Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann 98 + Cyclone feed
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 11:31 am    Předmět: Tippmann 98 + Cyclone feed Odpovědět s citátem

Salut, mam dotaz zda ma nekdo zkusenost s fungovanim 98 basic s cyclonem? Spolehlivost, funkcnost apod. Nekde jsem slysel, ze to moz nedrzi a je nachylne na urazeni. Premyslim o teto kombinaci
Dik
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2007 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar .. používám T98 i s cyklonem a MAX spokojenost. Nevím kdo mluvil o náchylnosti .. ale vše drží jak má a hlavně i funguje jak má. Vůbec se toho neboj a investuj .. kombinace T98+cyklon vychází pořád levněji než A5. A kombinace cyklon+tac cap (50tkovej zásobník) .. je luxus nehoráznej Wink.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 7:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste by me zajimalo o kolik to zhruba snizi "vydrz" napln. Mam 12oz, ktera u meho stareho Spydera vydrzi urcite 500 ran. Zhruba kolik se da "vysypat" s cyclonem?

Jinak o cyclonu jsem se bavil s Vojtechem.... Wink. Dle nej ma cyclon na 98 tendenci se povolovat a cituji "Problem je ze je krehkej, kamos ho mel na 98me a zrejme jeste ma, ovsem musis na nej bejt vopatrnej". Prave premyslim jestli tohle, nebo Gen5 popripade A5. Ale protoze paint hraji tak nejak rekreacne a nechce se mi do toho sypat hafo penez. Takze to vypada na T98 + cyclone Twisted Evil

Diky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U nas ho ma Slep a drzi...
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ten nas Slep se zase rozciloval, ze to pretah, pak se rozciloval, ze to nedotah, a nakonec byl nasranej, ze mu to nepodava kule .......
Obavam se ovsem ze to bylo nasim Slepem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

HA! Ivan! Takze pokud byva chyba hlavne mezi zbrani a zemi. Tak by to mohlo byt v poradku. Ja jsem totiz hrooozne sikovnej... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

covece zbyl mi kus trubky - potreboval bych z toho udelat 16" dvouprumerovku na kokra se zadnim prumerem 686 a prednim 687 - zvladnes to ??? Laughing Twisted Evil
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ehmmm... Nejak jsem to zapomel upresnit. Jsem hrozne sikovnej na utahovani sroubku.... Takze kdybys potreboval nekde neco "dotahnout" Shocked. Bohuzel soustruh na presny vrtani doma jeste nemam, ale treba jednou... Wink
Btw: cim to krmis ze ti staci tak mala dira.... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Jeste by me zajimalo o kolik to zhruba snizi "vydrz" napln. Mam 12oz, ktera u meho stareho Spydera vydrzi urcite 500 ran. Zhruba kolik se da "vysypat" s cyclonem?

Jinak o cyclonu jsem se bavil s Vojtechem.... Wink. Dle nej ma cyclon na 98 tendenci se povolovat a cituji "Problem je ze je krehkej, kamos ho mel na 98me a zrejme jeste ma, ovsem musis na nej bejt vopatrnej". Prave premyslim jestli tohle, nebo Gen5 popripade A5. Ale protoze paint hraji tak nejak rekreacne a nechce se mi do toho sypat hafo penez. Takze to vypada na T98 + cyclone Twisted Evil

Diky


Kolik vydrží 12oz bomba netuším .. já mám od začátku používání Tipoše 20oz flašku .. takže mám Co2 dostatek. Já, ale zase nejsem takovej kropič .. takže mě bomba vydrží dlouho.
Nevím jak je tvrdej cyklon na A5 .. ale tento je OK. Už sem do něj dostal několik přímých zásahů, jednou sem hodil tlamu, když sem zakopnul o kus drátu (odpadnul mě nárazem na zem TacCap) a cyklon vydržel. Nikde se nic nehýbe, nevyklá, nevrže. Nevidím v tom tedy žádný pblm.
Navíc .. pokud se nedej bože něco na cyklonu posere .. dá se během pár minut vrátit původní kolínko na gravitační zásobník, bez nutnosti rozebírat celej gun.
Jinak Slep je kazisvět .. ten dokáže zničit/rozbít cokoliv .. i to co nedokážou zničit/rozbít děti od 5let Wink. Ale na ten cyklon pro T98 mě navedl právě on, když ho jako první začal z mých známých testovat.
Proto .. díky SLEPE za dobrej tip Cool
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Ehmmm... Nejak jsem to zapomel upresnit. Jsem hrozne sikovnej na utahovani sroubku.... Takze kdybys potreboval nekde neco "dotahnout" Shocked. Bohuzel soustruh na presny vrtani doma jeste nemam, ale treba jednou... Wink
Btw: cim to krmis ze ti staci tak mala dira.... Laughing


ALL STAR
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 08. 03. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdary,
mám na Vás jeden dotaz. Doufam, že ne moc hloupej Embarassed Půjde mi do T98 ACT namontovat Cyklon? Myslim třeba jestli ta ACT verze nemá nějakou součástku, která se mění s tim Cyklonem, jinou než má 98 bez ACT??
Dík moc za radu.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jackal napsal:
Zdary,
mám na Vás jeden dotaz. Doufam, že ne moc hloupej Embarassed Půjde mi do T98 ACT namontovat Cyklon? Myslim třeba jestli ta ACT verze nemá nějakou součástku, která se mění s tim Cyklonem, jinou než má 98 bez ACT??
Dík moc za radu.. Wink


pokud se nepletu tak act ma navic jenom takovou gumicku takze by to vadit nemelo Rolling Eyes pokud se pletu tak me opravte jendou sem opravoval kamosovi tipmanna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno na strankach PB shopu (link) tvrdi, ze by to melo jit bez problemu. Je to sice u verze rental. Ale u te bude rozdil jen ve druhu baleni. I think so... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohledne toho vyklani cyklonu na 98, vsechny chyby byli mejma paratama a to ze to vynechavalo zase nizkym tlakem, kdyz je nastavenej moc malo cyklon blbe podava takze v pripade mejch poruch je to fakt spis vychodnim mozkem zvyklym na moskvice.

Jinak to vyklani, nekdy kdyz se to malo dotahne to ma trochu tendenci se vrklat ale vyresil sem to tak, ze sem vzal kousek takovy ty oboustranny pasky co je delana z peny (malinko tlustsi nez klasicka lepici paska) a prouzek sem nalepil tam, kde cyklon docvakava do zbrane (okolo diry na pruchod kulicek). Prakticky to odstranilo zbylou vuli a ted to drzi jako pribity.

Je fakt, ze na A5 drzi cyklon od zakladu lepe (je na ni primo stavena) ale po minimalni uprave se toho docili i na 98, navic jak zminoval Charlie, vyhoda u 98 je, ze kdyz se cyklon posere, je mozne ho na miste vymenit za gravitak a hrat dal, coz u A5 nejde.

takze shrnuti je dotahnout poradne sroub co je v cyklonu videt kdyz je odklopenej, pokud to nepomuze tak oboustranou paskou vymezit zbylou vuli. Pokud cyklon podava nepravidelne, je to bud moc nizkym tlakem (muj pripad) nebo prasklou soucastkou uvnitr cyklonu (da se koupit v PB shopu za 50-60 Kc nebo ji jednou provzdy nahradit kovovou)
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ted me opustily posledni obavy. Sice jsem jeste cetl nejake ty hlasky o slozitejsi udrzbe oproti A5. Ale to sikovne rucicky (se sroubovakem) nezastavy. Ted uz jenom sehnat sponzora... Smile !
2Slep: Это будет хорошим камрадом!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na Slepa zkus: פטירה לכן להזדווג ממזר

zase me vnucujes jazyk zeme ze ktere nepochazim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 2:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
2Slep: Это будет хорошим камрадом!


вот это абсолютно ясна искание усовершенствованию оружие. Laughing Laughing

jinak ta udrzba je trochu slozitejsi nez a5 ale zase je tam min veci na posrani, je tam vlastne jedinej vopruz a to je to povolovani 5-6 sroubu. Zezacatku se ti asi stane ze prvni odklopeni vika rosype cely streva ale pri 3 rozborce to uz budes delat tak, ze vse zustane na svym miste. Asi tolik pokusu sem potreboval a to sem opravdu nemehlo na drobounky dilecky. Jinak, pokud ti nevadi treba vymena dilu v pocitaci bez toho abys ty karticky a kabilky neprelamal vzteky a neustrihal nuzkama protoze prekazej, tohle bude sranda.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 2:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

давайте с этой смирн либо себя из ваш помешаюсь Laughing
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 08. 03. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jackal napsal:
Zdary,
mám na Vás jeden dotaz. Doufam, že ne moc hloupej Embarassed Půjde mi do T98 ACT namontovat Cyklon? Myslim třeba jestli ta ACT verze nemá nějakou součástku, která se mění s tim Cyklonem, jinou než má 98 bez ACT??
Dík moc za radu.. Wink


Ještě jednou to házim do placu. Našel by se ještě nějakej názor nebo vlastní zkušenost.

Dík moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jeste jedna chutovka.
Na jednom foru jsem nasel clanek ohledne rozdilu v nastaveni podavacich klapek mezi cyklonem u A5 a T98. Chlapci americky tam meli problem ze jim to rozmixovalo kule v zasobniku http://model98.org/forum/index.php?topic=7289.0. Tak prestaveli podavaci klapku v Cyklonu. Taky tam doporucuji neco cemu rikaji Vortex mode na Cyklon. http://www.tippmannparts.com/index.cfm?fuseaction=catalog.prodInfo&productID=1013 Dle textu by to melo umoznit aby Cyklon fungoval i za nizsich tlaku nez normalne = dele Vas to necha ve hre na jednu lahev dele
To ja jenom aby rec nestala.... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
t_k



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jackal napsal:
Jackal napsal:
Zdary,
mám na Vás jeden dotaz. Doufam, že ne moc hloupej Embarassed Půjde mi do T98 ACT namontovat Cyklon? Myslim třeba jestli ta ACT verze nemá nějakou součástku, která se mění s tim Cyklonem, jinou než má 98 bez ACT??
Dík moc za radu.. Wink


Ještě jednou to házim do placu. Našel by se ještě nějakej názor nebo vlastní zkušenost.

Dík moc


Mám 98C ACT s cyclone --- absolutní spokojenost, bez jakýchkoliv problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:32 am    Předmět: T98 Odpovědět s citátem

Zdar potřeboval bych poradit chtěl bych si pořídit cycklon na T98 ale vim že nejde na všechny verze jak poznám jestli mi to půjde na mího Tippmanna 98 custom.Koupil jsem ho od nějakýho týpka co s nim hrál jen občas a věděl o něm prd.V záručáku je nějaký číslo NR769149.Děkuji za radu předem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:56 pm    Předmět: Re: T98 Odpovědět s citátem

Cyclone by mel jit namontovat na vsechny verze T98 Custom. Pro klid duse se muze zeptat prodejce nez ho zaplatis... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cryen



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

muzu se zeptat k cemu vlastne cyclon slouzi nebo co to vlastne? Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Normálně ti ty kuličky padaj do zbraně sami od sebe díky gravitaci. nebo si můžeš pořídit elektrický zásobník, který tam ty kuličky podává automaticky. anebo ten cyklon.
cyklon je mechanický podavač a pohání ho co2. uvnitř toho cyklonu je taková vrtulka a ta se při každém výstřelu otočí a podá jednu kuličku do zbraně. takže se ti nestane že vystřelíš dřív než je kulička na místě a tudíž se nemusíš bát že se ti kule trhne. je to spolehlivý a funguje to vždycky když zbraň střílí (když je Co2). není potřeba se o to nějak zvlášť starat. taky ti to sníží profil zbraně a s TAP CAPem (50kový zásobník) je to prostě luxus Very Happy hlavně se nestane že ti zbraň vystřelí naprázdno protože stojíš, nehejbeš se a kule se seknou v zásobníku a prostě nespadnou. Cyklon podá kuli vždy. jedine když ti docházej kuličky a máš posledních pár tak se může stát že jedno rameno vrtule nebude na rozdíl od ostatních vybaveno kulí a do zbraně to podá nic Smile zatimco na dalších místech už ty zbylý kule budou. zvětšuje to spotřebu plynu.

doufám že sem to popsal dobře nejsem moc technickej typ a ani tomu vlastně nerozumim kdo má výhrady nech mně doplní nebo opraví Laughing Laughing
http://www.tippmann.cz/data/manual/a5manual.pdf strana 5 vpravo nahoře. je ten cyklon rozebranej.
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cryen



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po září 10, 2007 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo diky moc vysvetlils to presne jak sem chtel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jackal



Založen: 08. 03. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2007 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim všechny,
měl bych další dotaz ohledně T98+CF. Konečně jsem ten Cyklon namontoval na svou T98 ACT. Ale nastal problém. Vystřílel jsem tak 50 koulí a vše O.K. Ale najednou mi zbraň "zakulometila" a pak přestala natahovat sama po výstřelu. Musim vždycky natáhnout ručně! Confused
Tak bych potřeboval vědět, čim by to tak mohlo bejt!? Předtim bylo vše O.K.,dělá to až po tom co jsem kvůli cyklonu úplně zbytečně rozebral celou zbraň až do posledního šroubku! Rolling Eyes
Jediný co mě napadá je tělo pístu jak ho drží z boku zbraně ty dva šroubky. Protože byly nějaký přilepený a teď jsem to jenom vši silou utáhnul Question
Ocenim každou radu, hlavně co nejdřív! Smile

Jinak to honim vzduchem a flašku jsem měl plnou! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat jak poznám (vizulně)jestli mi na T98 pujde namontovat cycklon jestli nemusim vyměnit nějaký střeva protože tam kde jsem viděl na obrázku připojený cyclon já mám takový plastový kolíček je sočástí toho plastového vnitřku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten plastový kolíček a plastový vnitřek je tělo pístu. Pokud máš novější verzi T98, tak máš v "plastovým kolíčku" šroubek a samotný "plastový kolíček" je dutý. To poté nemusíš měnit samotné tělo pístu, které je jinak dodávané s ciklónem.
Pokud máš verzi T98 starší a ten "plastový kolíček" dutý neni, musíš potom vyměnit tělo pístu, jak uvádíš ty ten "plastový vnitřek" za ten dodávanej s cyklónem.

Jinak cyklón by měl jít namontovat asi na všechny verze T98 (nevim tedy jak je to s tou úplně původní, jak měla před hlavní žebrování. Na tu jsem to nezkoušel).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TO Srni:Takže při koupi cyclonu na T98 dostanu v balení i patřičné tělo pístu?Nebo si ho musim koupit zvlášť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate