Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tacamo AK-47
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úplně obyč http://www.paintballshop.cz/oddeleni/107-zasobniky-standardni - ten uprostřed, čirej a na něj nějakej potah nebo si ho nastříkat sprejem
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jasny, skoda jen ze nevypada moc skladnej, ale dikec.
jinak striknout to nebo si povlak vyrobit neni problem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

právě že jsem ho viděl několikrát na pár kvérech a nejni to uplně nejhorší, výhoda u tacama je že ho zarazíš hluboko do kolínka takže ti zas tak nepřečnívá a hlavně jak je malej tak mnohem líp vidíš na mířidla, mimochodem když už o nich mluvim, koukáte pře ně? myslim ti máte někdo tu holku seřízenou tak že nemusíte čučet podél hlavně?
Já zatim neměl příležitost picnout si přes radar takže nevim kolik tam mam ale příde mi že když to mam natažený na ideál (lítá to rovně a občas i do stejnýho místa Very Happy ) tak to musí trhat ruce nohy.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe,, mno po vyplate do nej pujdu, a uz se tesim, doufam ze me bude milovat tak jako ja ji, a zanecha co nejvic modrin na souperovi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli dorazíš na Siberii tak si tam dáme sraz s ostatníma a můžem založit fanklub Archonu Laughing Laughing Laughing
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na Siberii bohuzel nebudu, ale mile rad bych tam byl, mno na nejaky jiny akci kdyz se potkame si ty mazlíčky určitě společně pochválíme (případně je zapijem) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zasobak pouzivam klasiku 50, akorat po prostreleni je zpevneny cernou izolackou Smile

A co se tyka miridel, tak je vyuzivam, ikdyz tak na pul, pres masku je clovek trochu omezeny, neni uplne idealni pristup. Navic diky vahy zbrane, to pouzivam pri campu, jinak v akci spise nastrelem kule, vsak to znate Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2008 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně používám El. zásobník Viewloader Tripod.Pracující na principu optické aktivace. Napájení na dvě 9V baterie. Rychlost zásobníku až 15 kuliček za sekundu. Zásobník je zajímavý tím, že je možné měnit jeho kapacitu výměnnými moduly zásobníku. Tak je možné ho přizpůsobit aktuálním požadavkům na kapacitu a jeho velikost. Vyrábí se ve třech velikostech pro 140, 200 a 300 kuliček a všechny tři moduly jsou součástí balení. Pro výměnu jednotlivých modulů nepotřebujete žádné nářadí.~ Stojí 1390 Kč. Vzal jsem 140 zásobník a sprostě jsem ho seřízl a zakrytoval plechem. Takže ted je tak na 65-70 kulí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosty napsal:
Hehe,, mno po vyplate do nej pujdu, a uz se tesim, doufam ze me bude milovat tak jako ja ji, a zanecha co nejvic modrin na souperovi Laughing

tak co frosty, jak to dopadlo? Pořídils? Já jenom jestli se naše řady rozrostly...
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj sem mel ted nejaky vydaje ale pristi tyden je vyplata, tak ho obednam a pak napisu co a jak az ho vyzkousim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosty napsal:
Hoj sem mel ted nejaky vydaje ale pristi tyden je vyplata, tak ho obednam a pak napisu co a jak az ho vyzkousim Wink


Ehmm, nuže? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno prej tenhle tyden, ja sem to objednal a oni me kontaktovali ze maji jenom zbran na sklade, prej jestli ji chci poslat a zbytek potom.
Sem rekl ze chci vse najednou a kdy by to melo bejt, tak s toho nejak vysel tenhle tyden, takze ted kazdy den chodim netrpelive z prace domu a cekam kdy uz to bude na poste Laughing
Pak sem prijdou prvni dojmy hned ji nastřelim a pak rozborka, atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paráda, houfně se rozrůstáme... dej vědět až si zastřílíš. Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
paráda, houfně se rozrůstáme... dej vědět až si zastřílíš. Very Happy

To si piš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz ho mam, moc parádní Wink fakt je to super zbran, ted uz jen uvidim jak bude slouzit v akci, na terč funguje pekne, jen doladuju sroub rychlosti a pak to bude 100% muj milacek Razz
Jen se chci zeptat na cisteni hlavně, treba behem hry, jak provadis, co vsechno povolis, odendas a pak ji vysroubujes (no zkratka udrzbu behem hry) klidne i mimo hru ale mimo hru uz sem ji mel rozebranou cca 50 - 70 % Laughing

Sem nad tim premyslel sem si predstavil ze sem dostal zasah do hlavne nebo proste prdlou kulicku. a podle navodu sem vystudoval ze ta hlaven jde vysroubovat a vysunout aniz by si odendaval to dreveny predpazbi a tak ale radsi ze te zeptam nez to udelam abych neco nerozjebal Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlaveň normálně vyšroubuješ jako u kterýkoliv jiný zbraně.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosty napsal:

Sem nad tim premyslel sem si predstavil ze sem dostal zasah do hlavne nebo proste prdlou kulicku. a podle navodu sem vystudoval ze ta hlaven jde vysroubovat a vysunout aniz by si odendaval to dreveny predpazbi a tak ale radsi ze te zeptam nez to udelam abych neco nerozjebal Laughing
Jak řiká Hogi, normálně otoč hlavní po směru hodin a vyšroubuješ jí, pak jí stačí vysunout z toho předpažbí a voalá, můžeš vesele cídit.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V poho, dikec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sypho prosimte je tvuj mail aktualni? Neco sem ti poslal na mail kterej mas v profilu napsanej, tak radsi zjistutu jestli je platnej.
Zatim cest
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út duben 08, 2008 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosty napsal:
Sypho prosimte je tvuj mail aktualni? Neco sem ti poslal na mail kterej mas v profilu napsanej, tak radsi zjistutu jestli je platnej.
Zatim cest
Čau promin za zpoždění, máš to na PM.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
karlosf



Založen: 23. 04. 2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Prague

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky sem si pořídil déčkovou verzi... a absolutní bomba! je to poměrně přesná záležitost, ale hlavně už to nějak vypadá!! Jsem moc zvědav až ji na někoho použiju na první akci - už se moc těšim. Ale je to tíha sem zvědavej jestli mě z ní nebudou bolet pazoury Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

karlosf napsal:
Taky sem si pořídil déčkovou verzi... a absolutní bomba! je to poměrně přesná záležitost, ale hlavně už to nějak vypadá!! Jsem moc zvědav až ji na někoho použiju na první akci - už se moc těšim. Ale je to tíha sem zvědavej jestli mě z ní nebudou bolet pazoury Razz

Jestli se do ni zamilujes, tak bolest v rukou neucitis Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou se mi na tomhle líbí že to jde překopat a nemusí to být nutně jenom kalašnikov....I love my RPK Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak co novýho Tacamáři? Nějaký tipy, postřehy, nápady? Jede někdo na alej prokletí že bysme tam dali srazík a zapili ty naše mazlíky? Twisted Evil
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mimochodem já sám bych měl jeden postřech, pokud vyloženě nemusíte, nerozebírejte zbytečně kvér tuhle jsem si dal jen tak cvičnou rozborku a pak mi chudinka 2 dny syčela než jsem zjistil že mam nějakej bordel v komoře u jehly, pak stačilo mocný vyfoukání wédéčkem a už je v cajku ale potil jsem se u toho dlouho a jak je pak člověk už nervozní že mu to nejde tak dělá kraviny, například když jsem to konečně všechno finálně sešrouboval, tak koukam že mi nejde mačkat spoušť, tak jsem všecno zase rozebral laboroval nad tim mechanizmem, ale nanic nepřišel. Tohle se opakovalo asi ještě dvakrát než jsem zjistil že jí mam zajištěnou Very Happy Very Happy Very Happy Prostě kretén no.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
Jo mimochodem já sám bych měl jeden postřech, pokud vyloženě nemusíte, nerozebírejte zbytečně kvér tuhle jsem si dal jen tak cvičnou rozborku a pak mi chudinka 2 dny syčela než jsem zjistil že mam nějakej bordel v komoře u jehly, pak stačilo mocný vyfoukání wédéčkem a už je v cajku ale potil jsem se u toho dlouho a jak je pak člověk už nervozní že mu to nejde tak dělá kraviny, například když jsem to konečně všechno finálně sešrouboval, tak koukam že mi nejde mačkat spoušť, tak jsem všecno zase rozebral laboroval nad tim mechanizmem, ale nanic nepřišel. Tohle se opakovalo asi ještě dvakrát než jsem zjistil že jí mam zajištěnou Very Happy Very Happy Very Happy Prostě kretén no.

Tak to je mazec, to bych byl pak pekne vytocenej.
Jinak spatnej poznatek je z predniho miridla, ty nymbus sroubky jsou tak malinkaty ze se mi povedlo jeden skoro strhnout, klic se obcas protoci ale porad se da povolit.
Jinak nic tunerskyho me zatim nenapadlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2008 12:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to by ses divil jak se dá krásně vytunit.Viz tuning zbraní.A nápadů je spousta.Jen je realizovat... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2008 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Ale to by ses divil jak se dá krásně vytunit.Viz tuning zbraní.A nápadů je spousta.Jen je realizovat... Shocked

No ja to myslel jako ze me osobne, jinak sem koukal, dokonce sem videl na videu PKcko.
Coz je nice a chvalim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amatér



Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 1:02 pm    Předmět: Co vse si koupit? Odpovědět s citátem

Zdrawim...Ja jsem totalni amater co se tyce paintballu.Chtel bych poradit co si vse musim koupit aby byla zbran Tacamo AK-47 D strilejici? Embarassed Jako napriklad odkaz na zasobnik,kulicky,vzduch a nevim co jeste je za potrebi. Crying or Very sad Predem dekuji za odpoved. Laughing
_________________
Smile --=*-''
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 5:46 pm    Předmět: Re: Co vse si koupit? Odpovědět s citátem

Amatér napsal:
Zdrawim...Ja jsem totalni amater co se tyce paintballu.Chtel bych poradit co si vse musim koupit aby byla zbran Tacamo AK-47 D strilejici? Embarassed Jako napriklad odkaz na zasobnik,kulicky,vzduch a nevim co jeste je za potrebi. Crying or Very sad Predem dekuji za odpoved. Laughing
asi ti spíš napíšu co k němu mam já, protože si nemyslim že bych měl něco zbytečnýho. Takže
zásobník
http://www.paintballshop.cz/zbozi/2044-50-round-hopper-with-elbow-1%22-clear
lahev
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6589-12oz-co2-tank-eu-with-on-off-valve
hadice
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7385-remote-coil-with-slide-check

Promin že je to všecko z paintball shopu ale maj to tam prostě nejpřehlednější.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate