Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

300 fps
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

motáte se tu pořád dokola a snižujete si životnost klavesnice scela zbitečně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vyssi ustovka mi vubec nevadi, i kdyz rok sem hral s ustovkou 250 kvuli trhani kuli a nikomu sem si nestezoval Smile

jen by mne potesilo na akcich s omezenou ustovkou aby se dusledneji kontrolovala. Dokonce na PCAC 2009 nikdo nehlidal jak si merime a kolik nam to lita. Kdyby kolem radaru nestal hloucek cekajicich na mereni nikdo by si podle mne UR nestahl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neni pravda, ve finale merili poctive vsem, Svest.. teda Milosevic si kvuli tomu musel menik zbran. a v prubehu akce merili taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz sme sli do zakladni skupiny v jednu hodinu, nikdo z poradatelu u radaru nebyl, prekontroloval sem si ustovku (mmch. byla v poho) a do finale po mne nikdo merit nechtel Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak sou asi vysazeny jen na nas .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a co řešit zimní kule v létě ? Wink - jsou tvrdší a bolí to ( prej ) víc. Já rozhodně patřím mezi ty " špatné " co snima láduje svůj kvér - prostě to křoví prostřelit musím Cool - a pokud mi dovolí úsťovka více s pořadatelem - jistě rád v lesnatém ( i křovinatém ) terénu využiji. Ruku na srdce kolik % hráčů úsťovku vůbec řeší 10% ( a to je ještě moc ) - každý má prostě nastaveno tak aby mu to sřílelo co nejlépe a pokud to má přehulené tak max může střílet za roh nebo malovat Grafiti.
Pokud pořadatel dá na akci max 300 - no tak se to jen stáhne a je to ... pokud jsou pak někteří vykukové - že si to hoděj spátky na větší to je holt velké mínus týmových akcích se kterým se musí počítat a sám si hráč musí uvědomit, jestli jedná fér nebo ne. PB je přece jenom z velké části o Fair Play.. Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Uz jsem to tu psal nekolikrat a napisu to jeste jednou. Povolena kineticka energie strely zbrane kategorie D je 16J. Zakon o zadne UR nic nerika. Takove energie dosahnes S NEJTEZSI kulickou na trhu pri UR 330fps. S beznym torobalem/pbs titanium az tak pri 350 protoze jsou mensi a lehci. Paintballove zbrane maji navic z tohoto nejakou divnou vyjimku a ten zakon je podle me dost nejasne napsany.

UR v prubehu letu kule klesa. Kdyz bereme dolet kule pri 350ti fps treba 60m, tak energie zasahu na tuto vzdalenost bude stejna, jako pri zasahu 300fps na rekneme 40m. Zasazen UR vyssi nez 300 tak muzes byt i ze zbrane co ma na hlavni 350 dejme tomu jenom pod vzdalenost 5-10m a i tam to uz bude treba jen 330. Kdo ma radar, muze to zkusit v praxi. Zmerte si UR u hlavne a zkuste ji zmerit po peti metrech a uvidite jak klesne.

A UR neni na HC MP akcich vyssi nikoli z duvodu masochismu, ale z duvodu vetsiho dostrelu. Vzhledem k tomu, ze PP a dalsi teamy hraje predevsim v lesich a na velke vzdalenosti a jeste k tomu jen s brylemi, je dost nepravdepodobne, ze te nekdo z nich trefi z metru do zubu.


Ten zákon je popsanej zcela jasně rychoslt je počítána na ústí hlavně. To samé nárazová energie do 16J.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 30, 2009 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano zakon je jasny a zni " s vyjimkou paintballovych zbrani" .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darth Vader



Založen: 21. 12. 2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem dostal přehulenou úsťovkou zásah mezi nohy a léčil jsem se z toho ještě dlouho Mad
Může to znít směšně ale od té doby hraju se suspikem pro lepší pocit Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To směšné není, to je zodpovědné k budoucím potomkům Very Happy
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovej malej dovětek, porad tu klábosíte o UR a pro mě je to uplně jedno jaká je to hodnota ale jak tvrdý kule to jsou, páč jsem u Škorpionů viděl i kousky co jste bez problému zašlapli do země... skoro vůbec nepraskaly a boleloto kurevsky... takže bych tu rychlost ještě tak zasadní neviděl...
Vlastní zkušenost z Ořechova kdy jsem jednoho borce flatkou zasypal zimníma růžovýma Toroballama(nej kule co kdy byly) a strašně nadával ať si tu ustovku stáhnu... ale byly tvrdý kule a o tom to bylo... na radaru jsem měl 275-295 páč při tom mi flatka nejlíp lítala...
Jinak souhlasím s Hellboyem, většina má kolem 300-350, což je v normě dle zákona... víc to pak stejně lítá do kopru... já většinou jsem nyní na hranici 295-330 jak je nafuněná flaška a jak je počasí (nevýhoda CO- to neuhlídáš)... a hrajem stejně les takže tam nehrozí střet na 2m pokud nejseš uplnej lempl co jde spíš na houby Smile...

jinak ja osobně do baráku mám radši záložku Wink... gun je nepraktický, ale taky se dá Smile... jinak souhlasím s tebou do baráku je vysoká fps k ničemu... pokud bych hrál jen baráky tak bych šel klidně i na 250-280...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 7:17 pm    Předmět: střet na 1 metr Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
a hrajem stejně les takže tam nehrozí střet na 2m pokud nejseš uplnej lempl co jde spíš na houby Smile...


Leželi jsme 2 na horním okraji valu tankovýho okopu, pěkně v rohu, kryjem 270°stupňů. Najednou palba zleva z dálky, kámoš to vykrejvá, já se krčim a najednou kloužu dolů a omylem jsem sjel na dno okopu. A jak se zvedam a snažim se vyškrábat nahoru, napravo na tom valu stojí protivník, přímo nade mnou (že bych mu mohl svázat tkaničky Laughing ), a pálí to hlava nehlava na mě dolů. Furt míjel, jak sem se mu cukal, až asi pátá střela mě škrtla žebro, tak sem šel...
Co tím chci říct: pálil do mě nejvýš na 3 metry a nemohl se trefit. Při tej smůle sem měl štěstí, že sem to nekoupil naplno.
A taky: Máme tady 2 hrací lokality,v obou spousta zákopů. Často se nevyhneme přestřelce na 5-10 metrů, i když to nikdo z nás zrovna nemusí Confused
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate