Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Potrebuju poradit ohledne zbrane

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanS



Založen: 07. 05. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 7:28 pm    Předmět: Potrebuju poradit ohledne zbrane Odpovědět s citátem

prosim o radu.jsem uplny zacatecnik a uvazuju o koupi zbrane.pro zacatek nechci moc investovat proto se ptam jestli staci tato..Neni to šunt??Predem dekuji..odkaz je zde http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=2540-AAA-AA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to takovej zaklad,jen si dej pozor,abys koupil TERMALNI masku(masku s zermalnim sklem) bez toho se skoro neda hrat... a bombu s On/Of ventilem.. dost to pomaha...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to neplati vzdy

ja mam masku bez termalneho vforce shield a neni problem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to neplati vzdy

ja mam masku bez termalneho vforce shield a neni problem[/quote]
Zalezi na tom jak se ti poti oblicej. Me treba hrozne a ani termalka nestaci. Taky zalezi samozrejme jaky je pocasi. Ovsem myslim ze dobre videt je vic nez mit nejakou super zbran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 9:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vforce shield maju termalne sklo pokial ja viem, je to len inak vyriesene, nie cez dve skla jako u vacsiny ale to sklo samotne ma v sebe nejaku taku latku. a ak prejdes prstom po vnutrajsej strane tak zistis ze to je take "lepkavejsie". a ak pozres okraje skla tak uvidis presne kde konci tak "termalna" vrstva skla Wink

tot len jak to ja znam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 8:32 pm    Předmět: Re vybavení Odpovědět s citátem

Naprosto souhlasím s Ferym, kvalitní maska je základ !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: čt květen 10, 2007 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

covece genezi me nic nerika, ja bych radsi trosku prihodil a sel do nejakeho spydera plus thermal masku, a 12 nebo 16oz flasku, a pro zacatek to staci

pak zalezi kde, s kym a jak chces hrat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rudanek



Založen: 14. 07. 2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zliv (u Českých Budějovic)

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2007 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja z vlasní zkušenosti výrazně doporučuji on/off ventil na láhvi, plnit pin ventil je na pikaču. Buď se to sekne a plyn utíká ven, nebo se to ani po zamačkání nesedne, stářím se na tom taky pěkně podepisuje....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
w.i.go



Založen: 24. 04. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Polepy

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 2:57 pm    Předmět: Proč probíráte masku ? Odpovědět s citátem

Jedinej Hennie se vyjádřil ke zbrani a vo tu de především ne ? Co je Genezi za zbraň to by myslím všechny a hlavně zadavatele textu zajímalo ? Ale maska je až vedlejší Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co já jsem slyšel, jedná se o levnější a méně kvalitní napodobeninu Spydera, nevím teda jestli Victora nebo Extry. Každopádně s touto puškou hrál Zod z SG, totálně mu klekla - něco s vnitřnostma, takže teď nehraje s ničím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zbran je levnejsi kopie Spyder Victor, a to jeste zda se dost zakladniho provedeni. Strilet to bude, ale je otazka jestli Te svymi vlastnostmi spis neodradi od paintballu?

maska - doporucuji termalni sklo.

lahev - urcite on/off, lepsi plneni, nema se tam moc co ochodit, narozdil od pinu, nema\ tam co zamrznout... je spolehlivejsi.

o neco lepsi set je treba tohle
http://www.paintballshop.cz/zbozi/7239-set-spyder-victor-iv-special


jinak samozrejme pocitej s tim, ze za malo penez nemuzes dostat spickovou zbran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: čt červen 28, 2007 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My sme v SG s Genezi zacinali. Behem par mesicu vsichni prezbrojili protoze je fakt k nicemu. Trha kulicky a presnost tomu nic nerika. Zod se vydal cestou jejiho vylepsovani (celkem uspesne, mrkni se u nas na webu do tuningu) ale uz mu odesly vnitrnosti jak uz tady bylo zmineno a taky kupuje neco kvalitnejsiho. Za nejlevnejsi pouzitelnou zbran bych se priklanel k nejakymu SPYDERu. Jak se rika "Nejsme tak bohati, aby sme kupovali levny veci"
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caroprd



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Mám .....zatím

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem začatečník co říkáte na tuto zbran http://www.paintballshop.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=6107&hd_rep=1#HDDotaz
Paintball shop - obchod a velkoobchod s vybavením pro paintball - T68 M16A3
a nevíte kde má podávání kuliček? Máte s ní nekdo skušenost?
_________________
Dvakrát měř a pak sežń nekoho kdo bude řezat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje doporuceni pro zacatecnika v soucasne dobe je: nekupuj ani spydera ani zadnou repliku skutecne zbrane ale SP1 http://www.paintballshop.cz/scripts/hledej.php?rz=1&retezec=sp1
za tyhle penize proste nic lepsiho nekoupis. Sp1 ma malou spotrebu plynu, neseka kule diky low force boltu, ma integrovany regulator a hlavne je to nizkotlaka elekro semiauto zbran. Je mozne na ni navesit dalsi vybaveni. Udrzba je tragicky jednoducha, oproti treba tippmannu nebo starsim znackovacum SP.

Maska jak bylo receno urcite thermal, doporucim JT Spectra proshield, nebo Flex7, 8.

lahev - osobne jsem nikdy nemel s pin ventilem problem, ale on off se jasne lip plni a sundava ze zbrane, takze radsi on off ventil.

pak uz zbyva jen koupit nejaky poradny strelivo a muzes kosit kamose Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 6:11 pm    Předmět: Zbraň Odpovědět s citátem

SP1mohu jen doporučit. Já jí mám a sem naprosto spokojenej. Měl jsem Xtru, i když byla dobrá, tak to se nedá vůbec srovnat. Mrkni na tohle a bude rozhodnuto.
http://www.smartparts.com/#/sp-1/videos/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caroprd



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Mám .....zatím

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chtel jsem tuto zbran kvuli vzhledu normalní paintball zbrane se mi nelíbí stojí ta zbran za to nebo je to kram
_________________
Dvakrát měř a pak sežń nekoho kdo bude řezat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to na principu spyderu, takze zaklad nic moc, navic jestli se nepletu je to prvni generace T68 a tam bylo dost problemu kolem toho, aby to vubec strilelo a dal si majitele stezovali na nekvalitni slitinu tela zbrane, ve ktere nebyl problem beznym sroubovanim strhat vsechny zavity. Asi taky proto se v pbshopu vali od doby co tam jezdim a cena porad klesa Smile

Je mi jasny, ze se snazis koupit zbran, ktera bude co nejvic real, ale ver mi, ze by te real za chvili presel. ono tahat se s vic jak metrovym kverem, se kterym se blbe manipuluje v lese, natoz v budove je peknej opruz. Nakonec zjistis, ze ti ten real vzhled nic neprida, ze to strili hur nez ostatni zbrane a ze te to vlastne pekne s*re, coz byl muj pripad Smile Nerikam, ze by nebylo mozny to udelat, aby to strilelo dobre, ale cena bude pak takova, ze je nesmysl to delat a je lepsi koupit poradnej kver rovnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě nekoukej jen na vzhled. Každej, kdo začíná se snaží mít real zbraň a všechny možný doplňky. Nakonec zjistíš, že skutečnost je trochu jiná a polovina věcí je ti na nic, nebo jen pro parádu.
Ideální by bylo, kdyby sis ty zbraně mohl vyzkoušet.

Jestli ti jde o real, tak vem SP1. Má spoustu kolejnic tak na to můžeš nacpat doplňky a koupit delší hlaveň. Za chvíli na to budou prodávat i další doplňky, takže budeš moct tunit dle libosti

Je to jen rada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caroprd



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Mám .....zatím

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a co tuhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/279-a5-basic elektronické zbraně nemám moc rád a lahev chci nosit na zádech
_________________
Dvakrát měř a pak sežń nekoho kdo bude řezat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2008 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Caroprd napsal:
a co tuhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/279-a5-basic elektronické zbraně nemám moc rád a lahev chci nosit na zádech


o a5 je toho plne forum, ucite to neni spatna volba. vyhody a nevyhody urcite najdes ve foru, je toho tam haldy.

Ja zase nemusim mechanicky, uz jsem starsi pan v letech a unavuje mi to tezky mackani spouste Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate