Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

All American 16

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 8:36 am    Předmět: All American 16 Odpovědět s citátem

Zdar lidi. Koupil jsem jsi na Xtru matte black 06 tuto hlaveň. Ale pořád jse mi zdá že to lítá padáčkem. Nevím jestli je to kuličkama, použil jsem RPS Premium. Nebo zda mám použít jiné kuličky??? Prosím o radu zkušenějších. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslím, že vysvětlení je vcelku jednoduchý taky mám tuhle kombinaci a při přechodu z origo hlavně jsem musel měnit pružiny za tunigový, protože při použití stejnejch kuliček šla úsťová rychlost s AA hlavní dolu takže ještě přitlač love na pružiny a pak už je z tebe hotovej zabiják Twisted Evil Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaký myslíš? Ty jak tam jsou 4 nebo 9??? A pak kterou tam dát??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já kupoval těch 9 a 3 z nich tam jsou zbytečně ale ty ostatní už dělají to co maj takže jsem vzal tu nejměkčí před jehlu na ventilu a středně tvrdou za kladívko a kdyby to bylo málo tak tu nejtvrdší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda dík. Zitra pro ně jedu. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak že. Černou mám dát před jehlu a stříbrnou za kladívko? Jestli jsem to dobře pochopil a přeložil??? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo jo takhle to mám já ale je fakt že jsem si hrál i se zbytkem vnitřku podle pgp-mysteria
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko: Muzu se zeptat, jestli jsi i odlehcoval udernik? Jestli ano, jak se to projevilo na chodu?

U tehle upravy mam totiz pomyslny velky otaznik - je jasne ze to zmensi silu potrebnou k natazeni, zaroven to ale podle me zmensi energii se kterou udernik prasti do jehly coz nejspis ovlivni mnozstvi plynu do zbrane.... Question

Druha otazka pro oba: Kdyz jsem si zkousel pruziny ze zminene devitidilne sady, mel jsem dost problem zaznamenat rozdil v tuhosti cerne a stribrne, skoro bych i rekl, ze ta stribrna je mekci. Jaky byl vas dojem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem rovněž provedl na své Xtře 06 všechny úpravy podle stránek mysteria (vč. odlehčení toho úderníku) a výsledek je takový(kromě toho, že se mi nevydírá tělo zbraně se závěrem a spoušť má kratší chod), že mi teď zbraň funguje i na mnohem nižší tlak. Normálně 800PSI a teď po úpravách spolehlivě i na 500PSI. To samo o sobě samozřejmě není k ničemu, pokud nemáš regulátor, aby jsi si ten tlak mohl snížit. Tu energii "úderníku" můžeš nahradit právě tím, že dáš slabou pružinku dopředu k jehle. Navíc díky těm úpravám je ve zbrani i větší průtok plynu. Jestli je zbraň tišší a jestli míň kope, tak to jsem nijak moc nezaregistroval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja upravuju Rodeo ktery ma regulator v sobe, takze nizsi tlak byl mym cilem. Zaver jsem si taky upravil, ale kdyz se mi po uprave ventilu vyrazne zhorsilo natahovani a stalo me dost casu to vyladit (zvetsovanim prutoku k uderniku), jsem uz ted pri upravach opatrnejsi.

Proto by me zajimalo (pokud je to vubec mozno samostatne posoudit), jak se projevi samotne odlehceni uderniku, za prepokladu, ze bych ostatni nechal byt.

Mam totiz ze sve zbrane dojem, ze dalsi zmekcovani pruziny pod jehlou ci zesilovani hlavni pruziny uz na mnozstvi plynu (resp. FPS) nema priliz velky vliv a spis by vedlo k vetsimu mlaceni uderniku do samotneho tela ventilu, misto toho, aby se raz utlumil v pruzine jehly a expandujicim plynu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tony_MPG: ano kladívko jsem odlehčil, nečekej od toho bůh ví jakou změnu, ale změnilo se minimálně to že teď můžu střílet i s extrémně křehkýma kulema a netrhaj se. Tvoje potíže podle mě vznikli právě proto že jsi udělal ty úpravy jen na půl a když měníš ty pružiny tak určitě obě dvě jinak to nemá smysl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, asi mas pravdu, chtelo by to udelat obe upravy. Rad bych tam taky zkusil dat mekci hlavni pruzinu (coz by pomohlo natahovani), potiz je ale v tom, ze pri porovnani originalni pruziny Rodea a tuningovych pruzin mi vychazi originalni pruzina jako nejmekci... Surprised

No nic, budu si s tim jeste hrat a snad chudak Rodeo vydrzi funkcni... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě mě teď docvaklo po pořádném pročtení toho co jsi psal, o tom jak to jde teď hůř natahovat tak to už jsem vyděl i jinde a jedinej důvod byl ten že tam kluci měli špatný (velký) o-kroužky vyhoď ven kladívko i s pružinou a zkoušej jen samotnou venturu nasunout do zbraně a jestli ti to nebude chodit úplně lehce (stejně jako s původníma dvěma o-kroužky) tak je to špatně a musíš schánět jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, ne, v tom to nebylo. Proste jen po uprave jehly a prevrtani valce ventilu na vetsi prutok ke kulicce se porusila rovnovaha v rozdeleni plynu a ke kladivku ho slo malo. Pomohlo zvetseni prutoku ke kladivku (vetsi upilovani jehly nez jsem udelal puvodne).

Mimochodem k tem O-krouzkum - kdyz jsem to precizne premeroval suplerou, tak jsem dospel k zjisteni ze O-krouzky z tovarny jsou tam (temer) uplne nanic - slouzi jen jako uloziste mazadla. Drazka na ne je totiz stejne hluboka, jako jejich prumer - 1.8mm, to znamena, ze vubec nevycnivaji nad povrch zaveru Shocked. To se pak neni co divit, ze se to vydira (navic kdyz tam jsou jen dva uprostred). Kdyz se pak pridavane drazky odsoustruzi na prumer 14.4mm (a ne tovarnich 14.2mm), tak to uz je jiny kafe... Very Happy Ja jsem si pak jeste ty puvodni krouzky podlozil jednou vrstvou izolepy pro lepsi tesneni, ale zaver jde stale hladce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde najdu ten návod pgp-mysteria a co to vůbec je??? Question Laughing Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najdes to na:
http://www.pgp.mysteria.cz

a konkretne pro Spyder:
http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem vyměnil ty pružiny. V sobotu jsme byly hrát a pořád to není. Každá kulička jsi lítala kam chtěla, s origo hlavní to bylo o dosti lepší. Máte ještě nějaký nápady jak to udělat aby to líp šlapalo??? Díky. Sad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm chtělo by to teď doladit úsťovku podle radaru, vypadá to že je moc velká, tak zkus dát za kladívko měkčí pružinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyplatí se teda upravovat nějak tu venturu podle pgp-mysteria? A ještě něco jinýho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing přijeď někdy k nám do Lužce nad Vltavou bejvám tam každý víkend přihlaš se ke mě a já ti ukážu jak ti to může střílet pak se rozhodneš jestli to má nebo nemá cenu Wink Laughing

Naposledy upravil Rajko dne po říjen 01, 2007 6:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to doufám Lužec nad Vltavou Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem měl v práci dneska závěr od Xtry. Máme tam soustružníka a chtěl jsem aby udělal drážky na ty další 3 O-kroužky a pak ji zbrousil jak je na tom návodu podle pgp mysteria. Řekl mi že je to docela složitý. Proto se chci zeptat jestli to někdo má a jestli je to opravdu tak složité. Další věc chtěl vědet hloubku drážky na O-kroužek. A pak tak píše že pgp mysteria, něco o blokaci kuličky. Vím o co jde, ale co stím dál, to už nevím. Proto díky za rady. Sad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing ano mám to skoro jako na pgp.mysteria jen s tím rozdílem, že na zadní část ventury"závěru" jsem dal jen jeden o-kroužek a né dva a na přední části je ten zápich pro o-kroužek mělčejší (1,6 mm tím mi vznikl problém sehnat o-kroužek se správnou tloušťkou, aby tam ještě k něčemu byl, ale aby to zase nedrhlo) než všechny ostatní, protože soustružník měl taky strach, že by tu přední část tím zápichem uřízl, ale mluvil jsem i s klukama co ho mají hlubokej 1,7 mm a taky jim to nedělá problémy (origo o-kroužky mají tloušťku 1,7 mm) zbytek toho odlehčování proběhl v pohodě a není se čeho bát.
Co se blokace týče tak s tím si hlavu nelam máš tam tu správnou (blokace kuličkou) na pgp.mysteria popisují starší verzi x-try (bledě modrá) která měla blokaci gumovou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Rajko. Čau Rajko. Potřeboval bych ještě vědet o kolik se má zbrousit ještě ten prostředek, myslím to odlechčení??? Jinak to vypadá, že v listopadu k vám s klukama dorazíme, podívat se na to vaše hřiště. Není to na 100%, ale uvažujeme o tom. Tak uvidíme. Zdar. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2007 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No záleží co přesně máš na mysli, ale asi tuším, že kladívko. To se dělá od oka a případně podle váhy, když to uděláš podle těch obrázků na pgp.mysteria tak tím nic neskazíš (když klikneš na ten obrázek tak se zvětší a je to dobře vidět)
A jestli to je ventura tak tam je přímo výkres na to jak moc ubrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
x-lenny



Založen: 02. 08. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar. Tak venturu už mám upravenou. Zatím jsem to nezkoušel. Rajko chci se tě zeptat. Jakej tam máš válec?? Máš ho taky upravenej podle pgp nebo tam máš tuningovej válec Question Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

upravenej podle pgp a stačí úplně v pohodě kolega v týmu dával na MRko tuningovej a teď ho radši prodává (trhalo to moc kule) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate