Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Flatline versus Apex barel

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 2:26 pm    Předmět: Flatline versus Apex barel Odpovědět s citátem

zajímalo by mě jestly nekdo zkoušel oboje..jestly je lepší flatline nebo apex..ani mi nejde o to střílení za roh atd..jak je psáno u paxu..spíš jen o střelbu na větší vzdálenost..co s tech dvou je lepší...díky za odpověd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kazdopadne Flatline strilel sem z oboji a Flatlinu sam vlastnim a muzu jenom doporucit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to já sem porovnával obojí a dostřel a přesnost byla nastejno...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Se ze zvedavosti zeptam, pri tom testu - jestli si videl rozdil v praskavosti kuli? U nas kluk ma flatline a dost mu to rve koule. Uz jich zkusil vicero ale je to pri rychly strelbe citlivy.
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

At si ten manik snizi ustovku, rrespektive at ji zkusi zmerit se (napr.) zakladni hlavni protoze kule do flatline by mela vstupovat s max 3 stovkama, ale kdyz budes merit radarem co leti z flat bude to tak 200 az 240 takze jestli ma vic muze to byt tim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Flatku mám seřízenou na úsťovejch 270 a když sem používal marbly, tak nepraskla ani jedna... Jinak apex sem zkoušel jen krátkodobě a s praskavostí na tom bude na stejno, protože ta kulička dostane taky pěknou čočku od tý gumy, aby se roztočila....
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je fakt, ze tu flatku jeste nemam poradne zastrilenou a tech 240 z ni, jsem dal zatim pro jistotu. A nestalo se mi ze by mi v tom neco prasklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za dobrou radu a urcite ji dal predam. Nejdriv jsme tam meli ustovku 300fps litalo to neuveritelne daleko!!! ale rvalo to koule, ted tam ma 270 fps a lita to min, ale obcas ji to serve taky. Stahnem to na tech 240 a uvidime. Kouli jsme meli hafo, ale nejlip na tom byly jarni varka PBS. Zitra jdem bojovat tak zkouska bude Toroball winter ice. Byla na ne dobra reference tak jsem zvedavej.
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Marty

Podel se pak s nama o ty vysledky, sam bych rad vedel jaky kule do toho cpat. I kdyz momentalne pouzivam zimni frostbity a jsem celkem spokojenej, ale proc nezkusit i neco jinyho.
V tymu jsme ted kupovali tomahawky, ale ja snima jeste nestrilel, mel jsem jeste zasobu tech frostbitu a ted je budem vracet pac meli bruto plosky.

Urcite by to chtelo prijit na nejakou konkretnejsi hranici tej ustovky rad bych dal tak tech 250 - 260 uvidim pak az prejdu na vzduch az to nebude toliko kolisat kolik bude idealni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2Krasty: ty tomahawky nakonec reklamovat nebudeme, byl to jen jeden pytlík classiců, kterej byl naho**, ostatní jsou v poho. (tak 2 z 10 mají malou plošku, ale nic výrazného). Ty Wintery jsou taky ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě jak to vypadá uvnitř Flatlinu,apex jsem viděl,ale Flat ne.Neměl by někdo nějaký obr nebo info?Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://youtube.com/watch?v=SR1Gxq_LEQ0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak u me je to jasne, mam Apex uz rok a jsem spokojen a rada lidi v teamu ma flatku. Podle me to vyjde nastejno co se dostrelu tyce, pokud si dobre seridis ustovku, jenze Apex jde navic nastavovat, vypinat, otacet atd. Zase je to ale preci jen kus plastu, takze pravdepodobne pujde casem (za par let) do hajzlu. Jinak co se praskani kuli tyce, tak mam pocit, ze Apex je na tom podstatne lip. Pouze ted v zime me parkrat praskly nejaky mrdko Tomahawky, ktery praskaly uplne vsem v cemkoli, ale jinak co jsem tam dal a at jsem mel ustovku jakoukoli, prakticky nulove praskani. Navic se podstatne snaz cisti, nez flatka. Respektive cisti se uplne stejne a stejne rychle jako normalni hlaven. Takze je to jen vec osobniho vkusu a typu zbrane, protoze pokud nemas Tippmann jinou alternativu nez Apex nemas.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za info.Neumim moc angl. ale podle tý ukázky to vypadá jen jako ohnutá trubka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ohnutá trubka, která má uvnitř naleptanej písek, aby se kulička při průletu roztočila. - Ne vždy se jim podaří nasypat tam ten písek stejně, takže každá flatlina je trochu jiná. Zase je dobré, že má na sobě ten obal/kryt, a tím pádem nevadí, když s ní někde bouchneš ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: so leden 23, 2010 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Otec si kupil X7 Phenom aj s flatline hlavnou a nejak sa nam nepodarilo zostelovat zbran tak aby netrhala gule. pouzivame PBSka titaniumi alebo premiumi podla toho co je u nas v ponuke. Ustovku sme stiahli z 300 postupne az na 200 a stale to trhalo... Vsimli sme si ze gule sa vzdy roztrhli na konci hlavni, niektore boli tak tvrde ze som nebol schopny ju ani vlastnou vahou rozpucit musel som po nej trosku dupnut( to bol zvysok PBS premium co sme mali)
Je mozne ze ten piesok co je tam vlepovany ci ako pridavany je na nejakom mieste trosku vo vecsej vrstve a trci natolko ze to tu gulu roztrhne? Otec zvazvoval tu hlaven trosku prelestit zvnutra ale bojime sa aby to nebolo na skodu... Mate niekto skusenost s niecim takym? dakujem
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate