Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

E-grip na Tippmann X7
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:45 pm    Předmět: E-grip na Tippmann X7 Odpovědět s citátem

Nemáte někdo zkušenosti s e-gripem na X7?

Minulý týden mi nějakej haj** ukrad mou X7 s RT. Vzhledem k tomu, že ji asi do Warzony nenajdu a už jsem ji obrečel, sem nucen pořídit si něco novýho. A vzhledem k tomu, že jsem si zvykl na response, tak nevim jestli mam jit do X7 s RT, nebo už přímo s e-gripem.

Jen se zeptám, u e-gripu dle mě pohání mechanismus zbraně nějaká elektronika, ne plyn (když počítám natažení zbraně a ne výstřel kuličky). Nebo plyn zbraň taky natahuje, a elektrika se postará pouze o uvolňování kladívka? Každopádně by ale měla být spotřeba plynu, oproti verzi s RT, menší? Mám pravdu, či ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele nevíte někdo jestli se dá dát nějak přyč ta dementní trojvýstřelová pojistka? A jestli s tímto gripem máte někdo nějaké skušenosti,napište mi je pls. Díkes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem všude možně po forech, a bohužel nedá (aspoň jsem na nic nenarazil).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ty toho egripa budeš mít do warzonu?Že bych ti to tam pak okouknul Twisted Evil .Sem na to moc zvědavej a líbí se mi to, ale trošku se pořád bojím tý přiblblý pojistky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim, jestli ho budu mít do Warzony. Chtěl jsem tu právě od někoho vysvětlit pár věcí o e-gripu. Myslel jsem, že když už ho tu má registrovanej 3 hráči, že se někdo ozve.

Pořád se rozmejšlim, jestli jít do response, nebo e-gripu. Ani nevim, jestli ten e-grip využiju. Spíš mi šlo o to, že by e-grip mohl mít nižší spotřebu plynu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:07 pm    Předmět: Re: E-grip na Tippmann X7 Odpovědět s citátem

Srnka napsal:
Nemáte někdo zkušenosti s e-gripem na X7?

Minulý týden mi nějakej haj** ukrad mou X7 s RT. Vzhledem k tomu, že ji asi do Warzony nenajdu a už jsem ji obrečel, sem nucen pořídit si něco novýho. A vzhledem k tomu, že jsem si zvykl na response, tak nevim jestli mam jit do X7 s RT, nebo už přímo s e-gripem.

Jen se zeptám, u e-gripu dle mě pohání mechanismus zbraně nějaká elektronika, ne plyn (když počítám natažení zbraně a ne výstřel kuličky). Nebo plyn zbraň taky natahuje, a elektrika se postará pouze o uvolňování kladívka? Každopádně by ale měla být spotřeba plynu, oproti verzi s RT, menší? Mám pravdu, či ne?


jaxe to povede, ze ti nekdo slohne kver?? z auta nebo kdyz byl nekde polozenej?

btw mi napadlo, ze kazdej tipp ma vyrobni cislo, takze jestli mas vypsanou zaruku, tak se ten kver nekde driv nebo pozdeji objevi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:16 pm    Předmět: Re: E-grip na Tippmann X7 Odpovědět s citátem

citace:
jaxe to povede, ze ti nekdo slohne kver?? z auta nebo kdyz byl nekde polozenej?


Jednoduše si pro ní někdo přišel k nám do jachtařskýho klubu, do vedlejší místnosti, než jsem zrovna v tu chvíli byl. Věděl po čem jde, protože sebral tašku s komplet vybavením a jiný cenný věci ho nezajímali. Parchant.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 2:33 pm    Předmět: Re: E-grip na Tippmann X7 Odpovědět s citátem

musel to tedy bejt nekdo z blizkyho okoli, kdyz vedel, tak to tam chodi. Takovyho krypla najit a povesit za koule do pruvanu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aaaa to by me trefili kdyby mi nekdo ukradnul moji fungl novou hracku.... to beres vcelku sportovne jak te tak posloucham ...
ti sebral komplet vsechnu vybavu? kolik jsi v tom mel tisic???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco kolem 20ti. Ono se to ani jinak brát nedá. Na hlavu se kuli tomu stavět nebudu, i když jsem to ten večer dělal Smile
Tipuju, že se časem někde objeví, podnik sem pro to i několik kroků v mém okolí Laughing

Jen mě štve, že se Warzony nechci účastnit s Timpánem98 v základu, takže chci něco pořídit. Proto se tu ptám na ten e-grip. Nevim furt, jestli X7 s e-gripm, nebo jen s RT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kup si sp8 Very Happy Very Happy Very Happy to je kraska Very Happy
sorry za offtopic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a ma egrip v zakladu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo,až na ten zásobník....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně SP8 je sice hezká,ale abys moch mít pořádnou kadenci,potřebuješ eletrickou bandasku(tfuj), Osobně pokud jsou prachy(a ne každej je samo má-pak to jistí viktor-ale i to je dobrej gun,když se potuní)Tak jedině X7,A5,nebo Kseries. A nic jinčího. Prostě bandasky nebrat. Cool
Tak safra napíše sem už někdo něco o tom EGripu?Jsme se srnkou zatraceně zvědaví.ps: To Srnka-připojuji se k upřímné soustrasti za zesnulý gun.Mě někdo ukrást mazlíka,tak nevím.
ps2: Taky to srnka. A co ti vadí na Timp.98? Vzákladu sice nic moc,ale dá se na ní pořídit cyklón a tunit jí možná ještě líp než X7.A osobně nepociťuju,že by mé hráčské kvality stoupaly s kvalitou gunu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pugi napsal:
ps2: Taky to srnka. A co ti vadí na Timp.98? Vzákladu sice nic moc,ale dá se na ní pořídit cyklón a tunit jí možná ještě líp než X7.A osobně nepociťuju,že by mé hráčské kvality stoupaly s kvalitou gunu.

Na Timp.98 mi nevadí vůbec nic. Naopak, vim, že to je kvalitní zbraň a že se s ní dobře hraje (používáme je v půjčovně).
Jen pokud si spočítám, že bych do T98 dal prachy za cyklon, RT, a další tuning jako je např. hlaveň, kabát G36 apod., tak mě to vyjde skoro stejně draho, jako X7 v X36 kabátu.

Co se týče toho e-gripu, může mi alespoň někdo kdo má A5 s e-grip sdělit, jestli je nižší spotřeba plynu u A5 s e-gripem, než s RT? Podle mě by měla být spotřeba u e-gripu menší, plyn nepohání reaktivní spoušť. Ale fakt nevim, jak je to tam řešeno s tou spouští.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pugi: ja mam sp8 s qloaderem a vypada krasne Very Happy a kdyz si poridis operku a qloader nechas podel zbrane ... predkem do zadu vypada to skvele Very Happy Kurnik mam takovej pocit ze jak jsem to popsal tak by to nikdo nepochopil Very Happy

http://smartcorps.smartparts.com/forum/showthread.htm?t=508

tady se muzete podivat .... je to treti obrazek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak ten typek na obrazku s qloaderem nazad vypada, ze trenuje na dalsi 11. zari v usa, terorista jak vysitej Very Happy

2 srnka: vzpomel jsem si, ze na egripy na tippmanny se hazela dost spina kvuli jejich nespolehlivosti. Zkus kontaktovat uzivatele s nickem paserak, ma tusim a5ku s egripem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares:
jojo ten typek je hustej Very Happy taky jsem si rikal ze by me zajimalo odkud je:-D Jo holt i Taliban musi trenovat ... tak ted uz aspon vime s cim ti kluci trenuji....

a hlavne kdyz jsem to videl hned jsem si rekl ze to umisteni co ma on bude nejlepsi

a a5 s egripem ma i FOXYCONE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vsechny elektriky jsou konstruovany tak, ze elektrikou se pousti jenom vzduch (ci CO2). U Tippmanna s elektrikou ti oproti response odpadne to vraceni spouste zpet na CO2, takze spotreba CO2 ti klesne tak o 30%.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 7:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O 30%? Tak to je pěkné. Už jen kvuli té spotřebě bych asi do toho e-gripu šel.
Jenže se na mě včera vnoci usmálo štěstí a zbraň se mi vrátila nazpět. Sice pouze zbraň bez ostatního vybavení, ale aspoň něco. Takže nákup nového Timpána padá. Méně štěstí už bude mít ten parchant, co si s ní těch 14 dní užíval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak jsi na toho grazla prisel??? jeeeeeeeee toho bych sliknul a zmaloval mu zaaada Very Happy to by byli jelita Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem už uved, udělal jsem v okolí nějaké to opatření a schodou náhod se do toho chytl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dzejar



Založen: 13. 04. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Vestec

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

čau, zkusím odpovědět na několik otázek.
e grip je podle mého názoru lepší než RT, protože v rukavicích se zpětný ráz hůř chytá než v klidu a udělat slušnou kadenci v nějaký blbý poloze člověka chce opravdu cvik. Jediná výhoda RT tkví v tom že se nestaráš o 9V baterii, která ale vydrží tak 2500 - 3000 kulek
e grip ušetří trochu co2, ale né moc. Sice se nemusí céočkem vracet spoušt ale cyklon feed to dožene Laughing
e grip přiblblou pojistku neodstraníš běžným způsobem( dle paintballshopu) . musem by jsi nějak překopat elektroniku a to nevím jak. Ale TDi auto se dá taky přečipovat ne? Je to jen otázka času než se na něco přijde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dzejar napsal:
čau, zkusím odpovědět na několik otázek.
e grip je podle mého názoru lepší než RT, protože v rukavicích se zpětný ráz hůř chytá než v klidu a udělat slušnou kadenci v nějaký blbý poloze člověka chce opravdu cvik. Jediná výhoda RT tkví v tom že se nestaráš o 9V baterii, která ale vydrží tak 2500 - 3000 kulek
e grip ušetří trochu co2, ale né moc. Sice se nemusí céočkem vracet spoušt ale cyklon feed to dožene Laughing
e grip přiblblou pojistku neodstraníš běžným způsobem( dle paintballshopu) . musem by jsi nějak překopat elektroniku a to nevím jak. Ale TDi auto se dá taky přečipovat ne? Je to jen otázka času než se na něco přijde


To uz dnes neni vubec zadnej problem. Musis pouze sehnat novy board. V cechach se myslim neda sehnat (opravte me pokud se mylim) Ale z USA se da objednat
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nevíš jak se ten board jmenuje, nebo kde ho maji? Tahle "dětská" pojistka mě od E-gripu odrazovala Laughing dík
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady jsem neco nasel http://www.maddmanpaintball.com/APE-A5-Rampage-Board_p_0-30.html (Doufam ze je to prave ten typ bez pojistky) Je to teda na A5. Nevim zda-li by se to dalo dat taky na X7. Ale pokud budes na netu hledat, tak jiste neco najdes
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Tady jsem neco nasel http://www.maddmanpaintball.com/APE-A5-Rampage-Board_p_0-30.html (Doufam ze je to prave ten typ bez pojistky) Je to teda na A5. Nevim zda-li by se to dalo dat taky na X7. Ale pokud budes na netu hledat, tak jiste neco najdes


Hmm tenhle je na A5, vypadá,že na X7mu nepůjde,Hele chlapi kdyby ste nějakej ten board někde sehnali a objednávali napište to prosím sem,rád bych se do objednávky připojil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale tohle ovšem vypadá slibně.

http://www.goapeonline.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=34&category_id=6&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, to bude on. Ted je ale otazka, zda-li Ti to poslou do CR.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Jj, to bude on. Ted je ale otazka, zda-li Ti to poslou do CR.


poslou v pohode, mam od ape taky rampage board. S odstupem casu jsem prisel na to, ze to byly vyhozeny penize. Nakonec stejne pouzivam semi, ostatni mody jsou vicemene zbytecnost, elektrika je i v semi dost rychla. V zakladu jsem mel 2 rampingy 10 a 12 bps a semiauto. rampage board toho ma sice vic, poskytuje haldu nastaveni, jako debounce a dwel, ale stejne sem s tim nehejbal. Jediny co jsem pouzil, bylo vyzkouseni maximalni kadence ve fullautu, no tech 30 ran za sekundu je pekny, ale nekoho s tim pokropit, tak mi sezere i s kverem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate