Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Military paintball - proc se mu tak jeste rika ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kuris napsal:

S tebou opravdu nemá cenu vést diskuzi. Nikdy nepochopíš jádro problému. Nechápu proč někomu vadí, že budu mít na akci 200zásobník místo 50kovýho s tím, že v něm bude jen 50kuliček.
To je jako když bych se nemohl zůčastnit automobilových závodů, protože mám nádrž na 200litrů benzínu místo na 50litrů (když už tady pořád sovnáváš s autíčky ty závodníku). Prostě je to moje nevýhoda (lépe zasažitelný cíl atd.).


jo .. ja to videl uz na spouste hrach (nerikam ze je to tvuj pripad) ... limit na hru 150 a 200 amo narvany k prasknuti .., vsak jich tam kilo pustim a nikdo to uz nepozna ze !!! ... ale jadro problemu nechapes ty .... kdyz budes mit amo na 200 kdo bude kontrolovat jestli jich tam nemas vic nez povolenych 50 ? ... kdo ti bude verit ? ... nikdo ! ... rozdily povedou k hadkam ... ja vim ze je to pak na kazdym a na jeho svedomi ale takhle to na hrach nefunguje !!! kazdej druhej je rambo a podvadi !!! a to musi skoncit ! a proto neni nikde napsany ze limit je 50 kulicek v zasobniku ale max. kapacita zasobniku je 50 Smile ... tak si to velky necim vycpes !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
nicmene to v drtive vetsine prevazuji lide, ktere vidam pomerne casto jak ji rozebiraji a uplne nejvic v zime, pokud nemaji vzduch na cyclone feet nadavaji...


Rolling Eyes Ještě, že jsme měli tak obrovské štěstí a máme skoro jediných 10ks A5, které fungují bez problémů. To je až nepředstavitelné! Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řekl bych, že nadávaj joudové, který si daj do zásobníku neodpovídající kuličky a pak maj z A5 stříkací pistolku a mlejnek...

Papeži, zase vaříš z vody a ne z vlastních zkušeností, to že na nějakym připitomělym us serveru to označej za nejhorší výrobek století, je mi úplně jedno, když mám s A5 přes 3 roky a šlape jako hodinky (mám i půl roku starý, podle tebe ošmelený a taky žádnej problém). Jedinou nevýhodu vidim ve vysoký spotřebě plynu.

PS: nechceš se už konečně dát na ten speed Laughing Nikdo by tam po tobě nstřílel víc než 300fps, nikomu by nevadil velkej zásobník a nikdo by se nepohoršoval nad světelnym mečem Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám pocit, že tohle už sem nepatří a může si za to Pap sám, ale teď už se ho musím trochu zastat co se cyklonu týče
Nemám ho moc rád a to ze dvou důvodů
1. jak nekriticky se na něj jeho propagátoři dívaj a propagují ho přitom je docela smutný jak je omezuje při výběru munice fakt, že tenhle plastovej mlejnek na kule neskousne křehké střelivo přitom carbina s graviťákem dokáže vystřelit prakticky cokoli takže chyba opravdu není v principu tippmannových zbraní
2. v základním plastovém provedení nemá moc velkou trvanlivost a žere COčko jak tank

P.S.:a když tam je nástavba na 50 kulí tak to zas o tolik menší profil než 50kovej graviťák nemá pouze je to hozený do strany což je asi jediná výhoda Rolling Eyes

Jinak co se mě týče tak ty padesátkový vejce a 200stovkový brambory mě taky serou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Green ja jsem Papez, prvni po bohu, ja musim byt obecny Jaroslave Mr. Green ja vzdycky truchlim, strasne a dlouho Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Laughing ja uz se na speed dal, velkej zasobnik mam a svetelnej mec mi ted zhasnul.....ale nevidim duvod proc se vzdat military Confused

Treba holdy vy mate ty dobry a lidi co znam ja maj ty spatny, nebo se k tem zbranim blbe chovaj, ja nevim ke je zakopanej pes.....

kazdej ma svuj nazor, jo hold amici sou noumove a lidi co vlastni hriste kde je odber kulicek za rok jako cela CR dohromady o PB nic nevi a kdyz tam maj treba prez 500 zbrani, tak sou ouplne vedle, ja to chapu, 10ks A5 je proste relevantni vzorek, natoz nejaky PBNATION - nejvetsi PB forum na svete.... a jak pise rajko, co je to za vyhodu, muset rvat do zrbane v lete zimni kulicky?
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nevidim duvod pouzivat na military krehky kulicky ani v lete ... o prvni steblo travy se to trhne ... Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no zrovna ty sporotvni jsou oproti tem zimnim fakt znatelne presnejsi, takze treba v tom lese, kde to nejsou zrovna boje na blizko, uz se mit presny kulicky hodi...i zde se da rict, ze nez kopit lepsi hlaven, je lepsi pouzivat drazsi(dobry) koule, neb spatna hlaven s dobryma koulema je o hodne lepsi nez super halven s sutry, nicmene ano, sportovni koule praskaj i pri pruletu travou

ovsem debata o kulickach je tema na dlouho a relevantne by se to dalo brat az kdyby prodejci byli schopni zajistit stalou kvaliru kulicek namisto promenlive kvality od palety Confused Confused Confused Confused , takze hlavne kdyz je v nich barva, ne? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
... co se cyklonu týče
Nemám ho moc rád a to ze dvou důvodů
1. ...tenhle plastovej mlejnek na kule neskousne křehké střelivo přitom carbina s graviťákem dokáže vystřelit prakticky cokoli takže chyba opravdu není v principu tippmannových zbraní
2. v základním plastovém provedení nemá moc velkou trvanlivost a žere COčko jak tank...


Mám T98, nikoliv A5. Nicméně před více než rokem jsem si A5-kovej podavač ke svému T98 dokoupil a mohu říci následující:

ad 1) kuličky tam sypu stejný jako před tím do graviťáku, a rozhodně nemohu říci že by se mi tam kousaly - respektive doposud jsem žádnou kouslou kuličku v mechanismu svýho cyklonu nezaregistroval. Naopak, když jsem hrál ještě s graviťákem, celkem často se mi stávalo, že pokud jsem mačkal spoušť moc rychle za sebou, buď graviťák nestačil kouli podat vůbec a já střelil naprázdno, nebo ji podal jen na půl a koule se mi sekla v závěru. Od výměny za cyklon = žádný problém (ani v létě, ani v zimě). Oproti původnímu zásobáku je to rozhodně plus.

ad 2) nevím jestli má cyklon pro T98 vůči originál cyklonu pro A5 nějkou konstrukční odlišnost z hlediska napojení na přívod k CO2/vzduchu , ale přinejmenším u cyklonu pro T98 je přívod média do ovládacího pístku zapojen za přepouštěcí ventil (což je vcelku logické). To znamená, že plyn je do zbraně dávkován ve stále stejném množství jako kdyby tam cyklon nebyl připojen vůbec, akorát že z objemu plynu nahromaděného v prostoru mezi přepouštěcím ventilem (ten je ovládán kladívkem závěru) a redukčním ventilem (šroub pro nastavení rychlosti kuličky) je bočním otvorem odvedena jeho část boční výústí do pístku ovládajícího podávání cyklonu. Tudíž po namontování cyklonu na svoji zbraň jsem pozoroval nikoliv zvýšení spotřeby plynu, ale pouze snížení rychlosti kuličky - což jsem musel kompenzovat větším otevřením redukčního ventilu (tedy povolením šroubu kterým se nastavuje rychlost střely). Předpokládám že ostatní kutilové, kteří si na T98 cyklon domontovávali jako já, toto také potvrdí

PS: nevěře vždycky všemu co se kde doslechnete z druhé nebo třetí ruky ... skutečnost často bývá odlišná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:18 pm    Předmět: Re: A5 Odpovědět s citátem

fremen napsal:
kuris napsal:
fremen napsal:
A5 a podobne markery si militarista kupuje ze dvou velkejch duvodu-
1, Ma peknej vzhled
2, Je levna, vse k ni je levne a provoz je taky levnej




papé co to meleš ty vole
1, A5 v základu vypadá hůř než MR1,ta vypadá aspoň trochu jako sapik,A5 spíš jak pistole na polyuretanovou pěnu Laughing

2,a že je levná??? v základu cca 7500litru a aby to troch střílelo a nejak vypadalo,tak jsem do ní dalších 10000 musel pustit....


Přesně jak píše Hellboy, ty asi neznáš ceny lepších elektrických zbraní, když si myslíš, že 20.000 za A5 s doplňky je hodně.



to se pleteš,ty ceny kosmickejch dokonalejch stříkaček znám ,jen si prostě myslím,že ten tvůj gun je vhodnej pro úplně jinou hru a vesměs si ho taky kupujou borci co tu jinou hru hrajou a je mi úplně paf,že to tak maj,jen se mi nelíbilo co tady papé tvrdí o A5,dle mého názoru je to prostě udělanej gun na na to že si ho prostě vymazlíš,at´to stojí co to stojí,ale taky to pak vypadá jak gun a né jako značkovač na prasata ,nic míň nic víc Laughing Laughing


Tak aby bylo jasno můj gun a spousta ostatních, které nevypadají military jsou vhodné na jakoukoliv PB hru ať už se jedná o military, speed, woodball nebo lesní modeling jak už tady někdo psal. To že se na military scéně tolik nevyskytujou je ať si každej přizná barvu hlavně v tom, že jsou tak trochu zažitý standardy, že na military hru se hodí tippmann + doplňky aby to vypadalo velice realisticky a jeden předhání druhého aby ta jeho zbraň byla víc military něž ty ostatní a on se cítil jako velký voják. A za druhé je to u velké spousty lidí finanční záležitost (radši koupí 98C nebo A5 za 5 - 8tisíc a pak dokupuje doplňky postupně, než hned utratit 30tisic).
Já osobně jsem měl T98C a byl jsem s ní spokojen velmi, ale teď mám elektriku a ta mi vyhovuje o něco více. Prostě jsou taky lidi, pro které není vzhled a přiblížení se co nejvíce realitě ve vzhledu zbraně na prvním místě. Místo toho radši volí funkčnost, efektivitu, osobní uspokojení a maximalizaci herního zážitku.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
kuris napsal:

S tebou opravdu nemá cenu vést diskuzi. Nikdy nepochopíš jádro problému. Nechápu proč někomu vadí, že budu mít na akci 200zásobník místo 50kovýho s tím, že v něm bude jen 50kuliček.
To je jako když bych se nemohl zůčastnit automobilových závodů, protože mám nádrž na 200litrů benzínu místo na 50litrů (když už tady pořád sovnáváš s autíčky ty závodníku). Prostě je to moje nevýhoda (lépe zasažitelný cíl atd.).


jo .. ja to videl uz na spouste hrach (nerikam ze je to tvuj pripad) ... limit na hru 150 a 200 amo narvany k prasknuti .., vsak jich tam kilo pustim a nikdo to uz nepozna ze !!! ... ale jadro problemu nechapes ty .... kdyz budes mit amo na 200 kdo bude kontrolovat jestli jich tam nemas vic nez povolenych 50 ? ... kdo ti bude verit ? ... nikdo ! ... rozdily povedou k hadkam ... ja vim ze je to pak na kazdym a na jeho svedomi ale takhle to na hrach nefunguje !!! kazdej druhej je rambo a podvadi !!! a to musi skoncit ! a proto neni nikde napsany ze limit je 50 kulicek v zasobniku ale max. kapacita zasobniku je 50 Smile ... tak si to velky necim vycpes !


Toto všechno jde eliminovat jednoduchým způsobem. Stačí když na mrtvolišti bude jeden člověk, který bude kontrolovat počet kuli s jakým jdeš do hry.
Mimochodem jsem viděl taky spousty rambů s až 500kuličkami na hru, kde bylo omezení na max. 200kuliček a na zbrani měli 50kový zásobníky a na sobě měli navěšeno zbylých 450koulí. Myslím si, že omezení max. velikosti zásovníku toto neřeší. Řešil by to právě ten člověk na mrtvolišti, který KONTROLUJE počet kuliček, nikoliv jen sedí a zapisuje mrtvoly, ale opravdu AKTIVNĚ KONTROLUJE.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nic nevíš - já teď kupuju A5 s novým E gripem a dopočítal jsem se ke 20 tisícům - takže slušná A5 není nic levného.( a to není vše - vístroj atd. )
Mohl jsem si dovolit něco více speedového, ale nač ?
Když speed nehraju ( jsem Wood pepople ).
A nelíbí se určitě jenom mě, aby ta zbraň vypadala inteligentně. A navíc měla potřebné doplňky - jako příklad uvedu -pažba a řemen -
Když si uvědomíš že nehraješ jen "pár" minut tak přece nebudeš tahat zbraň jak nějakej "Mádl" furt jen v ruce. A ještě si jí zapřeš o rameno -
Tyhle věci jsou vymyšlený praxí a potřebou k boji.
A pokud chceš hrát OPRAVDU MILITARI - podotýkám MP a né WB.
Tak akorát budeš vypadat jako Anděl na horách. A to nemluvím o HC.

A v prachách to taky není - naklady na hru jsou daleko vyšší než náklady na zbraň. Tu koupíš jednorázově a možná pak doplňuješ, ale uvědom si že ti s "levnějšíma" utrácí za kule stejně jako ty jen možná v jiném množství. - A kdo jde do šitek - kulí, tak sám ví že je proti sobě.

Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli to bylo na mě, tak 20tisíc pěkný a co? Moje stála nová přes 30tisic a mnoho lidí si rozmyslí dát tolik peněz najednou když může mít něco levnějšího a za zbytek si koupit výstroj, kterou já taky musím koupit, takže jsem v tom min. za 40tisic, ale to už jsem psal několikrát. Neberu ti, že se ti libí tippmann, OK, v pohodě. Mě se zase líbí o hodně víc moje zbraň a nepotřebuji na ní žádnou pažbu nebo podobný věci protože neváží 3-4kila, ale o mnoho méně, proto ji klidně budu mít celý den v ruce a ani o ní nebudu vědět.
Jinak nikdy jsem si já nepřipadal jako anděl na horách za celou dobu co s mou zbraní hraju.
Nemyslím si, že utrácím za kule jinak než 80% hráčů, nejsem z těch kdo mají potřebu kropit.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak abych trožku rozdmýchal flame Laughing

Jestli hcceš hrát vážne MPB, tak sportovní zbraň rovnou zavrhneš. Jak už psal tracker, nemožnost opěrky, nemožnost kolimátoru, vypadáš mezi lidma, který se snažej vypadat co nejvíc reálně jako trotl. Je to vážně stejný, jako když na Offroad Jamboree přijedeš Tuaregem nebo Cayenem a okolo sou samý upravený Patroly, Wranglery, Defendery atd... Ty mezi nima budeš vypadat jako pako a nikomu nevysvětlíš že patříš mezi ně, ale koupil sis to protože ti to po dálnici jede 200, líp se to řídí a je to pohodlnější...

Jinak jak pořád tvrdíte, že je to o penězích, tak by mě zajímalo, proč všichni militarysti teda nestřílej Xtrama? Princip je stejnej jako u Tippmanna, je to taky celokov a stojí to ani ne půlku...

PS: to že Tippmann v plný výstroji váží kolem 5kg podle mě na škodu vůbec neni... Alespoň máš pořádnej kus železa v ruce...

A ještě si vážně nepochopil princip malejch zásobníků... Ten hlavní důvod je, že tě to nutí přemejšlet kolik máš v zásobníku a doplňovat během hry kuličky. Když máš limit 200 na hru, vezmeš si plnej zásobník a když ti dojdou, tak ti dojdou, zato takhle ti můžou dojít 4x během hry...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/


Naposledy upravil Hogi dne út prosinec 04, 2007 7:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reaguji jen na tvé zkreslené info - 5 až 8 tis ? Laughing

Dle mě se tvůj gun hodí prostě na něco jiné - určitě je i kráásně barevný
s metlou v laku.
to co máš v lese nevyužiješ ( dle tý ceny )- stačil by ti bohatě Ion Black a nebo Matrix, ale více je už zbytečný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5-8tisic jsem psal za T98c a A5 v základu
Je krásně barevný, stříbrný a co?
_________________
Paintball až Aš


Naposledy upravil kuris dne út prosinec 04, 2007 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Tak abych trožku rozdmýchal flame Laughing

Jestli hcceš hrát vážne MPB, tak sportovní zbraň rovnou zavrhneš. Jak už psal tracker, nemožnost opěrky, nemožnost kolimátoru, vypadáš mezi lidma, který se snažej vypadat co nejvíc reálně jako trotl. Je to vážně stejný, jako když na Offroad Jamboree přijedeš Tuaregem nebo Cayenem a okolo sou samý upravený Patroly, Wranglery, Defendery atd... Ty mezi nima budeš vypadat jako pako a nikomu nevysvětlíš že patříš mezi ně, ale koupil sis to protože ti to po dálnici jede 200, líp se to řídí a je to pohodlnější...

Jinak jak pořád tvrdíte, že je to o penězích, tak by mě zajímalo, proč všichni militarysti teda nestřílej Xtrama? Princip je stejnej jako u Tippmanna, je to taky celokov a stojí to ani ne půlku...

PS: to že Tippmann v plný výstroji váží kolem 5kg podle mě na škodu vůbec neni... Alespoň máš pořádnej kus železa v ruce...

A ještě si vážně nepochopil princip malejch zásobníků... Ten hlavní důvod je, že tě to nutí přemejšlet kolik máš v zásobníku a doplňovat během hry kuličky. Když máš limit 200 na hru, vezmeš si plnej zásobník a když ti dojdou, tak ti dojdou, zato takhle ti můžou dojít 4x během hry...


Protože X-try se právě nedají tolik modifikovat jako Tippmanni.
Pokud chceš mít v ruce 5kg železa z toho 3kg zbytečnýho prosím. Já ne a proto volím jiný typ zbraně. To jak vypadam je v podstatě moje věc a nemyslim si že se někdo otáčí a říká hele co to má v ruce, ty vole no jo on nemá tippmanna to je ale trotl. A pokud jo, tak je to hodně rychle přejde když si je podam během hry Laughing
A jen tak mimochodem ten můj Tuareg se totiž všem Patrolům a ostatním autům více než vyrovná a to ty ostatní řidiče více než sere. Wink Laughing Laughing
_________________
Paintball až Aš


Naposledy upravil kuris dne út prosinec 04, 2007 7:28 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude asi tim, že většina akcí je WoodBall... Pak o nás nemaj ASmani tvrdit, že běháme se splašenejma trubkama a letlampama... Ještě, že už si moc nemyslej, že běháme po lese v teplácích...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda hoši řeknu Vám, že to tady vypadá, jako byste chtěli při ergistraci hráče také kontrolovat jestli má hráč dostatečně military zbřaň !!! Fakt to tak chcete? Tahle diskuze uplně změnila téma z "pravidel" na "Tippmann je prostě military a nic víc". Přeháním, já vím, ale proč si prostě nemůžete připustit, že mezi vámi v lese bude někdo, kdo těch svých 150 kuliček vysype o 5 vteřin dřív a trochu přesněji ?? Proč mezi sebe nepustíme někoho, kdo má trochu jiný náhled na věc? Já něchápu, proč vám tolik vadí, že ON bude mezi militaristama vypadat jako šašek, když se to netýká vás, proč nenecháte ostatním to co se jim líbí a co hrajou rádi? Přece není problém tippmannistů, že se Planet Eclipse nehodí do lesa!

Jinak mám také Tippmanna A5 a vrážím do něj peníze pořád, takže už se vyrovná cenově i některým sportovním zbraním, ale kluky se sportovníma zbraněma uznávám bezproblémů jako plnohodnotné členy, pokud jsou ochotni podstoupit určitá pravidla, což zrovna u Kurise je ten případ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda pro me osobne je vzhled pri Military docela dulezitej. Nikoli v tom, ze bych chtel modelkovat jako pri AS, ale mam pocit, ze je to hra na vojaky a k tomu mi proste fialova letlampa nesedi, protoze mi kazi vizualni dojem a pripomina fakt, ze je to hra. Je to vec osobni preference a nikdy jsem to nejak moc neresil, jenze mam stejne pocit, ze elektrika se da koupit i v military provedeni. Proste je to stejne jako delat historickej serm s laserovyma mecema. Neco na tom cloveku prijde takovy divny Smile Takze kdo rika, ze hraje military, ale libi se mu speedovy zbrane, tak by mel mozna zapremejslet.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

90% z vás si smažte nick a dejte si pár facek páč tady melete naprostý píčoviny (ale to je jen muj názor)!!!!!!
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, vytvořte si prosím pro tuto diskusi jiné vlákno ... nejlépe s názvem "Hádání se o kravinách".

V opačném případě budou další příspěvky laděné v tomto duchu odmazány
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jo, prostě jste to nepochopili a SKIDA ignorovali a velkeho SKIDA neni radno ignorovat, tak sem vam to tu opravdu presunul do svebytneho vlakna - ty PAPEzi si tam svuj posledni prizpevek znovu pripis, napsal si ho v meziobdobi kdy sem rozdeloval... a dejte uz tu prosim pokoj , v novem vlakne se hadejte dosytosti Evil or Very Mad kdyz vas to bavi Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 12:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uz nevim co jsem psal, to je jedno jaroslave, zas to urcite bylo nejaky moudro Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně jsem pro variantu na MP. Omezený zásobník na zbrani a munice nošená také v omezených zásobnících. Množství bych neomezoval. Vono 20 zásobníků po 30 zabere hodně fleku. A rozumný člověk ví kolik si toho může dovolit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s tebou Hellboyi. Právě proto jsem upravil svůj kalašnikov a přidal
elektrickou rukojet. A ono to funguje a má stále krásný vzhled
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim všechy. Tak jsem si pročítal vaši diskuzi a musím s vámi souhlasit:
1. v MP by meli byt omezene zasobniky!(dle mého názoru).
2. pokud chce někdo koupit zbran čistě na MP měl by si koupit zbran RAM(skutečné přebíjení ve spodnim zasobniku, co bombicka v pazbe. sám jsem si ji pořídil. a vřele doporučuji, a klidne se mi juknete do profilu, mam tam par fotek. Exclamation Exclamation Exclamation

ono si každý rozmyslí se zasobnikem na 20 kuli jestli bude strilet jak ve speedu Wink Laughing Laughing

jinak sportu zdar a paintballu zvlášt Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jenze RAM je jak kazdy vi k nicemu .. problemova, poruchova, mizerna presnost, mizernej dostrel atd Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maznak napsal:
ono si každý rozmyslí se zasobnikem na 20 kuli jestli bude strilet jak ve speedu Wink Laughing Laughing


co furt mate s tim strilenim jak ve speedu? maximalni povolena kadence ve speedu je 15/s a to na semi mod bez rampingu, coz me privadi na myslenku ze elektrickej tippman to zvlada taky a respons tusim i vic..... Exclamation Exclamation Exclamation

jo a speedball neni primarne o kadenci, ale o tom mit natrenovano a bejt sehranej tym....coz je to co vetsine militaristu nejde.....nemluve o trenovani
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no on MP je taky podstatne variabilnejsi nez SP, tudiz se na nej sehrava ponekud hure .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o tom zadna, nicmene to furt nevysvetlu proc vetsina tymu netrenuje vubec nic.....krome chlastani....tim nechci rict ze by se muselo trenovat, spousta lidi zde to rhaje pro zabavu, takze nevidim duvod kritizovat lidi co se snazi...navic kdyz bude na military hristi hodne mensich prekazek, v podstate to bude taky takovej speedball....pac krome hriste jsou to v principu stejny hry
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
Strana 11 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate