdy ani korunu z nemalé častky co sem naspořil a ještě několik desítek tisíc jim musím zaplatit. Tak asi těžko můžete čekat pochopení od arogantní justice jakožto oběti. A když to zloděj dobře zahraje tak ještě budete špatní vy. Vždyť on byl u vás jen na procházce podívat se jak to máte zařízené a věci si chtěl jen vypůjčit aby si vyzkoušel jak to bude vypadat u něj doma. Každopádně já bych to do něj našil bez okolku, sice bych mněl při mém štěstí průser, ale v "podsvětí" by se rozneslo že tam radší ne, první kouše pes do koulí a pak letí hromada koulí. Cool

Naposledy upravil vacul_78 dne so květen 24, 2008 9:00 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

admix napsal:
Jo, umet behat se hodi a je to nejlepsi reseni konfliktu, ale nejsem si jistej, jestli bych chtel utikat z vlastniho bytu, nehlede na to, ze tam muze bejt i nekdo dalsi, koho bych tam nechtel nechat napospas Smile Na ulici je to jasny - nejdriv se zkusit vyhnout a pak zkusit utect .. a pak bum Smile


JJ ... nezmlátíš co nechytíš Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Párkrát jsem si také představoval, co bych dělal, kdyby mě někdo ohrožoval v noci na ulici. Vyvodil jsem z toho závěr, že mít u sebe tiberia by nebylo na škodu. Zásobník bych nabyl asi takto - 4x reball 2x pepřová kulička, a kdyby to nestačilo, další dvě by byli s nerovým plynem. A myslím že po tom jednom zásobníku by druhej den ani nevěděl, jak se jmenuje.. Very Happy Very Happy Very Happy

hmm, ale jen do ty doby, nez narazis na typka, kterej ma u sebe skutecnej kver, to se pak smichy neudrzis. Verim tomu, ze on by ty rany vydejchal a to jestli bys vydejchal ty jeho, by zalezelo na tom, jak rychle umis behat, nebo jak spatnej je on strelec.

V kazdem pripade bych netahal at paintbalovou nebo plynovou zbran, nebo i skutecnou (pokud nejsem schopen dost rychle a ucinne ji pouzit) protoze nikdy nemuzes vedet, co za magora je proti tobe. Proste a jednoduse se snazit po anglicku zmizet a bejt zivej zbabelec, nez mrtvej hrdina.

Ten nervak je dobrej napad, asi by z toho byli vsichni okolo uplne vedle, coz by zanedlouho dali najevo povedenymi kreacemi na tema "ja a krece"
to abys jeste k t iberiovi nosil atropinovy injekce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dar



Založen: 21. 03. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím že než se ohánět jakoukoly zbraní je lepší,když je to na ulici,raději zmizet.Být to však doma,tak asi pomalu každý šáhne po první použitelné věci a bude se bránit.Pak asi záleží,jak se tu diskutuje,kdo bude v ten moment ozbrojen lépe.A pak asi kdo bude mít lepšího právníka.Zatím jsem se sničím podobným osobně nesetkal,ani nikdo koho tak nák znám a doufám že to tak i zůstane.Vám všem přeji totéž a at zůstane jen u diskuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepuna



Založen: 12. 09. 2008
Příspěvky: 24
Bydliště: decin

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pratele neni nic lepsiho nez zluta EMPIRE-RAMP na tmavem spoluobcanovi ktery leze prez plot Very Happy krasnej pohled preji kazdemu . a ten jeho vytrestenej vyraz co se to deje. to je nepopsatelnej zazitek Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pepuna napsal:
pratele neni nic lepsiho nez zluta EMPIRE-RAMP na tmavem spoluobcanovi ktery leze prez plot Very Happy krasnej pohled preji kazdemu . a ten jeho vytrestenej vyraz co se to deje. to je nepopsatelnej zazitek Laughing
Nechceš to rozepsat trošičku? Dost mě to zajímá Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate