Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Normální zásobník???

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 7:03 pm    Předmět: Normální zásobník??? Odpovědět s citátem

Zdravim,

zvažuji koupi zbraně BT Delta, ale předem se chci zeptat jestli existuje nějaký normální a použitelný zásobník. Když bych si koupil tuto zbraň s "military" vzhledem, nerad bych běhal po lese s nějaký bažantem na 200 kulí trčícím nad zbraní... Je nějaká možnost? Jestli ne-e šel bych asi do K08...

Díky za odpověď...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nieco taketo?


abo mozno nieco taketo ak by to sedelo.. bo je to na A5ku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, druhá varianta je schůdnější, ale ta tam bohužel nejde. Twisted Evil By mě zajímalo jak se to tedy při military řeší? To maj všichni Tippmanny nebo milsigy se zásobníkem ze spodu? Prostě na hovno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokial viem tak vacsina ma relativne normalny zasobnik - roznych rozmerov ale tej klobasy sa tam nahore moc nezbavis podla mna. To su uz potom specialne zbrane so zasobnikom zospodu.

mozes skusit pozriet qloader aje ked neviem ci sa da na/namiesto toho cyclone feederu namontovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vím, že K08 od Milsigu má plnění zezpodu, ale ta cena je tam už zase někde jinde... Přesněji o 1000 Kč a to ještě nemluvím o tom, že to chce mít u sebe alespoň 3 další naládovaný zásobníky, protože plnit jeden během hry je nereálný... Holt člověk musí udělat kompromis mezi reálností/cenou/hratelností...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zial je to tak. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Qloader na X7 normalne jde, ale osobne si myslim, ze zlatej cyklon. Qloader uz s military opravdu nema nic spolecnyho. Navic jsem na to zadny kladny ohlasy neslysel.... Jde taky o to jestli se nevyplati si tu tisicovku uz priplatit a mit opravdu military design. Myslim si, ze hlavni otazka je, co se Ti vic libi.
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 12:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim kde Ondrous prisel na to, ze na Rip Clip pro BT4 nejde nasadit neco jako je u cyklonu. Mam pocit, ze jde nasadit urcite nejaka variace kelimku pro A5 pro BT4. Ripclip, ktery je na BT4 nahore na obrazku je elektricka varianta cyklonu pro BT. V nejhorsim by to melo jit udelat doma.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo si můžeš pomoct sam:-)
zkoušel jsem s kamošem udělat tohle tohle, sice ne tak hezky, ale nijak to nepřečníva nad zbran a tudiš to nijak vyrazně nehani tvar zbraněSmile
http://www.youtube.com/watch?v=bs8VLizccBs
I když to nepoužívám a mam ten PTP na 40 gulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Nevim kde Ondrous prisel na to, ze na Rip Clip pro BT4 nejde nasadit neco jako je u cyklonu. Mam pocit, ze jde nasadit urcite nejaka variace kelimku pro A5 pro BT4. Ripclip, ktery je na BT4 nahore na obrazku je elektricka varianta cyklonu pro BT. V nejhorsim by to melo jit udelat doma.


vzhledem k tomu, ze jsem majitelem ripclipu, tak muzu potvrdit, ze na nej jde nasadit vse, co jde nasadit na cyclon u a5ky, jen je na to zapotrebi trosku vetsi sila, ale casem se to obeha, takze to jde hladce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 6:12 pm    Předmět: Re: Normální zásobník??? Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Zdravim,

zvažuji koupi zbraně BT Delta, ale předem se chci zeptat jestli existuje nějaký normální a použitelný zásobník. Když bych si koupil tuto zbraň s "military" vzhledem, nerad bych běhal po lese s nějaký bažantem na 200 kulí trčícím nad zbraní... Je nějaká možnost? Jestli ne-e šel bych asi do K08...

Díky za odpověď...


mam deltu elite a muzu jen chvalit. i kdyz je hlaven pomerne kratka, tak to strili pekne, ripclip je bezchybny a celkove se ta zbran povedla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem asi nějak mimo. Ptal jsem se na možnost rip clipu u této zbraně, tedy BT Delta http://www.paintballshop.cz/zbozi/8813-bt-delta a bylo mi řečeno, že zbraň rip clip nemá?! Tak jak to tedy je? Mějte prosím se mnou trpělivost - jsem amatér... Confused

EDIT: Tak už vím. Rip clip má jen verze elektronic a ne semi-auto. To je tedy další otázka. Kde se dá tato verze sehnat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 5:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Jsem asi nějak mimo. Ptal jsem se na možnost rip clipu u této zbraně, tedy BT Delta http://www.paintballshop.cz/zbozi/8813-bt-delta a bylo mi řečeno, že zbraň rip clip nemá?! Tak jak to tedy je? Mějte prosím se mnou trpělivost - jsem amatér... Confused

EDIT: Tak už vím. Rip clip má jen verze elektronic a ne semi-auto. To je tedy další otázka. Kde se dá tato verze sehnat?


ripclip muzes koupit i samostatne, jeho cena je cca 72,50 USD. Verze delta elite, ktela ma egrip je k sehnani zatim jen v USA a komplet s dopravou a DPH vyjde na zhruba 8000. Oboje najdes na ebayi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ares: Tak zatím moc děkuji. Hodně jsi mi pomohl. Už se v tom alespoň trochu orientuju. Holt na začátku to nejde jinak než se ptát, ptát a zase ptát. Takže díky moc!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate