Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tacamo AK-47
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 12:04 pm    Předmět: Tacamo AK-47 Odpovědět s citátem

Nazdarek, chtel bych se zeptat, zda mate nekdo osobni zkusenost s touto zbrani. Konkretne kvalita vnitrnosti (pry napodobenina principu spyderu coz by mi az tak nevadilo) dale jak moc je slozita rozborka, coz dle popisu ke zbrni vcelku je. No a samozrejme jak tato kraska strili Smile

Nejake ty linky co jsem nasel:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6781-tacamo-ak-47
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7107-tacamo-ak-47-d
http://www.paintballinfo.cz/detail.php?Paintball=25

diky moc Bajn

PS: Aspon co se vzhledu tyce a celkoveho dojmu ze zbrani mi to tacamo vyslo lepe nez K-4 t68 GEN5 z te k-4 mi porad pripada ze jde o neco lepsi hracku z taiwanu, zatimco to tacamo uz vazne vypada hodne dobre Smile
Srovnani probihalo postavenim zbrani vedle sebe, akorat teda strelbu vyzkousenou nemam Sad

edit:
nasel jsem jeste link na aj diskuzi, kde to hodnoti vcelku dost kladne
http://www.pbreview.com/products/reviews/?sort=&prod=4901&expdesc=1&page=#description
tezko rict jak moc je to verohodne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=RF8i5Qkyb0s
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky to jsem zkoukl Smile
spis me zajimaly osobni dojmy, amikum se neda moc verit Smile
dost me udivuje, ze ji u nas moc lidi asi nema
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ma tuhle zbran tak malo lidi, ze nikdo nic? Sad
jsem teda cekal, ze s ni budou vetsi zkusenosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ma ji jeden chlapik z Leones.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jij to jsem videl na videu k tomu campingu, bohuzel kontakt na neho jsem nenasel, na strankach v clenech myslim ani neni, nemluvili jste s nim nekdo? eventualne myslim, ze SG s nema spolupracujici (jestli se pletu, prominte Smile ) nemate na nej nekdo kontakt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z LEONES to ma Cactus. Tady je ICQ 211330421
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim kamose by zajimalo jestli nevite o nejakem zasobniku ktery by prilis nanarusil vzhled zbrane ...nevite co by se mohlo hodit pridelat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 9:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediný co mě na Tacamu celkem mrzelo je to že to byl pouze poloautomat.
Už to ale zdaleka není pravda. Díky tomu že ze spydera jsou shodné díly,nebyl problém tam dát s drobnou úpravou elektrickou rukojeť. Funguje jak má. Používám tam pomalejší mód střelby a nemám s ní sebemenší problém. Přesnost i na dávku, a s toho jsem měl strach je slušná. Trojitou dávkou jsem na 25 metrů trefoval puklici od auta téměř na 100%. Kdo se chce na něco zeptat ať se ptá... Časem jak to bude možné přidám i instruktážní video Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: st srpen 22, 2007 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

super konecne nekdo, kdo ma osobni zkusenost Smile
jak jsi s nim spokojeny? mysleno kvalita strelby (s cim by jsi to porovnal) narocnost rozborky-udrzba a takove to obecne info, jestli by jsi tomu neco vytkl, jo a ktery z typu mas? klasiku, D? I? diky za odpovedi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako takle jsem docela spokojený. Přesnost je docela slušná. Přirovnal bych tak k Spyderu s delší hlavní. Rozborka už je ale trochu problém. Mám první verzi Kalašnikova a tam se do hlavně dostaneš jedině přes zadek. Já osobně teda čistím hlaveň přes kolínko. Trochu jsem ho seřízl aby šlo lépe vytahovat
a protáhovákem to jde dobře. Jinak střeva jsou jedním slovem...primitivní zase klasika spyder. Veškeré díly ať GTV nebo Spyder, těsnění všechno je shodný což je fajn. Akorát pokud něco takovýho chceš tak okamžitě vyměň kroužek na pístu. KATASTROFA co tam čínští soudruzi dali. Jak už jsem psal díly jsou shodné a proto jsem tam dal ze Spyderu Imagine elektrickou rukojeť. Teď je to MASAKR a chrochtám blahem. Na pomalejší mód střílí bezvadně a kula se tam trhne jednou na 500 kulí. Což jde když už vím jak to rychle čistit a navíc hrajeme na omezenou munici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takye nelitujes investice zrovna do tehle zbrane?
ja uz prave chci kupovat tu verzi s lepsi rozborkou, tak snad ty problemy s cistenim trochu odpadnou, jen se divim, ze je tak malo rozsireny.
Jinak el. rukojet davat moc nechci, strilim spise mene munice nez vice, ikdyz sem tam je treba procistit souperovy rady, tak je to jasne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2007 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me se tahle zbran neskutecne libi a slysel jsem na ni jen same klady hlavne co se dodavane hlavne tyce ...
kazdopadne mam tedy jinou ale tohle byla druha moznost a kdybych nedostal velkou slevu urcite jsem do ni sel Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ne nelituji investici do této zbraně. Přes počáteční dětské nemoci a přidané
už zminované el.rukojeti,chrochtám blahem. Teď už je to opravdu reál zbran.
Jinak jsem si přidal Bajne tvoje icq tak se mě můžeš ptát rovnou. Rád ti na cokoliv odpovím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

oki, ozvu se spis tam, akorat mam nove icq, viz profil
kurna akorat me nastvali v ostrave, maji tam jen posledni vystaveny kus a ten se mi zda ma uvolneny nytek(sroubek) na kohoutku spouste :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze vcera jsem se konecne dobral k nakupu a zde par prvnich dojmu Smile

vzhledove proste nema chybu, sel jsem ji kupovat behem pauzy na obed, takze kdyz jsem ji donesl zpatky do kanclu se slovy, uz se tesim na ten nas zarijovy teambulding (jest to samozrejme pb) tak kolegove zustali s bradou dole po vybaleni Smile A jako spravni ITaci zkouseli jak je to s tim mlacenim pazbou v CODovi Smile))

No ale konkretne, mam doma prazdny hasicak, tak jsem vyzkousel jen par strel s temer prazdnou bombou, ale zvuk strelby je dost markantni a rozhodne to budi respekt Smile Co se tyka pristupu k miridlum v masce, neni to idealni, ale jakz takz to jde, je to dost asi o tom si zvyknout. Diky tomu, ze i vaha zbran by mela byt realna, tak je to pekne tezka mrska oproti xtre06 co jsem mel doted Smile
Co se tyka rozborky, no nic easy, teda k nastavovani ustovky a sundani hlavne vcelku v poho, ale kdyz jsem odstrojoval komplet, tak jsem se zapotil, je tam par blbych inbus cerviku a nektere dost male, tak jen cekam, kdy se znici zavity, nastesti je neni treba sundavat, pokud se zbran komplet nerozebira, jsem zvedavy na cisteni.

Zitra vyzkousim v boji a dam vedet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bajne tak se vyžvejkni, střílíš už 2 měsíce tak musíš mít nějaký postřehy, sleduju to tady od začátku a prahnu po jakýkoliv informaci o tacamu
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: pá listopad 02, 2007 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
bajne tak se vyžvejkni, střílíš už 2 měsíce tak musíš mít nějaký postřehy, sleduju to tady od začátku a prahnu po jakýkoliv informaci o tacamu

heh Smile
Ted nejak nebyl moc cas hrat, ale aspon neco k cemu jsem zatim dosel

zbran je opravdu kua tezka Smile) tzn stat delsi dobu se zacilenou zbrani clovek opravdu za chvilku pociti Smile
Co se tyka mireni, je to mozne i v masce, ale neni to idealni, pokud ma clovek zacileno, tak se tezko odhaduje co se deje okolo, v tom ma vyhodu kolimator, protoze clovek muze mit hlavu dale od zbrane.
Dale me prekvapilo, ze kdyz jsem hral jednou za deste a kvuli nedostatku casu jsem zbran jen lehce otrel a dal ji do pouzdra, tak uz druhy den se objevila rez na obvodovych hranach atd. na druhou stranu to na vzhledu jeste pridalo Smile)
bolt je uplne bez okrouzku, tak mam z toho trochu strach, zatim jsem ale problem nezaznamenal, premyslim vsak, ze si ho asi necham udelat z nejakeho vhodneho plastu u soustruznika.
Trochu ted tapu ve vhodne munici, zda se, ze prumer hlavne je mensi nez u xtry/mr1 napr marbelizzery mi praskaly ve zbrani, cca 1 z 500 zatim neni 100% odzkouseno zda to je nevhodnosti kulicek nebo napr rychlou strelbou apod.
Co se tyka cisteni, tak hlaven jde vcelku easy dolu(ted myslim novejsi typ AK47D), takze s tim az takovy problem neni.

Zbran ma opravdu nadherny zvuk a u komercaku i vzhledem budi poradnz respekt Smile))

Jestli si jeste na neco vzpomenu, tak dam vedet Smile jinak jestli jsou nejake konkretni otazky, tak neni problem, staci pisnout Smile

Na zaver muzu rici, ze zatim nakupu rozhodne nelituju, sice co se tyka presnosti a kvality strelby, tak je to vyrovnane s XTRA06/MR1, ale ten pocit z te zbrane je nadherny Smile

Od priste uz budu hrat s hadici, takze aspon od te 16 lahve si odpocinu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2007 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zní to vcelku dobře, ještě bych se zaptal jestli to ovšem neni nějaká tajnost kolik si za něj dal a jestli v šopu nebo přes známý za nějakou příznivější cenu, přemejšlim totiž že si napíšu ježíškovi Very Happy Very Happy Very Happy (teda spíš sobě)
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
zní to vcelku dobře, ještě bych se zaptal jestli to ovšem neni nějaká tajnost kolik si za něj dal a jestli v šopu nebo přes známý za nějakou příznivější cenu, přemejšlim totiž že si napíšu ježíškovi Very Happy Very Happy Very Happy (teda spíš sobě)

tajnost to neni Smile
kupoval jsem ji v ostravske pobocce AZ shopu
http://paintball.shopbrno.cz/?produkt=2019

akorat, ze na te prodejne ji meli za 7990 Smile
Je pravda, ze to byl posledni vystaveny kus, ale nic s ni nastesti nebylo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je paráda, holka jedna kovová je objednaná takže to pod stromečkem všechno rozstřílím, budu pak asi potřebovat menší konzultaci při léčení těch dětskejch nemocích jako jsou okroužky a plast na boltu, nezkoušel jsi náhodou něco jako el. rukojeť jako cactusius?
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

teda to je prostě paráda, je krásná, těžká jako prase, budí respekt u spolu bojovníků a je vůbec naprosto dokonalá... ne přátelé nemluvim o své nové přítelkyni ale o tacamu AK-47 D Laughing Bajne taky ti dělá to že když vystřelíš tak ti v ní eště 5 vteřin zvoní? myslel jsem že mi zvoní v uších ale vono to vychází z toho kovovýho těla
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmmm, již par tydnu premyslim o prechodu na tuto zbran po precteni tohoto topiku to asi udelam, je to pecka a navic sem milovnikem AČR a jedina kopie ktera se podoba SA 58 je prave AK 47, jeste aby ne kdyz si vzpomenem na radoby obdobi komunistickeho režimu.
Takze sem rad ze sem tady nasel vase dojmy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele já nevim jak kolegové ve zbrani ale já jí mam čerstvě takže jsem z ní totálně vyplesklej, pořád šteluju a cvičně střílim, žádná pet lahev předemnou neni v bezpečí Very Happy Přešel jsem na ní z Spydera Victora II se kterym jsem hrál přes tři roky a před tim s Agresorem což je vlastně uplně to samý, takže určitě chápeš moje nadšení, ten kvér vypadá fakt slušivě a budí patřičnej respekt, hlučná je až uši přecházejí, jediný co bych jí vytknul je váha ale je to pochopitelný vzhledem k tomu z jakýho matroše je udělaná, nutnost je pak hadice protože s bombou by vypadala hnusně a navíc by to byl neskutečnej metráček. Kdyby tě eště něco zajímalo tak dej vědět, já sem s ní sice eště pořád ve fázi seznamování ale kaktus nebo bajn už jí nějakej pátek maj, tak ti určitě poraděj. Nechť se naše řady rozrůstají Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
Hele já nevim jak kolegové ve zbrani ale já jí mam čerstvě takže jsem z ní totálně vyplesklej, pořád šteluju a cvičně střílim, žádná pet lahev předemnou neni v bezpečí Very Happy Přešel jsem na ní z Spydera Victora II se kterym jsem hrál přes tři roky a před tim s Agresorem což je vlastně uplně to samý, takže určitě chápeš moje nadšení, ten kvér vypadá fakt slušivě a budí patřičnej respekt, hlučná je až uši přecházejí, jediný co bych jí vytknul je váha ale je to pochopitelný vzhledem k tomu z jakýho matroše je udělaná, nutnost je pak hadice protože s bombou by vypadala hnusně a navíc by to byl neskutečnej metráček. Kdyby tě eště něco zajímalo tak dej vědět, já sem s ní sice eště pořád ve fázi seznamování ale kaktus nebo bajn už jí nějakej pátek maj, tak ti určitě poraděj. Nechť se naše řady rozrůstají Very Happy


Tak to jsem rad, ze se libi Smile
Co se tyka zvoneni, tak rezonanci jsem si nevsiml (cili nemuzu potvrdit nebo vyvratit Smile ) ale je pravda, ze kdyd jsem strilel z rohu mistnosti, tak se to kua rozlehalo az to rvalo usi Smile
Hadici jsem zatim sice koupil, ale na otestovani v boji zatim nebyl cas, takze muzu potvrdit, ze tahat na tacamu jeste 16oz lahev neni nic lehkeho Smile)
A jinak co jsem se nedavno bavil s cactusem, tak rikal, ze ted bude taky kupovat D verzi a zase predelavat, taky ze naprosta spokojenost, na munici jsme se zatim shodly na zimnich torrobalech.

Me jedine co nastvalo jsou cervici, kterym jsou pripevnovany veci na hlavni, samozrejme prvni kde se servalo sroubovani je na cervu na miridlech, tak budu asi lehce odvrtavat, ale nemel by to byt problem

jo a jeste doporucuji vzdy vcas cistit vlhkost, material rad rezavi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S cistenim sem nikdy nemel problem, nikdy sem si nedovolil nechat zbran delsi dobu odlozenou po akci a nevycistit ji.
Jinak s hadici tak nejak pocitam.
Jinak sem rad za kazdou informaci o tomto mazlickovi. Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Frosty napsal:
S cistenim sem nikdy nemel problem, nikdy sem si nedovolil nechat zbran delsi dobu odlozenou po akci a nevycistit ji.
Jinak s hadici tak nejak pocitam.
Jinak sem rad za kazdou informaci o tomto mazlickovi. Diky.

No s tou rzi se mi to stalo, kdyz jsem po akci dojel pozde domu a zbran byla jen tak lehce setrena, protoze jsem spechal, at dojedu, nez se ta bourka projevi v plne sile, no a druhy den uz rano byla videt rez...

kdyz tak se ptej, nejak me nenapada napsat neco co jsme tu jeste nezminili Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Me ted momentalne taky ne, koukal jsem i na ruzna videa jak zbran strili a jakou ma presnost Wink
Ikdyz ted me napadlo, jaky pouzivas zasobnik? Pripadne jaky se k tomu nejvic hodi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno já osobně čekam na objednanou 50sátku zásobník, zatim pifam s obyč 200kou a stává se mi že musim občas zatřepat aby mi tam padli kule ale předptej se kaktuse jak to potunil...kompletní elektrifikace...zatim sem neviděl ale těšim se na siberii, hlavně by mě zajímalo jestli ten elektrickej zásobník, a že jsou to většinou hrozný baga, nekazí vzhled celku.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sypho napsal:
mno já osobně čekam na objednanou 50sátku zásobník, zatim pifam s obyč 200kou a stává se mi že musim občas zatřepat aby mi tam padli kule ale předptej se kaktuse jak to potunil...kompletní elektrifikace...zatim sem neviděl ale těšim se na siberii, hlavně by mě zajímalo jestli ten elektrickej zásobník, a že jsou to většinou hrozný baga, nekazí vzhled celku.

Sem mu psal na icq uz asi pred 3 dny ale nereagoval, ja bych taky rad privital 50tku ale nevim o zadny vhodny, jakou si objednal ty?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate