Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kde koupit kuličky Marballizer?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 9:41 pm    Předmět: Kde koupit kuličky Marballizer? Odpovědět s citátem

Ahoj.
Můžete mi pls někdo poradit, kde bych sehnal kuličky Marballizer ?
Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze se to tady uz nekde probiralo ale pokud je me znamo tak kulicky RPS dela Hogi a PBS Troja. To znamena ze si je obepis. Hogiho najdes tady na foru a do troji si muzes zavolat, kdysi jsem mel Marbalizery od Hogiho ale uz dlouho nebyli. Misto nich jednou mel Evil ktery byly podobne dobry.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
myslim ze se to tady uz nekde probiralo ale pokud je me znamo tak kulicky RPS dela Hogi a PBS Troja. To znamena ze si je obepis. Hogiho najdes tady na foru a do troji si muzes zavolat, kdysi jsem mel Marbalizery od Hogiho ale uz dlouho nebyli. Misto nich jednou mel Evil ktery byly podobne dobry.


Dík. Hogiho neznám, ale mrku se po něm. Pokud máš na mysli www.paintballshop.cz, tak tam je nemají .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já už je 2 roky neměl a na prodávání kuliček po krabicích nemám nervy a čas, protože z toho stejně nic nemám, tak to dávám jen kámošům...

Jinak by je měli mít v na www.paintballsport.cz alespoň mi psali, že koncem června by je měli dostat, ale na webshopu je nemaj, tak tam zkus napsat...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2007 11:19 pm    Předmět: Marballizer Odpovědět s citátem

OK. Zkusím to. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Legat



Založen: 22. 06. 2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Holedeč

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballexpres.com.pl/index.php?gId=143&strt=0
Je to polský obchod,zasílají je i k nám.Popř.kontakt ICQ242036036,(Harry),stačí mu napsat,on ti je pošle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 12:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nasel jsem je jeste nekde jinde Very Happy nejsem si jistej cenou ale pak to jeste najdu a poslu Very Happy Bavil jsem se s nimi a maji je i na sklade ... jen mi nerekli bohuzel prumer kulicek ... vi nekdo presny prumer marbalizeru?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je mají skladem: http://www.militarypaintballshop.cz/store.php?store=150
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo to je ten krame kde jsem to predtim nasel ja Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem se byl dovybavit na WZ v kamenném PB obchodě ke kterému patří tento e-shop http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?PHPSESSID=96de8a530bff858e332b7f14e26b68bc&objekt=6010000
a koukám že tam mají vystavené Marballizery. A jelikož jsem s nimi ještě nikdy nehrál tak jsem si vzal jeden sáček na zkoušku. Cena při prodeji těch 500 ks byla 0,73 Kč/ks.
Ptal jsem se majitele proč to ještě nemá v e-shopu - prý nestíha a dá to tam přes víkend.
Cena při koupi 2000 ks by měla být 0,68 Kč/ ks což je o 240 Kč na krabici míň než v e-shopu který je uváděn v předchozích zprávách...
Uvidíme jestli se to tam objeví a jestli opravdu za tu cenu.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tam ty Marbalizery už mají. Za avizovanou cenu 0,68 Kč/ks při odběru 2000 ks

http://www.paintball-obchod.cz

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
... vi nekdo presny prumer marbalizeru?


Dle prodejce průměr 0,69"

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty ceny jsou VIC nez ROZUMNY. Premium za 0,46 kc pri 10t. to je cca cena crypticu v pbshopu pha. Vypada to, ze ted o vikendu budu hooodne kropit abych vystrilel to co mam doma a mohl si objednat novou varku.

Jeste bych mel dotaz, ma nekdo predstavu, jaka je cena kulicek pro odberatele primo od RPS/PMI treba pri odberu 200t a vic?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
...... ma nekdo predstavu, jaka je cena kulicek pro odberatele primo od RPS/PMI treba pri odberu 200t a vic?


Má. Respektive nemá protože 200t není pro výrobce žádný odběr - takové množství ho nebude zajímat.... Nemám zkušenost přímo s PMI ale řekl bych že minimální odběrové množství bude u všech výrobců +- stejné a od toho o kterého jsem se zajímal já je minimální dodávka 1200 boxů - tedy 2.400.000 koulí.

Přesnou cenu PMI neznám, ale řekl bych že ten shop jehož ceny kuliček se Ti tak líbí (mě taky a proto na něho upozorňuji) jede už nějakou dobu dost na doraz - tlačí ceny PMI balls dolů a ostatní shopy buď dorovnávají nebo už tak nízko nejdou. Podle znalostí které mám od jiného výrobce bych odhadl že mu zůstává max. 15 až 20% ale to je jen odhad....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu cenu, kterou teď udělali u Premiumek při 10 000 je běžná paletová cena. Vypadá to, že je chtěj buď vyprodat a nebo si domluvili s PMI ještě lepší ceny, takže mohli slevit o 15% (to budu vědět za měsíc, podle toho jestli snížili i paletovou cenu, ale spíš to vypadá na jednorázovou akci a po vyprodání zásob se ceny vrátěj na původní úroveň). Mimochodem Praha na cenovou válku nepřistoupila, tak radši přestali RPS úplně prodávat.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ze 200t neni nic moc je sice pravda, ale nezda se mi ten minimalni odber, 1200 krabic je 120 palet, a s velkou urcitosti rovnajici se jistote si troufnu tvrdit, ze vetsina firem co kupuje/prodava pb kule nema skladovaci prostory na 10 palet, natoz pak 120 Smile-a to resime pouze jednoho vyrobce kulicek. V TETO DEDUKCI UDELAL ARES MATEMATICKOU CHYBU Z UCIVA ZS, neb 1200 krabic fakt neni 120 palet. Ale necham to tu jako pripominku vlastni blbosti Smile.

Kdyz jsem se koukal do podminek spoluprace s PMI, je tam psano, ze jsou schopni dodavat kule i hristim, kde by toto byl neskutecne veliky odber-pri spotrebe 20000 kuli/den (sen kazdeho provozovatele Smile ) by to byla zasoba na 4 mesice. Navic nikdo nenasype jen tak mega do kuli, ktere nevi, jestli vystrili, nebo po nejake delsi dobe vyhodi.

S velkou pravdepodobnosti to bude vypadat asi takto: vyrobce RPS dodava kule PMI (nebo komukoliv jinemu, kdo projevi zajem a ma cash-pak nastupuje zrejme pravidlo 120 palet), ktera zasobuje velke kontinentalni prodejce-pobocky PMI. Odtud uz by snad nemel byt problem koupit i tu jednu paletu, nebo jine rozumnejsi mnozstvi-ovsem pri rozdilu ceny 15-20% to bude na jedne palete rozdil par (10,15) tisic , kdyz odectu naklady na dopravu po evrope z UK. A zrejme by mistni prodejce pri odberu 200tks udelal taky neco s cenou (odhadnu 5-10h dolu na kusu), takze by ta uspora byla jeste mensi, coz se zdaleka za ty starosti nevyplati.

btw. vsimli jste si, ze pbshop pha prestal PMI prodavat? byla doba kdy na sklade meli vyjma marblu vsechno, ted uz ani n. Na dotaz proc PMI nemaji mi odpovedeli, ze PMI ma spatnou distribucni politiku, proto jsem taky navstivil stranky PMI a zjistoval, co asi tak muze Pbshopu pha vadit. Mno, ted uz je mi to jedno, budu premianty kupovat jinde a vlastne jsem i celkem rad, ze podporim zdravy konkurencni boj a zanedlouho se o mne, jako o zakaznika se spotrebou max 500 kuli/mes. budou prodejci prat Very Happy

HERGOT HOGI, TOS TO NEMOHL NAPSAT DRIV?? Sem si mohl tenhle pamflet usetrit :p


Naposledy upravil ares dne st září 12, 2007 9:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1200 boxu=120 palet? To ses upočítal to by bylo 10 boxů na paletě - to by bylo víc dřeva než kuliček Wink

Asi je to jak kdo to balí ale to co jsem se zajímal já mělo být 132 boxů/paleta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jejda Embarassed

titmto cela teorie pada a ja si kalim na hlavu Smile

az po tvym upozorneni jsem si uvedomil, jakej sem kkt. 200tks na palete a do 2,4mks je jich pouhych 12 Very Happy .To by si obchody zvladly uskladnit, takz ejeste jedna hluboka omluva ( a to mi to dalo takovou praci to napsat Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Tu cenu, kterou teď udělali u Premiumek při 10 000 je běžná paletová cena. Vypadá to, že je chtěj buď vyprodat a nebo si domluvili s PMI ještě lepší ceny, takže mohli slevit o 15% (to budu vědět za měsíc, podle toho jestli snížili i paletovou cenu, ale spíš to vypadá na jednorázovou akci a po vyprodání zásob se ceny vrátěj na původní úroveň). Mimochodem Praha na cenovou válku nepřistoupila, tak radši přestali RPS úplně prodávat.


Je nepravděpodobné že by ten kroměřížský shop chtěl vyprodávat zásoby(leda bys myslel jako před zimou) protože na RPS přešel teprve nedávno (před tím měli Draxxusy).
Pokud to měla být akce na vytlačení konkurence tak se jim to asi povedlo ale myslím že tu cenu budou držet (je taková od začátku co mají RPS - cca 3/4 roku), protože pokud ji zvednou tak se vrátí konkurence.
Podle mě je lepší prodávat hodně, pořád a za míň než míň, někdy a za hodně. A to že RPS má a bude mít své příznivce se asi shodneme-klientela jistá.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"


Naposledy upravil Cofey dne st září 12, 2007 9:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
Cofey napsal:
1200 boxu=120 palet? To ses upočítal to by bylo 10 boxů na paletě - to by bylo víc dřeva než kuliček Wink

Asi je to jak kdo to balí ale to co jsem se zajímal já mělo být 132 boxů/paleta


jejda Embarassed

titmto cela teorie pada a ja si kalim na hlavu Smile

az po tvym upozorneni jsem si uvedomil, jakej sem kkt. 200tks na palete a do 2,4mks je jich pouhych 12 Very Happy .To by si obchody zvladly uskladnit, takz ejeste jedna hluboka omluva ( a to mi to dalo takovou praci to napsat Smile )


Jo, to se stává Wink

Ať jsou ty informace kompletní - to min. množství je pozpátku vztaženo od nejběžnější přepravní jednotky - 20-istopého lodního kontejneru do kterého se vejde právě oněch 10 palet, případně potom 40-istopého s 20 paletami. Jakékoliv množství mimo násobky 10 palet se dá taky vozit ale už se to prodražuje protože buď v tom konťasu jede vzduch (ale platíš celý konťas protože se platí objem - nikoliv váha) nebo se musí slučovat víc zásilek do jednoho kontejneru a to všechno stojí prachy které se musí zakalkulovat do ceny kuličky....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
......pri spotrebe 20000 kuli/den (sen kazdeho provozovatele Smile ) by to byla zasoba na 4 mesice. Navic nikdo nenasype jen tak mega do kuli, ktere nevi, jestli vystrili, nebo po nejake delsi dobe vyhodi.....


Mimochodem, bavil jsem se s jedním poměrně zasvěceným člověkem a ten tvrdil že tuto zásobu (2.4 mega) je jedno (nejmenované) moravské hřiště schopno spotřebovat v sezoně za slabé 3 měsíce.....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z USA nebo asie to je urcite o kontejneru, ale z anglie by to tak horky byt nemuselo. Tady by to spis mensi mnozstvi jelo nejakou spedici nebo prepravkou.

Kdyz jsem koketoval s nakupem vetsiho mnozstvi kuli, taxem si i rikal "co sednout do auta a zajet pro to do UK?" 100 krabic by se mi do wagenu hrave veslo, jen by to asi byla prdel na hranicich. Co to vezete? kulicky. jaky kulicky? paintbalovy. aaa takze strelivo, taxi vystupte, to bude na dyl Smile A tohle by se stalo na 100% ve francii, protoze francouzsky celnici, to je pakaz nejvetsi. Kdykoliv jedu nekam dal, tak nemci, rakusaci, italove nebo spanele si nas nevsimnou. Jen ty jelita francouzsky nas vzdycky kontrolujou jak nejvetsi paseraky, nebo teroristy Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě nedávno byla cena Premiumek v Kroměříži při 10 000 53h a stávající cena byla paletová. Jinak PMI prodává z anglie po paletách, ale nevypaltí se to objednávat z anglie, když v Kroměříži dokážou nabídnout stejnou cenu s podstatně levnější dopravou.

Špatnou politikou PMI v Praze mysleli asi to, že jim pravděpodobně nechtěli dát monopol pro ČR, aby si na tom mohli rejžovat a neměli konkurenci, protože konkurence by musela brát od nich...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Ještě nedávno byla cena Premiumek v Kroměříži při 10 000 53h ...


Jo máš pravdu - našel jsem starý doklad - měli to dražší. Sorry za dezinformaci.

Ale stejně jsou ty ceny sympatické a proto je podpořme v jejich paintballu libé činnosti Very Happy

Cofey

P.S.: S majitelem probíraného shopu nemám vůbec nic společného - dokonce ani neví kdo jsem. Provize nehrozí Crying or Very sad
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
ares napsal:
......pri spotrebe 20000 kuli/den (sen kazdeho provozovatele Smile ) by to byla zasoba na 4 mesice. Navic nikdo nenasype jen tak mega do kuli, ktere nevi, jestli vystrili, nebo po nejake delsi dobe vyhodi.....


Mimochodem, bavil jsem se s jedním poměrně zasvěceným člověkem a ten tvrdil že tuto zásobu (2.4 mega) je jedno (nejmenované) moravské hřiště schopno spotřebovat v sezoně za slabé 3 měsíce.....

Cofey


tezko tomu verit, to je skoro 30.000 kuli kazdej den, at je vsedni, nebo vikend. Ale k neuvereni je to asi pouze pro cloveka, kterej s v pb nepohybuje komercne. To budu muset napravit a rozjet vlastni hriste Smile. Zl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Ještě nedávno byla cena Premiumek v Kroměříži při 10 000 53h a stávající cena byla paletová. Jinak PMI prodává z anglie po paletách, ale nevypaltí se to objednávat z anglie, když v Kroměříži dokážou nabídnout stejnou cenu s podstatně levnější dopravou.

Špatnou politikou PMI v Praze mysleli asi to, že jim pravděpodobně nechtěli dát monopol pro ČR, aby si na tom mohli rejžovat a neměli konkurenci, protože konkurence by musela brát od nich...


no to ze nema praha monopol je jedine stesti, protoze kule by stejne vecne nebyly a misto nich by cpali svoje oblibene crypticy, nebo nejaky jeste vetsi srance.

Co se tyka podpory, jak zminuje cofey, tak ja je urcite podporim a mam kolem sebe skoro 20 motostrelcu (moto ne od slova motor ale motat se Smile ), takze to vidim na minimalne 10000 ks bud hvezdicek, nebo premiantu, at maji kluci kromerizsky nejakej kseft Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, to množství je fakt masakr a těžko říct jestli je to pravda nebo PB latina.....
Možná by k tomu něco mohli říct provozovatelé hřišť kteří mezi námi jsou (pokud budou chtít).
Je to množství reálné nebo je to kec?
Jen tak pro příklad - že 30.000 koulí za den jde (dokonce za 3 hodiny):
http://www.adrenalinovahra.com/fotogalerie.php?ida=013
Jen to chce najít ty správné zákazníky.....


Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Počítej průměrně 400 až 500 kusů na člověka a z toho si odvoď kolik lidí to vystřílí. Mě z toho vyšlo víc jak 50 lidí každej den.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Korak



Založen: 22. 01. 2007
Příspěvky: 3
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey napsal:
ares napsal:
Cofey napsal:
1200 boxu=120 palet? To ses upočítal to by bylo 10 boxů na paletě - to by bylo víc dřeva než kuliček Wink

Asi je to jak kdo to balí ale to co jsem se zajímal já mělo být 132 boxů/paleta


jejda Embarassed

titmto cela teorie pada a ja si kalim na hlavu Smile

az po tvym upozorneni jsem si uvedomil, jakej sem kkt. 200tks na palete a do 2,4mks je jich pouhych 12 Very Happy .To by si obchody zvladly uskladnit, takz ejeste jedna hluboka omluva ( a to mi to dalo takovou praci to napsat Smile )


Jo, to se stává Wink

Ať jsou ty informace kompletní - to min. množství je pozpátku vztaženo od nejběžnější přepravní jednotky - 20-istopého lodního kontejneru do kterého se vejde právě oněch 10 palet, případně potom 40-istopého s 20 paletami. Jakékoliv množství mimo násobky 10 palet se dá taky vozit ale už se to prodražuje protože buď v tom konťasu jede vzduch (ale platíš celý konťas protože se platí objem - nikoliv váha) nebo se musí slučovat víc zásilek do jednoho kontejneru a to všechno stojí prachy které se musí zakalkulovat do ceny kuličky....

Cofey


kde si vzal že se do dvacítky vejde 10 plalet a do čtyřicýtky 20? A hlavně v kontejnerech chodí většinou zboží volně ložený, tedy bez palet. Myslím tedy u krabycového zbožíWink...ale to sem asi moc nepatří...sry;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Korak napsal:


kde si vzal že se do dvacítky vejde 10 plalet a do čtyřicýtky 20? A hlavně v kontejnerech chodí většinou zboží volně ložený, tedy bez palet. Myslím tedy u krabycového zbožíWink...ale to sem asi moc nepatří...sry;)


No protože mi to tak napsal potencionální dodavatel Wink :
2000 rounds/case, 132 cases/pallet, 10 pallets/20 feet container,1320cases/ 20 feet container,2640cases/40 feet container.

A když se podívám na rozměry 20*8*8 stop (poznámka:dvacetistopý kontejner ve skutečnosti neměří 20 stop, je o jeden a půl palce kratší, aby byla vůle pro snadné stohování s čtyřicetistopými kontejnery. Údaj v milimetrech platí přesně.)tedy 6058*2438*2438 mm tak proč by se tam nemělo vlézt 10 palet ?


40-istopý konťas má 12192*2438*2438 mm - dvojnásobek té desítky....
(pak jsou ještě konťasy ve zvýšených výškách 8,5 a 9,5 stopy)

V čem by měl být problém?

Add skládání zboží do lodního kontejneru: Nevím nemám s tím žádnou osobní zkušenost ale ložit a vykládat to volně (tzn. každou krabici vzít dvakrát do ruky) v době vysokozdvižných a paletových vozíků? No to fakt nevím ..... Možná někde ve třetím světě?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate