Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

AGD automag TAC-ONE

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 8:08 am    Předmět: AGD automag TAC-ONE Odpovědět s citátem

narazil jsem v jednom shopu v USA na tuhle hracku a zaujalo mi to, pac je to prvni kver, kterej bych bral jako variantu k SP8/T9. Vypada to hodne zajimave, plne mechanicky s brutalni kadenci, mechanismus se zda byt pomerne jednoduchy, vypada to relativne "vojensky", uzivatele to docela chvali a cena taky neni nijak zavratna. Navic moznost bocniho podavani, v kombinaci s qloaderem.... Jen by mi zajimalo, jestli s TAC-ONE, nebo jinym automagem/minimagem ma nekdo nejakou zkusenost. Jaxem tak koukal, v CR se prodavaji akorat "autocucky", automagy ni Sad

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar. Starý automagy byl pojem - ti co je znají je teď shání a když se někde objeví v bazaru tak se tam dlouho neohřeje.
Osobní zkušenosti žádný ale ta značka je mezi znalci pojem...

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 6:34 pm    Předmět: Automag/Minimag uzivatelsky site Odpovědět s citátem

Optej se spise na http://www.automags.org/, strankach uzivatelu auto/mini-magu Confused
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camouflage



Založen: 09. 10. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to fakt neexistuje v CZ nekdo, kdo je schopen udrzby tohoto gunu?
mam to doma a trha kulicky, uz s tym nevim rady, kamaraduv strili jak buh z nebes...a ja jsem jen nasranej...poradte mi.
fredy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink jestli to byla výzva a tahle zbraň je opravdu jen mechanická tak to beru zatím jsem vše co bylo semiauto zprovoznil a do dnes vše funguje ke spokojenosti majitelů Laughing takže jestli máš odvahu a chuť tak se můžeme dohodnout Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate