Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen taková otázka, letmým přeletem pravidel jsem nenašel od do, kde mě spíše zajímá do (přibližně) a po (přesně). Jinými slovy, plánujete nějakou následnou afterparty? Abychom se na případný program připravili...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Jen taková otázka, letmým přeletem pravidel jsem nenašel od do, kde mě spíše zajímá do (přibližně) a po (přesně). Jinými slovy, plánujete nějakou následnou afterparty? Abychom se na případný program připravili...


Syberia 2008

Časový rozvrh

Příprava, registrace.......................................8:30-9:30
Rozdílení, porada, rozprava........................ 9:30-10:30
Nástup na pozice.......................... ...........10:30- 11:00
Start 1 mise- herní čas 1 h..................................11:00
Kdo přijede později má smůlu....
Po první misi bude oběd
Start 2 mise - herní čas 1 h.................................13:00
Start 3 mise - herní čas 1,5 h...............................14:30
Start 4 mise - herní čas 1 h.................................16:30
Konec.................................. …………….............……17:30

Časy startů jsou pevné, kdo to nestihne, tak oslabuje svou stranu!!!

Co sebou:
Hodinky
Vysílačku (není nutná)
Náhradní oblečení
Pokud bude zima tak něco teplého na sebe a do žaludku
Dobru náladu a fyzičku Smile


Startovné:
100,- na osobu, v ceně guláš.
Startovné bude použito na pyrotechniku, rekvizity a material s tím spojený
a na pronájem Koutů na rok 2008.
Po celý den bude hořet oheň a fungovat JerryKnajP…polní stánek s gulášem, grogem, kávou apod…

S Afterparty ala Zímní koryty se nepočítá, páč Brandýs jako takový neznám, hospodu ani ubytování jsme nezajištovali, pokud ale někdo chce zůstat déle, není problém, dřeva na oheň by mělo být dost Wink... Tekuté a a hlad zahánějící zásoby na večer ale nutno vzít sebou....Jerry to po akci balí, tj cca v 17-18:00.... v budově se nechá spát, takže pokud bude počasí jako dosud, tj do 0°C, kvalitnější spacák a karimatka tak v pohodě... jen vlaky jezdí každou chvíli, takže je třeba řádně otupit hladinu vnímání Twisted Evil...

Já osobně bych na večer zůstal, ale spát jedu domů Wink... v neděli mám zas povinnosti...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

my spíme na místě... ještě ale uvidíme co do neděle....pokud někdo zustane mohla by proběhnout nějáká lehčí noční bitva Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
...pokud někdo zustane mohla by proběhnout nějáká lehčí noční bitva Laughing...


Jasně, jako posledně do půl těla Laughing Pár adeptů na podobný kravinky se u nás jistě najde Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubano1



Založen: 12. 09. 2006
Příspěvky: 94
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Koyote, mate uz po kupe nejakou finalni nominaci kdo s kym, proti komu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po telefonátu s Jerrym radostí oznamuji, že JerryKnajP bude otevřena po celou noc takže vyjma lehkých děv nebude nouze o cokoli Very Happy
Ohledně rozdělení týmů padl návrh RFM+TT+SZ vs zbytek ale ještě se to promyslí a propočítá........ popřípadě návrhy sem.... Leones asi nedorazí, takže jsem vzal jako náhradníky Stínadla...

I když je to Rejmi tak piše KoyoT Twisted Evil
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 4:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohledně rozdělení týmů .. já vím že to je ohraná písnička, ale Syberie je jedna z přípravných akcí "Sudéta Óre" na letošní Alej prokletí, tak by měl být celek SO pohromadě .. nebo se pletu?
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Charlie napsal:
Ohledně rozdělení týmů .. já vím že to je ohraná písnička, ale Syberie je jedna z přípravných akcí "Sudéta Óre" na letošní Alej prokletí, tak by měl být celek SO pohromadě .. nebo se pletu?


nepleteš, na marklary jsem opomněl, za což se omlouvám Wink...ale jaksi mi chybí SHB, Trombozy ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 06, 2008 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po zralé úvaze a absenci Leones to vypadá zatím takto...

SPAS................5
Doktorka...........2
MPV.................17
MG....................8
Vlčí smečka.......7
SG....................5
Wraiths..............5
……………
49


TT....................12
RFM..................19
SZ....................10
MARKLARS.........8
……………
49

Forest 13 .... spec squadrone ... all in atack Twisted Evil

Bude to fakt masakrrrr... snad nebude pršet, věci na převlečení určitě sebou, bláto asi nestihnu vysušit .. .Twisted Evil... ve sníh už ani nedoufám Evil or Very Mad...

Připomínky sem
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne pá únor 15, 2008 6:36 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My za to nemůžem. Špatnej termín pro akci. Všici jsme už měli něco jiných domluveno dřív, než jste vydali termín Syberie. Takže letos jsme tuto toužebně očekávanou akci museli oželet s těžkým srdcem a doufáme že účast na dalším ročníku nám vyjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 8:37 am    Předmět: Syberia 08 Odpovědět s citátem

ukradli nam Cofeyho,parchanti Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uvidíme podle počtů na akci, kdyžtak vám ho vrátíme.... zas na druhou stranu může dělat špionáž u MG a MPV Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 9:09 am    Předmět: Re: Syberia 08 Odpovědět s citátem

fremen napsal:
ukradli nam Cofeyho,parchanti Cool


Hej, díky že jsi si všiml veliteli Smile - já si všiml už včera -řešil jsem to s KoyoTem přes PM - chci zpět RFM (nic proti MG či MPV Wink )

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Afera Cofey: Very HappyVery HappyVery Happy...uvidí se chlapi po registraci, jak se domluvíte.... je mi jedno jestli se bude hrát 49/49 nebo 48/50...

Dál jedna poznámka od zásobovače Jerryho, na oběd doporučujeme vlastní ešusy !!!, páč nebudou žádný stoly, takže vím z osobní zkušenosti co vyvádí plastový talířek s horkým gulášem na rozklepaných kolenou Twisted Evil ... kdo ešus nemá, tak talířky samozřejmě budou...

Dál pokud to vyjde, tak pro nejakčnější válečníky, padnuvší v prvních minutách misí se připravuje mezisoutěž ala výcvik S.W.A.T. ..podrobnosti více poskytne rád otec myšlenky Fery... aby jste se nám tam zkrátka nenudili a moc neopíjeli Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nechval jsem si to jako prekvapeni ale nevadi.

Pujde o spis dovednostni soutez ve strelbe, nez o nejaky S.W.A.T vycvik. K tomu to ma jeste hodne daleko. Takze jen naznak pravidel:

Hodnotil by se cas do "vyreseni situace". Cas by byl rozhodujici ale pricitali se k nemu ruzne penalizace. Cas by byl celkovy, tedy nikdy by se nezastavil i kdyz by selhala zbran nebo se stalo neco jineho.

Vyreseni situace je takove, ze neutralizuji vsechny cile a budu stat na predem znamem miste, kde je konec. Tedy v podstate zabiju co mam a postavim se na misto kde je cil.

Na louce bude postaveno takove pidi hriste, kde bude nekolik palebnych pozic, a cesta kterou musim projit. Tedy musim palit na presnych mistech. Cesta bude dana volne, tedy neni to presna linka. Palebnou pozici myslim tedy napriklad post kde budu strilet s klece, post kde budu strilet za chuze, post kde budu strilet z leze a jeden post kde budu palit z jakekoli pozice.

Na hristi bude zhruba 5-6 nepratel, jejich eleminace je nutna nejmene dvema strelami do vitalni casti tela. Tak aby bylo jiste jejich vyrazeni, tedy hrudnik nebo hlava. Pokud nekdo nezasahne bude penalizovan.

Na hristi take budou neutralni cile (civiliste). Jejich zasah je penalizovan take.

Limit munice neni stanoven.

Každý hrác může jít dvakrat a vybrat si tak lepsi cas. Nemusi jit nutne zasebou.

Samozrejme se bude hodnotit nejlepsi cas jak jednotlivce tak nakonci se sectou tymy. Aby bylo jasne tam kde jsou nejlepsi strelci.

Hra bude dobrovolna.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery máš krásné motto Smile)))

Jinak dneska jsme posílal komplet info s mapama všem velitelům kdo se registrovali.... doporučuju si vytisknout vlastní páč nemáme megatiskárnu na produkci> 4mise x 100 lidí tj. 400 papírů... takže k dispozici bude vždy jen 10 map pro každou misi ve formátu A4... s tím že bude k dispozici jedna velká názorná na briefing před každou misí... prostor to není velký, takže snad ani nijak pro řadové vojáky nebudou potřeba...

Ohledně dopravy jsem posílal i GPS souřadnice ...na popud Cofeyho, a jiných, kteří v létě lehce bloudili... a návod jak se k nám dostat, tak si to nenechte doma Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne ne únor 10, 2008 10:47 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2008 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Afera Cofey vyřešena!!! jelikož jsem to přehlídnul, tak Fremen te taky nahlásil takže jsi registrovaný 2x....Laughing, tudíž hraješ RFM a bude to 49/48
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fajn Smile
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stínadla DOWN!!!... jelikož nečekaně tento tým odpadl a nerad bych trhal seskupení SÓ a proto .....TÍMTO OTVÍRÁM VSTUP PRO 4-6 ČLENNÝ TÝM JAKO NÁHRADU... kdo má zájem hlašte se ...preferuju známé týmy a vyhrazuju si právo výběru...

!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


P.S. ... jelikož Wraiths byli "přes počet" jako první a pokud dostanou doporučení od MPV Twisted Evil (nic ve zlém, ale osobně se neznáme), mají přednost..
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S Wrights jsme se viděli sic jen párkrát, ale vždy bez problému. A i když každý z našich klubů má trochu jiné cítění, myslím, že na akci průšvih neudělají Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
S Wrights jsme se viděli sic jen párkrát, ale vždy bez problému. A i když každý z našich klubů má trochu jiné cítění, myslím, že na akci průšvih neudělají Wink


myslim si že na akci pruser neudělaj.. od toho tam je jiná skupina Laughing Laughing Laughing vidte čerti Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme u těch průserů tak bych si vyprosil nestřílet na projíždějící vlaky, a už vůbec ne RPGčkem Smile ok?... pro zkušební střelbu bude vyhrazen spec prostor... děkuji předem...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 9:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A vlakách nic nevíme a žádný orly sem neviděl Razz Tenkrát slo jen o hezkou fotku... viz. http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_galerie&gid=98
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 1:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Vladik napsal:
S Wrights jsme se viděli sic jen párkrát, ale vždy bez problému. A i když každý z našich klubů má trochu jiné cítění, myslím, že na akci průšvih neudělají Wink


myslim si že na akci pruser neudělaj.. od toho tam je jiná skupina Laughing Laughing Laughing vidte čerti Laughing


Vůbec, ale ani trochu nevím, o čem to tu mluvíš Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím, prosím, můžete informace sesumarizovat do jediného článku ... nemůžu jaksi najít kde se akce odehrává až na gpsku nějaký továrny a podivný popis další cesty ... mám v tom fakt bordel a nechce se mi prohledávat tolik zdrojů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak prijedeme.. Smile sice mame jeste neco v nedeli,ale zvladnem obe akce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Prosím, prosím, můžete informace sesumarizovat do jediného článku ... nemůžu jaksi najít kde se akce odehrává až na gpsku nějaký továrny a podivný popis další cesty ... mám v tom fakt bordel a nechce se mi prohledávat tolik zdrojů


jenže ono to tak je:)... popis cesty je nejjednodušší co jsem napsal...

a ona továrna kde se má odbočit je zde
http://www.mapy.cz/#x=137333136@y=135663008@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Brand%C3%BDs@sss=1@ssp=120771493_122685313_150328229_149768065
to je odbočka u továrny, tam se dáte průjezdem a pojedete stále těsně podél továrny(bude po pravé straně) až dojedete k louce a tam pokračuje „asfaltka“ podél řeky až do prostoru…
akce je zde http://www.mapy.cz/#x=137297856@y=135645280@z=16@mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Brand%C3%BDs@sss=1@ssp=120771493_122685313_150328229_149768065

mapa s vyznačemím trasy po Brandýse je zde
http://www.paintball-forest.cz/galerie/sp_index.php?file=./Herni%20lokace/Kouty/syberiadop.jpg

jestli to tohhle GEneboGE nestačí, tak nevim..... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne čt únor 14, 2008 7:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No právě, mapa s odkazy na Foresťáckym serveru v galerii ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
No právě, mapa s odkazy na Foresťáckym serveru v galerii ...


... ježíš klikni na odkaz a jsi přímo na mapě s vyznačením cest co je na tom složitýho?..Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2008 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
Tak prijedeme.. Smile sice mame jeste neco v nedeli,ale zvladnem obe akce Smile


pošli mi fofrem registraci se jmény at to můžu hodit na papír...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate