Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kde koupit kuličky Marballizer?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Korak



Založen: 22. 01. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s rozměry máš naprostou pravdu a nechtěl jsem říct že se tam těch 10 palet nevejde, ba naopak vejde se jich tam víc.....ale ono to asi bude 10 US palet ne EUR.
A jen pro info 90% zboží které chodí v kontejnerech chodí volně loženo, stačí se zajít podívat do prvního logistického centra;) A třetí svět by tedy musel být i v DE a NL...ti nejvíc bazírují na tom aby se kontejner naplnil až po okraj a bez palet;))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 3:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kurna to jsou ceny a to jsem si ted obednal torobally ... mno co prubnu aspon oboje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ze zminovaneho kromerizskeho shopu jsem ted mel krabici Marballizeru a fakt nadhera, zadne plosky a do Tacama AK-47D naprosto dokonale a navic tak krasna barva naplne Smile Clovek to ma chut i pozvykat Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 5:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko lidicky ... co do velikosti maji marbalizery vetsi prumer nez torobally ??? Very Happy (doufam ze ano)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak Torobally (nikdy jsem je nehrál) ale marballizery mají průměr 0,69" (ale tož jsme Ti tuším psal).... Wink

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo ty marbalizery vim .... mno co koupim varku a pak to pozkousim co bude lepsi.... to je asi stejne nejlepsi moznost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darth Sidious



Založen: 10. 08. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 1:42 pm    Předmět: Kule do A5?? Odpovědět s citátem

Nazdarek,
muze mi nekdo z Vas poradit, ktery z nich
http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&objekt=6010000
jsou vhodny do A5?
jaky mate osobni zkusenosti?Nechci cistit po kazdy rane jako u Chronicu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá listopad 23, 2007 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tuhle dobu jednoznačně Polary... Sou jak hopiky a praskavost v hlavni je minimální ikdyž je kolem nuly a velká vlhkost. Jestli ti jde o praskavost na cíli, tak ta je dostatečná.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedávno mi dorazily Marballizery. Můžu jenom říct, že takový kuličky jsem ještě neviděl. Kutálej se jako skleněné kuličky (naprosto kulaté) a šev taky nevídaný, přišlo mi to jako truhlářský spoj Laughing, i když se dle stránek jedná o kuličky do sportovních zbraní, díky kvalitě provedení s nimi není problém ani ve vysokotlakých. Jsou sice křehčí, ale zdaleka ne tak jako klasické turnajové, což si myslím že je spíš výhoda, jelikož při větších vzdálenostech prasknou na cíly líp než např. PBS Premium.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laux napsal:
Nedávno mi dorazily Marballizery. Můžu jenom říct, že takový kuličky jsem ještě neviděl. Kutálej se jako skleněné kuličky (naprosto kulaté) a šev taky nevídaný, přišlo mi to jako truhlářský spoj Laughing, i když se dle stránek jedná o kuličky do sportovních zbraní, díky kvalitě provedení s nimi není problém ani ve vysokotlakých. Jsou sice křehčí, ale zdaleka ne tak jako klasické turnajové, což si myslím že je spíš výhoda, jelikož při větších vzdálenostech prasknou na cíly líp než např. PBS Premium.


Přemýšlím že bych je zkusil ted na poslední akci, ale nevím. Rozdohuju se mezi Marbalizery a Titanium premium od PBS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laux to psal v roce 2008 Very Happy
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
Laux to psal v roce 2008 Very Happy



Very HappyVery Happy mě to tu skočilo jako nový příspěvek tak jsem se na datum nedíval... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To nic to se stane,osobně jsem letošní Marballizery dostřílel a brát už nebudu,poslední pytel už byl plnej hruštiček a ještě nabyli na objemu.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
To nic to se stane,osobně jsem letošní Marballizery dostřílel a brát už nebudu,poslední pytel už byl plnej hruštiček a ještě nabyli na objemu.


Tak to naštve. A jaké ted používáš? Já chci nějaké které proletí nějakým houštím, hned se nerostříknou, a aby udělaly viditelný zásah. Pak samozdřejmě aby byly kvalitní, netrhaly se. Co ty PBS Titanium?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Momentálně mám nakoupene:All Stár( jen jestli to nebude stejný jak Marbl.),
Titanium Premium Plus yellow a DXS Gold green-orange,ty jediný jsem už zkoušel.Přesnost dobrá,nepraskaj i při 340fps ,ale přez křoví moc neprocházej a cena je dost vysoká.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane taky jsem mel s marbal.. problemy ted na barakude.
celou dobu kdyz bylo teplo ale i prselo byli v pohode ale ted co to delalo jsme byl fakt nastvanej, dulky, zatacelo to kam chtelo, a nabobtnavalo no hruza. tak nevim co budu pouzivat na podzim..
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Kane taky jsem mel s marbal.. problemy ted na barakude.
celou dobu kdyz bylo teplo ale i prselo byli v pohode ale ted co to delalo jsme byl fakt nastvanej, dulky, zatacelo to kam chtelo, a nabobtnavalo no hruza. tak nevim co budu pouzivat na podzim..

Radku asi Titanium Premium Plus,než budou zimní kule,těma se nic nezkazí.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
taunus napsal:
Kane taky jsem mel s marbal.. problemy ted na barakude.
celou dobu kdyz bylo teplo ale i prselo byli v pohode ale ted co to delalo jsme byl fakt nastvanej, dulky, zatacelo to kam chtelo, a nabobtnavalo no hruza. tak nevim co budu pouzivat na podzim..

Radku asi Titanium Premium Plus,než budou zimní kule,těma se nic nezkazí.


Asi taky vemu ty Titaniumky než ty Marballizery, nechci se pak mlátit po hlavě kvůli tomu že jsou to shity a byl jsem varován. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 8:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
To nic to se stane,osobně jsem letošní Marballizery dostřílel a brát už nebudu,poslední pytel už byl plnej hruštiček a ještě nabyli na objemu.

Bohužel můžu jenom potvrdit.
V normálních podmínkách (20-22°C, oblačno, průměrná vlhkost a ůplně nový pytel) a né v extrému viď. Barakuda, se mě po 2 hodinách začali šprajcovat v kolínku na zásobníků. Musel jsem vždycky šejkrovat, jako barman. Zůstalo mi jich cca. 250 a všechy šli do kytek.
Teď PBS titania a v poho a na Barakudě bez problému.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate