Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ALEJ 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marek Šíp
Pohanský Pes


Založen: 26. 02. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Dobříš

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

INFORMACE O VSTUPU DO PROSTORU
Pátek možno zhruba od 17hod vstoupit do prostoru. V 18hod a ve 20hod bude čekat doprovod na Shellce jako minule ten vás odvede do prostoru otevře případně zavřené závory. Kdo bude chtít dorazit v jinou hodinu musí se na bránu kasáren dostat sám.

Sobota pokusíme se již ráno otevřít závory pro ty co přijedou jednotlivě jinak
v 8hod zase na Shellce doprovod

Neděle opuštění prostoru nejpozději do 12hod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze pokud znam cestu na branu tak neni problem prijet treba v pa vecer kolem desate hodiny Question Question Brana bude otevrena nebo tam bude nekdo kdo ji odevre?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marek Šíp
Pohanský Pes


Založen: 26. 02. 2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Dobříš

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marek Šíp napsal:
INFORMACE O VSTUPU DO PROSTORU
Pátek možno zhruba od 17hod vstoupit do prostoru. V 18hod a ve 20hod bude čekat doprovod na Shellce jako minule ten vás odvede do prostoru otevře případně zavřené závory. Kdo bude chtít dorazit v jinou hodinu musí se na bránu kasáren dostat sám.

Sobota pokusíme se již ráno otevřít závory pro ty co přijedou jednotlivě jinak
v 7,30hod zase na Shellce doprovod (Poslední úprava)

Neděle opuštění prostoru nejpozději do 12hod.


TEL na mně 608 121 806


Brána bude zavřená bohužel tento objekt je uzavřen pro veřejnost a má určitá omezení. Ve vrátnici bude vratný který ovšem chodí na obchůzky a taky tam moc nefungujou tel. takže je možné přijed samostatně ale nejlépe alespon zavolat na můj tel.

Na Bránu dám ještě Tel na vrátného jinak trubte.

Mapu příjezdových cest nejsem schopen nakreslit na seznamu to nejde a jsem PC analfabet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak odjizdim do prostoru, hodne stesti vsem ucastnikum, hlavne zadna zraneni a verim v dobry kulturni zazitek Laughing Laughing Laughing uvidime se na miste
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no chteli jsme nejakym zpusobem osvetlit tzv. "predem planovany nocni presun" ale Hellboy nas proste predbehl na portale tak to nema ani smysl Laughing Laughing Laughing Takze tem, kterym to zpusobilo potize se omlouvame, ti, kteri se tim bavili nam dluzi pivko za sjednani dobrodruzstvi. Wink Vzhledem k nahlemu zesileni ostrahy, se kterou byla akce dohodnuta nebyl moc prostor ty veci resit. Dalsim faktorem, ktery do cele zalezitosti zasahl byl fakt, ze poplach se pisknul v situaci, kdy 50% jedincu melo pres 1 promile, takze byl mnohdy problem je uz jen vzbudit, natoz jim neco vysvetlit. Se Skidem sem se normalne dohodnul a bylo mu vsechno jasne, ovsem rikal, ze to nekterym lidem proste vysvetlit nedokaze. Jakkoliv na mne nekteri nasi lide tlacili abych akci odpiskal rozhodl jsem tam nahore na tom bunkru v 1:00 rano, ze pres vsechno protivenstvi bude lepsi ji uskutecnit i za stizenych podminek, myslim, ze to nakonec bylo velmi dobre rozhodnuti. Tech co odjeli je mi lito, protoze si nemohli zazit opravdu silny zazitek, ktery i pro mne byl zatim tim nejrealistictejsim (asi kvuli tomu vycerpani) bojovym zazitkem, nicmene to bylo jejich rozhodnuti, nebot akci nikdo neodvolal, jen sme evakuovali auta a meli i zajisteni jejich hlidani. Podle informaci ktere mam k dispozici ze 120 ucastniku se rozhodlo na zaklade nocnich manevru neucastnit 6 lidi (4 vasi a 2 nasi)... myslim, ze kdo na miste videl Maru (ktery mel na starosti zaridit prostor) urcite mu podle jeho zdrchaneho obliceje veril, ze ho vazne mrzi, co se kolem prostoru deje. Nechci vec zlehcovat poukazem na to, ze je nejdulezitejsi, ze se akce uskutecnila, myslim, ze kazdy z nas mel o osud Aleje obavu a vzhlem k usili, ktere jsem tomu mnozi v poslednim pulroce dali, je tech par probdelych hodin a kilometriky navic proste jen malickost. Takze za cely klub prijmete OMLUVU, vy co jste se citili nocnim presunem aut z prostoru jakkoliv poskozeni. Nemohu bohuzel slibit, ze se tak priste nestane, nas klub neni zadnym organizatorem her a kona sve akce prakticky neustale na hrane zakona v lesich a budovach, co potka. Ostatne ani vstupne po nas nemuzete chtit zpet, zadne totiz nebylo Laughing Laughing Laughing No nema smysl to tu dal rozebirat, pro nas z toho plyne, ze na chlapka z ostrahy se proste spolehat nemuzeme kdyz jde o zajisteni takoveho objektu, pro vas kterym to nevadilo ze nas mate porad stejne radi a pro ty co jeli domu, ze s nama asi nema smysl nikam priste jezdit. Takze jeste naposledy.. prijmete prosim omluvu.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne ne červen 01, 2008 6:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte u mě pivko. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v podstatě se nic nestalo a noční přesun byl parádní Very Happy . Situaci chápeme. Opět sem se náramě bavil a vživotě bych si nedal něco hlídat takovou zbrklou a naprosto chaotickou hlídací službou Confused
piva srovnáme na nějaké příští akci.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja porad rozmyslim, jestli mam hodnotit 100%, nebo 50 Smile Protoze zazitek to byl fakt neuveritelny Smile i kdyz uplne jiny nez jsem cekal. Teren me trochu zklamal, myslim, ze u hangaru o kousek vedle by to bylo zabavnejsi, ale tam to asi neslo... Navic raketa samotna byla v jinem terenu nez ostatni body, kde jsem prakticky nebyl. Ale jinak to bylo OK. Jak vam vyslo dobyti tech dvou sudu, kde jsme bohuzel nemohli byt (a asi bych to stejne ani neprezil)?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jen doplním Feryho, a musím ho pochválit že se zachoval jako velitel a i přes nedostatek informací a dohadů a i když v týmu chtěla většina jet domů (5:3) prostě řekl že se zůstává a tímto děkuju celýmu Forestu, že rozhodnutí respektovali a doufám nelitovali ...
Za sebe se chci omluvit celé SÓ a modrému týmu za osobní selhání, které pro mě je poučením...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ja porad rozmyslim, jestli mam hodnotit 100%, nebo 50 Smile .... teren me trochu zklamal.....


ty dej 25% masnaku Laughing Laughing celej den sem na tebe cekal a ty nikde.... jinak peklo to bylo ZELENY - superzeleny... ale takhle byly karty proste rozdany, ja to vzdycky beru tak, ze si pesak nevibere kam ho daj bojovat, predstav si džungli nebo poušť, taky bys řek, ten terén mě zklamal ??? řekni rovnou, že jsi se tam bál jak malej Jarda kdy ji odkud dostaneš Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
i přes nedostatek informací a dohadů


kuci tohle si ale vazne musite vyresit sami u sebe, pro takovehle hry je pro mne kontaktni osobou jen jeden clovek, vzdyt ja ani nevedel kdo od vas pojedu a kdy, vsechno se resilo pres SKIDA, musite ho vic respektovat, my proste neporadame akce pro verejnost, tohle byl stret dvou jednotek a taky ja jako velitel resim ty veci s druhym velitelem a ten mel informace vzdycky ve stejne chvili jako ja....... byla to proste mimoradka a je nutne k tomu podle toho pristupovat, je dobre, ze vas velitel tahle moudre rozhodnul, nicmene stale to neodpovida tomu co si predstavuju ja, o tom mel rozhodnout jen a pouze SKID a vy respektovat jeho rozhodnuti, ne se rozhodovat sami... jste preci tym (nebo jste pro tuhle akci proste tymem byly) a musim rict ze zatracene dobrej tym
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro upřesnění:

Jakmile vznikla situace jaká večer vznikla, obvolal jsem zástupce lidí kteří byli buď venku, nebo ještě nevyrazili. Řekl jsem jim co je za problém, jaké jsou varianty vývoje a také to, že pokud by se akce rušila, informoval bych je. Před půlnocí se situace trochu stabilizovala, takže všichni dostali informaci, že se nic neruší a pokračuje se podle plánu, pouze se ráno změní trasa příjezdu.
Žádný rozkaz ke zbabělému ústupu jsem nevydal a ani na okamžik jsem nepředpokládal, že by někoho napadlo nakonec dezertovat. Tudíž děkuji Ferymu, že situaci ve svém týmu vyřešil správným způsobem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mel jsi prijit k rakete starochu! Tam jste meli skore hodne spatny. Prvni dve hodiny to bylo 15:2 pro nas a pri posledni utoku a pomeru sil tipuju tak 30:15 jste odesli se stratama vetsima jak my Smile A to jste si to tam na rozdil od nas mohli valit po silnici. Musim pochvalit nase dve posily Bobra a Kubu za kvaliti koseni Pohanu, stejne jako Nachod a vubec vsechny, ktere jsem decimoval svym zoufalym stavem Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Musim pochvalit nase dve posily Bobra a Kubu za kvaliti koseni Pohanu


Skutecnost, ze jsi me tam nepotkal by ti mohla napovedet, ze Pohani byly jinde Laughing Laughing my jsme se k rakete po celou hru nepriblizili ani na 50m, nebot jsme drzeli a dobyvali 3A a 3B.. tam sis mel prijit pro vysluzku ... tam by sis mohl vyzkouset, jak se "kosi" Pohani Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nepletu, tak Vojtech je Pohan stjne jako nekolik dalsich individui, na ktere jsem tam narazil hned dvakrat...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na akci sem nebyl a docela mě zajímá co se to stalo? Můžete to prosím trošku lépe vysvětlit?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Vojtěcha jsme obětovali Laughing byl v malé jednotce slepené z různých šílených individuí, která měla za cíl tě plést

2) je to jednoduché, navrdory dohodě strážný, který zajišťuje ostrahu objektu (patří totiž stále armádě ale hlídá ho soukromá ochranka o počtu jednoho muže) se doslova posral, když mu zavolali lesníci co že to je za promenádu aut, co směřují do základny (první problém byl trochu na naší straně, neboť jsme nebyli schopni zajistit větší disciplinovanost lidí při vjezdu do prostoru a najížděli nám tam lidi prakticky neustále od 17:00 až do 22:00 což neuniklo pozornosti). Aby si kryl prdel řekl nám, že akce se může uskutečnit jen pokud si dáme auta pryč ze základny až za závory lesů, což je asi 5 km, tuto informaci nám dal asi v 1:00 ráno a muselo vše být nejpozději do 5:00 dořešeno. Nakonec se ukazalo, že cele je to jen vyplod jeho choreho mozku, nebot rano nebyl problem nekolik aut zaparkovat primo na zakladne Crying or Very sad Crying or Very sad pak nas tam nechal delat turistickou pout pod oznacenim "odnes si sve veci k autum) Ja to bych to jako takovou katastrofu nebral, kdyby lide vedeli ze budou muset jit do ciloveho prostoru pesky dopredu, upravili by si podle toho i sve vybaveni, takhle to pro skoro kazdeho z nas bylo velmi neprijemne, i kdyz jindy jsme asi schopni a zvykli chodit dlouhe kilometry v lese s plnou polni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na konci, kdyz jsme sedeli uvnitr deset metru za zavorou na hromade asi 200kg veci a vevnitr jeste bylo hafo aut, nam rekl, ze nepusti nase auto zpatky tech deset metru za branu na jednu minutu nalozeni, takze jsme to museli poponaset jeste 50m za branu, zatimco kolem nas vyjizdeli dalsi mrdky aut. A pritom nam vyhrozoval, ze na nas zavola policajty (ze kterych mel cely vikend hruzu). Byl to opravdu inteligent.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Pokud se nepletu, tak Vojtech je Pohan stjne jako nekolik dalsich individui, na ktere jsem tam narazil hned dvakrat...


Jo jo, Vojtech je Pohan stejne jako ja a ja si Te tam vykousnul... Smile
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2008 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě nenadešel ten čas, ale vezte páni, že jste se zde stali nedílnou součástí legendy. Legendy, o níž se vypráví z generace na generaci. Nedovedu si totiž představit jediného veterána této války, jež by při plápolajícím ohni neokořenil své vyprávění o zážitky, jež si tu vypotil a při nichž běžnému paintaballistovi tuhne krev v žilách.

Cením si velmi nezbytných obětí, jež pořádání této akce s sebou neslo, za všechny jmenuji Foxičovo celodenní deprimující hlídání vně parkovaných aut.

Snadno přehlédnutelné bylo Koyotovo excelentní chameleonské maskování. Jeho obličej byl v sobotu celý den přirozeně zbarven do vojenské zelené a to bez použití líčidel! Skvělý výsledek 2 měsíce připravované diverzní akce skupiny MG.

A na závěr si dovolím ujistit Jaroslava, že vyrovnanost vztahu mezi námi a PP nebyla ničím dotčena. Máme vás pořád stejně rádi. Nic se nezlepšilo.

Děkuji jako zástupce kasty "Sobotňáků" (teplá postel, teplá snídaně, autíčkem až do prostoru)

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas: Ja sem nebyl zrovna obtizna korist, celej den jsem travil premyslenim, jestli mi tech pet kuli v zasobniku bude stacit, nebo jestli mam uz prebijet na dalsich 18 a nechat se pri tom zabit Smile A pak jeste taky jestli to huceni v hlave je jenom upal, nebo uz nabeh na infarkt Smile

A jak to vypada s nejakym oficialnim vyhlasenim vysledku?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Fanas: Ja sem nebyl zrovna obtizna korist, celej den jsem travil premyslenim, jestli mi tech pet kuli v zasobniku bude stacit, nebo jestli mam uz prebijet na dalsich 18 a nechat se pri tom zabit Smile A pak jeste taky jestli to huceni v hlave je jenom upal, nebo uz nabeh na infarkt Smile

A jak to vypada s nejakym oficialnim vyhlasenim vysledku?


ale co raketu jsi dal to je jako 20 zabiti Smile .... a kde jsou medajle za zasluhy .. nikde Very Happy :.. budeme si muset doslapnout na skida
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A jak to vypada s nejakym oficialnim vyhlasenim vysledku?


vydrz prdka, vydrz, cekam na data od koordinatora, zatim vim jen to, ze na rakety to bylo 400/400
smrti 122/158
body zatím nevím, snad ještě dnes
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Carlos



Založen: 23. 08. 2006
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rad bych se take pripojil k dekujicim ucastnikum, vse jiz v celku bylo receno.Zazil sem vesmes krasne zazitky, na patecni vecer opravdu nezapomenu, dalsi zazitek navic Shocked Very Happy
Urcite patri dik i vsem, ktery vydrzeli a na pokraji sil bojovali az dokonce.

Exclamation Exclamation Exclamation Mam tu jeste jedno upozorneni, na stab modreho tymu v prubehu dne dorazila valecna korist v podobe dvou PMR stanic.Pokud je nekdo postrada pisnete mi na PM, nebo mrknete do profilu na dalsi moznosti, domluvime se na predani. Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové z PP zvládli hned 3 akce najednou. Prvním byl konvoj aneb Black hawk down, druhou pochod alias "Letní vyvedení" a nakonec hlavní program Alej prokletí.

Prokletí to bylo pro část našeho týmu, kterou ten magor vrátnej připravil o večeři, když zběsile řval, aby všichni okamžitě odjeli. Maso na grilu bylo okamžitě přesunuto kamsi do lesa. Když se hladovějící jedinci trochu uklidnili a smutek z vyhozené večeře zapili alkoholem, tak byli opět nuceni opustit prostor. Zbytek SZ samozřejmě zapíjel také jejich žal, takže konvoj z našeho pohledu byl utrpením řidičů pod vlivem alkoholu.

Bohužel díky nastalé situaci od nás nečekejte nějaké závratné hodnocení. Hlavní program byl výborný, ale prostě ten lempl vrátnej nás pěkně nas*al.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Bohužel díky nastalé situaci od nás nečekejte nějaké závratné hodnocení.


vy jste známé firmy co se týče nespokojenosti, to kyselo je moc kyselý a podobně Laughing Laughing Laughing tady jsi měl jedinečnou možnost prožít opravdová válečná utrpení a ty si toho ještě nevážíš nervděčníku..... předpokládám ,že ty 4 lidé co se nakenec modrým nedostavili byli od Vás což ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Carlos



Založen: 23. 08. 2006
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

..... předpokládám ,že ty 4 lidé co se nakenec modrým nedostavili byli od Vás což ?


Pouze 2 lide Very Happy
A horko bylo moc horke, ale krasne sem se opalil a ted na to muzu balit holky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow PP - tak si mě tam připište taky na lístek, že vám dlužim pivko Wink ...páteční zážitek ve finále super, nejdříve jsem myslel, že odfrčím pryč (co mě taky může napadnout jiného po hodině spánku, navíc střízlivého), ale výborná prdel, obvzláště sobotní ráno u ohně, mno prostě nezapomenutelné, skvělé. Padly ze mě obavy ve chvíly, kdy jsem se dozvěděl, že auta budou hlídané (za což děkuji Foxičovi!!!) a od té chvíle jsem si to už jen užíval. Jen škoda, že si Fremen nakonec nevzal na nohy ty žabky do boje Twisted Evil

Arrow Hellboy - začleněnou minigame do AP pojmenovanou "zastřel si svého Hellboye" jsi mi překazil ve chvíly, kdy jsi nás uviděl, že se na tebe řítíme a raději si oznámil, že nemáš kule. Ale já tě stejně prokouk, ti přestal fungovat APEX, viď? Twisted Evil

Díky za perfektně vyvedený víkend, díky rudým i modrým, jsem po této akci v paintballovém nebi! Opravdu kvalitní hra a výborné zážitky spojené s akcí!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No priznam se, ze jsem z asi 10ti lidi ze vsech stran okolo me moc radost nemel Smile Sice me nikdo z vas nevidel, ale naboje mi fakt dosli a vidina toho, ze to z 5ti metru dostanu od 5ti lidi se mi uplne nezamlouvala. Kdybych ale mel aspon jeden zasobnik a stacil prebit, jednoho bych sebou snad jeste vzal...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Akce pekna se vsim vsudy, ani by nevadili ty nocni presuny,pochod s vecma uz trochu jo zato zadny pivo nebude Very Happy jen kdyby ten hlidac nemenil sva rozhodnuti kazdych 5 minut.

Ale z hlavni akce mam jen pozitivni naladu ikdyz jsem doma padl vycerpanim, za sebe musim rict ze jsem si akci velmi uzil a jsem rad ze na 3. linyji (Eva,Adolf) jsem poslal par psu do pohanskyho nebe Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate