Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

web military-paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych byl pro ty trička, trochu to pomůže finančně a navíc by byla reklama pro web. Pokud můžu přihodit nějaký návrh, tak bych bral zelené triko, v barvě webu, s adresou webu na zádech a na předek malí symbol který je vlevo nahoře. Asi takhle:

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 1:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to dobře. Ale možná bych udělal ten znáček trochu větší. Asi tak o 50% ještě.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Ahoj, na MP web chodím i přez mobil (Smartphone), a trochu mě štve, že si ho nemůžu prohlídnout v desktopové verzi. Mám na mobilu wi-fi a rychle připojení + velký display, takže to nedělá problémy. Byl by velký problém dodělat na PocketPC stránky odkaz na desktopovoou verzi, nebo dát tam možnost vybrat si?

Díky.


Tohle mě trápí taky, koupil sem PDA a když zadám adresu stránek MP tak vždycky naskočí mobilní verze, jiné stránky se mě zobrazují normálně. De to nějak obejít aby se mě zobrazili stránky v desktopové verzi, sem tam si chci prohlédnout i proběhlé akce, které v mobilní verzi nejsou. Forum mě de v pohodě, ale MP web se pokaždé zobrazí jen v mobilní verzi, ať dělám co dělám. Čím to je, je to jen v nastavení prohlížeče? Poraďte prosím jak na to, pokud to teda jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me trapi ze porad pri zadavani akci neni nutne vyplnit dotaznik o omezeni munice atd Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 admin: nešlo by do profilu na diskuzním fóru přidat i kolonku "tým"? Aby bylo vidět odkud je kdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne, bohužel informace obsažené v databázi fóra údaj o týmu neobsahují a tudíž informaci o týmu si můžeš přidat leda tak do svého podpisu.
Navíc fórum je freewarový skript do kterého se mi zrovna moc nechce vrtat ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, byl to jen nápad, díky za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale někteří uživatelé mají pod jménem název týmu.. předpokládám tedy, že na to určité pole v databázi fóra je. co tedy udělat SQL skript, který by tam údaje z databáze webu nasypal? to přece nemůže být tak složité. samozřejmě zde opomíjím možnost aktualizace této informace, ale to je jen technický detail, v zásadě řešitelný..
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim te, to se ti jen zda, nikdo ho tam nema Laughing Laughing ... no hledal jsem to a nenasel proc to tam mam
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenajdes Laughing
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

má to tam tuším Camel , tým Leones , a pokud si zadáš do místa bydliště název týmu , tak se ti to ukáže
_________________
Lidí je jak sraček .


Naposledy upravil Rosi dne ne říjen 19, 2008 9:02 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi, ty jsi to nepochopil, ja a Slep to tam mame, maji to tam i Merklari a MG, ale nemuzu vam pomoct, protoze nevim, kde je to zadane
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj , teď to vidím Smile
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rosi, ty jsi to nepochopil, ja a Slep to tam mame, maji to tam i Merklari a MG, ale nemuzu vam pomoct, protoze nevim, kde je to zadane


Tato funkce je funkci phpBB forum enginu. Jedna se o funkci v ramci fora. Naprikald Skid a Charile maji "Site admin" Je to vlastne takova "hodnost"nebo uroven uzivatele. Je mozno je libovolne vytvaret a pridavat jim ruzne opravneni na forum. Takze jiste existuje "rank" MG, Merklars... apod. Otazkou je zda se to nekomu bude chtit udrzovat a spravovat. Confused Jiz jsem take premyslel o podobne zadosti, ale napsat nazev tymu do "bydliste" mi prislo jednodussi.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A neni to jedno ? Smile A treba se dockame...

EDIT: dockate ;o)
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Jiz jsem take premyslel o podobne zadosti, ale napsat nazev tymu do "bydliste" mi prislo jednodussi.


voni jsou hlava pane vachtmajstr Very Happy
ale máš pravdu, než předělávat PHP lepší využít stávající nastavení, mě osobně spíš zajímá členství v týmu než kde bydlí (i když o často píšících a často po mě střílejících to vím už automaticky Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borodov na to kápnul .. ano tato možnost je, ale pouze v administrátorském nastavení a jedná se opravdu o tzv. rank-hodnost ohledně počtu příspěvků. My tuto funkci využíváme trochu jinak .. a zcela jistě nebudeme používat pro hromadnou identifikaci z kterého týmu hráč pochází. A editaci PHP/SQL opravdu dělat nebudeme, jak už několikrát Skid zmiňoval. Toto fórum je freeware .. a zasahovat do jeho struktury nebudeme.
Děkujeme za pochopení.

Pokud chcete .. je možnost využívat avatary/podpisy .. jako má třebas uživatel Ondraus (pokud si dohledáte jeho příspěvky) .. jednoduché a praktické Wink
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokuď by si někdo chtěl udělat Userbar (podpis) a neovládá dobře nějakej grafickej editor, popřípadě se s tím nechce moc dělat, je dobrej program UserBar Generator 2.2, se kterým se dá celkem dobře pracovat. Nenabízí sice moc efektů, kterých byste dosáhli normálně s graficikým editorem, ale je to rychlý a těch pár funkcí se dá i zajímavě zkombinovat a pohrát si s tím.

Je to drobnej OT, ale někomu by to mohlo ušetřit hodně času, hledáním nějakého prográmku... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne tak, dela se to hodnostma ktery normalne se zde nepouzivaj a drive jsem se o to staral kdyz nas bylo 5 a pul, dneska bych nedelal nic jinyho takze vyuzijte toho bydliste.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hmmm .... mno teď mě napadá, že bylo jedno poměrně nenáročné řešení. Někteří z vás mají v podpisu obrázkový banner s informacemi. Na stejném principu bych vám mohl udělat i identifikaci týmu.
V podstatě by jste si do podpisu hodili odkaz na obrázek s ID číslem vašeho uživatelského profilu a on by se vám tam automaticky vygeneroval obrázek se jménem týmu, klidně i jeho logem, popřípadě informací a logem skupiny týmu do které patří.

Na podobném principu funguje tohle:



Tady je adresa na obrázek, který se generuje dynamicky podle dat v SQL databázi webu: http://www.military-paintball.cz/sluzby/kalendar_akci_aktualni_mesic.png

... tudíž podpis by se tím dal vyřešit

Máte nějaké požadavky na to co všechno by v tom obrázkovém podpisu mělo být? ... aneb když už to budu dělat, tak ať to pak nemusím dodělávat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne aby to bylo co nejmensi, z jinych for vim, jak jde prehlednost do haje kdyz si kazdy nastavi obri podpis. Melo by to byt opravdu nerusive, i kdyz jestli jde o identifikaci teamu, bydliste se me zda dostatecne reseni a pomerne jednoduche a ucinne
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 5:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych se přikláněl k jednoduchosti - barevné podpisy hodně znepřehledňují fórum. Nápad dávat název týmu do kolonky bydliště mi připadá dostatečný. S logy v podpisu hrozí, že bude stránka jedna barevná duha.

Naposledy upravil holoubek dne pá říjen 17, 2008 7:00 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a co tak nahradit tým za bydliště , tím by se zamezilo plýtváním místem

souhlasím s Holoubkem o jednoduchosti
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku to nechápu? Co je za problém si to napsat do podpisu jako to mám třeba já....

Navíc líbí se mi to co má Ondrasus....

Edit: Tak jsem to zkusil dle Ondrasuse a věru to jde.... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono taky hlavně jde o to co tam kdo má. To co tam mám já, Mihal a myslím ještě někdo z TT Legion, přehlednost fora a jeho rychlost načítání nijak nezpomaluje. V tomto případě se jedná o "UserBary", který maj kolem 2,80 kB. Na hafo forech se potom hojně využívá "Sig", což je ten obrovskej obrázek, který je mnohdy větší než celý přízpěvek. V tomto případě pak načítání stránek trvá nesmírně dlouho a já sám proti tomuto na jiných forech vystupuji. To je potom zvrácenost. Takže se mi zdá, že využívání Userbarů by mohlo být i nadále dovoleno. Vždyť já zase třeba nevyužívám "Avatar" jako většina lidí tu. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: so říjen 18, 2008 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

urcite se tyto user bary daji pouzivat, zvlast pokud clovek nepouziva avatar. Vetsi bych ale take nepovoloval, zneprehledni to diskusi.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 2:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám takovou připomínku. Celkem často se mi stává, že při načtení hlavní stránky mi nenajede záložka "diskuzní forum". Co vím, tak se mi to stává i z jiných počítačů. Aby se záložka objevila musím stránku aktualizovat. Pak to většinou naběhne na poprvé.

Neberte to jako hnidopišství, chtěl jsem jen upozornit na tuto chybku...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ondraus napsal:
Mám takovou připomínku. Celkem často se mi stává, že při načtení hlavní stránky mi nenajede záložka "diskuzní forum". Co vím, tak se mi to stává i z jiných počítačů. Aby se záložka objevila musím stránku aktualizovat. Pak to většinou naběhne na poprvé.

Neberte to jako hnidopišství, chtěl jsem jen upozornit na tuto chybku...

Nejsi sám. Musim dát pokaždé aktualizaci a pak se teprve ukáže. Měl sem Explorer, Mozillu a teď mám Operu. Všude stejné.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě to problém nedělá - Mám Explorer -
jestli to třeba není rychlostí
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
U mě to problém nedělá - Mám Explorer -
jestli to třeba není rychlostí
Rozhodně neni. Mám přes 6Mb. Začalo to dělat po updatu webu, když se zavedl dvojtý kalendář.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate