Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5 Response Trigger( S ním a bez něho)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karan



Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 5:20 pm    Předmět: A5 Response Trigger( S ním a bez něho) Odpovědět s citátem

Zdravim. Moc by mě zajímalo jak je rychlá A5 bez Reaspon Triggeru. Dá se střílet rychle i bez něho ? Nejsem kropič, spíš bych rád věděl jak velký je to luxus. Budu si teď porizovat A5 - mám si připlatit ?
Někde jsem četl že to střílí dvarkát při jednom zmáčknutí... Dá se to předělat (1 zmáčknutí = 1výstřel)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim, že kdyby si hledal, o systému Response Triger by jsi toho tu našel dost.

A5tka ti bez RT bude střílet tak rychle, jak budeš mít rychlej prst.

S RT se dá v pohodě střílej jak po jedné, tak malou dávkou. Chce to pouze malej cvik. Zkus si tu něco o RT najít a pochopíš systém sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

navic se ti zvisi spotreba CO2,nebo vzduchu...
funguje to vlastne tak ze kdyz zmacknes spoust,tak ti ten system klepne do spouste,cimz se trochu povoli.. pokud drzis dal leti dalsi a dalsi koule...kdyz pustis,nestrilis Smile
navic cim mene mas plinu,tim meme ten system je spolehlivej.. a je porteba jene sili na udrzeni palby... Sad

ja se rozhodoval mezi Response a E-gripem a vyhral E-grip.. da se lepe nastavit,je spolehlivejsi,nezere navic hnaci medium a ma vice moznosti...
pouzivam ho vetsinou na Response,nebo automat.. naprosta spokojenos..
rychlost az +-20strel za sekundu Smile kdyz chces,jinak mene...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrál jsem párkrát s Response a asi bych do toho nešel. Proč? hlavně kvuli tomu, že to chce hodně cviku se s tím pořádně naučit a pak rozdíl od E-gripu, který má víc palebných módů je necelá tisícikoruna Smile.. Zatím nemám ani jedno ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karan



Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky moc!
Potřeboval jsem si to ujasnit. Teď už vím že to promě není to pravý ořechový.

Ještě bych se chtěl zeptap jestli si mám koupit vzduch nebo CO2. Už jsem si otom hodně zištoval v čem je to odlišný atd... Jen by mě zajímalo jaká je dostupnost rád bych investoval do vzduchu akorát jsem zistil, že málo kde ho foukaj a nemám takový finance ani možnosti si nosit sebou potápěčskou bombu...
např TwoTowers a Benešov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud nemáš finance si koupit bombu, tak se zcela normalně pujčují na drobný peníz oproti jejich pořizovací ceně.
Jinak rozdíl mezi vzduchem a CO2 je celkem znat i když hodně záleží na zbrani, na které ho chceš použít. Jedna z mála výhod je stabilnější tlak vstupující do zbraně a tím pádem zlepšení přesnosti střelby, další je neomezené možnosti hraní za snížených teplot ( v zimě totiž CO2 mrzne, ale to asi víš)
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karan



Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by bylo fajn, ale problém je v tom že nemám auto Smile
Chtěl bych si pořídit tudle http://www.paintballshop.cz/zbozi/8301-centerflag-47ci-3000psi-air-system
Kupovat budu tippman A5
Takže mě asi nic jinýho nezbyde než pořídiit CO2.
http://www.paintballshop.cz/zbozi/853-20oz-anti-sifon-tank-with-smart-on-off-valve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nemáš auto, tak to je problém, tak to se ani nedostaneš na žádnou větší akci a moc tedy výhody vzduchu nevyužiješ a raději pořiď CO2.

P.S.: Za ušetřený peníze kup ojetou škodovku a začni šetřit na vzduch Wink
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1, kolik chces do zbrane investovat?

2, chces hrat jen military a nebo i neco jineho a jak moc chces strilet?

3, jakou mas dostupnost k zdrojum plneni, popripade co je v tvych financnich silach k pozireni?

Na tohle kdyz si odpovis, budes mit temer jasno.

Muj osobni nazor
1, kdyz uz tippmana, tak jedine C98 a nebo Carabine, jinak pokud chces zbran snorit, je lepsi jit do K-4 a mit tak realny vzhled a k tomu to "military nabijeni"

2, vzhledem k omezeni kulicek v military je Egrip i respons spis jenom nepouzitelny luxus, resp. asi ho moc nevyuzijes....

3, vzduch je super a o dost lepsi nez CO, ale ta hlinikova lahev je tezka a ma max 3000psi, coz neni moc super, takze je lepsi kevlarka, ale ta zas previsuje cenu zbrane, coz mi neprijde k kvalite zbrane dobry, takze bych v klidu zustal u tippmana na CO....a nebo poridil neco na co stoji za to vzduch dat(ION, Cocer, proto matrix, E-tek.....)

_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karan napsal:
Diky moc!
Potřeboval jsem si to ujasnit. Teď už vím že to promě není to pravý ořechový.

Ještě bych se chtěl zeptap jestli si mám koupit vzduch nebo CO2. Už jsem si otom hodně zištoval v čem je to odlišný atd... Jen by mě zajímalo jaká je dostupnost rád bych investoval do vzduchu akorát jsem zistil, že málo kde ho foukaj a nemám takový finance ani možnosti si nosit sebou potápěčskou bombu...
např TwoTowers a Benešov


dnes jsem byl hrat a po 2h hrani mi zamrzlo CO2 Sad musek jsem ho v aute rozehrivat Sad takze asi tak... jeste ze jdu do vzduchu.. vedet to driv,tak si usetrim prachy za CO2 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing A5 je v tomhle dost na prd zbran, jak je zima, cyclone ma problemy!!!!

paintballova zima je od 20-15°C, pod 15°C se dle vyrobcu paintbal nehraje.........


# Nejnižší průměrná roční teplota: 0,2 °C (Sněžka).
# Nejvyšší průměrná roční teplota: 9,5 °C (Hodonín), 9,4 °C (Praha).

_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Laughing A5 je v tomhle dost na prd zbran, jak je zima, cyclone ma problemy!!!!

paintballova zima je od 20-15°C, pod 15°C se dle vyrobcu paintbal nehraje.........


# Nejnižší průměrná roční teplota: 0,2 °C (Sněžka).
# Nejvyšší průměrná roční teplota: 9,5 °C (Hodonín), 9,4 °C (Praha).


A5 je v poho zbran,jen zamrzal ventil na CO2 lahvi.... brzo bude vzduch,takze problem vyresen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karan



Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A5 koupim určitěSmile. Jen doufam že to nebude špatnej napad koupit CO2
Ještě me pls poraďte jakou lahev nechci se tahat s moc velkou lahví tak aby mě to vystačilo cca na 300ran. (Lahev bych chtěl nostit na zbrani.)
Může větši flaška zlepšit stálost tlaku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám na a5 s pažbou a tac. zásobníkem, 20OZ bombu a vůbec mi to nevadí. Ta váha je dobře rozložená, takže pokud ti není 13 a nevážíš 45kg, tak bys neměl mít problém mít to celej den v ruce. Spíš bych to pak řešil vyrobením nějakého popruhu, aby sis ji na shromaždišti dal na rameno a je to ok. Pokud mi jí někdo dobře naplní (nejlíp zatím TT Smile ) tak vystřílím i 800ran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na 300 ran je tak akorat 9 Oz lahev, a je lehka a mala, ale musis mit nekoho kdo umi plnit.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Karan napsal:
A5 koupim určitěSmile. Jen doufam že to nebude špatnej napad koupit CO2
Ještě me pls poraďte jakou lahev nechci se tahat s moc velkou lahví tak aby mě to vystačilo cca na 300ran. (Lahev bych chtěl nostit na zbrani.)
Může větši flaška zlepšit stálost tlaku?


radsi vzduch a na zada s nim.. je to krasne pohodlne...
ale pokud CO2,kup si 20 oz lahev a muzes ji pouzivat jako operku na rameno...
Cim vetsi bomba,tim vetsi tlak kdyz Smile takze asi tak... a hlavne A5ka silene zera,takze 20oz lahev,tak +-500vystrelu(zalezi na pocasi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to nevím, kdes tohle sebral Smile. Na 20 OZ vystřílím těch 800, jak jsem psal (bez RT) a jako pažba je to brutálně nepohodlný a špatně se s tím míří. To je lepší mít ještě nad tím pažbu, protože ta bomba je na opěrku moc nízko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Tak to nevím, kdes tohle sebral Smile. Na 20 OZ vystřílím těch 800, jak jsem psal (bez RT) a jako pažba je to brutálně nepohodlný a špatně se s tím míří. To je lepší mít ještě nad tím pažbu, protože ta bomba je na opěrku moc nízko.


rikam ze zalezi na pocasi.. ted tak +-500strel.. v lete vice..
Jako pazbu to u nas pouzivaj tri lidi a nemuzou si vynachvalit...
pazba je normalne sice vis,ale pak si nezastrilis s kolimatorem(neni do nej videt pokud neni upreven).
nejlepsi u A5ky je mit hadici a zbran bez operky.. Zbran je pak kratsi,lepsi do baraku a lip se s ni strili...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kuris napsal:
pokud nemáš finance si koupit bombu ....


atomovou ? ... nebo jakou ? ... nedelas na nove ? .. tam taky porad rikaj v reportazich treba u potapecu misto vzduchova lahev .. kyslikova bomba i kdyz kazdej inteligentni beloh vi ze kyslik je toxickej od parcialniho tlaku 0.3Mpa tzn ze ve vetsi hloubce jak 20 metru je pro telo toxicky Very Happy Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá březen 21, 2008 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja vzduch mam a mam i carabinu a i k5 na cocko, vzduch je super na zimu krasne vidis kam clovek strili s cockem je ten problem naopak v zime kdyz vysterlis tak je oblak vystrelenyho cocka dost velkej a hlavne to chce dat na lahev budto obal zneoprenu nebo z karimatky a stim ze papez rika ze je a5 na prd tak s tim nesouhlasim protoze kluci ji maj na vzduch a zatim v pohode a je videt ze papez hraje asi neco jinyho nez military a to plneni neni zas takovej problem my jsme si koupili lahev na vzduch sic jen desetilitrovou a stala nas tri tisice, a to ze hrajem kazdej tejden vroce i v tech nejvetsich mrazech o pohoda a ne jak to rika papez
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate