Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

W.A.S. 2007 neustále bliká i po vypnutí

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 8:26 pm    Předmět: W.A.S. 2007 neustále bliká i po vypnutí Odpovědět s citátem

Potřeboval bych poradit.

mám Tippmanna A-5ku w.a.s. 07 E-grip.
Když vypnu Elektroniku dlouhým stisknutím tlačítka ( dle návodu zmáčknu tak bliká červeně a potom se rozsvítí stálá červená což podle návodu signalizuje vypnutí), tak mi poblikává oranžově a to třeba i celou noc.

Původně jsem myslel že se vybijí kondík ale když experimentálně vypnu dle návodu a odpojím baterku tak poblikává maximálně 30 sekund a potom zhasne.

Dělá to i někomu jinému ? mám něco špatně ? Hledal jsem ve fóru a nic podobného jsem nenašel. Podle mě to neustálé poblikávání přeci musí vybíjet baterku, sice málo ale přeci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 11:11 am    Předmět: OPRAVDU nikdo nepomůže ? Odpovědět s citátem

TO nikdo nemáte Tippmanna a-5ku s novým E-gripem... nikomu to nedělá ??
Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 12:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to opravil lidi... zezadu na pcb od elektroniky je mezi dvěmi ploškami slabý spoj vedle kterého jsou dvě dírky procházející až na druhou stranu k mikroprocesoru. Tam byla zanesená nějaká vodivá špína a po vypnutí to stále blikalo.... stačilo to vyčistit jemným kartáčkem a fachá to.... ( pro jistotu jsem to zalil lakem na pcb )... HURÁ Very Happy Very Happy

kDYBY NĚKDO MĚL STEJNÝ PROBLÉM POŠLU FOTO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 3:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to mám - ale ještě jsem to nezapnul - zkus mi poslat foto na tracker.man@seznam.cz - abych potom nebrečel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate