Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR1, nestřílí, jen plyve kuličky. Proč?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 3:53 pm    Předmět: Spyder MR1, nestřílí, jen plyve kuličky. Proč? Odpovědět s citátem

Ahoj, konečne jsem dostal do ruky svůj vysněný Spyder MR1. Dnes jsem ho chtel jit trochu utestovat a z hruzou jsme zjistil, že mi to vůbec nestříli. Plyve to kuličky na vzdalenost cca 1m. Mám kuličky Tomahawk winter a dneska ani neni zas tak hrozna zima.Rozebral jsem ho a znova slozil, jestli jsem treba neco nedal spatne/obracene pri prvni rozborce, ale nedal. Vse je na svem miste.

Vim, ze podobny problem uz se tu nekde resil, ale ted ho nemuzu najit. Muzete nekdo poradit, cim by tomohlo byt? Lahev na CO2 by měla být uplně nová, čerstvě naplněná (važi něco přes kilo a je to 12 oz flaška). Poradte, prosim, dekuju


EDIT: Smazte to, uz jsem to vyresil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co kdyby jsi se podelil co bylo za problem? Ostatni by to treba zajimalo....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha, dobře, problem byl v tom, že jsem při rozborce dal venturu obracene Embarassed Embarassed.
Musí být dírou dolu, ale z navodu je to prd poznat holt. Za radu dekuju jednomu nejmenovanemu majiteli MR1, který se se mnou podělil o své zkšenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2007 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je dobrá prekérka, něco podobnýho se mi stalo u cockera, kterej ovšem tohle dělal už při vybalení z krabice, po rozborce sem zjistil, že kluci šikmooký, když to skládali, tak to složili přesně takhle obráceně...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate