Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

hammerhead
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johnyz napsal:
...


Díky předem za výsledky Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poradite obchod v USA ze ktereho jste dovezli?
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co Slepe, chceš se rozčilovat nad novym krámem? Při tvym štěstí zaplatíš prachy a ten obchod zkrachuje. Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jmenvoal se nějak jako "Silentstalker paintball" ale dodávka trvala asi 4 týdny po Americe a znovu už ten obchod nemužu najít.. ale rap4.com je ok, do týdne po USA, ale ceny jsou jinde. Pak bych možná zkusil hammerheadpaintball.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
poradite obchod v USA ze ktereho jste dovezli?


jj, objednával jsem to taky přes hammerheadpaintball.com

Battle Stickxx + 3 finy (pak to je i s kufříkem, vazelínou a měřákem na kule - ten je teda celkem na nic).

Kalkulace:
165 USD - sada
40 USD - poštovný přímo do ČR
621,- Kč - Clo + DPH (dle posledních objednávek neprojde celnicí bez proclení skoro nic, asi nějaká reakce na zvýšený počet dováženého zboží v důsledku nízkého kurzu, dřív prošla skoro každá).

Jsem s ní ale velice spokojenej, první hra a nadšení, tenhle víkend testování na terč a dostřel - a opět nadšení. Nějaký foto mám v profilu, případně na další otázky, pokud budu vědět, odpovím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak to vypadá stojí ta hlaveň za to chtěl bych si ji pořídit pouze s jedním finem tak chci poradit jaký by byl nejlepší myslim že asi nejpouživanější by mohl být 0,688?Dík za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nyní používám nejčasteji .688 (Frostbite, PBS Premium), letní kuličky jsem zatím nezkoušel, čekám, že budou mít jiný průměr - proto jsem si taky vzal radši 3 finy. Samozřejmě jsem zkoušel tyhle kuličky vystřelit i z .690, jde to, ale dostřel i přesnost se dost zhoršily (asi tak jako s původní AA). Jinak třetí průměr mám .686 (pro sportovní kuličky, který chci vyzkoušet až se oteplí).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No abych do toho vnesl ještě trochu zmatku Laughing tak zkuste třeba tuhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/9095-rifled-barrel-14"--a5 je za úplně jiný prachy a funguje si myslím stejně, jako Hammerhead jen je jednoprůměrová
Přešel jsem na ní z 10" od OPS Gearu, která byla úplně hladká a na jiné zbrani používám 16" AA a tahle je mezi nima vítěz
Teda hlavně ve chvíli kdy jsem nucenej hrát i s kulema který nemaj úplně ideální tvar ( takže touhle dobou pořád Wink ) tzn. jsou na nich plošky nebo jsou některý šišatý Evil or Very Mad
Pokud jsou kuličky opravdu dobrý tak malinko na AA ztrácí, protože z AAčka ty kule lítali rychlejc při stejným nastavení zbraně
Zatím se v ní žádná kule netrhla a to ani turnajová (např. evil od RPS, kdežto Tiberius už mi jednu chrupnul)
Ještě jsem jí teda zatím nezkoušel na přímo porovnat s hlavní Hammerhead, ale co jsem viděl na společné akci kluka co jí měl tak už tam žádnej výraznej rozdíl nebyl takže je to otázka jestli dát 3-4 litry za Hammerhead nebo 1300,- za tuhle Wink Laughing
PS.: mám jí na Tippmannu carbine a používám CO2 s antisifonem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S obhajobou této hlavně se tedy přesouvám do tohohle vlákna. Jak jsem napsal jinde:

Heckler napsal:
Slysel jsem, ze vrtana hlaven je jen reklamni trik, jelikoz si to lidi spojujou s palnymi zbranemi, kde samozrejme hlavne s drazkou jsou, ale funguje to na uplne jinym principu..


Na 15 metrů trefím na 1. nebo 2. ránu trubku průměr 3 cm, na 1. ránu plechovku od Coly. O tomhle se mi s AA mohlo jedině zdát. Kulička, a to každá, letí naprosto rovně - neuhýbá, balistika je taky o něco lepší. O víkendu jsem si vyzkoušel jaké to je v hale TwoTowers někoho střelit do brejlí, který jako jediný vykukovaly zpoza překážky, téměř přes celou délku hřiště.

Rajko napsal:
Ještě jsem jí teda zatím nezkoušel na přímo porovnat s hlavní Hammerhead, ale co jsem viděl na společné akci kluka co jí měl tak už tam žádnej výraznej rozdíl nebyl


Doufám, že to nebylo na poslední "Kuličce", kde jste byli taky a někdo tam se mnou prohodil pár slov ohledně hlavně. Nebyl jsem mu schopnej moc odpovědět, protože hlaveň jsem měl na akci poprvý nasazenou a tedy nevyzkoušenou - to jenom, kdyby se tvůj příspěvek týkal mě..., tak abych to uved na pravou míru. Se zbraní jsem si potom ještě celkem vyhrál, a výsledek.... viz. výše

Jinak ještě připojuji teorii Hammerheadu proč je přesnější hlaveň s vývrtem s jejich atypickou délkou zadní části:

Firma HammerHead příchazí s oběvem, že ideální délka zadní části (obvykle tzv. back) nebo-li finu má být 3 - 4 průměry kuliček. Testováním zjistila, že dlouhé backy 4 - 6" (jako je to u ostatních výrobců, např. SP AA, DYE Ultralite) zbytečně zhoršují přesnost, především u paintballových kuliček, které mají nějakou vadu, plošku nebo ďůlek, ale i u paintballových kuliček bez jakékoliv vady. Tento jev vysvětlují především švem paintballové kuličky, který vzniká spojením jedné a druhé poloviny skořepiny. Při průstřelu dlouhou zadní částí hlavně tímto švem zbytečně proniká tlak, který nevhodně roztáčí kuličku a vytváří vzdušné turbulence. U finu krátkého pouze cca 62mm jako je tento, kulička při zrychlování nezačne nesprávně rotovat, až v další části hlavně je vývrt, který kuličku roztáčí, ale správnou rotací kolmo k ose letu kuličky


Naposledy upravil Laux dne čt duben 24, 2008 9:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing ne není to reakce na tebe byl to člověk se kterým jsem se potkal tuhle neděli a ta hlaveň kterou mám já je taky drážkovaná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 4:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jen k te vasi debate ohledne presnosti ... stejne vysledky co se presnosti tyce mam i s palmer brass barrel za 60 dolaru (pokud budete chtit hlucnou hlaven) a kdyz chcete tichou tak si musite priplatit za portovani a vyjde to cca na 110. ale doporucuju spise neportovanou a pridat si k tomu apex Very Happy (to jen at tu nemate tak malo variant)

neportovana se prece jen lepe cisti pokud na ni mate nasazeny nastavec s apexem .... diky bohu mi zatim zadna kule nepraskla Very Happy

mimochodem tato hlaven funguje na principu ruznych rozmeru uvnitr hlavne ktera je vyrobena z jednoho kusu (elipsa) cimz pokryji nerovnosti kulicky a rozdily velikosti (protoze jak vsichni vime stejne je kazda kulicka velikostne uplne jina). vyrabi se v zakladu 0.690 a 0.685 vlastnim 0.690 a prozatim sem nemel zadne problemy ...

jedina vada je ze musi clovek sehnat vhodny okrouzek, aby hlaven dobre drzela ... pokud je maly tak se vykla a pokud velky tak jsem hlaven dementoval pet minut nez jsem velky o krouzek uplne znicil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, mám na tuto hlaveň políčeno, přesněji BangStixx 14" s finem 0,688. Jaké máte s touto značkou zkušenosti? Je přeci jen dost drahá cca 3.500,- a jestli je rozdíl téměř neznatelný oproti např. Armson Stealth, tak to ani nemá cenu kupovat.

Z telefonátu do PB-shopu v Jirkově mám dobrý pocit. Prodavač nebo kdo to byl, do mě půl hodiny hustil informace o hammerheadech a vhodné munici ... - naprostý opak v komunikaci oproti pražskému shopu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj. V Jirkově je pán velice ochotný a hrozně rád se poslouchá. Smile (To vůbec nemyslím ve zlém. Člověk se hodně dozví.) Půlhodinové telefonáty jsou téměř pravidlem. Smile
Co se týká Hammerheda, tak jsem s ním spokojen. Nikdy jsem si sice nenašel čas, abych ho porovnal s AA"14, kterou jsem používal předtím, ale teď jsem přešel z Xtry na SP-1 a znovu jdu do Hammerheada. Mimochodem v nejbližší době budu toho Hammerheada s finy na Spydera prodávat za velmi slušnou cenu, ale to sem nepatří. Inzerát pak dám do bazaru. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Laux:
To s tim reklamnim trikem nenapsal Heckler ale Ja. Heckler me citoval tejne tak jako ted Ty Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2johnyz: Proč to prodáváš, když stačí vyměnit fin??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, ale co pak s 5ti finy bez hlavně? Myslím, že o to bude větší zájem jako o komplet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Romec



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar pánové, tak jsem si čerstvě na svoji A5 pořídil hlaveň hammerhead -SharkTooth. Je to prcek cca 5,5 palců bez portování. Dříve jsem používal AA14 a jako střelivo bežně Draxus Inferno, popřípadě Draxus Frostbite. Kuličky byly na AA hlaveň příliš malé a tak nemohu poskytnout objektivní srovnání. Fakt je ale ten, že jsem svůj SharkTooth zkoušel s Infernem i Frostbitem + fin .683 a nemohu si hlaveň vynachválit. I s tak krátkou hlavní jsem dosáhnul větší přesnosti proti AA. Hlaveň je opravdu kompaktní, skvěle vypadá a má dravý zvuk Smile Nemohu jinak než doporučit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 10:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

johnyz napsal:
Já vím, ale co pak s 5ti finy bez hlavně? Myslím, že o to bude větší zájem jako o komplet.


Rozumím, to pak určitě, myslel jsem že máš pouze 1 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar mohl by někdo kdo vlastní tuto hlaveň napsat nějaký její test (svoji zkušenost).Přemýšlim o týhle hlavni a nechtěl bych zbytečně vyhodit peníze.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlaven testuji s nejmensim finem uz dlouho
nasel jsem si do ni idelani koule Marballizer (male a tvrde)
Jelikoz hraji v teamu jako ostrelovac,mam ustovku 350fps.
vystrileno nekolik tisic kouli,ani jedna praskla,ultimatni dostrel a presnost.. kdyz me nekdo ostreluje na dalku koule okolo me jen pomalinku dopadaj.. ja se na tu vzdalenost trefuji do hlavy Smile

Jen upozornuji ze kdyz nehraji jako ostrelovac(nedovoluje to prostor,scenar atd) mam ustovku 310fps a i tak perfektni dostrel..

rozhodne muzu doporucit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
Wilgott napsal:
Zdar mohl by někdo kdo vlastní tuto hlaveň napsat nějaký její test (svoji zkušenost).Přemýšlim o týhle hlavni a nechtěl bych zbytečně vyhodit peníze.Dík
..........koule marballizer (male a tvrde)............


to Igoreso: děláš si srandu, upsal jsi se nebo mě prodali něco jiného než Marballizery? Malé a tvrdé?
Ty moje byly velké ( myslím že mají 689 nebo 690 ) a tak trochu sportovní - rozhodně třeba RPS Premium jsou tvrdší....


Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"


Naposledy upravil Cofey dne po květen 12, 2008 3:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jake mas? jsou takove zlute a na nich zelene fleky? uvnitr zluta barva.
mam novou varku co prisla pred tejdnem do CR a jsou presne jak jsem je popisoval.. pouzivam je ve finu .683 a jsou do nej jak stvorene.. nepraskaj ani pri ustovce pres 350fps a maj stalilni drahu letu..
tvrde jsou tak akorat.. normalni manipulaci nejdou rozmacknout,ale po dopadu na tvrdsi predmet praskaj pekne..

RPS Premium tady mam taky a ty mi prijdou mekci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde jsi Igoreso Marbly koupil?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Igoreso:
Mrknu se doma - pár mi jich zbylo - jsou z podzimu minulého roku - kupováno v kroměřížském shopu. Rozhodně to byly koule minimálně stejně velké jako Premium, spíš větší......
Zajímavé.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co ja vim zak starim se koule zvetsujou a meknou,treba je to tim.. ale ruku do ohne za to nedam.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Kde jsi Igoreso Marbly koupil?


http://paintball.actionshop.cz/?produkt=2277
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
Cofey napsal:
2 Igoreso:
Mrknu se doma - pár mi jich zbylo - jsou z podzimu minulého roku - kupováno v kroměřížském shopu. Rozhodně to byly koule minimálně stejně velké jako Premium, spíš větší......
Zajímavé.

Cofey


co ja vim zak starim se koule zvetsujou a meknou,treba je to tim.. ale ruku do ohne za to nedam.. Smile


No to radši nedávej.
Ikdyž nevím co dělají s věkem Tvé koule Twisted Evil , každopádně moje se ani nezvětšuji ani neměknou (díky Bohu) Wink

Ty Marballizery co mám z podzimu měly a mají pořád stejný průměr 0,69" a na tom trvám.
Skořápka čirá s červeným žíháním, náplň "jedovatě" žlutá.
Takže skořápka v nerozbitém stavu se jeví díky své čirosti jako žlutá s červenými fleky.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja myslel ze kdyz se koule skladujou ve vlhcim prostredi tak natahujou vlhkost a meknou a u toho se zvetsujou(trosicku)..

tu velikost nevim,ale jak rikam,ve finu 0,683 = 17,348mm mi koule proklouznou akorat.. malinko se zadrhnou,ale to je spravne Smile

je mozne ze letosni varka je mensi... minulej rok co jsem Marbalizery mel jsem mel jinou hlaven,tak nemuzu posoudit..

kazdopadne z lepsima koulema jsem jeste nestrilel a na tom si trvam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl by mi někdo poradit rozmýšlim se mezi Hammerhead nebo Empire Twister.Zkoušel už někdo porovnávat jiné hlavně s vývrtem proti hammerheadum?Dík za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne květen 18, 2008 11:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, přemyšlím o teto hlavni, ale nechci kupovat všechny Finy(ne ty z Finska)tak se chci zeptat jakej průměr bude nejlepší na militarypaint?Měl sem 16" 2 průměrovku a vzhledem k tomu že ta ma 689 a měl sem hodně kuliček, ale žadna tam nebyla na těsno.Takže sem přemejšlel jestli ten 686 Fin, jaky mate zkušenosti?Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate