Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

spotreba vzduchu - tlak

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 7:58 am    Předmět: spotreba vzduchu - tlak Odpovědět s citátem

Zdravicko ....
co se tyce strileni ze zbrane chtel bych se jen zeptat na jednu informaci ohledne spotreby vzduchu
tlak klesa v bombe stale stejne rychle? nebo klesa prvnich rekneme dveste strel rychleji a v okamziku kdy se dostanu na napriklad 1000 psi se klesani tlaku zpomali??? (pouzivam sp8)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

prosím tě jaký máš na té SP8 zásobník - vajíčko se mi zdá moc obrovský - na design komplet zbraně.. budu jí taky kupovat a jen nevím jakej k ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj ja mam qloader .... tak designove vcelku pekny ale nejak mi to trha koule je fakt ze jsem poridil krehke koule a v tom bude ten problem .... TOROBALL PRECISION.
prvni nebo druhou kouli to vetsinou trhne .... ostatni uz jsou v pohode ... (ten naraz je prilis silny)je tedy vhodne pravdepodobne nabit krk kulickama a teprve potom pripojit qloader .... tak si zajistis aby naraz na prvni kulicku ktera prileti do hlavne nebyl takovy ... (a nebo nemit krehke koule)
nic lepsiho me nenapada .... Very Happy
jinak nabiti je hracka ale doporucuju poridit elektricky zasobnik navic, je snazsi to tim nabijet prilozenej nabijec je na XXXXXXX
jinak peknej zasobnik ktrej neposkodi vzhled zbrane je ricochet bo jak se to pise ten se k tomu hodi v cerne verzi jen nevim kde ho v cechach prodavaj Very Happy

ps. zejtra jdu na akci a v bombe mam tlak 1200 psi Sad (to je duvod proc jsem se ptal na ten tlak v lahvi) - tak me to aspon donutilo prenastavit dwell time (bohuzel bez zkousek:-( tak snad jsem to trefil) nastaveno na 25 ms (jestli ma nekdo iona a qev tak napiste kolik mate v prumeru nastaveno)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlak v bombě klesá pořád stejně. S IONem a tlakem 1200 dáš do 300-400 ran u 68cu lahve a 200-300 u 48cu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm tak to vypada ze mam nekde neco spatne nastavene ... prijde mi ze to zere tlak mnohem rychleji ... pravdepodobne to asi nekde profukuje ...
tusi nekdo kde by mohl bejt problem? pokud by pri strelbe unikal vzduch ale zaroven by to neovlivnilo strelbu ale zvysilo spotrebu vzduchu ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba to je tím dílem mezi zemí a zbraní Laughing Laughing
( je to jen vtip )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jsem tenhle výkend řešil potřebné věci k možnosti použití vzduchu - a mám z toho v hlavě květák...
pokud chci mít SP8 ( tedy Iona ) stačí mi na vystřelení 1500 kulí jedna 6l potápěčská láhev a na zbrani láhev z 46oz ? - Doslech jsem se že jo Co vy na to pane Krausi ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno vzhledem k tomu ze standartni 72ci lahev vystaci podle mejch propoctu na 800 vystrelu. priste uvidim vice...
kazdopadne vybaveni co rikas ti myslim vystaci mna mnohem vice vystrelu obzvlast pokud budes doplnovat postupne a ne najednou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 8:00 pm    Předmět: Pocet vystrelu Odpovědět s citátem

Takze.Hodne zalezi na upgradech zbrane.viz bolt atd.do SP 8 dej 360QEV docela dost to pomuze.pak nejaky lepsi bolt a soucastky pro lepsi pruchod vzduchu.to ti zajisti ze budes moci snizit dwell a bude ti to pak i min brat vzduch.ja zkousel s lahve 72cu nafoukanou asi na 2800psi tak s SP8 bez upgradu to vis jak 500-600nebylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate