Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

prosím - nejdou naplnit lahve

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 2:25 pm    Předmět: prosím - nejdou naplnit lahve Odpovědět s citátem

Zdravím Vás - mám problém nemohu naplnit lahve potřebným množstvím CO2 ?? nově naplněný hasičák uložen do poslední doby v teple !! Lahve z mrazáku - nezamrzlé !! ale nedaří se naplnit do 16 a 20 OZ vlezlo tak 200g víc ani ťuk - co s tím prosím poraďte - v sobotu je akce atak to potřebuju vyřešit (naplnit potřebuji 2x 16 a 4x 20) do dneška plněno asi 8x a vždy bez problémů. Prosím spěchá- díky za každý nápad a radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 9:24 pm    Předmět: Re: prosím - nejdou naplnit lahve Odpovědět s citátem

A 8x už jsi to bez problémů plnil z toho hasičáku nebo jinde? JAk velkej je to hasičák. Kolik co2 jsi dostal do toho hasičáku?

dlouhy chlap napsal:
Zdravím Vás - mám problém nemohu naplnit lahve potřebným množstvím CO2 ?? nově naplněný hasičák uložen do poslední doby v teple !! Lahve z mrazáku - nezamrzlé !! ale nedaří se naplnit do 16 a 20 OZ vlezlo tak 200g víc ani ťuk - co s tím prosím poraďte - v sobotu je akce atak to potřebuju vyřešit (naplnit potřebuji 2x 16 a 4x 20) do dneška plněno asi 8x a vždy bez problémů. Prosím spěchá- díky za každý nápad a radu

_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už je hasičák prázdnější, tak tam naleze jen třeba 100g a potom je nutný plnit na víckrát... Z hasičáku využiješ tak 5kg CO2, takže jestli si už z něj plnil 8 flašek, tak se budeš blížit jeho vyčerpání...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 1:05 pm    Předmět: vysvětlení Odpovědět s citátem

díky všem za odpověď, vše se vyřešilo následovně:plněno 8x za dobu co střílíme nikoliv z tohoto hasičáku (asi jsem to blbě popsal) , hasičák je 6kg a byl naplněn zcela nově. Proto mě to zarazilo.Kolega ovšem nechal moje flašky na tlakovce a přivezl zapůjčeny jiné dvě (taky hasičáky). Flašky se mi povedlo naplnit až dnes systémem připuštění - zchlazení- připuštění -zchlazení. napadlo mě už večer zda ty dvě jiné flašky někdo neupravil na tlakování piva.Kolega byl bez signálu a tak jsem se dovolal až dnes a ten mi potvrdil,že tyhle jsou upraveny na pivo tedy bez stoupačky.kdybych to věděl stačilo hasičák otočit a byl pokoj,ale to se mi nechtělo kvůli možnému bordelu.Tak že díky za snahu pomoci a příště už budu chytřejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate