Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Military paintball - proc se mu tak jeste rika ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

muzes hrat s fluffym Smile nebo sport a klidne i bez kapitalek....

PS: Jaroslave ty potvoro, tys me predbeh .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav: Pravdu díš!

Tracker: MILITARY paintball je paintball, ktery napodobuje VOJENSKY STRET. Proto se mu rika MILITARY. Pokud se ti to nelibi, tak hrajes JENOM PAINTBALL, nebo SPEEDBALL a nemusis byt zaregistrovany na tomto serveru. A to ze ve skejt shopu maji batoh s napisem military s tim nema nic spolecneho. MILITARY batohy maji v ARMY SHOPECH a lisi se dost zasadne. Stejne tak SACHY, kde vsechny figurky tahaji stejne, nejsou sachy, ale DAMA a nikdo ti nebude bastit, ze umis sachy, kdyz budes hrat damu. S tim se budes muset smirit.

Zasadni rozdil mezi PAINTBALLEM a MILITARY PAINTBALLEM neni v tom, ze mas maskovany gaťata a lezes ve křoví, ale v tom, že hra je vic teamova, takticka a snaži se aspon trochu NAPODOBIT realne podminky BOJE (munice, pyrotechnika, zasah na priznani atd.).

Argument, ze kdo si hraje na valku je uchyl, mi prijde trochu mimo, protoze to se pak da taky rict, ze i komu se libi Black Hawk Dawn je uchyl, protoze to je taky prasecina. I kdyz Fluffyho flame z vetsi casti chapu.

Vetsina teamu, ktery to hrajou vic jak tyden, tyhle pravidla v zasade dodrzuje a POUZIVA POUZE zasobniky na 50 a min, s vyjimkou elektrik, ktere muzou simulovat kulomety.

A jak tak koukam, ty priblizny zakladni pravidla na titulni strance by vubec neskodily, jinak se tady z toho s narustajicim poctem lidi stane server o speedballu v lese. Pricemz ja proti speedballu na rozdil od mnohych VUBEC NIC NEMAM a obcas si ho i rad zahraju, ale tohle je snad web o necem jinem a mel by zdruzovat komunitu, ktera vyznava urcity styl hry. Proto se to jmenuje military-paintball.cz a ne paintball.cz, nebo woodsball.cz.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zkusenosti moc nemam Very Happy ale kdyz mam sp8 s qloaderem a melo by byt omezeni munice na 50 tak jsem v ... (mno vsak vite kde) - ale je fakt ze zbran spada do elektrik (kuriozni na tom ovsem je ze tech sto kulicek ani nevyuziju co tam mam)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na soukromych akcich asi kazdej hraje jak to jemu vyhovuje a s Qloaderem asi nebude problem. On ma zase jine nevyhody . Na velkejch akcich muzes byt kulomet a nebo ho oddelas a nasadis 50ku za 125Kc. Coz urcite jde Smile

My treba zadny HC military taky nedelame, to je spis woodsball, ale nikomu nebudu cpat, aby kvuli me zmenil "nepsana" leta uznavana pravidla.

Ja se taky neprihlasim na fotbal a nezacnu tam lidem vykladat, ze volejbal je vlastne to samy jako fotbal, akorat lepsi a ze odtedka se bude rikat volejbalu fotbal.

A pritom budu hrat basket Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já sem jen reagoval na úvodní příspěvek ze kterého sem nabyl pocit že pisatel snad považuje válku za zábavnou a že si na ní rád hraje. a že forma hry na válku je MPB.

považovat válku za zábavnou mi přijde krajně perverzní. chápu že záběry ze IISV sou nudný, protože kamera je statická nemá zoom a je často mimo konflikt. ale dneska kdy každá militantní skupina má svoje www stránky. kdy se dá kamera přidělat na hlaveň, na helmu. nebo nějaká větší jednoduše vzít do ruky a kdy si sedneš za počítač a zúčastníš se útoku na US checkpoint v iráku a na to se může podívat úplně každý a pokud to někdo vidí a řekne že je to hrozná sranda a zábava Rolling Eyes

jinak když si hrajete na válku hrajte si i na: invalidu, nato že není elektřina, benzín, že nemáte pitnou vodu, dostatek jídla, že vám každej tejden vykopnou dveře a rozmlátěj byt, že vás ve 3 ráno naložej do auta a odvezou, jak si chcete hrát na to že ste sirotek, hrajte si na to že s další tisícovkou lidí dřepíte mezi betonovejma panelama bez jídla a vody se spoustou zraněnejch a mrtvejch bez pomoci 4 dny. jak si chcete hrát na to že ste uvízli v zácpě bez jídla když prcháte z bombardovaných měst, umíte si hrát na to že někdo z vaší rodiny zemřel protože byl v blbej čas na blbym místě ?

říkejte si PB jak chcete to je mi jedno ale tvrdit že válka je hrozná prdel ?! a jestli někdo považuje utrpení a bolest za hroznou srandu Rolling Eyes prostě tenhle názor je nepřijatelný v moderní vzdělané společnosti.

já tomu vážně nerozumim člověk musí být úplnej ignorant nebo úplnej blbec. viděli ste třeba záběry ze srazu veteránů z iráku? kdy celá hospoda má dohromady 20a půl ruky? 13,2nohy?
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
já sem jen reagoval na úvodní příspěvek ze kterého sem nabyl pocit že pisatel snad považuje válku za zábavnou a že si na ní rád hraje. a že forma hry na válku je MPB.


z ceho tak usuzujes ?... muzes mi rict ktera veta za to muze?? Very Happy tvy myslenkovy pochody fakt nechapu ...

asi jsi se nedavno koukal na pianistu a nemuzes se vytrhnout zpet do reality ... nenapsal jsem nic o tom ze je valka zabavna . kde jsi na to prisel ? ?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 flurry :

na vasich strankach mate svoje pravidla .... asi jsi je necetl ....

citace:

Zdokonalování sebe sama a celého týmu je nejdůležitějším aspektem MPB. Právě zde se nejvíce podobá vojákům. Týmy vycházejí ze zkušeností a dostupných materiálů. Nacvičují postupy, modelové situace apod.

kdyz se podobate vojakum to jako milujete valku a zabijeni ?. ...

koukam ze jste parili driv counter strike atd .. tak asi milujes zabijeni kdyz si na to hrajes ...

vazne ujety Smile ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobře chyts mně za slovo přesně si řekl:... Military paintball je hra na valku se vsim vsudy... ale stejnak se tam objevuje výraz "hra na válku" kterou zde toliko zatracuju a všechny jenž to považují za hru taky ! jinak z toho příspěvku mi to tak přišlo nejspíš byl můj úsudek mylný a ty osobně válku považuješ za hroznou a nepřijatelnou a proto si na ní rád hraješ se vším všudy.

pianistu sem neviděl. Wink

edit: ano hraju podle tvých/našich pravidel. ano někdo je považuje za military. pro mně osobně to je pouze pravidlo jak ze hry vytěžit co nejvíc. ano používáme vojenskou/policejní taktiku. ano baví mně survival, zbraně, bojová umění. ano považuji násilí za adekvátní řešení různých situací. ano mněl sem příbuzné v armádě u policije. ale válku a utrpení neobdivuju a nepovažuju za hru. ale za poslední možnost jak zachránit svoji existenci případně existenci národa.
jak se říká je lepší umět bojovat a nikdy to nemuset použít než neumět ale muset. pro mně je PB zábava, pohyb, soutěž, střílim rád do lidí barevný kuličky protože vim že je to nezabije že?! ale nepovažuju PB za trapnou nedostatečnou parodii války a nechlubím se tímto názorem

editII: hrál sem americas army

editIII: moje názory se neshodují s názory mého týmu. proto zde mluvím za sebe a ne za svůj tým. co člověk to jiný názor že. a respektuji vedení. takže až mi někdo nařídí že si mám myslet něco jiného protože to je v našem zájmu učiním tak.

editIV: proč vyvýjet svoji taktiku a trávit kdo ví kolik let abychom se pak dostali k tomu co je napsané v nějakém manuálu? přece je lepší to převzít a upravit pro naše potřeby. to že běháme ve vláčku nebo v rojnici neznamená vůbec nic jen to že se snažíme v určité situaci získat výhodu proti nepříteli ne?!
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
pak trochu nechapu co na tomhle foru děláš, když si přestal hrát paintball, že by si nás chtěl přesvědčit o tom, že například fotbal je lepší ???? Tvůj postoj Prouzo je ten nejméně pochopitelný ze všech tady, přestat hrát proto, že někdo jiný než ty to vidí jinak, to je fakt už na blázinec....... vždyť si to přeci ty můžeš hrát podle sebe, svým přístupem ???


Na fóru, jsem proto, že se rád dozvím něco o nových zbraních.
Přeci jen nejde říct: končím a víc mě to nezajímá.

Sorry, ale fotbal ani nesleduju a nikoho o ničem přesvědčovat nehodlám. Smile

Určitě jsem nepřestal hrát, protože to někdo vidí jinak, ale proto, že v tomto jinak zajímavém „sportu“ a nebál bych se říci i „livestylu“, je největší koncentrace "bezmozků" a nepřeji si být s nimi jakkoliv spojován. Hlavně si s nimi ani nemám co říci, protože „bezmozkem“ nenazývám lidi když hrají paintball jinak, ale pro jejich životní názory a postoje. Co dodat.
Tím v žádném případě nemyslím tebe, ostatní jsou v poho a jsem rád, že jsem s nimi mohl např. v Milovicích hrát.
Asi tohle pár lidí rozčílí, ale říkám jak to je.
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď musím bohužel zasáhnout. Jsem rád, že někdo zavítal na naše nové stránky v beta verzi. Článek byl napsán dnes a také se jedná o beta verzi k další úpravě. Toliko k vysvětlení a zastání se Fluffyho.

Dále je úryvek (níže uvdeno jako specifikace)vytržen z kontextu a zdůrazňuje, že tento bod je nejvíce podobný. Právě proto, že když chci hrát MPB nebudu hledat materiály o tréninku fotbalu, ale taktiky vojenských a policejních složek. To jen na vysvětlenou.

Mohl jsi třeba citovat toto:
Právě o pojetí MPB probíhají vášnivé diskuse a lidé se zbytečně osočují. Naše představa, která je již v pravidlech SZ týmu, není založena na kopii vojáka nebo speciálních jednotek. Jezdíme se pobavit, trénujeme a veškeré výše zmíněné specifikace jsou pouze pro zpestření a zkvalitnění her. Každý se, v tom co ho baví, chce zlepšovat a u nás tomu není jinak.

Nemám rád, když někdo vytáhne z textu to co se mu hodí a použije to proti někomu jinému, i když ví, že takto to není pisatelem vůbec myšleno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Na soukromych akcich asi kazdej hraje jak to jemu vyhovuje a s Qloaderem asi nebude problem. On ma zase jine nevyhody . Na velkejch akcich muzes byt kulomet a nebo ho oddelas a nasadis 50ku za 125Kc. Coz urcite jde Smile

My treba zadny HC military taky nedelame, to je spis woodsball, ale nikomu nebudu cpat, aby kvuli me zmenil "nepsana" leta uznavana pravidla.

Ja se taky neprihlasim na fotbal a nezacnu tam lidem vykladat, ze volejbal je vlastne to samy jako fotbal, akorat lepsi a ze odtedka se bude rikat volejbalu fotbal.

A pritom budu hrat basket Twisted Evil


Chápeš že military je jen slovo které něco označuje. Mě příjde že ses nechal unést. Podle tebe by tu mělo být zaregistrovaných jen těch pár co hrajou to samí jako ty? Hustě se tu rozjela diskuse v hádku vyznavačů čehosi jiného než hraje ten druhý - stejně se pravým vojákům - veteránům - ani nepřiblížíte. I kdyby jste stříleli se 3 kuličkama a seděli celí den v zákopu.
Na netu jsem četl článek nějakého super uznávaného AS. mana který na popud ostatních popsal jak on hraje. On opravdu je přes noc někde v díře
spí tam, jí tam no - dělá tam veškerou potřebu ( úplně všechno ) jako by to bylo v reálu - tak prostě to probíhá. Jenom ta zbraň je jiná. Question

To vy - "pravý" militarysti taky děláte.? Přesně simulujete válku ? Úplně se vším co to obnáší ? Jestli jo tak beru všechno zpět a jsem prostý hráč s pumpičkou v ruce. A pochopil jsem že to tu je, jen pro vyvolené - super duper militární týpky. Rolling Eyes A jestli to tak není tak proč se děláte tak rozdílný oproti nám obyčejnejm hráčům v LESE. Tak obrovskej rozdíl zase mezi náma není - takže ramena dólů. A buďte rádi že se to vůbec může hrát.
Chci jen vědět - na kolik stylů se to ještě bude rozdělovat ?
Děláte jako kdyby to byla na světě zábava číslo 1. Při tom je to jen a jen trávení volného času NIC VÍC.

A jestli se tu někdo najde a myslí si že to je způsob života tak je mi ho líto, protože tak zelenej bych nechtěl být Laughing Laughing Laughing Kdybych tak dopad tak už dávno zkrachuju.

Hellboy zase to tak žrát nemusíš.

Tento přízpěvek nepatří všem, ten komu to patří to moc dobře ví...... Wink

entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda tady furt někdo někoho lituje, netušil jsem, že lide hrajici paintball jsou az tak moc litostivy Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tak jsem si toho všiml

(Vím že tento můj příspěvek nemá žádnou info hodnotu ale přesto si ho neodpustím)
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja predevsim chci dosahnout jako prvni poctu 500 prispevku Smile

Jedine co jsem chtel rict je, ze fotbal neni volejbal, auto neni kolo a speedball neni military PB.

Jestlize 80% teamu starsich nez mesic na tomhle webu souhlasi s omezovanim munice a dalsimi pravidly (koukni na podminky vetsich akci), tak na tom asi neco bude a ja jen nabyl dojmu, ze bys to rad nejak zmenil, nebo ze se ti to nelibi.

Ja se treba chystam na speedballovy turnajek a docela se na to tesim, ale nebudu to cpat do pravidel military akci. MP hraju proto, ze se snazi byt trochu realnejsi (ale zas ne tak fetisistickej jako airsoft).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to tracker:

Myslím žes to nepochopil a nechal ses unést Ty.
Nikde jsem v Hellboyových textech nenašel nic co by vedlo k takovým závěrům které zmiňuješ. Ale možná jsem špatně četl a budu rád za nějaký odkaz.

Mimochodem každé slovo (military, hovno, květina, láska, lopata) je jen slovo a něco označuje - co jsi tou první větou chtěl sdělit?
Můj zelený mozek to nějak nebere......

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tu pořád o tom samém. Jen pořád nechápu proč reaguje někdo koho se to vůbec netýká a ani by nikdy takhle nehrál, navíc vnucuje svoje názory, kterými zde rozpoutává jedině flame. Spíš mi přijde, že někteří brání svůj "military" styl zuby nehty, navíc se odkazují na absolutně zcestné hlášky. Nejspíš nechápou jak to zde funguje, pokud se někomu něco nelíbí, podloží vše věcnými názory a vyjádří se přesně k dané věci.

Jen pár příspěvů by stálo za to si přečíst, proto si uvědomte, že toto není chat!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam dalsi flame Smile a uz se aspon perou?

k tomu nekde zminovanemu military batohu v sk8 shopu... to, ze je necem napsano military jeste neznamena, ze dany predmet opravdu ma neco spolecneho s military.
asi tak stejne, jako boty Najk a kalhoty se ctyrmi pruhy nejsou znackove hadry, ale jen produkt nasich spoluobcanu z dalekych koncin.

a co se tyka rozdilu v cene hracek deti a dospelych... realny kvery bohuzel stoji vyrazne mene, nez ty paintballove... Evil or Very Mad
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 12:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to Fluffy a dalsi: at PB ci MPB beres jak chces tak mi rekni co delame kdyz HRAjem PB : strilime po sobe, jsou tam tedy strety alespon 2 skupin bojujicich proti sobe a to co je ? bojovy konflikt a tedy válceni a to je valka tedy HRA na válku. Pokud jste si vsimli nikde jsem nerekl kdo hraje muzou to byt klidne speedballisti,woodballisti nebo militaristi.

Pouze MPB posouva tento bojovy střed trochu více to realnejsich sfer tedy prostřetí, obleceni, snaží se o realnejsi vzhled zbrani, pohyb a taktika ale to vseno pro zabavu a pozitek z toho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi vim o co Fluffimu jde a to jak muze byt nekdo fascinovan necim tak hroznym jako je valka a snazit se tomu prizpusobovat. Ale PC hry a filmy se delaj cim dal tim vic realistictejsi a to ti nevadi.

Jinak do jisty miry je valka proavdu hrou, a to tech nahore je to hra o moc a penize. Tem obycejnejm vojakum vecinou nikdy o tu samotnou valku neslo a byla jim fuk a radeji by byli nekde doma u krbu (pokud tedy nebrani vlastni zemi pak ne )

Kazdy ma svuj nazor a ja mu ho neberu a respektuju to

----------------------------------------------------------------------------------------
Timeo Danaos et dona ferentes - (Bojím se Řeků, i těch kteří přinášejí dary)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
w.i.go



Založen: 24. 04. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Polepy

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:18 am    Předmět: To Fluffy Odpovědět s citátem

Tebe netřeba komentovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 1:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2Bullet: ještě sem nedospěl do stádia abych srovnával virtuální svět s reálným. lidé kteří toto nedokáží odlišit končí v base nebo v léčebně.

snad si jen dovolím podotknout že degradovat válku na skupinu, která nechává na bojišti svoje končetiny a jiné další zbytky je krátkozraké.
a jakýkoliv střet dvou a více skupin ve které nejde o život je soutěž.

žádný další flame nehodlám vést.
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Fluffy :
citace:
ještě sem nedospěl do stádia abych srovnával virtuální svět s reálným. lidé kteří toto nedokáží odlišit končí v base nebo v léčebně.


tak v tom pripade ocem tu debatujem, pokud jsi schopen rozlistit realitu od hry tak snad tedy pochopis ze mi behame po lese a strilime po sobe kulicky a tedy nikdy to nebude jako ve valce a to at se budem snazit te takzvane "realite" priblizit jakym koliv zpusobem, prebijeni, limity minuce, obleceni, taktika, plna polni, srani v zakopu atd,protoze mi neumirame (a diky bohu zato)
pak klidne muzem rict preci ze si hrajem na valecny konflikt tedy valku protoze vime ze to neni doopravdy.

jinak by me zajimalo co si predstavujete (kdokoliv) pod pojmem valka. ne vzdy to preci musi znamena 10 nebo 100 tisic mrtvych, priklad studena valka, ale dnes se slovo bitba nebo valka pouziva i v prenesenem vyznamu jako soupereni o neco napr missky bojuji o 1. misto ale fakticky preci nikdo s nikym nebojuje a nestrili po nem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 2:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jak je dobrym zvykem diskuzi utekli jsem tak trochu od tematu

hlavni tema bylo jestli to co nekteri hraji se da nazyvat military paintball.

muj nazor je ze je to jedno je to jen nazev, a pokud spolu budete chtit hrat a domluvite se na jednotkych pravidle (a budete je dodrzovat) pak klidne preci muzete hrat i se speedballity militarko v lese, stejne tak dobre jako se muzem dohodnout ze budem hrat se speedballisty na jejich hristi (podle dohodnutych pravidel). Vzdy je to o dohode a pokud se nedohodnete tak spolu hrat nebudete a pak vam to muze byt jedno kdo co hraje ne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freedom



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 3:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
pak trochu nechapu co na tomhle foru děláš, když si přestal hrát paintball, že by si nás chtěl přesvědčit o tom, že například fotbal je lepší ???? Tvůj postoj Prouzo je ten nejméně pochopitelný ze všech tady, přestat hrát proto, že někdo jiný než ty to vidí jinak, to je fakt už na blázinec....... vždyť si to přeci ty můžeš hrát podle sebe, svým přístupem ???

Jinak Fluffy, proč si myslíš, že si nikdo nehraje na pedofila ??? Protože ten člověk jím buďto je, nebo jím není. Paintball prostě můžeš chápat různě, někdy jako soutěž o to kdo je rychlejší (pak doporučuji běh) hbytější (pak doporüčuji gymnastiku) má lepší strategické uvažování (pak doporučuji šachy) nebo soutěž o to kdo je lepší voják (určitě ne střelec, protože to vzhledem k nepřesnosti zbraní doporučuji raději klasickou sportovní střelbu) ........... nebo to vůbec není soutěž (pak nechápu snahu se poměřovat) a je to jen hra jak tady tvrdíte, tedy lépe řečeno hon za zážitkem...... ale zážitkem z čeho, ze střílení do lidí.... osobně si myslím, že vlastně pořádně nemáte zdůvodněno co to pro vás znamená, nebo sem to tu alespoň nezachitil, pokrytecky se snažíte sami sobě namluvit, že se přeci vůbec nejedná o střílení do lidí, jenže pánové to je omyl, ono se o to jedná......... je to prostě cvičební metoda, stejně jako byl například pro středověké rytíře šerm. Nic to nemění na faktu, že pro všechny z nás bude požehnání, když žádná válka po dobu našich životů nebude. Protože když bude Prouzo, tak paintball nepaintball budeme v ní chcípat ať už se nám to líbí nebo nelíbí, ať už chceme nebo nechceme.


Tak tos napsal krásně. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freedom



Založen: 11. 01. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 4:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
patrasi doporučil bych ti prohlídnout internet a podívat se jak řežou rusům hlavy. co s tebou udělá zásah zbraní 12,7mm. jak vypadá člověk co seděl v buse 2m od bomby. jak se tvářej lidi co se koukaj na hořící pahýl co maj místo ruky. jak vysoko vylítne zbytek US vojáka jehož humwee najede na minu.
a když už si hraješ na válku tak by mne zajímalo kolik km ujdeš s 30kg výstroje. kolik uděláš kliků. dřepů. umíš používat mapu? noční vidění. vyznáš se ve zbraních. dokážeš rozebrat a složit VZ58, M4, M16, AK47, AK74, x pistolí a x kulometů. znáš typy munice co se používaj do různejch zbraní. dokážeš nastavit a vystřelit z minometu. dokážeš spočítat místo dopadu nějaký rakety. dokážeš zneškodnit minu. umíš házet granátem. umíš střílet z RPG

ani nebudu řikat co si o tvém názoru hra na válku myslim. to je asi jako hrát si na pedofila nebo si hrát na člena SS. pokud si opravdu hraješ na válku tak mi tě je skutečně líto a tvých rodičů taky, že zrovna tebe maj doma.

omlouvám se že sem osobní. ale military PB neni o válce


Člověče se nestačím divit jestli military PB není o hře na válku, tak na co se tam teda hraje, to jako na ty pedofili. Já jsem si fakt myslel, že je to hra na válku chápu, že je zde asi polemizováno spíš o slovíčku hra než military, protože military snad znamená, alespoň podle slovníku, armáda armádní nebo dokonce válečný, takže to asi bude hra na válku nebo ne. Jistě ti dám za pravdu, že přibližovat se realitě tím, že při hře někomu rozříznu břicho není zrovna košér, ale bavit se o tom jestli by se to nemělo přibližovat alespoň ve vjecech ve kterých to jde mi připadne dobrý a ne špatný.

Opravdu chápu, že válka je hrozná věc, ale bejt trochu připravenej mi zase nepříjde tak moc špatný. Ujít s 30 kg na zádech 25-30km, udělat 30-50 kliků, 100-150 dřepů, umět používat mapu dnes teda spíš GPS, udělat rozborku a zborku SA58, AK47, UKL59 a vědět jaká munice do toho příjde, umět nastavit minomet, umět zneškodnit minu, házet granátem a umět střílet z RPG mi připadá jako samozřejmnost pro každýho bezvěřícího bělocha, uvědom si, že je nás na světě naprostá menšina, tak co když to jednou přijde. Já osobně se navíc ještě potápím umím řídit BVP a fakt mi to fšechno připadne jako dobrý a u všeho je vlastně docela dost srandy, protže je to všechno jenom "hra na válku" a né válka. Když to tady tak píšu, tak jsem se rozhod že si na jaře dodělám tu výsadkovou, aby nebyla nuda. No a teď jsem zvědavej co napíšeš mě, když jsi tak hezky vyjel na Patrase, jenom kvůli jedný otázce. V tvých očích budu asi hodně velkej úchyl, ale buď v klidu znám daleko horší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vrátil bych se zpět k tématu (ještě štěstí, že se tady k tomu nevyjadřuje polosporťák Papež, kterej má panickou hrůzu ze slzáku a úsťovky nad 300fps a z tý hrůzy má takový bludy, že vidí 7 patrový paneláky/promiň ale musel sem si rejpnout/)

Arrow Použití granátů: tohle pravidlo co používáte by bylo dobrý zakomponovat do všeobecně používanejch pravidel u MPB jako třeba přiznávání zásahu. Chtěl sem se zeptat jak tohle praktikujete? Komu hodíte do místnosti granát, tak je bezpodmínečně mrtvej, nebo existuje nějakej způsob jak se zachránit? (kromě útěku z místnosti nebo vyhození granátu zpátky) Limitujete granáty? (třeba 4ks na osobu)
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
koukam dalsi flame Smile a uz se aspon perou?

k tomu nekde zminovanemu military batohu v sk8 shopu... to, ze je necem napsano military jeste neznamena, ze dany predmet opravdu ma neco spolecneho s military.
asi tak stejne, jako boty Najk a kalhoty se ctyrmi pruhy nejsou znackove hadry, ale jen produkt nasich spoluobcanu z dalekych koncin.

a co se tyka rozdilu v cene hracek deti a dospelych... realny kvery bohuzel stoji vyrazne mene, nez ty paintballove... Evil or Very Mad


Přesně tak jsem to myslel Smile Dnes nese název i military věc která stím nemá co společného - jenom tu barvu a nebo styl - o tom celou tu dobu píšu. českej národ si ten název upravil do širokého spektra, to znamená že i MPB má širší záběr - přece nechcete vymyslet název lesní speed ball.
Jenom pro to že někdo hraje s větší počtem munice, hřáč se bude pohybovat stejně ať s elektrikou nebo se semi.
Shrnu to tím že nesouhlasím s tím že nemohu použít Military jenom pro to že se neřídím striktnímy pravidly, při tom taktizuji, mám proti sobě nepřítele zalezlého v křoví nebo zákopu a mám na sobě maskáče né z důvodu abych byl "in", ale aby mě bylo co nejmíň vidět. A využil co nejvíce umění skrývat se. A třeba si i hrát na toho Ramba. Wink

Military PB je tedy podle mě i hra PB v lese s vojenskou vístrojí, tak proč to rozdělovat jen z důvodu malích rozdílů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bu11eT napsal:
Jinak jak je dobrym zvykem diskuzi utekli jsem tak trochu od tematu

hlavni tema bylo jestli to co nekteri hraji se da nazyvat military paintball.

muj nazor je ze je to jedno je to jen nazev, a pokud spolu budete chtit hrat a domluvite se na jednotkych pravidle (a budete je dodrzovat) pak klidne preci muzete hrat i se speedballity militarko v lese, stejne tak dobre jako se muzem dohodnout ze budem hrat se speedballisty na jejich hristi (podle dohodnutych pravidel). Vzdy je to o dohode a pokud se nedohodnete tak spolu hrat nebudete a pak vam to muze byt jedno kdo co hraje ne ?


Přesně to co si myslím... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No meli bysme si asi Fluffy priznat, ze valka je sice hnusna, ale fascinujici a proto se divas na zabery z Iraku a valecny filmy a i kdyz se ti z nich dela spatne, tak se divas znova (ja se dival parkrat a uz to moc nevyhledavam), byt by me nikdo nedonutil k seskoku s padakem, pokud by to neznamenalo moji zachranu a presto, ze neumim velkou cast veci, kterou si tu popsal, tak si proste priznam, ze od malicka me fascinuji vojenska letadla, tanky, bungry, stare bitvy a strategicke hry mnohem vic nez civilni letadla, hasicska auta, architektura a fotbalove manazery. Cim to asi bude? Vojenske veci jsou proste temer dokonale a byt treba hasicske auto je taky namakana vec, tak tank v sobe nese urcitej pocit ultimatnosti a je proste mnohem lepsi Smile Na druho stranu, v PB jsem se narozdil od Prouzy povetsinou setkal s dost pohodovymi lidmi a nenabyl jsem dojmu, ze ho delaji agresivni psychopati.

Ale, pokud bude Charlie a Skid souhlasit, myslim, ze by fakt vubec neskodilo na titulni stranku hodit nejakou definici a pravidla MP podobne te Patrasove. Ono to poslouzi k tomu, ze se treba zlepsi situace v tom, ze kazdej kdo tady nekdy byl, by mohl vedet, ze mrtvola nemluvi, zasah od vlastniho je taky zasah, ze mrvola muze dvata kule, ale ne je nosit se zvedlou rukou nekomu, kdo si pro ne nemuze dojit a nebo ze je lepsi si na MP koupit mensi zasobnik, nez ten nejvetsi. Pak se to nebude muset na kazdy akci opakovat a vsude uvadet do pravidel. Klidne neco takovyho vysmrknu a muzem se tady o tom pobavit a doladit to.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je Hellboy podle mne nerealne a kontraproduktivni, proste kazdy ma jiny styl hrani, i kdyz udelas nejake MINIMUM, stejne se porad budeme mezi sebou lisit, jeden povazuje hrani bez chranicu na usi za riskantni, jiny ustovku nad 300, dalsi slzak, treti strileni kulovych pum do lidi a ctvrty zimni kule v lete, jinej chce omezovat munici a dalsi chce omezovat zasobniky........ dulezite je, abychom se navzajem poznali a vedeli s kym hrat a s kym ne, protoze neni schopen respektovat moje pravidla ........

Zakladem vseho je ale nevnucovat ostatnim svou predstavu a nedelat ze sebe toho jedine spravneho a praveho.... je zajimave ze cela diskuse v tomto vlakne je pomerne jednostranna, jsou tu (a mnohdy velmi vulgarni) utoky na tzv tvrde militraristy, kteri jsou nazyvani uchylaky, zelenymi mozky, magory nebo perverzaky a na druhe strane chybi jakekoliv zesmesnovani opacne strany a jejich nazyvani mekousema, zzenstilcema, zbabelcema a srabotkama....... zamyslete se trochu nad tim prosim.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Strana 2 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate