Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ALEJ 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak by mozna bylo zajimave porovnat zaznamy obou stran z boju, protoze by mne vazne zajimalo ,kolik treba lidi se ucastnilo na tech velkych utocich na 3B a 3A a jake meli ztraty (my jsme treba hlasili kolem 20 lidi ale ted je mi jasne, ze to bylo proste prehnane, clovek v tom boji proste ma pocit jak je tech nepratelu moc a strasne je likviduje). Pokusime se neco udelat, ja mam zpravy jen ze sveho useku fronty, takze jsem zavisly na ostatnich velitelich pusobicich v rudem tymu. Jinak jsem se dozvedel, ze nekdo v rozporu s pravidly vyvesil na nekterem tylovem bodu vlajku !!! az zjistim kdo to byl, tak ho pretrhnu !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam podezreni, ze vlajku tam vyvesil stejny team jako jiz na minule aleji... alespon soude podle odposlechu radiove komunikace modrych. ale nezaregistroval jsem, ze by to bylo schvaleno velenim, stejne tak to nebylo hlaseno koordinatorovi...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

drzeni bodu:
RUDI 5a 5b 4a 4b 3a 3b
od 11:32 11:31 11:33 11:33 14:38 11:40
do 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
body 448 449 447 447 262 440
celkem 2493

A ja si myslel ze jsme meli 3B na zacatku hry zabrano. Tak asi se tam vedli jen marne utoky.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme se tam vypravili asi v 8 lidech směrem od rudého mrtvoliště, ale běžnou prohlídkou jsme stáhli ocas a vzali do zaječích Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikoho Jaroslave přetrhávat nemusíš. Bohužel se šíří na vaší straně fámy a já to raději objasním. Nejspíše se jedná o situaci, kdy jsme došly s 5 členou skupinou k vlajce, která byla označena červenou vlajkou a byla bráněna jedním enemy. Po likvidaci odporu jsme chtěli vlajku ukořistit jako trofej .. přece jen červené trenýrky jsou stále v módě. Přesto jsme zavolali na modrý štáb SKIDa s dotazem, zda je možné vlajku vyvěsit. Bylo to samozřejmě zamítnuto, tak jak jsme předem počítali. V onu chvíli, kdy jsme ve skupině probírali tuto skutečnost, šel kolem jeden z rudých, který se vracel na mrtvoliště a zaslechl náš rozhovor a i ten nám potvrdil, že vlajku vyvěsit nelze. Nejspíše se tedy domníval .. že vlajka byla z naší strany vyvěšena a tuto informaci vám předal. Přesto opakuji .. vlajka vyvěšena nebyla, zůstala tedy na stožáru vaše ohavně rudá Wink a nenašel se ani žádný odvážlivec, který by se vaši vlajky dotknul či by na ni alespoň plivnul .. i když nápady jak ji zneuctít samozřejmě byly Wink.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie napsal:
Nikoho Jaroslave přetrhávat nemusíš. Bohužel se šíří na vaší straně fámy a já to raději objasním. Nejspíše se jedná o situaci, kdy jsme došly s 5 členou skupinou k vlajce, která byla označena červenou vlajkou a byla bráněna jedním enemy. Po likvidaci odporu jsme chtěli vlajku ukořistit jako trofej .. přece jen červené trenýrky jsou stále v módě. Přesto jsme zavolali na modrý štáb SKIDa s dotazem, zda je možné vlajku vyvěsit. Bylo to samozřejmě zamítnuto, tak jak jsme předem počítali. V onu chvíli, kdy jsme ve skupině probírali tuto skutečnost, šel kolem jeden z rudých, který se vracel na mrtvoliště a zaslechl náš rozhovor a i ten nám potvrdil, že vlajku vyvěsit nelze. Nejspíše se tedy domníval .. že vlajka byla z naší strany vyvěšena a tuto informaci vám předal. Přesto opakuji .. vlajka vyvěšena nebyla, zůstala tedy na stožáru vaše ohavně rudá Wink a nenašel se ani žádný odvážlivec, který by se vaši vlajky dotknul či by na ni alespoň plivnul .. i když nápady jak ji zneuctít samozřejmě byly Wink.


kdyz jsem se jako modrej vracel na mrtvoliste z posledni akce v tylu nepritele tak sjem sel kolem vyveseny modry vlajky ktera ocividne byla vyvesena "natruc" Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing vole
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sam sem to nevidel, mne to rikali nasi lide, kteri tu modrou vlajku v nasem tylu videli az po boji, a jen sem se tomu zasmal, nicmene je vhodne aby se takove veci neopakovali, je to proti pravidlum, mate si vyvesit nejakou vybojovanou, jenze to by jste se nesmeli valet na rakete Laughing taky by me zajimalo kdo vedl ten utok suda/licha na 3A, bylo to celkem zajimavy, v jake sile byl podniknut a jake ztraty nepritel utrzil, dostali se k nam totiz pekelne blizko
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě ji vyvěsil Jaroslav, aby mohl poprudit náš nebohý a mírumilovný tým modrých Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Modrá vlajka byla skutečně vyvěšena na bodu 4B někdy zhruba hodinu před koncem hry. Skupina "čerti" tam naháněla nějaký záškodníky, kteří se snažili dostat na 3B zadem. Když jsme si této vyvěšené modré všimli, raději jsme to s Mihalem ohlásili štábu, ale dostalo se nám odpovědi, kterou jsme čekali - vyvěšená vlajka byla dle pravidel nebodovaná. Ani jsme se ji nesnažili přehodit, aby tam nějakej modrej ještě nečekal a my neodešli na mrtvoliště zbytečně. Asi bych to ale už neřešil...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Určitě ji vyvěsil Jaroslav, aby mohl poprudit náš nebohý a mírumilovný tým modrých Laughing Laughing Laughing


pravda, na inkriminovanou dobu nemam aliby, byl jsem nekde na ceste zpet ke svym jednotkam z mrtvoliste Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já s Wolfem jsme taky šli po ztrátě signálu v týlu červených a narazili jsme kolem půl sedmé na modrou vlajku která tam neměla být , jeden z červených ji za neustálého sakrování předělal zpět na červenou . Když jsem ji tam vyděl viset , tak jsem si myslel , že jsem se ztratil , protože jsem věděl podle mapy kde jsem a tam žádná modrá být nemohla , asi se někdo nudil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hoši vy tady řešíte vlajku přitom je evidentně vidět že ji tam někdo vyvěsil naschvál a ted se jen uchychtává jak moc se to tady řeší přitom platnost vyvěšení vlajky na tomhle bodě je každému víc než jasná Wink

mihla zvonim Twisted Evil
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja se teda priznam Twisted Evil Vlajku sem sice nevyvesil, ale nekoho jsem k tomu vyprovokoval (uz fakt nevim kdo to byl) i pres odpor naseho zlateho velitele Lubana. Z pravidel, jsem totiz nepochopil (a jsem presvedceny ze to tam taky neni), ze by to bylo zakazane a taky jsem si nebyl v tu chvili jisty (a bylo nas vic), jestli tim, ze vyvesime vlajku nezastavime pocitani bodu na tomto bodu. Presto jsem ale zadal at se to zavola koordinatorovi, k cemuz bohuzel nakonec nedoslo, misto toho doslo ke stretu... Tak Jaroslave sorry... Uz se tesim jak me budes trhat Smile Na moji obranu jen dodavam, ze muj mozek v te dobe pracoval uz jen asi na 10% a byl hodne blizko k explozi...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
ja sam sem to nevidel, mne to rikali nasi lide, kteri tu modrou vlajku v nasem tylu videli az po boji, a jen sem se tomu zasmal, nicmene je vhodne aby se takove veci neopakovali, je to proti pravidlum, mate si vyvesit nejakou vybojovanou, jenze to by jste se nesmeli valet na rakete Laughing taky by me zajimalo kdo vedl ten utok suda/licha na 3A, bylo to celkem zajimavy, v jake sile byl podniknut a jake ztraty nepritel utrzil, dostali se k nam totiz pekelne blizko


Tak ta suda a licha jsme byli my: Let5 a Trombozy pod mym vedenim (Tim bych chtel tymu Trombozaku rici, ze se mi s nimi skvele spolupracovalo! Vazne!). V tom lesiku byly podle zprav tri vasi lide zakopani a nikdo pres nemohl/nechtel prejit. Hold jsme nasi osmiclenou skupinku rozdelili na sude a liche s tim, ze dalsi lide, co tam byli s nami se k nam pridaji, az budeme postupovat.

Suda strilela a licha postupovala a takhle na stridacku. Dostali jsme s blizko, ale pak jsem si vsiml, ze ostatni se nepridali a my byli sami na celkem blbem miste a jeste navic jsem se ja sam dostal az skoro pred svou linii. Tam jsem to koupil od vaseho "snipera" a casem se ke mne pridali dalsi ctyri a pak jsme sli na recyklaci (Moje omluva svemu druzstvu za ztratu velitele a rozpad skupiny v boji). Byla to skoda, pac jsme byli uz u nich a po nas to mohl nekdo stejnou taktikou dokoncit. To se vsak nestalo. Mame na videu, jak vasi tri pri kryci palbe schovavaji hlavy. Jit to tak dal, tak na ne za chvili slapneme. Takhle jsme se aspon poucili pro priste a lepe to natrenujeme. Byla to improvizace. Nicmene dekuji za projevene "uznani". Pro nas to byla vubec prvni akce a byl to skvely zazitek!
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

melo to neocekavany efekt, ja sam jsem byl v te linii obrancu a myslim, ze nas tam bylo skoro 5, jenze pak se najednou neco zvrtlo a my jsme ten utok zastavili bez jedine ztraty na nasi strane, ackoliv jsem se uz vazne obaval, ze nas premuzete, vypadalo to jako by jste byly vsude a nikde.... vazne hezky udelana akce, z modreho tymu to nejlepsi co jsem za ten den videl
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paani, tak to jsme radi Smile

davam tu odkaz na nase videjko, ktere je uz na netu (prave jsem ho dostal):

online:
http://www.stream.cz/video/10/88260-alej-prokleti-2008

stahnout DivX 160 MB:
http://www.nahraj.cz/download/121251085389/27415
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sir Dobrotivý



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Jeseník

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:51 pm    Předmět: Video z AP v plné kvalitě Odpovědět s citátem

Ahojda, právě natahuju na net video v téměř plné kvalitě - mpg (DVD). Kdo máte zájem o stažení, napište mi na PM. Pošlu vám odkaz. Jinak stále je funkční online náhled http://www.stream.cz/video/10/88260-alej-prokleti-2008 a DivX http://www.nahraj.cz/download/121251085389/27415
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jendo namístě! Twisted Evil

Jen by mě zajímalo modří, fungovali Vám vysílačky dobře , nebo jste měli problémy se spojením?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
já s Wolfem jsme taky šli po ztrátě signálu v týlu červených a narazili jsme kolem půl sedmé na modrou vlajku která tam neměla být , jeden z červených ji za neustálého sakrování předělal zpět na červenou . Když jsem ji tam vyděl viset , tak jsem si myslel , že jsem se ztratil , protože jsem věděl podle mapy kde jsem a tam žádná modrá být nemohla , asi se někdo nudil Smile


Jo to preveseni z5 na cervenou jsem za neustaleho sakrovani prevesil ja...
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Šíp
Pohanský Pes


Založen: 26. 02. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Dobříš

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nestíhám takže až ted. Všem se omlouvám za noční přesuny atd. ohlasi jsou ve směs pozitivní tak snad na to budete vzpomínat rádi děkuji všem. Já na to nikdy nezapomenu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maro nelam si s tim hlavu přesun byl perfektní a těch pár vyjímek co měli výhrady sou právě ti nejvíc vožralí co tam tlachali až do rána Twisted Evil
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:03 pm    Předmět: Re: Video z AP v plné kvalitě Odpovědět s citátem

Sir Dobrotivý napsal:
Ahojda, právě natahuju na net video v téměř plné kvalitě - mpg (DVD). Kdo máte zájem o stažení, napište mi na PM. Pošlu vám odkaz. Jinak stále je funkční online náhled http://www.stream.cz/video/10/88260-alej-prokleti-2008 a DivX http://www.nahraj.cz/download/121251085389/27415


Prosimte, mame zajem o plnou verzi videa bez hudby, prave dodelavame video, prosim, kontaktuj me pres PM nebo po iCQ 24002300 a dam ti pristup na FTP pro natazeni, nebo jestli mas nekde ulozeno, posli me prosim link.

DIKY!
_________________

Slep
Советский Солдат


Naposledy upravil Slep dne čt červen 05, 2008 10:14 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spider



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bychom měli možná pár záběrů do mlejna ale vím akorát kde se ta bedna vypíná tak zkuste Patrase a ten by to snad nějak zpřevodoval - jedná se o fajt u rakety. Za PBN Náchod Spider
_________________
Čest a sílu.
PBN - Paintball Klub Náchod
www.paintballnachod.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muzu te pozadat jestli bys mu nerekl at mne kontaktuje? jestli jses snim v kontaktu. Kontakty jsou o pozici vys. Radi tam dame vse co pujde.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim jeste jednou o zaslani videa, chci udelat komplexni zaznam a opravdu potrebuji i ta z vasi strany

jinak pokud by mel nekdo zajem podarilo se mi z vlastnich zazitku i z toho co rikali ostatni v soucinnosti se zaznamy z naseho mrtvoliste rekonstruovat nase boje a to jak v obrane, tak i v utoku, pokud existuje nejake hlaseni o bojove aktivite modrych rad bych se s nim seznamil, zejmena mne zajima jaka byla uspesnost nasich obran a utoku, tedy kolik lidi bylo nasazeno v dane chvili na obou stranach tech zasadnich konfliktu. Z toho co zatim vypadlo z nasich zaznamu se objevuji takovych osm mezniku:

- prvni vyrazny stret na krizovatce nad bodem 3B ve 12:00, kde se podarilo MODRYM vytlacit nase lidi az k bodu 4B

- velky hromadny utok na bod 3B ze strany MODRYCH odrazeny nekdy kolem 14:00

- rozsahly a dlouhotrvajici utok RUDYCH na bod 3A, ktery zacal v
utok na bod 3A ze strany RUDYCH, ktery zacal kolem 13:00 a byl zavrsen konecnou zteci ve 14:30

- boj o raketu v 15:00 - vitezstvi MODRYCH

- boj o raketu v 16:00 - vitezstvi RUDYCH

- velky utok MODRYCH na bod 3A kolem 16:00 pokracujici az do 17:30

- utok na bod 2B ze strany RUDYCH kolem 17:00

- zaverecny boje v okoli bodu 3B od 18:00 az do 19:00

takze pokud by mi nekdo mohl podat informace o nekterych z vyse uvedenych bojich take z druhe strany budu rad, naoplatku mohu poskytnout informace kolik lidi proti nim v te chvili stalo a jake ztraty utrpeli... dekuji za spolupraci
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejaka videa jsou opravdu zdarila. Kazdopadne vsem, kteri si s tim daly praci posilam Diky
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sevcikcz napsal:
Jaroslav napsal:
ja sam sem to nevidel, mne to rikali nasi lide, kteri tu modrou vlajku v nasem tylu videli az po boji, a jen sem se tomu zasmal, nicmene je vhodne aby se takove veci neopakovali, je to proti pravidlum, mate si vyvesit nejakou vybojovanou, jenze to by jste se nesmeli valet na rakete Laughing taky by me zajimalo kdo vedl ten utok suda/licha na 3A, bylo to celkem zajimavy, v jake sile byl podniknut a jake ztraty nepritel utrzil, dostali se k nam totiz pekelne blizko


Tak ta suda a licha jsme byli my: Let5 a Trombozy pod mym vedenim (Tim bych chtel tymu Trombozaku rici, ze se mi s nimi skvele spolupracovalo! Vazne!). V tom lesiku byly podle zprav tri vasi lide zakopani a nikdo pres nemohl/nechtel prejit. Hold jsme nasi osmiclenou skupinku rozdelili na sude a liche s tim, ze dalsi lide, co tam byli s nami se k nam pridaji, az budeme postupovat.

Suda strilela a licha postupovala a takhle na stridacku. Dostali jsme s blizko, ale pak jsem si vsiml, ze ostatni se nepridali a my byli sami na celkem blbem miste a jeste navic jsem se ja sam dostal az skoro pred svou linii. Tam jsem to koupil od vaseho "snipera" a casem se ke mne pridali dalsi ctyri a pak jsme sli na recyklaci (Moje omluva svemu druzstvu za ztratu velitele a rozpad skupiny v boji). Byla to skoda, pac jsme byli uz u nich a po nas to mohl nekdo stejnou taktikou dokoncit. To se vsak nestalo. Mame na videu, jak vasi tri pri kryci palbe schovavaji hlavy. Jit to tak dal, tak na ne za chvili slapneme. Takhle jsme se aspon poucili pro priste a lepe to natrenujeme. Byla to improvizace. Nicmene dekuji za projevene "uznani". Pro nas to byla vubec prvni akce a byl to skvely zazitek!

Osobne musim rici, ze me se pod Sevou hralo absolutne super. Nemelo to vubec chybu. Je to proste velitel jak ma byt. Daval jasne a promyslene prikazy, nechaval prostor pro navrhy a diskuzi. Je to proste borec Cool
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

haha, jardo, vtipne Laughing
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne kámo ohlasy jsou odevšad, i Fery tě chválí Twisted Evil kdyby bylo na mě tak velíš Forestu Wink Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
jak se říká ....nová krev Very Happy Cool
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate