Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

nepřestnost - nové zbraně 98Custom ACT

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 6:41 pm    Předmět: nepřestnost - nové zbraně 98Custom ACT Odpovědět s citátem

Ahoj Lidičky, prosím o radu a pomoc. Jsem úplný začátečník, ale párkrát jsme si byly zastřílet a dost nás to chytlo.Rozhodli jsme se pořídit vlastní zbraně a tak jsem si koupil Tipmanna 98 custom ACT a dokoupil k ní 16 hlaveň. Po prvních několika koulích jsem byl docela spokojený, ale s postupem času mi to připadá, že každá koule letí jinam.Ani ne tak výškově, ale stranově a to docela dost.Zajímavé je, že se povede několik koulí umístit celkem přesně, ale pak to přijde a letí to + - 150cm na každou stranu od středu Nevím zda by to nemohlo být kuličkami (Cryptic white).Bohužel nemám zatím možnost vyzkoušet jiné, nebo změřit úsťovou rychlost. Hlaveň je vyčištěná a láhev CO2 je taky naplněná dle návodu na příslušné množství.Prosím poraďte Díky Petr D.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) zjisti si úr. Většinou, když máš hodně, tak ti kilačky ulítavaj všemi směry.
2) Zkus jiné kuličky. Třeba R.P.S. Titanium premium, all star, Ink'd, tomahawk,
3) CO2 kolísá tlak, takže menší nepřesnosi nezmizí, ale 150cm je opravdu hodně.
4) Vyčistit hlaveň Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já sem střílel s Cryptic yellow a lítalo to naprosto mimo. sice to nebylo +/- 150cm ale na 20metrech tak 50cm nevim no. sem tam se stalo že ta kule zahla po 15metrech do země nebo zatočila do leva/prava jakoby za roh. jedna kule chytla dobrou rotaci a letěla tak 60metrů rovně po přímce což mně vskutku nadchlo. šteloval sem úr ale výsledek byl mizernej.
koupil sem jinou hlaveň (na A5ce sem mněl 8palců) a jiný kule. problém byl fuč. Cryptic už nikdy více. ikdyž nedávno s nima střílel spolubojovník a nestěžoval si. byl celkem spokojenej. tak nevim Shocked Rolling Eyes Wink
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zbygniew



Založen: 14. 07. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám úplně stejnou zkušenost jako dlouhy chlap. Koupil jsem hlaveň 14" a lítalo to hůř, než z původního "vajglu" . Pak jsem si ovšem zjistil, že z té směsky, co mi zbyla na testování z poslední hry, zahýbají pouze bílé koule.
Takže věřím, že to bylo jimi... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 6:02 pm    Předmět: zatím díky Odpovědět s citátem

zatím díky za vaše poznatky,tak trochu se utěšuji tím že to budou koule,protože hlaveň mi doporučili v shopu a předpokládám,že zbraň by měla být taky OK.Dneska jsem se dohodl s kamarádem že vyzkouším jiné koule a pak uvidíme.Jinak je pravda,že mám zatím jenom bílé koule tak pak uvidíme,jestli tahle šarže nabyla nějaká nic moc, jak vyzkouším jiné tak dám vědět.Ještě jednou díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:40 pm    Předmět: rozřešení Odpovědět s citátem

ahoj kolegové, dnes jsem vyzkoušel jiné koule - tedy stejný výrobce,ale jiná barva a rozdíl je tak obrovský, že bych tomu nevěřil, kdyby mi to někdo jiný říkal.Koule (žluté a oranžové) lítají tak jak bych si představoval a to všechny.Musím říci,že dokud jsem nevyzkoušel tyhle koule měl jsem takovej hloupej pocit že by snad nová zbraň,hlaveň a bomba mohla být špatná volba.

Závěrečné hodnocení Cryptic white - raději ne.Twisted Evil

Cryptic orange a Yellow - 100% změna a zatím spokojenost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě vyzkoušej Ink'd, jestli je někde seženeš, nebo RPS premium. Také dobré kule, jeda jako druhá, střílíme s nimi celej team a spokojenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate