Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pumpy Maverick/Trracer (Dostupnost, Udrzba, Provoz, Upravy)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem se k tomu konečně dokopal a minulej tejden objednal.
Ale vyvstala mi otázka jakou hlaveň na to použít aby měla nějakou slušnou přesnost a pasovala do toho předbažbíčka tak aby to bylo funkční?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu sériovou. Věř mi je hodně dobrá.... čistej 14" dlouhej jednoprůměr s portingem
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně dorazila a i já přispěji se svou troškou do mlýna, prozatím vystříleno cca 200-300kulí bez problému s krásnou přesností na 50m (odměřenejch) strefuju betonovej sloupek. jediný co pro mě bylo trošku zaražením, tak to že hned při prvním nabytí mně vyjela kule z hlavně (kule Draxus antiperle Very Happy) nicméně sem vlepil do hlavně pásku, na přesnost to nemělo vliv a funguje to, takže draxusi do tohohle nepoužívat a hold si budu muset koupit nějaký větší kule. A druhá věc ze který sem byl celkem zklamanej je ta brutálně dlouhá spoušť u mě s poměrně velkym odporem, máte to takhle všichni kdož zatím vlastníte tento gun? Jinka střelecký vlastnosti naprostá paráda, při výstřelu teda rána jak z děla ale kule podle toho i náležitě letí Very Happy
O dílenskym spracování ani nemluvě, všechno prásně odlito, nikde se nic nemrcasí neverkluje, prostě parádní práce skoro bych řek pana řemeslníka a ne thaiwanské dílny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: pá únor 18, 2011 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Objednával jsi z USA ?Kolik stála Smile
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so únor 19, 2011 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
Objednával jsi z USA ?Kolik stála Smile


nene sem tele na veškerý cizí jazyky a zahraniční nákupy, tak jsem využil PBshop no. cena 3600 a přišla asi po 18 dnech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 9:55 pm    Předmět: Empire Trracer první testování Odpovědět s citátem

První postřehy s používáním nového Empire Trracera (celou akci "Tajná základna Falcon 10 Second Attack"). Vystříleno cca 500rd; pohon 13cui s Ninja regulátorem.

Zbraň je lehká Very Happy (oproti mojí K-Series opravdu lehká). Hlaveň je dostatečná, tj. přesnost a délka (nebránil bych se 12') jsou dostačující.
Aktuální nastavení, či spotřebu vzduchu (velmi hrubý odhad 50rd/900psi, ~300fps) nemohu přesně sdělit (nebyl radar).

Pumpovací předpažbí má vůli (kinklá se), což se ale dalo očekávat (přeci jenom je s ním hýbáno stále vpřed a vzad, tak si nemusíme hned poškrábat hlaveň). Vnitřní průměr 1'. Osobně mám na jeho dolní liště PDW ručku pro lepší pocit z pumpování. Celé pumpovací předpažbí je plastové (a zatím jsem jej nezlomil). Čeho se hlavně obávám je zmenšení (kvůli kolínku) jeho pravé spojovací části (výstupek spojující bolt s tělem předpažbí). Předpažbí je z jednoho kusu. Zatím jsem vždy pumpoval ručkou, ale mám pocit, že držet jej mimo jiné za dolní RIS lištu, nemusí spoustě uživatelům vyhovovat.

Je přítomna blokace dvojího nabití. Ale pozor uvedení zbraně do střelby-schopného stavu znamená přesunout předpažbí dozadu (záchyt kladívka, nabití kuličky) a posléze dopředu - tím je nabitá kulička zatlačena do hlavně, odkud může jednoduše vypadnout (není zde žádná další zarážka). Tento fakt je ale způsoben samotným principem vnitřního mechanismu (tento jev by se projevil i u většiny mechanických semiautomatických zbraní, pokud by při zatlačení kuličky boltem do hlavně nebyla daná kulička zároveň vytlačena expandujícím plynem ven), nikoliv vadou náhodnou vadou výrobku.

Autotrigger funguje a lze s ním v pohodě vystřílet celý 50rd zásobník během pár desítek sekund (zvláště vhodné pro Džonyho s nejrychlejší pravačkou/levačkou na Divokém západě). Samotná zbraň zatím netrhla (vzhledem k použití letních PBS Premium a AllStarů bylo pár prasknutí v hlavni). FS jsem nezkoušel.

Dílenské zpracování je dobré (zbraň přišla i namazaná). Během dne bylo potřeba přitáhnout pár imbusů držících horní RIS lištu. Rip Clip teoreticky použít jde... teoreticky (muselo by se odstanit pravé napojení předpažbí k boltu).

Závěrem - za ty peníze se jedná o akceptovatelnou hračku. Kromě možnosti použití FS střeliva (a autotriggeru) ničím zvlášť nevyniká. Zatím jen neobjevil žádnou vážnou vadu (zůžené napojení pumpovacího předpažbí se mi jeví jako největší možný zdroj problémů).

EDIT: Po rozborce jsem objevil ještě jednu nepříjemnou věc - výrazné opotřebení již po první hře.


Bohužel to na fotkách nejde dobře vidět, ale materiál je evidentně velmi měkký. Teoreticky jde bolt otočit a použít druhou stranu, ale pořád jsem docela zklamán stavem po první hře.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přesně tohohle sem se bál že se to bude takhle odrbávat, ted jen doufám že až se to trochu ochodí tak to začne ubejvat míň.
Jinak máš taky tak brutálně dlouhej chod spouště než dojde k výstřelu? a má i poměrně velkej odpor mi přijde u mě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně mi nepřijde spoušť ani tuhá ani dlouhá. Samozřejmě znám mnohem jemnější a kratší.

V tomto ohledu jsem nenáročný člověk. Takže nemohu poskynou relevantní zkušenosti.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A spotřeba? Kolik ran na tu 13ci?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal dříve - opravdu velmi hrubě bych to odhadl 50rd na úbytek 900psi.
Ale cíleně jsem to prozatím nesledoval, hlavně protože zbraň nebyla vůbec seřízena a ani jsem neměl radar, takže neposkytnu důležitou informaci při kolika fps to bylo.

Příští týden je Syberie, kde bude "druhé" kolo testů.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne únor 27, 2011 9:56 pm    Předmět: Re: Empire Trracer první testování Odpovědět s citátem

nox napsal:


EDIT: Po rozborce jsem objevil ještě jednu nepříjemnou věc - výrazné opotřebení již po první hře.


Bohužel to na fotkách nejde dobře vidět, ale materiál je evidentně velmi měkký. Teoreticky jde bolt otočit a použít druhou stranu, ale pořád jsem docela zklamán stavem po první hře.


Tak mi to nedalo a po těch cca 300 vypálenejch ranách jsem to rozebral abych se mrknul jak to vypadá u mě. Bohužel sem neumim vložit fotku, tak to snad nějak popíšu: u mě bylo opotřebení absoltně minimální, sotva viditelné, nějaká rýha nebo tak něco tam nebyla žádná, spíše jen odřená trošku ta čerň a prosvítala stříbrnost kovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem si dnes zkusil koupit redukci na hlaveň z A5 použil sem marksmana (jen přední část) předpažbíčko se nevyklá o nic víc než předtim a po pár ranách si myslim že přesnost je ještě o něco lepší než se základní hlavní, ovšem v zápětí mi došel plyn takže další info bude až po něděli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím, jakej závit na hlaveň ma ten stařičkej Tracer?Kámoš to někde sehnal a chce to zprovoznit, díky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
zdravím, jakej závit na hlaveň ma ten stařičkej Tracer?Kámoš to někde sehnal a chce to zprovoznit, díky.

myslím že coocker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po Syberii přicházím s dalšími postřehy - opotřebení je opravdu velké. Klidně můžu dát foto, ale upřímě řečeno je to zbytečné, od minulého by se lišilo jen větší deformovanou plochou.
Také jsem zjistil, že mi to střílí opravdu... opravdu pomalu, průměrně jsem se nedostal nad 220 fps.
Jedinou příznivou zprávou je spotřeba - podle nastavení se lze v pohodě dostat až k 250výstřelů na 13cui. Problém nastává ve chvíli, kdy tlak klesne pod takovou úroveň, že samo nabití způsobí otevření ventilu (rozumněj, kdy tlak který těsní jehlu je překonán silou použitou pro natažení).

Za sebe tedy shrnutí: RIS jsou fajn, autotrigger je fajn, váha/rozměr/cena je fajn, dílenské zpracování je fajn atd. Použité materiály stojí za ... starou belu.
Pokud seženu "bolt" z tvrdšího materiálu a silnější pružinu - bude se jednat o zajímavou alternativu na moderní bojiště ovládané především cyklónysty Very Happy.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Po Syberii přicházím s dalšími postřehy - opotřebení je opravdu velké. Klidně můžu dát foto, ale upřímě řečeno je to zbytečné, od minulého by se lišilo jen větší deformovanou plochou.
Také jsem zjistil, že mi to střílí opravdu... opravdu pomalu, průměrně jsem se nedostal nad 220 fps.
Jedinou příznivou zprávou je spotřeba - podle nastavení se lze v pohodě dostat až k 250výstřelů na 13cui. Problém nastává ve chvíli, kdy tlak klesne pod takovou úroveň, že samo nabití způsobí otevření ventilu (rozumněj, kdy tlak který těsní jehlu je překonán silou použitou pro natažení).

Za sebe tedy shrnutí: RIS jsou fajn, autotrigger je fajn, váha/rozměr/cena je fajn, dílenské zpracování je fajn atd. Použité materiály stojí za ... starou belu.
Pokud seženu "bolt" z tvrdšího materiálu a silnější pružinu - bude se jednat o zajímavou alternativu na moderní bojiště ovládané především cyklónysty Very Happy.


Noxi já být tebou tak to reklamuji.. prtože se mi to nezdá jako normální aby s to po 2 hrách takle pojebalo.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobně bych to druhým asi taky doporučil, ale když jde o mě... řekněme, že Milsiga jsem taky nikdy nereklamoval.

Ještě jsem zapomněl dodat, že se jedná pouze o moje subjektivní hodnocení a poděkovat Vladanovi za zapůjčení radarů.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj tak z vlastní zkušenosit ti můžu doporučit používat spíš Co2 střílí to s tim odost líp.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo dobré je dát do co2 sifon aby to jelo na tekuté, pak se dostaneš nad 300 fps v pohodě....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: pá březen 11, 2011 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem si toho vědom (proto píši, že se jedná o můj osobní názor) - bohužel, ať se to zdá jakkoliv nemožné, je pro mne vzduch mnohem dostupnější.
Momentálně tedy již netestuji, ale rovnou vylepšuji... respektive se snažím vylepšit.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Po Syberii přicházím s dalšími postřehy - opotřebení je opravdu velké. Klidně můžu dát foto, ale upřímě řečeno je to zbytečné, od minulého by se lišilo jen větší deformovanou plochou.
Také jsem zjistil, že mi to střílí opravdu... opravdu pomalu, průměrně jsem se nedostal nad 220 fps.
Jedinou příznivou zprávou je spotřeba - podle nastavení se lze v pohodě dostat až k 250výstřelů na 13cui. Problém nastává ve chvíli, kdy tlak klesne pod takovou úroveň, že samo nabití způsobí otevření ventilu (rozumněj, kdy tlak který těsní jehlu je překonán silou použitou pro natažení).

Za sebe tedy shrnutí: RIS jsou fajn, autotrigger je fajn, váha/rozměr/cena je fajn, dílenské zpracování je fajn atd. Použité materiály stojí za ... starou belu.
Pokud seženu "bolt" z tvrdšího materiálu a silnější pružinu - bude se jednat o zajímavou alternativu na moderní bojiště ovládané především cyklónysty Very Happy.


Já s tím mám odstříleno v tuto chvíli cca 1000 ran, opotřebení na boltu mám také ale není zdaleka tak patrné jako na fotkách co jsou tu o kousek vejš. co se UR týče tak sem s tim taky bojoval a s CO jsem se dostal cirka na 260 (ale používal sem draxus kule který jsou v hlavní šíleně na volno) pružina by šla ještě o kus přitáhnout ale už pak nejde tolik stlačit aby se to zacvaklo a šlo vystřelit takže by to spíš chtělo sehnat tvrdší. jinak na 12 OZ lahev sem vystřílel cca 700 ran
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2011 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravíčko,
Napsal jsem do NERA zda by nebylo možné vyrobit pár finů k jejim hlavním ale se závitem cocker a odpověď byla kladná, orientační cena při odběru pouze jednoh kusu by prý byla kolem 500, při nějaké drobnější várce prý i nišší. A tak se vás táži neměl byste někdo o finy k hlavním nero taky zájem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda jen že to tady utichlo....................... Dost zajímavý vlákno. taky si chcu koupit empire tracer.
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne květen 22, 2011 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ptej se co tě zajímá, já už k tomu nic dalšího říct nemám.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tahle zbraň je opravdu výborná (hlavně teda přesností sem byl naprosto zaskočen) jen by to chtělo zvednou UR protože ta je opravdu odně nízká, ale přesto to lítá velmi pěkně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím to tu nikde neproběhlo, tak udělám "reklamu" sám:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/12931-bt-sa-17-spring-feed-magazine
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vypada to dobre
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

super já tam akorát chtěl napsa jestli by bylo možno ho objednat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak pokud by měl někdo zájem podělím se zde o zkušenosti s tím pružinovím zásobníčkem, nápad je to úžasnej provedení je pěkný ale to že před každym doplněnim se musí otočit takovej bazmek aby se do něj ty kuličky sypali a pak zas potočit zpět aby nevilítali ven když uvolníte pružinu mě trochu zarazilo, nicméně s trochou cviku a promazní to funguje celkem slušně a i poměrně rychle + ze střelcovi pozice je uplně krásnej výhled oproti tomu když tam máte klasickou bandasku.
A ještě jeden postřeh co se hlavně spotřeby a použití 12gr bombiček týče, vystřílí to 25 opravdu hodně slušných ran + cc dalších 5-10 takovejch línějších.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: so červen 18, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem taky majitel Very Happy ale ta ústovka je fakt děs u Cóčka nejrychlejší rána 277 fps (kulky APS prachovky a DXS Camo)antiperle Embarassed a hodně to kolísá Crying or Very sad NOX svědek testu na BOJOVCE.
A ta vychvalovaná přesnost se se mnou použitým střelivem taky jakoby nedostavila, mám ještě nedoladitelnýho (jenom já ho nedokážu naladit)sterlinga Rolling Eyes a ten střílí proti traceru v základu mnohem lépe.
Takže verdikt: Vinnen Mr. Green Ne dělám si srandu, chce to silnější pružinu, ale zároveň se obávám výrazného opotřebení boltu ( po cca 1000 ranách už je opotřebení taky vidět) a co asi udělá silná pružina...........
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate