Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

hammerhead
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 5:17 am    Předmět: hammerhead Odpovědět s citátem

dostal jsem informaci od http://www.paintball-shop.cz/ že už tyto prazdniny se stane tento pražský e-shop výhradnímy distributory této značky má se jednat o nejkvalitnější hlavně.. s měnitelnýmy závyty takže není potřeba novou hlavěn výrobce prodává hlavně na cokoliv posilám link http://www.hammerheadpaintball.com/barrels.html

a cena ? nejkvalitnější hlavěn výjde do 3000kč + jeden insert

a pro majitele spyder mr2/3 jsou speciální koncovky za příplatek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

doufam, ze se take stane vyhradnim distributorem eno nuno hlavni 3A/tiller/demon apod. Super hlavne uz od 300 kc Very Happy.

Prosimte, hlavne never vsemu, co ti nekdo naplka v obchode a pochop, ze oni se snazi prodat a vytvorit zisk.

Navic pouziti vicedilnych a viceprumerovych hlavni je trochu diskutabilni, kdysi jsem narazil na test, kde jednoprumerove hlavne porazeli nekolikanasobne drazsi konkurenci v podobe viceprumerovych hlavni. MAslim, ze zakoupenim vzduchu za 3000 dosahnes urcite lepsiho vysledku, nez vyhozenim penez za hlaven, jestli tedy vzduch nemas.

A na zaver, uz jsem ti to jednou psal: nauc se aspon drobatko cesky, nebo nepis, nejlepe vubec Very Happy Very Happy, nebo alespon napis, jaky drogy beres Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok...Smile on my rozmluvil AA hlaven jinak už bych ji měl doma Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 1:25 pm    Předmět: Re: hammerhead Odpovědět s citátem

t.m66 napsal:
dostal jsem informaci od http://www.paintball-shop.cz/ že už tyto prazdniny se stane tento pražský e-shop......


Myslis tento prazsky e-shop z JIRKOVA (Chomutov) ??????
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 1:50 pm    Předmět: Re: hammerhead Odpovědět s citátem

a to jako nevis, ze jirkov je od vcerejska soucast prahy?? Very Happy Very Happy Very Happy, co si mel ze zemepisu?? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil praha Twisted Evil mě je to jaksi jedno ale na tu hlavěn sem zvědavej na spydera si ji nejspíše nekoupím

Naposledy upravil t.m66 dne so červenec 14, 2007 5:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:10 pm    Předmět: Re: hammerhead Odpovědět s citátem

ares napsal:

a to jako nevis, ze jirkov je od vcerejska soucast prahy?? Very Happy Very Happy Very Happy, co si mel ze zemepisu?? Very Happy Very Happy Very Happy


Nevim, asi jsem chybel.... Laughing ale ve Vlastivede jsme to meli jinak..... Laughing
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ares:
hehe me bude stat jednoprumerova hlaven skoro pet tisic, FUUUUJ az je mi z toho blbe Very Happy (ale tak ja priplacim za picoviny mohlo by to vyjit i do 2000 Very Happy)

Jo a ty hammerheady uz mozna i maji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ta hlaven je platinova, ne?? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ares: no je to delany na zakazku:-D ale v podstate na to pejou ooody oproti cemukoliv jinemu a kdyz ti nejde o tichost tak je to i hodne levna hlaven (ale vzhledem k tomu ze chci adapter na apex a jeste portovanou hlaven tak ta cena jde hrozne nahoru)
kazdopadne udajne nejlepsi hlaven na a5 ktera jde sehnat Very Happy Very Happy Very Happy

ale jinak i lide s jinejma zbranema to povazuji za spicku a hlavne velmi levnou spicku v porovnani s konkurenci (drahe je jen pokud ji chces mit tichou a zaroven chces adapter na apex.... jinak je to pomerne levne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 06, 2007 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejakej link, atd. by nebyl?

btw. nevidim problem napasovat apex na vetsinu hlavni, chce to jen soustruh a dva spravne velky zapichy na konci hlavne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uvažuju o té hammerhead hlavni, chci jí objednat přímo z US, ale poraďte mi, prosím, jakej insert bych k tomu měl vzít?? Co to vůbec jsou ty inserty a jak fungují? Ty hlavně mají vnitřní drážku, tak si nějak nemužu představit, jak jsou ty inserty dělané. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Uvažuju o té hammerhead hlavni, chci jí objednat přímo z US, ale poraďte mi, prosím, jakej insert bych k tomu měl vzít?? Co to vůbec jsou ty inserty a jak fungují? Ty hlavně mají vnitřní drážku, tak si nějak nemužu představit, jak jsou ty inserty dělané. Díky


se mi zda, ze na hlavne hammerhead se montuje tzv. "fin" a nevkladaji se inserty. Takze to pripomina system sp all american, kde mas menitelnej zadek s ruznym prumerem a predek zustava. jestli je drazka i v tom finu netusim, ale myslim, ze neni.

Co se prumeru tyka, tezko radit, kup jich vsech pet a mas vystarano Smile. Zalezi co strilis a nebo co chces strilet, pripadne podle hlavne koupit kule. Jestli pouzivas neco vetsiho jako chronic, rps premium. apod, tak .690 nebo .693, na torobaly classic ma kamos perfektni prumer .688. v baleni je i ballsizer, takze si pak budes moct ty svoje koule pomerit a hned uvidis, jestli pasujou, nebo ne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok. Asi tedy koupím 1 insert, vyzkouším a pak doobjednám. Díky za info. Zkušenosti náhodou s hammerhead někdo nemáte? Podle toho, co sjem četl je to špička, ale nenašel jsem hodnocení uživatelem jinde, než na jejich stránkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.palmer-pursuit.com/a1/
nekdo se tu kdysi ptal co jsem poridil ja tak ja jsem poridil hlaven od tohoto vyrobce Very Happy
ps ty mrchy torobally jsou vazne nejaky maly Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Ok. Asi tedy koupím 1 insert, vyzkouším a pak doobjednám. Díky za info. Zkušenosti náhodou s hammerhead někdo nemáte? Podle toho, co sjem četl je to špička, ale nenašel jsem hodnocení uživatelem jinde, než na jejich stránkách.


to ides kupovat za tie ceny, alebo mas lepsi zdroj?
pretoze je to neskutocne drahe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z té stránky, co je napsaná výše.
http://www.hammerheadpaintball.com/barrels.html

Je to sice drahé, ale když si vezmeš, že tolik u nás stojí empire kit, nebo nebo ultralight a boomstick od dye, tak je to prostě cena za špičku, která narozdíl od zmiňovaných hlavní asi nebude předražená vzheledm ke svému výkonu.

Píšu tedy jen to, co jsem četl přímo na stránkách výrobce, co sjem viděl na videích a četl na diskuzích.. Osobně jsem nejdříve chtěl armson stealth, která by ale vyšla na podobné peníze, a tohle prostě za ty prachy chi zkusit.

Když koupím 1 hlaveň + 1 fin (117$) tak mě to ve výsledku vyjde asi na 3000, které jsem ochoten za tu hlaveň dát, jestliže opravdu umí to, co o ní píší ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Když koupím 1 hlaveň + 1 fin (117$) tak mě to ve výsledku vyjde asi na 3000, které jsem ochoten za tu hlaveň dát, jestliže opravdu umí to, co o ní píší ...


a to je presne drahe, nech pocitam ako pocitam 1 priemer za 117 je sila
za nizsiu cenu su pekne sety, napriklad J&J Edge Elite, 5 zadnych casti, 3 predne, 99USD [pbreview 9.4/10 z 80reviewov] a to neni zdaleka najlepsia cena co sa da naist
http://www.xtremez.com/paintball/product_information.asp?number=BRJJCEE&variation=98&aitem=&mitem=&back=yes&dept=149

aby si to chapal, mne je v principe jedno ze zato das 117, len sa mi to zda trosku moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 25, 2007 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no me to prijde taky dost, kdyz za 150 babek je celej sp freak kit tusim se sesti insertama a peknou tastickou Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže u freak kitu platíš za 3 kvalitní zadní čísti a 1 přední. Pokud by znamenalo, že čím lepší, tím dražší, tak by byla hammerhead možná 1,5x - 2x lepší. Samozřejmě to tak nefunguje, ale já osobně jsem v takové kategorii lidí, že nekoukám ani tak na cenu, ale na kvalitu. Takže jestli mám koupit dobrou hlaveň za 2500 a o trochu lepší - prokazatelně lepší - za 3500, jdu do té lepší.

A podle příspěvků, co jsem četl na USA serverech a obchodech mi ta cena do 3000 za nejvyšší řadu hammerhead nepřijde zas tolik.

Shrnutí, co jsem se tak po netu dočetl:
-- hlaveň hodně dobře redukuje hluk výstřelu, že údajně na 30 metrů výstřel neslyšíš
-- má vnitřní drážku, která dá kuličce rotaci a ta pak letí chvíli rovně aniž by klesala. Tohle mám ověřený už z armson stealth, a že je to fakt pecka.
-- 97,5% přesnost - 478 kulček ze 480 a vzdálenosti 75stop dopadlo na siluetu člověka (pro porovnání AA od sp 82,2%)
-- větší dostřel.
-- minimální trhavost kuliček.
-- možnost přejít na jinou zbraň koupením pouze jiného "finu"
-- Vypadá skvěle Smile

Samozřejmě, že tohle všechno beru s rezervou, ale pokud je o 10% lepší, než AA, tak už to je pro mě východisko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak uplne pravdu nemas s tim freakem. za 150usd mas predek, zadek a 6 insertu, nebo po kusech zadek za 50, predek za 40 a boremaster kit s 8mi insertama za 75 (.682, .684, .687, .689, .691, .693, .695, .697), v kupe 165USD.

Tichy hammerheady urcite budou, je to diky "zadoprednimu" vrtani portingu, myslim, ze podobne to ma i evil pipe. Bezesporu vyhoda je moznost prechodu na jinou zbran pouze vymenou zadni casti, ale to je u vicedilnych hlavni bezne, koupis jinou zadni cast a inserty a predek ti zustavaji.

Tu rotaci kule bych chtel videt na vysokorychlostni kamere, moc se mi nezda, ze by to kulicku dokazalo roztocit tak, aby to melo nejaky rapidni vliv na presnost. Vzhledem k tomu, ze kule ma uvnitr kapalinu, sice dost hutnou, ale preci jen kapalinu, si myslim, ze pokud se to ma roztocit i uvnitr, tak by to musela byt sakra dlouha hlaven a pocatecni rychlost mala, protoze pri velke rychlosti se roztoci tak akorat skorapka a kapalny vnitrek si bude v klidu nehnute lebedit. A jeste si myslim, ze kule pokud bude roztocena, tak nebude mit takovou rychlost rotace, aby ji to nenutilo "zatacet" po smeru rotace-na delsi vzdalenost bych na to vsadil boty. A nezapomen, ze bude nejaka limitni rychlost pruletu kulicky skrz hlaven, kdyz ji prekrocis, kule budto budou delat ve vzduchu "kotrmelce", nebo se budou trhat.

Vysokorychlostni kameru ale nemam, hlaven s vyvrtem taky ne, takze tomu zatim budu verit, ze to opravdu funguje. Nebo pockam na tvoje otestovani v praxi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko az nekdo budete mit tuhle hlaven tak se ozvete a reknete Very Happy
rad bych to testnul oproti pps brass barrel co mam ja Very Happy
Nejlepe kdyby jste meli ion zavit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st září 26, 2007 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě vám dám vědět, protože jsem na to sám zvědavej Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maj je tam uz? jednu bych chtel a nemuzu ji u nich v nabidce najit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2007 4:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak maj.. a jdu obednavat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/hlavne/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlaven je doma Smile
muzu rict skousel jsem zatim jen chvilku,ale jsem absolutne nadsen..
o vikendu se pokusim spachat test Hammerhead vs AA16 na A5ce.
vse nafotim a udelam nakou recenzi.. odkaz sem pak hodim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super Wink už se těším. Mě mají hlavně přijít někdy příští týden za 115USD i s finem, takže taky pohoda už se těším.

Ještě dotaz. Kterou máš? Bang Stix?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
Hlaven je doma Smile
muzu rict skousel jsem zatim jen chvilku,ale jsem absolutne nadsen..
o vikendu se pokusim spachat test Hammerhead vs AA16 na A5ce.
vse nafotim a udelam nakou recenzi.. odkaz sem pak hodim..


Tak jak to vše dopadlo? Docela mě to zajímá Smile . A jaký typ hlavně máš?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ve středu mi přivezli Hammerhead BattleStikxx z USA. Dnes jsem s ní hrál na akci u Alligátorů. Zdá se mi, že střílí skutečně o něco dál a kulička že letí déle rovně. Co se týká přesnosti, tak zatím velký rozdíl oproti AA nepozoruji (možná jen o malinko lepší), ale neporovnával jsem to tak, že bych vystřeli z AA a pak hned z Hammerhedu, ale jen co si AA pamatuji od posledně. Navíc dneska docela mrzlo a možná i kule nebyly ideální. A možná jsem na ní moc náročný a čekal jsem za ty prachy nějaký zázrak. Smile Kluci, co si s ní vystřelili, pěli chválu. Tak nevím. V každém případě bych to chtěl na nějaké příští akci s AA porovnat na místě za stejných podmínek, se stejnou zbraní a stejnými kuličkami. Pak napíšu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate