Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Trička Military Paintball
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Máte zajem o triko Military Paintball a když tak o jaké?
Seru na vás.
5%
 5%  [ 6 ]
Chci jednobarevne.
49%
 49%  [ 53 ]
Chci Woodland.
7%
 7%  [ 8 ]
Chci CZ 98.
14%
 14%  [ 15 ]
Chci Flecktarn.
1%
 1%  [ 2 ]
Chci Digital ACU
6%
 6%  [ 7 ]
Chci Digital Woodland
7%
 7%  [ 8 ]
Chci Tiger Stripes
1%
 1%  [ 2 ]
Chci Desert Camo
0%
 0%  [ 1 ]
Chtěl bych mikinu.
4%
 4%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 107

Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 11:27 pm    Předmět: Trička Military Paintball Odpovědět s citátem

Zda se že o trička, kterými by se dal podpořit tenhle web by byl zajem, takže nastinim plan aby se mohli zainteresovani vyjadřit.

Tenhle web jede ze soukromych peněz Marklaru a nebylo by špatne je za jejich bohulibou činnost, za kterou jsem jim vděčný nějak odměnit. A aby z toho něco měli i darci zda se mi dobra forma triček, eventuelně mikin.

Jakožto grafik jsem si už začal hrat s nějakym motivem na logo/motiv portalu, ktery by se dal našvihat na trika, nebo mikiny. Pouzila by se asi docela kvalitni maskacova trika miltec, nebo poradna kvalitni jednobarevna trika s vetsi gramazi vicebarevnym sitotiskem, ktery vydrzi.

Cena trika pri malem nakladu by vysla na cca 400-500Kc. Mikina tak 700.

Z toho by vetsi cast sla Charliemu a spol. Pokud budou mit zajem a nerozjedou to sami na sebe, ja momentalně chystam trika pro naš team a pokud se vse zadari jsem schopen relativne rychle vse zaridit a hlavne si rad vysmahnu nejaky pekny design. Trika muzu dat Charliemu, poslat postou, nebo se muzou šmelit osobně na Warzone.

Otazka tedy zni - mate zajem? Pokud ano zkuste odpovedet na anketni otazku.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus chlape určitě bych měl zájem taky, jen bych poprosil jestli je možné sem hodit nějakouko podobu tvýho návrhu abych věděl do čeho se pohrnu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se z toho neco vyvrbi, tak samozrejme mozne varianty navrhu hodim nejdriv sem.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no... myslim, ze cenu za trika by si meli hlavne stanovit kluci... cili... trika v poctu cca 40 kusu vyjdou i s jednobarevnym potiskem na cca 140 Kc / ks

cili potom jde jenom o navysenou cenu jako prispevek.....
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 12:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ale pokud chces maskacovy s vicebarevnym potiskem, je vyrobni cena nad 300, coz sem taky myslel. ALe samozrejme mas pravdu, ze je to predevsim jejich vec. Vsak jsem to sem jen nahodil jako mozny navrh.

Co byste rikali treba na neco v tomhle stylu. Je to zatim jen takova rychlovka.

http://fotoalba.centrum.cz/original.php?pid=5123468&psize=1
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 1:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to RAP4 tam nemá co dělat
a já bych ocenil něco jednodušího. nějakou siluetu. něco co bych mohl hodit na papír nebo folii vystřihnout a máznout sprejem na zeď Very Happy
ale jinak práce pěkná. ty seš hellboy celkem estet pěkný fotky loga grafiky atd Very Happy Very Happy holt seš kluk šikovná Wink

edit: a ne na střed ale někam doboku dolů. prostě to udělat trochu jinak než bejvá u ostatních triček zvykem aby to zaujalo aby na to člověk koukl a aby si to zapamatoval..holt chodící reklama Wink
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
to RAP4 tam nemá co dělat
a já bych ocenil něco jednodušího. nějakou siluetu. něco co bych mohl hodit na papír nebo folii vystřihnout a máznout sprejem na zeď Very Happy
ale jinak práce pěkná. ty seš hellboy celkem estet pěkný fotky loga grafiky atd Very Happy Very Happy holt seš kluk šikovná Wink

edit: a ne na střed ale někam doboku dolů. prostě to udělat trochu jinak než bejvá u ostatních triček zvykem aby to zaujalo aby na to člověk koukl a aby si to zapamatoval..holt chodící reklama Wink


Arrow tak ja si teda myslim ze to logo ma bejt vydet! jako kdo bude lustit www adresu na tvym boku nevim, musis uvazovat ze to neni jednoduchej a vsem znamej napis typu: Coca Cola(ten muze byt vzhuru nohama na boku a vsichni ho poznaj), ale ze je to pomerne slozita novinka, a uz vidim jak si te se zajmem obejde aby si ji precet Laughing Rolling Eyes , proste poutave logo na prsou je lepsi Exclamation, motna jeste jen www adresu na rukav......

Arrow a ten RAP 4 mi zas tak strasnej neprijde, pac je to stejne k veci....teda pokud by to nevadilo samotnymu rap4......
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co je špatného na logu vlevo nahoře? Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No chlopi, neni clovek ten, co se zavdeci vsem Smile

Nicmene uz jsem to trochu probiral se Skidem a radsi uvedu par veci na pravou miru. Takze Skid je rad a dal mi zatim relativne volnou ruku v tom, co a jak sesmolim. Samozrejme ze s nima na tom budu delat spolecne a maji v tom zasadni slovo.

Co se ceny a moji aktivity v tomhle vubec tyce, tak se V ZADNEM PRIPADE nejedna o nejakou snahu vytriskat z vas pro me nejake prachy. Opravdu nemam za potrebi privydelavat si takovym zpusobem nejakejch par stovek, ktery to i pri pretazene cene je v malem nakladu schopno hodit. Takze prosim nereste co z toho kdo bude mit. Moje odmena bude par tech tricek pro vlastni potrebu a vsechno ostatni pujde na konto webu. Delam to proto, ze me to bavi, rad bych sam takove triko mel a nechci si kupovat zadne komercni shity, ktere stejne s PB tematikou moc nejsou.

No a co se tyce loga webu atd. vzhledem k tomu, ze mi Skid naznacil, ze bych ho pri tom vsem mohl taky nejak vylepsit, protoze ho slepili s Charliem z nejakyho clipartu, tak jsem na nej zatim kaslal.

S tim navrhem jsem si zatim hral jen vcera vecer jako s prvni variantou a docela se mi to zalibilo. Ted asi jeste zkusim udelat neco s logem a to logo pri te prilezitosti nejak poupravit. Protoze se priznam, ze design webu mi prijde ponekud zbytecne docela spartansky a par napadu co s tim (bez zmen layoutu) mam.

Jinak te Fluffy zklamu, ale aby to slo jeste nastrikat na zed, na to fakt brat ohled nebudu, prioritou je, aby to dobre vypadalo a bylo jasny, ze existuje web MP. Logo by slo dat na zada, ale tim se to prodrazi i kdyz zase to bude vychytanejsi. Rap4 jsem ocekaval, ze pro nekoho muze byt problem, ale vsimnete si, jak je Tippmann a RAP4 vyfikane svetlejsi a je to takovej hezkej grafickej prvek, takze me se to tak libi a nedelal jsem to jako reklamu te firme, ale protoze to hezky rozbiji tu hnedou plochu. Jinak bych to dal pryc.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkná práce, jen to RAP4 bych vyměnil za nějakej jinej nápis... Třeba MPB (military paintball)
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel jsem že jednobarevné znamená také military barvu - olive.
Potisk bych dal na záda a taky se přiklánim k jednodušší variantě bez složitých obrázků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aplikovat to na cernou pujde v klidu, na olivovou bude potreba vychytat kombinaci barev aby to na tom bylo videt. Maskace v pripade neceho v tomhle stylu odpadaji, protoze tam by to videt nebylo. Maximalne v ramecku.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Týmový trika máme černý, ale taky bych se přikláněl k olivový, kterou mám u triček na paintball jako nejoblíbenější... Kvalitní trika sem teď kupoval tady http://www.army-obchod.cz/armyshop/tricka-mikiny/tricka-kratky-rukav/tricko-olivove Sice trocu dražší (jdou sehnat i kolem 100), ale zato kvalitní... Při velkym odběru dávaj docela zajímavý slevy.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PS: tím na boku sem nemyslel pod pazourou na žebrech ale mít to umístěné třeba v pravo dole. nikdo mně obcházet nebude muset aby si to přečetl a rozdíl bude v tom, že každy tuctový triko to má pláclý na střed a mně se zdá zbytečný to takle dělat...ale nesjpíš nemá smysl sem něco psát bo si to každej vyloží po svojom
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy .. ba právě naopak. Každé vaše připomínky, podměty či nápady jsou pro nás a Hellboye hodně důležité. Také je potřeba připomenout, že ten první návrh trika je jenom "rychlovka" jak píše sám Hellboy. Nikdo mu nebrání udělat více typů a návrhů .. talent na to rozhodně má a od nás má volný prostor na jeho tvůrčí schopnosti.
Jsme velmi rádi, že máte o web zájem a že vznikla tato myšlenka na tvorbu webového trika .. a my se společně s Hellboyem pokusíme o nemožné Wink
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a já já já taky chci něco říct Laughing Laughing mě by se to líbilo spíš bez tý postavy je docela velká a trochu ruší původní záměr webového námětu na tričku navíc asi tuším proč tam drží zrovna Tippmanna to měl už Hellboy strach aby ho někdo nenapadl že zase propaguje MRko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, složitý obrázky typu postava bych vynechal. Podle mě bohatě postačí nápis military paintabal ... nebo čistě odkazna webovky na zádech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja a myslim, ze i Skid a Charlie chceme, aby to bylo triko, ktery nevypada jako nejakej reklamni shit zadarmo. Takze kvalitni material, vicebarevnej potisk a dobrej design. Napis si muze kazdej vytisknout na inkoustovy tiskarne na folii a nazehlit si ho na triko za 40Kc doma, ale tohle bych rad aby bylo neco fajnovejsiho. Uvazuju o tom, ze bych logo hodil na zada, ale zalezi na tom, jak moc se to prodrazi a kolik jich udelame. Ted budu jedne firme zadavat trika od nas a zatim se zdaji byt docela rozumne levni, takze mozna by obe strany mohly dopadnout.

Jinak jak to tady vidim, tak nejvetsi zajem je o jednobarevne, takze asi olivova, bila a cerna varianta bude pro zacatek stacit.

A prosim pochopte, ze nejde vyhovet vsem, zatim jak to ctu, tak by tech trik muselo byt asi 10 druhu aby byl kazdej spokojenej Smile ale to jaksi jako bokovka po vecerech moc stihat nejde.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a mě je to jedno....počkám jak se to vyvine a tričko si koupím tak i tak....a koupí si ho celej team... Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2007 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my osobně bereme trička z www.gamatrex.cz poměrně slušná kvalita a mám s nima dlouhodobé zkušenosti na srazech GAZKLUBu a našoho tepláčníkového spolku....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dopadlo to nějak? nebo skončilo jen u nápadu?
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Porad to plati, jenom cekam jak dopadnou trika RFM, se kterymi jsem mel diky slozitosti problem aby je nekdo vytiskl a podle toho upravim tyhle trika. Taky jsem makal na logu webu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stále platí jak píše Hellboy .. nebojte, trika budou. I masové konzervy, deštníky, lihoviny, domácí bačkory, reklamní tabule u dálnic, vlastní letecká společnost .. atd atd Smile
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to zde konecne nasel (je to dalka od sekce Tippmann... Laughing )
Kazdopadne sem PRO i ten "rychly navrh" vypada dost dobre. Teda snad az na ten RAP4. Nebylo by hezci mu tam (bojovnikovi) umistit logo webu? Bud na hrud, nebo na rukav? --Jenom napad-- Jinak sem pro olivovou. Hellboy to pekne vyfik Very Happy SALUT
_________________


Naposledy upravil Borodov dne čt srpen 16, 2007 5:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a dozadu bych dal přes celé záda terč s červeným puntíkem v prostřed!!! Laughing Laughing Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne spis zastavam nazor, ze strankam neni potreba delat az zas takovou reklamu. Kdo paintball hraje, tak o nich vi a kdo ne, ten to vedet nepotrebuje. Jsem spis pro kvalitni triko, nejlepe maskacove s decentnim potiskem. Potisk nemusi byt rozhodne dominantni, spis neco mensiho a pekneho, rozhodne vsak originalniho. Neni potreba kvuli premrstenym pozadavkum na potisk zase zbytecne zvedat zakladni cenu. Nezapomente chlapi, ze tricko samotne je podporou a neni potreba, aby kazdy, kdo ho bude nosit vypadal jako chodici reklama, takze priority: kvalita materialu, podpora pro tento web a potisk bez nadbytecnych napisu (krom nazvu techto stranek).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, me se ten puvodni navrh abych pravdu rekl taky libi docela dost. Misto RAP4 jsem zatim dal cesky znak a porad jsem delal na logu, ktere by jeste po nejakych upravach slo podle me pouzit na triko samostatne taky, ale takovyhle triko (puvodni) vypada taky dobre a docela bych ho osobne chtel Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:20 pm    Předmět: hmm... Odpovědět s citátem

Mno tricko je fakt paradni napad..ja bych do nej 100% sel a kluci se kterejma hrajem jiste taky...takze do toho chlapi... Very Happy Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No, me se ten puvodni navrh abych pravdu rekl taky libi docela dost. Misto RAP4 jsem zatim dal cesky znak a porad jsem delal na logu, ktere by jeste po nejakych upravach slo podle me pouzit na triko samostatne taky, ale takovyhle triko (puvodni) vypada taky dobre a docela bych ho osobne chtel Smile


Mě ta původní varianta s postavičkou taky příjde dost fajn. (RAP samozřejmě pryč). Přimlouvám se za ponechání toho válečníka.
Pokud by tam byl pouze nápis ....... no tak prostě to bude jen triko s nápisem a tak trochu zanikne mezi jinými triky s nápisem Wink

Cofey

P.S.: Nemohl by se Andreas na to triko nechat vyfotit radši s MRkou? Wink
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

P.S.: Nemohl by se Andreas na to triko nechat vyfotit radši s MRkou? Wink[/quote]

no to radši nééé....... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate