Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Renovace PGP ci ZPG 94 jako zalozni zbrane (projekt na zimu)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Uvazoval jsi o ZPG 94 nebo PGP jako zalozni pistoly ?
Neuvazoval, koupil jsem rovnou SEMi-auto pistoly
29%
 29%  [ 18 ]
Uvazoval, ale nesehnal jsem ji za dobrou cenu
8%
 8%  [ 5 ]
Uvazoval, ale nesehnal jsem ji v dobrem stavu
8%
 8%  [ 5 ]
Uvazoval, ale odradila mne cena u nabizeneho kusu
8%
 8%  [ 5 ]
Uvazoval, ale odradila mne nutnost renovace
1%
 1%  [ 1 ]
Uvazoval, ale odradil mne nedostatek nahradnich dilu
3%
 3%  [ 2 ]
Uvazoval, ale nemam klic na zorborku
0%
 0%  [ 0 ]
Uvazoval, ale neznal jsem nikoho kdo ji ma
0%
 0%  [ 0 ]
Mam ZPG 94/PGP a pouzivam ji jako zalozni zbran
36%
 36%  [ 22 ]
Mam ZPG 94/PGP a jiz nepouzivam ji (napis proc)
4%
 4%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 61

Autor Zpráva
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tento tyzden mi konecne dorazilo moje pgp v celku dobrom stave...vzdy som chcel nejaky stockclass marker... Smile

mam dotaz: ake velkosti guliciek su vhodne, aby clovek zabranil vypadavaniu guliciek z hlavne...?...dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím...mám PGPčko,ale"funí"mi...Dá se někde sehnat sada těsnění??Nebo dělá někdo servis?a klíč by se taky šiknul,rozborka je bez něj docela barbarská...Pls,hodte info,very dííky.. Wink
_________________
Wolves forever.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2009 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
zdravím...mám PGPčko,ale"funí"mi...Dá se někde sehnat sada těsnění??Nebo dělá někdo servis?a klíč by se taky šiknul,rozborka je bez něj docela barbarská...Pls,hodte info,very dííky.. Wink


No já jsem se do toho pustil teď jelikož jsem dlouhodobě marod. Klíč jsem sehna v PB shopu za 300kč, dodali mi ho do 2 dnů ale byl to polotovar a tak jsem si ho musel upravit. Co se týká těsnění tak to bylo horší, zjistil jsem že na http://pgp.mysteria.cz/ladeni_PGP/o-krouzky.htm ty rozměry o-kroužků vůbec nesedí a tak sem jednoduše vzal ty starý a vzal je sebou do obchodu s těsněním a tam si to přeměřili a dali mi nový, rozměry snad najdu někde na účtence... Čelní ,ploché těsnění 12g bombičky jsemneměl v tak špatném stavu a tak jsem ho pouze vyndal a otočil. těsnění na jehle jsem lehce zbrousil ostřím nože. Vše jsem vylapoval, místo lapovací pasty jsem použil zubní Smile Když bylo vše jako nové tak jsem provedl kompletaci a hned jsem zkusil dát bomibičku do zbraně, vše funguje jak má. Výsledek je znatelný jak na výkonu tak na spotřebě ted mi to dá na 40 kulí Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 7:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Potřebuju pouzdro na svou ZPG,nemá někdo toto http://www.e-army.cz/data/produkty.php?id_produktu=67 abych ji do nej nacpal?
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. mam mozna blbej dotaz Embarassed .(na internetu jsem to jeste nehledal...datamining neni moje silna stranka) mam dne ZGPcka jedno v perfektnim stavu a jedno ma ohnuty telo a dalsi poskozenina tele(vnitrnosti jsou ok). Chtel bych si nechat vyrobit novy telo tak bych se chtel zeptat jestli nevite (kde) nebo nemate nekdo vykres na PGP v CADu? dik Embarassed
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: pá březen 12, 2010 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, tak jsem taky pořídil PGP, spíš z nostalgie, né na nějaké časté hraní. Po rozebrání jsem přišel na to že kolem válce a prostoru jehly chybí všechny okroužky, žádný tam prostě nebyl. Proto bych vás chtěl poprosit o radu kde je sehnat. A hlavně jaké rozměry. Nebo pokud jich někdo máte větší zásobu doma a mohli jste mi jich pár poslat tak by to bylo super. Na ceně se určitě domluvíme. Díky
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zz3022
Anonymní





PříspěvekZaslal: so září 18, 2010 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koutak napsal:
... Co se týká těsnění tak to bylo horší, zjistil jsem že na http://pgp.mysteria.cz/ladeni_PGP/o-krouzky.htm ty rozměry o-kroužků vůbec nesedí a tak sem jednoduše vzal ty starý a vzal je sebou do obchodu s těsněním a tam si to přeměřili a dali mi nový, rozměry snad najdu někde na účtence...


Ktery rozmery ti tam konkretne nesedi? Osobne je tak pouzivam asi na 12 ks PGP/ZGP uz leta.
Návrat nahoru
bobeš



Založen: 17. 11. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,včera jsem koupil PGP v dost hrozným stavu.Chtěl bych se zeptat v čem to může být,že mi propadávají kule hlavní po natažení (žádnou aretaci kulí jsem tam nenašel).Chybí tam,nebo je v tom něco jinýho?Děkuju všem Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

žádná blokace dvojího nabití tam není musíš to nosit nabitý hlavní nahoru jinak to bude propadávat
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zz3022
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 01, 2010 11:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bobeš napsal:
Ahoj,včera jsem koupil PGP v dost hrozným stavu.Chtěl bych se zeptat v čem to může být,že mi propadávají kule hlavní po natažení (žádnou aretaci kulí jsem tam nenašel).Chybí tam,nebo je v tom něco jinýho?Děkuju všem Cool


Za starych dobrych casu tam kule drzely jen pouhym presahem. Bud bylo tenkrat strelivo obecne o neco vetsi, nebo sisatejsi... kdo vi (spis bych rek ze vetsi). Vetsina starych pump, i ty velmi drahy a promakany zadny blokace nemela a problemy to nedelalo... asi az zhruba do chvile, kdy se objevily (semi)automaty. O presnym duvodu proc lze spekulovat...

Alternativou dnes je:
- nosit nabity PGP hlavni vzhuru
- nabijet PGP az bezprostredne pred strelbou, resp. strilet hned po nabiti
- vlastni mensi kulicky nechat par dni za stabilni pokojovy teploty a vlhkosti na pristupu vzduchu trochu "nabobtnat" (bohuzel nektery druhy nebobtnaji rovnomerne)
- blokace si do PGP dodelat

Dodelani blokace proti vypadnuti je ve skutecnosti velmi snadny. Jednoduse se o trochu zmensi prumer komory tesne pred mistem kde nabita kulka sedi a ona ho pak uz neprekona samou gravitaci, ale pri vystrelu pres nej prejde svoji pruznosti, bez poskozeni, jeste v okamziku kdy ma minimalni rychlost.

Jedna stara metoda spociva v tom, ze se tam kapne mala kapka laku na nehty, vterinovyho lepidla, nebo neceho takovyho (vetsinou se pouzival lak na nehty). Dalsi moznost je obdobne jako u Trracera apod. nalepit tam prouzek lepici pasky (ikdyz to jde daleko hur). Kdyz se to primerene dobre udela, funguje to, ale po case se tyhle lepenosti bud ojedou nebo uvolni a musi se obnovit...

Lepsi a dozivotne funkcni je udelat do komory prolisy - mosaz je tvarna a komora se tedy normalne za studena bezprostredne pred nabitou kulkou lehce vytvaruje do vhodnejsiho prurezu. Vezme se starej dulcik, zaobli predek, vyjmutym zaverem a kulickou se odmeri kde se nabita kulicka vnejsim prumerem dotyka hlavne a upravenym dulcikem se tam tesne pred ni po obvodu udela par (4-8 ) velmi melkych (~0,1mm) dulku. Kulky pak nepropadavaj a jinak se vubec nic nezmeni. Snadny.


Naposledy upravil Zz3022 dne út listopad 02, 2010 11:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
bobeš



Založen: 17. 11. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektní!!!Díky moooc!!!Všem Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: ne listopad 07, 2010 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem nekde vycetl ze jde udelat z pgp semiautomat. Nekdo nejake napady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
tak jsem nekde vycetl ze jde udelat z pgp semiautomat. Nekdo nejake napady?


pokud se vylozene nenudis, nemas spousty casu a penez a podobne vychytavky jako konicek tak bych radeji sahnul po nejake uz hotove semi zalozce, vyjde to podstatne levneji, rychleji a vysledek je zarucen, semtam vsak nekdo takto predelane pgp prodava napr zde http://www.pbnation.com/showthread.php?s=&threadid=777829 jedno takove bylo s cenou 900USD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo mas recht je to hovadina, Ja jen ze by se to pak vyrovnalo tibovi,tpx a bylo by to skladnejsi nez ty semi-padla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
jo mas recht je to hovadina, Ja jen ze by se to pak vyrovnalo tibovi,tpx a bylo by to skladnejsi nez ty semi-padla.


a hlavne by to bylo porad stare poctive PGP/ZGP Cool

sam se poustim do kdejake "blbosti" (ze to je blbost o tom rikaj ostatni, ja si vsak stale trvam na svem Very Happy ) ale do tohodle bych se nepoustel, je to uz dost narocne, jinak jestli vis jak funguje autococker ci jiny pb kver strilejici zavrenym zaverem tak to je presne ono

na PGP/ZGP ma podle me smysl predelavat jen to co je na zde snad vsude zminovanych pgp.mysteria.cz, sam mam zgp 2, jedno puvodni ktere sem poridil pred opravdu mnoha lety ktere je momentalne ruzne rozebrane po vsech certech a druhe ktere jsem koupil uz s nekolika upravama podle zminenych stranek hotove a max spokojenost, teda zatim jsem jeste nemel moznost ho vyzkouset v praxi, ale uz snad brzo

jeste se vsak na par dalsich uprav chystam, prodlouzeni hlavne a zasobniku a noveho predpazbi, tedy nebude to prodlouzeni hlavne jako takove ale spis neco ve smyslu ustove brzdy (parkrat jsem trefil sebe do palce Embarassed ) a pohodlnejsiho predpazbi, prodlouzeni bude mit za nasledek zvetseni kapacity o cca 2 kule a hlavne predpazbi se jeste o fous posune dopredu takze nebude zajizdet do luciku spouste (coz mi taky dost vadi) az bude hotovo, jestli vubec nekdy, tak sem dam foto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem


tak jsem sehnal za hubicku tuhle krasku. p68sc Jeste je nekde na poste ale tesim se jak malej klucina.
Evil or Very Mad
Chystam se to poladit podle pgpmysteria. + predelat na cesky sifonky. Zasobnik prepajet na bok pistolky... (a pak nekdy casem treba na TRENCH gun Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate