Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tacamo AK-47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Amatér



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 6:07 pm    Předmět: CO2 Odpovědět s citátem

Ta CO2 lahev nelze pripojit rovnou na zbran?to MUSI jit pres tu hadici a ta je na zadech? Confused Ja vim jsem lama ale chci to zmenit! Embarassed Laughing
_________________
Smile --=*-''
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Copak Venco...verbuješ???? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 1:21 pm    Předmět: Re: CO2 Odpovědět s citátem

Amatér napsal:
Ta CO2 lahev nelze pripojit rovnou na zbran?to MUSI jit pres tu hadici a ta je na zadech? Confused Ja vim jsem lama ale chci to zmenit! Embarassed Laughing

Samozrejme ze jde pripojit rovnou na zbran ale nosis o nejake to kilo navic.
Ona samotna zbran neco vazi ale s 12oz flasou se jeste nosit da.
Pokud ale uvazujes o 16 nebo 20oz flase tak uz doporucuju hadici na 100%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amatér



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2008 9:44 pm    Předmět: Váha Odpovědět s citátem

Kolik vubec vazi ta zbran??? Wink
V cem je idealni nosit tu bombu??? Confused
_________________
Smile --=*-''
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Copak Venco...verbuješ???? Very Happy
To víš musíme se rozrůstat, přece nenecháme Tippmanáře aby nás převálcovali Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2008 4:02 pm    Předmět: Re: Váha Odpovědět s citátem

Amatér napsal:
Kolik vubec vazi ta zbran??? Wink
V cem je idealni nosit tu bombu??? Confused
myslim že tady je docela slušná recenze http://www.paintballinfo.cz/detail.php?Paintball=25 Jinak já vlatnim tu hadici a je to dobrá věc, bombu nosim na zádech 20oz v taktický vestě a myslim že je to nejlepší způsob, protože kdybych ji našrouboval přímo na gun tak už by měl něco kolem 5,5 kila a zas takovej rambousek nejsem Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so červen 21, 2008 7:37 am    Předmět: Re: Váha Odpovědět s citátem

sypho napsal:
myslim že tady je docela slušná recenze http://www.paintballinfo.cz/detail.php?Paintball=25 Jinak já vlatnim tu hadici a je to dobrá věc, bombu nosim na zádech 20oz v taktický vestě a myslim že je to nejlepší způsob, protože kdybych ji našrouboval přímo na gun tak už by měl něco kolem 5,5 kila a zas takovej rambousek nejsem Very Happy

Ohhh predbehl si me Cool ja teda pouzivam 12 oz flasu, tak ji mam na kveru ale Dvacku bych nosil jedine na hadici Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karlosf



Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolegové, nenašel by se mezi váma nějaký takámista z Prahy a okolí co by mi pomohl opravit moji zbran, pač ja sem lempl a ještě jsem ji nemusel rozebírat a odněkud zepředu mi to fučí(když něco rozeberu tak to bud nesložim a nebo mi při sborce něco zbyde..) Přijedu kamkoliv - zaplatim pivko, pokecáme, opravíme. Kdyžtak mi písněte na mejl: karlosfili(zav.)centrum.cz,nebo icq.... Díky Karlos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak ja mam teraz pekne ovesaneho tipmana co uz sam o sebe vazi okolo 3.5 kila ak sa nepletiem a mal som 20ozku na taktickej veste na hadici, raz som si zabudol hadicu doma tak som bol nuteny hravat s flaskou na gune a nemozem si to vynachvalit, myslim ze je to na kazdom individualne co mu viac vyhovuje Shocked

btw a teraz to vazi 5 kilo a da sa, citim to iba ked niekde snajpujem zalezeny a cakam na typka za rohom, a to som kancelarska krysa, ziaden rambo Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

karlosf napsal:
Kolegové, nenašel by se mezi váma nějaký takámista z Prahy a okolí co by mi pomohl opravit moji zbran, pač ja sem lempl a ještě jsem ji nemusel rozebírat a odněkud zepředu mi to fučí(když něco rozeberu tak to bud nesložim a nebo mi při sborce něco zbyde..) Přijedu kamkoliv - zaplatim pivko, pokecáme, opravíme. Kdyžtak mi písněte na mejl: karlosfili(zav.)centrum.cz,nebo icq.... Díky Karlos
Zdar Karlos, nejsem žádnej odborník na tacama to ani náhodou ale myslim že vim v čem je problem máš nejspíš bordel v komoře pod boltem stačí to mocně vyfoukat olejem a je po problému, řešil jsem to samý, jsem z Vranýho nad Vltavou kousek za Zbraslaví, kdybys měl zájem tak někdy doraž do naší klubovny MG je to stará papírna ve vraném tady jsou souřadnice 49°56'26.164"N, 14°23'10.685"E a icq 408605346
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak už mam po krk toho mizernýho malýho 50tkovýho zásobníku, blbě to tam padá... nepodá to každou pátou kuli a to je vcelku problém, zkrátka mě to sere Evil or Very Mad Nemá někdo typ kde za normální peníze koupit elektrickej malej 50ku nebo aspoň graviťák s rozumnym podávánim? na Shopu maj hovno
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 7:35 pm    Předmět: zásobník.... Odpovědět s citátem

Venoušku Venoušku.... tys asi neviděl můj uřízlej el. zásobník co??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 12:08 am    Předmět: Re: zásobník.... Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Venoušku Venoušku.... tys asi neviděl můj uřízlej el. zásobník co??
Promiň, jsem po dnešním střílení byl trochu rozčilenej Very Happy Na WZ se na to musim podivat pořádně zblízka a něco vymyslet, akorát mě prostě zaráží že to nikde nedělaj hotový, i když jak nad tim tak přemejšlim tak kterej magor by kupoval elektriku s tak malym obsahem Very Happy Jedině snad kropič kterej má menší obsesi v přebíjení Wink
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 4:26 am    Předmět: zásobník... Odpovědět s citátem

jj ty 50 stojí vážně za vyliž........ ale už pracuji na novém k mému cqb sapru sp-1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Servus chlapci. Kde se prosím šteluje ÚR na tomhle macku??? Děkuji
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:05 pm    Předmět: ÚR Odpovědět s citátem

Vzadu jak u jakéhokoliv spydera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já Spydera neznám... Nevím kde to má.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 2:57 pm    Předmět: AK Odpovědět s citátem

Vzadu odmontuj pažbu. Jak ji sundáš najdeš pod ním imbusovou matku. Zašroubováním ji přidáváš vyšroubováním ubíráš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji chalane. A ještě, máte někdo s touto zbraní nějaké negativní poznatky??? Něco co vás na tom štve bo co se posere po pár x výstřelech?
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 4:18 pm    Předmět: AK Odpovědět s citátem

Pečlivě ji ošetřuj. Má docela tendence chytat zrzku. Jinak vyměn rovnou veškerý těsnění páč soudruzi z Číny tam moc dobrý nedávají
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I když to frčí na vzduch??? No to mi ani neřikej... Confused Sad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2009 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
přidávám sem odkaz na stránku výrobce delrinových boltů pro paintballové zbraně, mezi kterými jsou i bolty na Tacamo. Tak pokud někdo sháněl tyto bolty, tak jako já, tak tady (dík Majlovi za tip):

http://www.alamocitypb.com/MANUFACTPAGES/Tacamo.htm

Zkusil jsem dnes dva objednat, tak uvidím. Minimálně si od toho slibuju, že už se to nebude tolik hoblovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:42 am    Předmět: RPK Odpovědět s citátem

No... a nebvíš ještě o něčem takovým s antichopem??? POZOR tato otázka platí pro všechny.... jestli o něčem takovým víte nebo dokonce máte tak se mi ozvite na icq 211330421
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 7:50 pm    Předmět: Re: RPK Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
No... a nebvíš ještě o něčem takovým s antichopem???


Na antichop bolt do Tacama jsem nikde zatím nenarazil, jsem rád, že se vůbec objevily ty obyč delrinový.

Jinak dneska mi dorazily: zpracování naprosto perfektní (žádnej domácí soustružník), pěkně zabaleno, dvojnásobné množství O kroužků, poštovné 10 USD (na balíku bylo ale 18, tak je možné, že po zjištění, kolik stojí doprava do Čech to zvednou).
Doporučuji!



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, nenarazili jste někde při svejch toulkách po netu na náhradní výdřevu? myslim předpažbí, pažba, pažbička. Případně nějakou variantu z plastu?
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Krieger



Založen: 09. 02. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2009 10:35 pm    Předmět: Tacamo Odpovědět s citátem

Nazdar, tak jsem si AK také pořídil, po první dni hraní myslím, že ty těsnění opravdu musím vyměnit, ale mám trochu jiný problém, když jsem skočil kotoulem do hlubokého zákopu, narazil jsem poté zbraní o zem, a zlámal jsem tu dřevěnou rukověť po celé délce , teď se mi to dole celé hýbe, takže to se vzduchem bylo docela srandovní........ takže by mne zajímalo jestli ta dřevěná rukověť jde někde koupit ( nebo si to budu muset nějak vyřezat.... a jestli někdo něco budete opět objednávat ze států, tak bych se přidal....
Martin alias Krieger
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so únor 28, 2009 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi přijde zbytečný kupovat. Nějakej kámoš truhlář Ti to jistě udělá za retka. Nic na tom není.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne březen 01, 2009 1:51 am    Předmět: AK Odpovědět s citátem

Přesně tak.. to problém určitě nebude... akorát dávej bacha ze kterýho dřeva to necháš dělat. Protože jestli to bude z něčeho měkkýho za chvílu to můžeš dělat znovu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krieger



Založen: 09. 02. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 02, 2009 9:37 pm    Předmět: pažba Odpovědět s citátem

Tak jsem zatím pažbu slepil, a nechám si jí někde vyrobit, jinak další věc by mne zajímala, jak je takový ten antisifon v zásobníku, jde to použít na tacamo a hlavně jak to zhruba vydrží, jestli podobně jako nějaká běžná láhev na vzduch, (cca 500 výstřelů) a další věc.... samozřejmě se mi nelíbí ten zásobník( mám na 150) hrozně to tu zbraň hyzdí, jestli jste někdo nepřemýšlel dát tam nějaký malý cyklone jako jsem si všiml na A5..... je mi jasné, že to boční podávání tomu moc nepřeje.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím pánové. Tak se nám stala nemilá věc. Před rozborkou zbraň střílela mizerně a tak jsem to rodělali. No a po složení už nestřílí vůbec. Laughing Laughing Pořád to kulometní a plyve to kule jen pár metrů před nás. Drbeme se za uchem kde jsem udělali chybu. víte někdo??? Poradíte někdo??? PROSÍÍÍM
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate