Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Xtra vs. MR1
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:44 pm    Předmět: Xtra vs. MR1 Odpovědět s citátem

Cau lidi, uz sem toho tady docela dost procetl a tyhle dve zbrane vypadaji nejlepe. Na designu mi nezalezi, ale u MR1 se mi preci jenom libi ta pazba a mechanice miridlo. Nejdriv by me teda zajimalo, jestli na to miridlo je vubec videt, pac nekdo tvrdil, ze neni pres natahovani ventury. MR1 sice od pohledu vypada lepe, ale jak sem rikal o to mi moc nejde. Jinak ale v nejakem internetovem obchode tvrdili, ze je Xtra technicky lepsi, ze ma rukojet s antisifonem a samomazný závěr hlavně, tak jak to tedy je? Very Happy Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy ani nevím jestli ti má cenu vůbec odpovídat podle toho co píšeš mi připadá že jsi už stejně rozhodnutý co si koupíš a jen čekáš jestli ti to ostatní potvrdí
tak v zásadě mezi nima není moc velkej rozdíl nejsem si úplně jistej jak na tom je ten nejnovější model co maj v PBS (ten už tu samomaznou venturu má) ale ta předchozí mate black jí měla hliníkovou, osobně mi připadá Xtra bytelnější a origo hlaveň je u tý starší 12" což je taky jistá výhoda, ale zase kvůli ceter feedu je náchylnější na vydírání ventury a vzhledově je MRko trochu líbivější a aby jsi se u MRka dostal k mířidlům přes masku tak budeš muset řezat pažbu
Takže jak jsem psal stejně jsi asi rozhodnutý pro MRko ale jestli půjdeš do Xtry tak ber radši tu mate black než tu novou samomaznej závěr je jen reklamní trik (dřív se vydře a přestane těsnit navíc se stejně musí trochu mazat a čistit) a má v základu delší hlaveň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shodou okolnosti mam jak MR tak lonskou xtru black a je sice pravda, ze xtra ma expanzku a mozna trochu lepsi vnitrnosti, ale jinak jsem presvedceny, ze rozdil moc nepoznas. Diky centerfeedu mozna budes moct strilet trochu rychleji pokud ses kropic, ale dostrel a presnost jsou cca stejne. Me osobne by hodne vadil centerfeed a nutnost mirit podle zbrane a ne normalne nad zbrani. U mr jsou ti ale miridla na hovno, protoze mezi nima je natahovani, takze mirit muskou nejde, ale muzes si tam dat kolimator. U starsi xtry taky, ale z boku. Nova xtra je ale myslim hodne predelana a kolimator na ni nedas. A treba v mrazu jsem myslel, ze xtra by mohla diky expanzce strilet lip, ale naopak ji to dost rozhodilo, zatimco mrdka byla docela v pohode.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 11:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing zdravím Hellboye už jsem měl strach, že jsem něco napsal špatně, ale jak to vypadá tak se docela shodnem Laughing , je fakt že já jsem si tu expanzku moc neužil takže nemůžu sloužit co do efektu týče (hned jsem jí vyhodil a dal 3,5OZ bombu) a myslím, že pro Xtru to je ta nejlepší kombinace, bomba nikde nepřekáží a do kvéru jde už jen plynné CO2 takže žádný velký kolísání úsťovky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ta nova xtra ma sice jen 9,5'' hlaven, ale zase vyhodou je proti ty starsi ta predni rukojet s antisifonem ne? pokud ne teda v zime, tak minimalne na tu kadenci a jeste v tom PBS tvrdili, ze ten antisifon setri CO2 a ze s 12oz lahvi vystrili az 800 ran, coz mi pripada strasne moc. Pokud budeme chtit hrat celej vikend, tak se bojim, ze ani 16oz lahev na jedno naplneni nevydrzi (u MR1), to vystrili tak 400 naboju pri slusny rychlosti, ne? tezsi lahev urco kupovat nechci... jinak me ale rajko dobre odhalil, zatim vic chci asi tu MR1, hlavne kvuli tomu mireni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wink no ta starší(mate black) i ta úplně nejstarší(bledě modrá) má stejně jako ta nová expanzní komoru v té ručce antisifon je podle mého názoru a popisek na webu PBS ta trubička co se dává do lahve s CO2 Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha, ja se v tom vubec nevyznam... ale je pravda, ze ten anitisifon (kterej je teda jen ty novy?) tolik setri CO2? rikam bojim se, ze s MR1 celej vikend nevydrzim, i kdyz budu mit 16 oz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to s Xtrou taky ne. Jestli bude rozdil vic jak 100 ran, to bych se divil. A chces vlastne hrat spis military, nebo speed? Protoze ja teda za vikend 12oz flasku v lese nevystrilim ani nahodou. Na vetsi kadenci je ta xtra asi trochu lepsi. U MRka s bidou budes strilet tak 5bps.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já se přiznám že nevím kolik vydrží MRko ale co já mám Xtru tak z 3,5OZ bomby není problém vystřílet 180-200 ran a to nepoznáš rozdíl mezi plnou a skoro prázdno bombou takže těch 800 ran z 12OZ by bylo teroticky možnejch ale já takhle velkou bombu nikdy nepoužíval takže hlavně bude záležet jak dobře ti jí naplněj
A antisifon se dává do lahve a není součástí (aspoň co já vím) zbraně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně expanzní komora se nedělá kvuli výdrži láhve, ale aby ti nevnikalo tekutý co2 do zbraně, což škodí zbrani a zvětšuje rozptyl kuliček. S expanzní komorou vystřílíš stejně jako bez, ale co2 budeš mít vždy v plynném stavu. Ale pokud máš hadici, nebo antisifon v bombě, tak výsledek je podobnej jako s expanzní komorou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nicmene rikate, ze MR1 strili stejne presne jako Xtra, i kdyz nema expanzni komoru... jestli i v poctu naboju to je zhruba stejny, tak teda asi radsi pudu do ty MR1 kvuli tomu mireni... my asi budeme spis hrat normalne v lese nekde, ale pochybuju, ze by mi 12 oz na vikend stacila, ale teda ta 16 oz snad stacit teda bude, kdyz rikate
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nevite kolik tak naboju se teda vystrili s xtrou a s mr1 na 12/16 oz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych rek, ze na jedno poradny naplneni (nachlazena lahev) 12oz se da s Mr1 vystrilet pres 600 ran, mozna i vic, ale jen tipuju nejak jsem to prestal hlidat. V kazdym pripade na akci vystrilim tak 200 ran a na tri akce to v klidu vydrzi. Xtra je na tom podobne, hraje s ni pritelkyne, takze presne nevim, ale velkej rozdil jsem nepozoroval, obvykle plnim obe flasky ve stejnou dobu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

halvně záleží na tom, jak si tu zbraň nastavíš. Tuhost pružiny, úsťovka a celkový technický stav zbraně.

Pro příklad. Mám Tipp. A5 a z 20Bomby vystřílím tak 500 ran. Známej má tu samou výbavu, tu samou úsťovou rychlost, jen starší vnitřnosti a jinou pružinu a CO2 mu dojde tak po 250 kulích.

Co se týče výběru, tak bych šel také spíše do MR1, ta nová Xtra nemá ani kolejnici na kolimrdátor a krátkou hlaveň v zákaldu, takže je to spíš sport.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm jeden vystrili s 12oz 600 ran a druhej s 20oz 250 ran, to ste mi teda moc neporadili Smile)) asi vemu teda radsi tech 16 oz... da se koupit i tahle 16oz s antisifonem? jsem to videl jen u 20 oz, ale s tou se tahat nehodlam... jinak teda rikate, ze ta expanzni komora na presnost vliv nema? resp. ze xtra a mr1 je sou v presnosti stejny, jak rika hellboy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono také záleží, na kolik tu lahev naplníš. Já vystřílim na X7 s 12OZ lahví 400 až 500 kulí. Plním si ji sám, dávám do ní 400 - 410gr CO2.
Mám zkušenosti, že pokud mi jí naplní někdo jiný, tak mi tam šoupne max. 250gr C02. To bych potom vystřílel taky jen těch 200 kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Acheron napsal:
hmm jeden vystrili s 12oz 600 ran a druhej s 20oz 250 ran, to ste mi teda moc neporadili Smile)) asi vemu teda radsi tech 16 oz... da se koupit i tahle 16oz s antisifonem? jsem to videl jen u 20 oz, ale s tou se tahat nehodlam... jinak teda rikate, ze ta expanzni komora na presnost vliv nema? resp. ze xtra a mr1 je sou v presnosti stejny, jak rika hellboy...

ja mam xtru matte black (lonsky model jeste s kolejnici) bracha ma mr1 co se tyka srovnani, myslim si, ze rozdily jsou minimalni, jedine snad ten vzhled a pokud by jsi chtel nekdy do budoucnu gun predelavat vice do military tak s mr1 je to lepsi(jednodusi), nema tak oble tvary jako xtra, navic je urcite i vyhoda, ze nema centerfeed, sice mozna diky tomu je o neco, ale jen o neco hodne malo horsi v podavani kouli, ale je to minimalni rozdil. Jinak muzu jen potvrdit co tu psali ostatni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na 12oz vystrielam asi 400-500 ran - ale doplnam castejsie koli tlaku. Aj preto by som chcel 16oz alebo 20oz flasu lebo stabilne sa da strielat tak cca do 4/5 flase, potom tlak ide dole a tym padom aj ustovka a zbran skor gule pluje.
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

xtra 07 ma naprosto katastrofickou zakladni hlaven, ale po vymene za hlaven z mr1 to strili pekne a s trosku mensim rozptylem, nez mr1. Pri strelbe mi prijde, ze i min kope. Jedna vec je u obou spolecna a to je foukani cocka do zasobniku, ale u xtry to neni nijak zavaznej problem, spis to zlepsuje padani kulicek, protoze je to nadhazuje. U mrka to vsichni vi, co je to za peklo Smile. Bude stacit pridat okrouzek dopredu na bolt, ale zatim jsem na to nemel cas. Vydirani zaveru se zda byt taky u xtry o dost pomalejsi, a kdyz uz se zaver vydre, tak urcite neposkodi telo, pac je z plastu a ne ze stejneho kovu, jako u mr1. Pazba na mr1 je moc pekna vec, ale u nas jsou 3 mr1 a vsichni maji pazbu sundanou.

Osobne po vyzkouseni obou bych doporucil xtru 07 s alespon 12" hlavni. Kdyz k tomu pridas hadici a lahev na zada, tak mas nadherne lehkej a manevrovatelnej kver.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmm vy se snad nedohodnete Smile) ja chtel slyset bud tu anebo tu a kazdej na to ma jinej nazor, jak na to koukam Smile tak ze bych preci jenom teda vzal radsi tu Xtru 07 a koupil na to nejakou hlaven? kdyz budu chtit mirit, tak holt casem koupim kolimos no.... myslite, ze bude staci SP Progressive 16'' nebo ma smysl zainvestovat do SP AA 16''?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechcete udelat nejakou anketu a zahlasovat si? jinak se asi nikdy nerozhodnu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha na ty Xtre 07 uz neni kolejnice, to nechapu... da se tam ta kolejnice pridelat? to zase asi spis budu hrat military, takze nejaky to miridlo bych asi casem chtel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Acheron napsal:
aha na ty Xtre 07 uz neni kolejnice, to nechapu... da se tam ta kolejnice pridelat? to zase asi spis budu hrat military, takze nejaky to miridlo bych asi casem chtel...


s trochou sikovnosti se da kolejnice nabastlit na bok a uchycen i by nemel byt problem, z boku jsou na xtre07 dva ploche vyrezy a tam by to melo jit ukotvit.

Co se hlavne tyka, ja poridim bud sp 14" progressive nebo linnear, all ammerican je podle mne zbytecne draha, to uz bych si radsi ze statu objednal za 50 babek napr. evil pipe s insertama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a uz to nekdo zkousel? pokud to jde udelat jednoduse, tak ji asi vezmu... ale proc brat progressive 14, to uz radsi vezmu tu 16 ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Acheron napsal:
a uz to nekdo zkousel? pokud to jde udelat jednoduse, tak ji asi vezmu... ale proc brat progressive 14, to uz radsi vezmu tu 16 ne?

rozdil mezi 14 a 16" je na stejnem typu hlavne +- 00 nic. zkousel jsem to s predchozim kverem na dvou typech hlavni s kverem na stativu a zadna zmena tam nebyla. jedine co mela 16" lepsi, byly portingy, takze to tolik nekricelo, ale jinak nic. Ale pokud se chces tahat s dalsimi 5cm hlavne, nic ti nebrani, dokonce i cena za 14 a 16 " bude podobna, ne-li stejna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si porad mzslim, ye pokud aspon trochu chces hrat militarz, tak mas lepsi tu mr1, no a co se tyce Xtry, 07 se mi tvarem vubec nelibi, k military daleko, to uz bych byt tebou radsi sel do te matte black co mam ja, zakladni hlaven ma slusnou, strili vyborne, ma i kolejnicku a prachy za novou hlaven muzes dat rovnou do kolimatoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U novy xtry je rozdil mezy hlavni 9 a Progresive 14 asi znat, ale rozdil mezi zakladni hlavni MR a SP Progresive je absolutni nula, takze vyhozeny prachy. A linearka je to samy v bledemodrym, obe meli lidi od nas a uz tam maji neco jineho.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JO muzu potvrdit ze MR1 je rozumna volba

Jinak nikdy necekej ze by jis v diskuzi dostal jasny jednotny naroz protoze co clovek to jiny nazor a jine pozadavky.

Rekl bych ze strilet to muze srovnatelne MR1 mam xtru jsem mel tu starsi bledemodrou verzi a jako vnitrni stavu to melo stejnou takze i vlastnosti to ma vice mene stejny kazdej si tu svoji zbran nejakym stulem upravy vymeni treba vnitrni prizuny pridela nejakej dalsi o-kruzek na bolt atd

jako zasadni rozdil ve strelbe vlivem zbrane tu asi nebude daleko vic to ovlidni kvalita kulicky pak i jestli mas CO2 nebo vzduch

a uplne nejzasadnejsim vlivem na prestnost je vzdycky uzivatel nekdo i s nejakou starou flusackou sejme nekoho kdo ma kver za 30 000 a vic a bude to sipat do prostoru 20 kulicek/sekundu

Takze zaver rekl bych se rozdil je ve vzhledu a to ma MR1 preci jen lepsi sipani zboku je lepsi kvuli pridelani kolimatoru vic rict nemuzu a rozhoudnou se musis vzdycky sam ale ja sel do MR1 a nelituju toho mam ji asi 5 mesicu a vystrilel jsem vic jak 2000 kuli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Acheron



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rikate, ze MR1 je lepsi ve vzhledu, to uznavam, ale pro me vzhled neni dulezitej (pokud ta gun nebude ruzova Smile , ale jinak ta Xtra 07 vypada, ze je technicky lepsi - nepousti tekutej CO2, ma lepsi kadenci, setri CO2 a s lepsi hlavni je mozna i o neco presnejsi... vyhoda na MR1 je asi to mireni horem, ale co se tyce kolimatoru sam nevim, jestli ho vubec budu chtit, pac mi znamej (co to hral zavodne) tvrdil, ze je celkem k nicemu, ze si ho koupil, ale vubec ho nepouzival, pac se stejne ridi dopadem kulek.... navic tu nekdo rikal, ze kolimos jde dat i na tu Xtru 07... takze pokud je to opravdu tak, ze MR1 je lepsi jen ve vzhledu, ale technicky je lepsi Xtra, tak asi beru tu Xtru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 5:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Acheron napsal:
rikate, ze MR1 je lepsi ve vzhledu, to uznavam, ale pro me vzhled neni dulezitej (pokud ta gun nebude ruzova Smile , ale jinak ta Xtra 07 vypada, ze je technicky lepsi - nepousti tekutej CO2, ma lepsi kadenci, setri CO2 a s lepsi hlavni je mozna i o neco presnejsi... vyhoda na MR1 je asi to mireni horem, ale co se tyce kolimatoru sam nevim, jestli ho vubec budu chtit, pac mi znamej (co to hral zavodne) tvrdil, ze je celkem k nicemu, ze si ho koupil, ale vubec ho nepouzival, pac se stejne ridi dopadem kulek.... navic tu nekdo rikal, ze kolimos jde dat i na tu Xtru 07... takze pokud je to opravdu tak, ze MR1 je lepsi jen ve vzhledu, ale technicky je lepsi Xtra, tak asi beru tu Xtru...


kolimator je bez diskuze vec dobra, ve vetsine pripadu se s nim da prvni rana usadit naprosto presne na cil. Ja kolimator mel na BT 4 assault a pouzival jsem ho dost casto, ted jsem po dlouhe dobe hral bez nej a taky to slo, ale nad tricet metru uz na prvni ranu trefim dost tezko, coz v pripade, ze je omezena munice, je zalezitost dost fatalni. Kolimator se mi tu zatim vali, ale nebyla chut se do toho pustit a nabastlit ho na xtru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate