Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

hlaven na spyder xtra

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
POGOUN



Založen: 29. 08. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:54 pm    Předmět: hlaven na spyder xtra Odpovědět s citátem

BRY DEN...NEVIEM SA ROZHODNUT MEDZI HLAVNOU SP PROGRESSIVE http://www.paintballshop.cz/zbozi/154-progressive-barrel-14"--spyder A KINGMAN VS AERO http://www.paintballshop.cz/zbozi/6489-vs-aero-twist-14"-2-piece-barrel-black...MATE NIEKDO SKUSENOSTI S TYM AEROM?MOZE TO NIEKDO POROVNAT?DIK...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam tu progresifku 16" na xtře a řek bych že o nic hůř než AA nestřílí je to dobrá volba Wink i cena je luxusní Smile
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a není ta 16ka zbytečně dlouhá (jak pro manipulaci se zbraní tak chováním ke kuličkám)? myslel jsem, že optimální by byla tak 14"..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je úplně fuk,jestli 14",nebo 16"...je to jen věc gesignu.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, Progressive i ta VS jsou NEJLEVNEJSI hlavne a sel bych do nich pouze v pripade, ze ta 9.5 co se ted dava na novou xtru stoji za prd. Mame doma Xtru 06, takze nemuzu soudit jestli je nova hlaven 9.5 palce horsi nez ta stara hlaven 12'', ale rozdil mezi Progresive 16'' a origo hlavnemi na MR1/Xtra06 12'' je NULA. Nezmeni se presnost, dostrel, NIC.

Je fakt, ze idealni delka je asi 12-14, kdyz je to kratsi, tak to ma asi horsi presnost, ale rozmyslel bych si to a radsi pockal a nasetril na neco fajnovejsiho, coz si stejne kazdej kdo koupil Progressive za chvili koupi Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych tohle téma znovu oživit, protože teď řeším podobný problém.
Uvažuju nad koupí SP Progressive 14" nebo AA 16" pro Spyder.

Momentálně nejde ani o cenu, ale spíše o mechnickou výdrž a přesnost. Jakožto průzkumník bych potřeboval hlaveň která vydrží třeba náraz a sem tam nestandardní nošení. Při plížení, šplhání a slaňování. Co jsem slyšel, tak AA jsou díky dvěma závitům více náchylné na ohnutí a prý nemusí být náraz nijak velký. Zároveň mi jde i o přesnost. Chci střílet na větší vzdálenost jen pár ran a ne kropit jak kulomet. Jestli má někdo zkušenost s rozdílem mezi těmito hlavněmi, tak mi to tu prosím napište. Předpokládám, že AA bude v přesnosti lepší, ale jak moc lepší oproti Progressive?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 9:01 pm    Předmět: RE: Odpovědět s citátem

Zdárek,
já mám tu 16 progresivku na xtře a jsem s ní spokojenej a fakt oproti AA mi rozdíl nepřipadá,akorát AA je vzhledově lepší ale taky dražší,a ještě že jesem si nekoupil tu AA protože chci stejně jinej kvér asi pujdu do mrdky3....
jo a stou dýlkou ta 16 je už docela dost velká-ale vytváří fakt pěknej dojem i vzhled,ale až budu kupovat na jinej kvér hlaveň tak koupím spíš tu 14" bude se stím lepší manipulovat-ta16cka obšas překáží Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám na Xtře 06 tu AA 16" a párkrát se mi samozřejmě povedlo v budově ale i při manipulaci s hlavní klepnout o něco tvrdýho...futra, podlaha, kamen...a řekl bych že ohnutá není Twisted Evil snad Shocked Laughing
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky už jsem se rozhodl Smile Koupim si AA 14"
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alienspapercraft



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 07, 2008 1:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já se taky podělím o výběr hlavně. Soudím subjektivně, protože mám první zbraň a byl jsem na dvou akcích.
Na Xtru 07 jsem pořídil AA 16". Montovatelná ze dvou dílů , drží fest a je "kurevsky" přesná. Pokud se mě neklepou pracky, tak jsem schopnej 4 z 5ti kuliček poslat do stejného místa (rozuměj bodu o průměru 15cm) na vzdálenost 15~20m....Co se nošení týče, tak už jsem sní taky párkrát zavadil o zeď nebo šutry na zemi, a ani se neodloupla barva (asi to nebylo dost drsný).
NO aby nebylo těch superlativů dost , tak mám i pár negativů, ale jen provozních. Přesnost je dosažena jen se suprově čistou a suchou hlavní. Pokud se tam rozmázne kulička a vy lauf nevyčistíte do lesku , tak přesnost veme za svý. No ...ve hře hlaveň asi čistit nebudete,co? Rolling Eyes
Stalo se ...a já se s "mokrou" hlavní nemoch trefit ani na 10m....všechno to lítalo okolo cíle v rozmezí tak 6metrů....kulička v mokrý hlavni chytne rotaci a jak je dlouhá, tak se opravdu pořádně roztočí a už při opuštění hlavně hodí takovou faleš, že jsem se až divil. Shocked
......ake suchá a čistá slouží více než dobře.

..posledním , co asi někdo jen tak nezkousne je cena Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alienspapercraft napsal:
Tak já se taky podělím o výběr hlavně. Soudím subjektivně, protože mám první zbraň a byl jsem na dvou akcích.
Na Xtru 07 jsem pořídil AA 16". Montovatelná ze dvou dílů , drží fest a je "kurevsky" přesná. Pokud se mě neklepou pracky, tak jsem schopnej 4 z 5ti kuliček poslat do stejného místa (rozuměj bodu o průměru 15cm) na vzdálenost 15~20m....Co se nošení týče, tak už jsem sní taky párkrát zavadil o zeď nebo šutry na zemi, a ani se neodloupla barva (asi to nebylo dost drsný).
NO aby nebylo těch superlativů dost , tak mám i pár negativů, ale jen provozních. Přesnost je dosažena jen se suprově čistou a suchou hlavní. Pokud se tam rozmázne kulička a vy lauf nevyčistíte do lesku , tak přesnost veme za svý. No ...ve hře hlaveň asi čistit nebudete,co? Rolling Eyes
Stalo se ...a já se s "mokrou" hlavní nemoch trefit ani na 10m....všechno to lítalo okolo cíle v rozmezí tak 6metrů....kulička v mokrý hlavni chytne rotaci a jak je dlouhá, tak se opravdu pořádně roztočí a už při opuštění hlavně hodí takovou faleš, že jsem se až divil. Shocked
......ake suchá a čistá slouží více než dobře.

..posledním , co asi někdo jen tak nezkousne je cena Rolling Eyes


Nevim kdy jsi to kupoval, ale cena je teď v poměru cena/výkon velmi příznivá. Klesla totiž z původních 1775Kč na nějakých 1450Kč. Navíc neni problém ji vyčistit jedním protažením šlaufkou i během hry, protože pokud praskla kule jen v hlavni, tak stačí vyndat bolt. A ta trocha barvy ve finech přesnost příliš nerozhodí.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShaiCZ



Založen: 01. 08. 2008
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mám další podnět do diskuze - Handguard od milsigu (viz.nižší téma) jsem opustil a teň koukám po téhle: http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/hlavne/dominator-12-quot-690/#commentsread Názory odborníků?Smile)) Díky:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Filips



Založen: 02. 05. 2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučoval bych investovat do Dye Ultralite, je to vpodstatě nejpřesnější hlaveň na trhu AA ji nesahá ani po kotníky. Jestli by měl někdo zájem mám jednu na prodej za příznivou cenu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate