Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:08 am    Předmět: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

Nazdar kluci
Rad bych si poridil novou masku. Hodne se mi libi Proto Switch FS, ale rad bych znal nazor hracu co uz s ni hrali. Pripada mi dost "uzavrena", male otvory = pri hovoru mi asi budou hure rozumet. Cirkulace vzduchu atd. Zde je o ni mala recenze recenze Confused Ma nekdo s ni zkusenosti???

Ale klidne si necham poradit a doporucit jineho vyrobce. Treba Spectra Flex7 Thermal olive, nebo Spectra Proshield Thermal olive nevypadaji vubec spatne ...

diky ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:20 am    Předmět: Re: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

vcera jsem koupil na pujcovani proto sviste a po nasazeni na xicht jsem musel uznat, ze oproti proshieldu od JT je to naprosta katastrofa. Maska dost tlaci v oblasti ocnice, blbe se utahuje pasek a prijde mi, ze ma pomerne mizernej vyhled. Takze doporucim proshield. btw. v pbshopu proshieldy po delsi dobe zase maji, takze nevahej a fofrem si ji objednej, nebudou.... Nebo idelane si tam zajed a vyzkousej

ehm, v pb shopu nemaji proshieldy ale flex7, kdovi jestli jeste proshiled nekdy bude...


Naposledy upravil ares dne pá srpen 17, 2007 10:36 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:31 am    Předmět: Re: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

A s JT Spectra Flex7 zkusenosti nemas?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:47 am    Předmět: Re: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

90% teamu preslo zo Spectry na nieco ine, to termalne sklo je bez upravy zle, ked to zatesnis tak to vydrzi aj dlhsie akcie, jednoznacne ale ak JT tak flex, teda gumeny spodok, viac sa gulicky odrazaju....

celohlavova flex8 je tiez zaujimava vec, len tie skla

pozri este na V-Force Profiler, to ze to neni dvojite sklo nevadi, pouzivame tie skla a neni problem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:51 am    Předmět: Re: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

A s Proto Switch nemas zkusenost???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

flex 7 je temer totozna jako proshield, ja mam proshielda, kamost flex 7 a na prvni pohled jen tezko poznas rozdil. Flex ma vepredu vic der na "dychani" jinak je to stejny.
nevim, ce mel/ma kdo za problemy se spectrou, ale ja jsem zatim nic nezaregistroval, ani pri celodennich akcich. Kdyz se podivas na nejake video z vetsi akce, tak velky pocet hracu tam ma prave proshiled, nebo flex7 (nebo jinou JT masku se spectrou) a nezda se mi, ze by 90% majitelu prechazelo na neco jineho. Oni jsou totiz skla spectra pouzity i u ostatnich modelu JT, jako je nForcer atd, a ani u majitelu techto dalsich masek nevim o tom, ze by nekdo mel nejaky problem, a to spectru u nas ze 17ti lidi ma 11 a vsichni jsou spokojeni, vyjma jednoho extremniho potice, kteremu se mlzi ale i sklo v aute Smile

Co se celohlavove ochrany tyce, tak je to pekne na houno, kdyz ji skrz ty zebra dostanes, mas bordelu plny vlasy. Sice je pravda, ze to kuli zbrzdi, ale radsi bych pouzil otocenou ksiltovku, nebo satek. Hlavne, zezadu dostanes zasah malokdy.

A jeste k proto switchi. Ta maska je neskutecne nepohodlna(macka mi nos a blbe se pak dejcha), pena kolem ocnic je ve srovnani se spectrou jako beton, celkove je maska tvrda (ale nikde jinde, nez kolem ocnice netlaci) a ochrana krku je taky dost bidna, maska je kratka pod bradou. Zapnuti podbradovyho pasku je tezky i bez rukavic, v rukavicich nemozny, stazeni zadniho pasku, kdyz je maska na hlave je taky peklo. Pokud neni pasek dost utazenej, tak mam mezeru mezi penou a xichtema vidim dirou dolu, takze po zasahu do predni casti bych mel plny oci aerosolu a strepu z kulicky. Po utazeni je to ok, ale zase to macka jak krava. Proste celkove jsem rad, ze tuhle masku budu pujcovat a nemusim ji nosit sam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jednoznačně Spectra Proshield Thermal!!mám teda oddělaný kryty uší a kšilt,protože nosím helmu,ale můžu říct že ksichtík je tam jak v pokojíčku......ale můžu říct,že už za ty 2/3roku co ji mám se mě ji 2x povedlo zamlžit(těsnila dobře)....byl to ale extrém(pařák jako sfině a utikačka do kopce a potom kempení)
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky hosi ...
Neni co resit pujdu do Proshield ... A usetrim i 400,-
Me se ten Proto Switch libi jako designem, ale vic jsem o nem nevedel ...

Jo jeste dotaz ... ma Proschield tu bradu gumovou, nebo je to plast. Ja jen ze mam MR1 uz s upravenou pazbou ( uriznuta horni spera ), aby se mi tam vesla maska pri mireni a pokud je gumova ta to je bez problemu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno, proshield ma bradu tvrdsi, ale porad mekci, nez vetsina ostatnich masek. Flex ma spodek gumovej, takze na mireni je lepsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:44 am    Předmět: Re: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

ares napsal:
vcera jsem koupil na pujcovani proto sviste a po nasazeni na xicht jsem musel uznat, ze oproti proshieldu od JT je to naprosta katastrofa. Maska dost tlaci v oblasti ocnice, blbe se utahuje pasek a prijde mi, ze ma pomerne mizernej vyhled. Takze doporucim proshield. btw. v pbshopu proshieldy po delsi dobe zase maji, takze nevahej a fofrem si ji objednej, nebudou.... Nebo idelane si tam zajed a vyzkousej

ehm, v pb shopu nemaji proshieldy ale flex7, kdovi jestli jeste proshiled nekdy bude...


Tak jsme ted volal do pbshopu a uz Proshiledy nejsou Mad ... Prej je maji objednane uz tyden od evropskeho dodavatele a zatim nic neprislo, tak sehnaly jen 20 kousku od jineho dodavatele primo z US a ty pry byly ihned pryc ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 11:56 am    Předmět: Re: Maska Proto Switch, nebo JT Spectra ??? poradte PLS Odpovědět s citátem

http://www.paintballadrenaline.com/v3/product.php?productid=144

neposilaji do CR, takze by ti zbyla jen moznost to poslat pres nekoho v USA, nebo prez www.zasilkovasluzba.com, ale jejich stranky zrovna nefungujou...

nebo pockat, az je v pb shopu sezenou, coz muze bejt za tyden az 3 mesice, nebo taky vubec

jeste jsem ji nasel tady
http://www.xtremez.com

a dostanes k ni jedno sklo navic zdarma. Do CR posilaji, ale je to trosku slozitejsi s overenim platebni karty. I s dopravou by to vyslo na 73 USD, coz je myslim rozumna cena, kdyz maska stoji v CR 1230 a sklo cca 700 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já si jen dovolím podotknout že u extremez com pracuje ve sklepě banda retardovaných emigrantů za jídlo a vodu a nepoznaj masku od tipmanna Laughing Laughing Laughing
já mám Spectra Flex 8 Head Guard Thermal camo (to mi poslali místo timpána) a udělal sem z toho Spectra Flex 8 Thermal camo a sem s tim spokojenej. spíš si skoč do PB shopu a vyskoušej si je.
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mam objednany Proshield ...
Do tydne by mela prijit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja uz som pisal moje vyhrady k JT sklam niekde na fore, ale rad to zopakujem:

problem je to spojenie 'skiel', ked sa clovek poti a hra dlhsie, prestane to lepit dobre, potom staci zrnko piesku a cely antifog system je v ..... niekedy to trva kym to clovek zisti, ale vzdy to pride ked to najmenej potrebujes Smile

riesenim je utesnit to [silikonom napriklad], problem to vyriesi, ale je to praca navyse, preto preferujem vforce, mierne ma vytaca ked platim drahe sklo ktore neni proste dost doriesene a clovek to musi doma utesnovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

POtkan napsal:
ja uz som pisal moje vyhrady k JT sklam niekde na fore, ale rad to zopakujem:

problem je to spojenie 'skiel', ked sa clovek poti a hra dlhsie, prestane to lepit dobre, potom staci zrnko piesku a cely antifog system je v ..... niekedy to trva kym to clovek zisti, ale vzdy to pride ked to najmenej potrebujes Smile

riesenim je utesnit to [silikonom napriklad], problem to vyriesi, ale je to praca navyse, preto preferujem vforce, mierne ma vytaca ked platim drahe sklo ktore neni proste dost doriesene a clovek to musi doma utesnovat


No jo no .. tak uvidime jak se to bude chovat
Kdyz tak bych zase presel jine masce ... Ale urcite tahle maska nemuze byt horsi nez tu kterou jsme doposavad mel Smile maska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Achsiik



Založen: 13. 06. 2009
Příspěvky: 26
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: so červen 27, 2009 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice už je to úplně jedno, ale já si koupil Proto switch EL a ta maska je naprosto super, nikde netlači, výhled má taky ucházejicí a hůavně je dobře větraná. Nevim jestli je to ten samej typ jako v roce 2007, ale teď mi sedne parádně a za 500 korun je to parada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate