Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

web military-paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se osobně velmi rád vyhnul komercializaci tohoto webu. Vtíravé reklamy na stránkách ze srdce nesnáším, takže pokud už zde nějaká inzerce/reklama má být, tak jedině v nevtíravé a neobtěžující formě jakou je například oddělený kalendář akcí.

Samozřejmě do budoucna se může stát, že si třeba místo standardního hostigu pořídíme dedic server, kde budeme moci skladovat např. tuny paintballového videa z akcí a podobné věci. Pak by samozřejmě bylo nutné stávající přístup přehodnotit a reklamu nějakou formou na webu připustit, jelikož každá sranda něco stojí....
Nicméně tato doba zatím nenastala, tudíž v této chvíli reklama jen formou odděleného kalendáře. Toť vše
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spíše by mě zajímalo, zda by se našli lidé, kteří by byli ochotni přispět na běh military webu třebas i na dedikovaném serveru. Cena za měsíc na dedic serveru je přibližně 3000,-? Ve chvíly, kdy by se dalo dohromady 150 lidí (dle aktivních uživatelů zde na fóru), kteří by přispěly částkou zhruba 250,- / rok (výběr financí do určitého data), tak máme běh na takovymhle serveru zajištěněj a nemusíme se tu zabývat ani výběrem peněz za nějakou "reklamu", která bude stejně pro většinu lidí zde pěstí na oko... Pokud by se našlo dostatek lidí, budu jeden z prvních, co přispěje.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já druhý co přispěje.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
g0mez



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: P9

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

budem treti, ale s podmienkou ze to nebude spolocnost SuperHosting...
len zo zvedavosti, kolko diskovej kapacity zabera momentalne cely web military-paintball.cz?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddělenej kalendář zas tak dobrej nápad neni, protože to dopadne tak, že v tom bude zase neskutečnej bordel a např paintball stodůlky si řekne, že když už sem zaplatil, tak našoupu akce na každej den, ať už sem vidět... V kalendáři by se měly objevovat jednorázový akce a ne, že každej víkend se střílí na stejnym místě... To už by bylo lepší udělat speciální záložku s komerčníma bannerama s názvem sponzoři webu...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
...To už by bylo lepší udělat speciální záložku s komerčníma bannerama s názvem sponzoři webu...

To neni vubec spatny napad. Zamezit tomu aby komercni subjekty vkladali akce do kalendare a dat jim "zalozku" kde budou miti pouze link na sve stranky "za uplatu". Bez milosti je vymazat se seznamu "hracu"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to proste vyhazoval a mazal, a kdyz to nemuze pak banoval IP.... at si zalozi vlastni portal o komercnich hrach Evil or Very Mad at se kazdej zivi jak umi, ale at to dela s rozumem a at k tomu vyuziva vhodne prostredky, a tohle proste vhodny prostredek neni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych byl pro variantu jedna a nebo jak pise Jarda proste mazat a banovat, at si zalozi vlastní portál a nám dají klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak poznáte toho kdo to zde využívá ke jen ke komerci ?
Např. já jsem z " komerčního hřiště - a klubu "
ale nevkládám sem žádné akce k našemu výdělku.
To bych chtěl vidět kdo to bude rozhodovat - protože nemůže vyhodit hráče jen kvůli tomu že patří do týmu co má a i dělá komerční akce.

Nebojím se toho že bych to odnes - to né. Jen mě napadlo že to dá sakra spoustu práce a času než se dotyční lidé rozpoznají mezi námi - hráči a zaregistrovanýma jen pro zviditelnění.

Je potřeba se na to podívat ze všech pohledů.... Wink

Jinak ten systém se záložkou pro komerční využítí ( samozřejmě placené )
je dle mě nejlepší řešení. ( sám to sice nevyužiji - zde jsem za sebe a né za klub )
Mohl tam být kalendář + seznam komerčních hřišť.
Po té by se " vyčistili " akce na " kalendáři akcí "

To stím mazáním bych se zdržel - když reklama " v záložce " zaplatí běh webu. Je škoda toho nevyužít Wink

Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

preci tu nikdo nevede krizovou vypravu proti klubum co organizuji i komerci nebo i proti jednotlivcum co takove aktivity delaji, ale tady jde o ZNEUZIVANI tohoto webu pro jejich sebepropagaci.....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti rozumím Smile - ale nedokážu si představit to " rozdělení ".

Mě taky hodně vadí to ZNEUŽÍVÁNÍ Wink ( psal jsem o tom ve přízpěvcích o Koncesi - str. 2 )

Já jen chci upozornit na jisté možnosti se zmýlit.
U určitých odkazů je naprosto jasné o co danému týpkovi jde - tam je to jednoduchý - ale pořád mě zajímá ten " pomyslný " metr nekomerčnosti.

Je totiž dost možné že klub zve a nebo nabízí své produkty stím účelem že nechce vydělat, ale že to dělá z přesvědčení.
Mimo tento web pak kasíruje ůplně jiný typ hráčů - Firmy a lidi kolem a zde hodí akci pro "skalní " hráče PB. ( a vybere jen symbolické vstupné - nebo vůbec - platí se max. jídlo + co2 nebo vzduch apod. Jako je to občas u nás )

Enterprise.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, pokud někdo do kalendáře vloží 2x za rok upoutávku na nějakou vyjímečnou komerční megaakci pro 200 lidí (např. Brno, Alligators apod), lze to brát jako společenskou událost pro lidi, kteří si jednou za čas chtějí odpočinout o čistého military stylu ... a v kalendáři to tolik nevadí. Respektive doteď to nevadilo a ani nerušilo

Pokud sem ale někdo zadá záznam s akcí na každou středu na stejném hřišti, je to čistá komerce a nic jiného.

Samozřejmě je správné podotknout, že není jednoduché rozlišit "čistou komerci" od té méně vtíravé komerce. Takže zde bude platit jednoduché pravidlo: každá akce oficiálně pořádaná na komerčním hřišti bude považována za "komerční akci" -> tudíž bude muset být v kalendáři komerčních akcí.

Každá akce pořádaná mimo komerční hřiště, avšak nepořádaná za účelem zisku bude považována za nekomerční akci -> tudíž bude moci být v normálním kalendáři
Za nekomerční akce se samozřejmě budou považovat i uzavřené týmové hry na komerčních hřištích


Protože se může stát, že záznamů v komerčním kalendáři zde bude mnoho, implementuji tam filtr podle pořadatele, hřiště, nebo kraje. Třeba tam udělám i nějaké napojení na reklamní proužek apod - to již není podstatné. Co je podstatné je to, že komerce bude oddělena od nekomerce. Takže obyčejného člověka tyto záznamy obtěžovat nebudou. Pokud do sekce s komerčními akcemi neklikne, tak se o nich ani nikdy nedozví. Samozřejmě nikomu nebudou ani chodit žádné maily s upozorněním na akce.

Navíc si nemyslím že by bylo rozumné, aby se komerční akce vynuceně přesunuly někam na jiné weby. Právě z řad lidí kteří s paintballem začínají přes komerční hřiště, se vcelku logicky rekrutuje základna nových hráčů military paintballu - a to hlavně v okamžiku, kdy si pořídí vlastní vybavení a zatouží dát sbohem drahé komerci. Pokud jsou všechny informace soustředěny na 1 místě, je pro tyto potenciální nové hráče již velmi jednoduché,se dostat na nekomerční akce a pak i do nějakého týmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím se Skidem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skide, zaregistroval jsem nejakej problem s editaci infu o teamu. zkousel jsem doma neco napsat a kousl se mi Firefox takovym zpusobem, ze ani po restartu mi nesly nacist stranky a to samy se mi stalo i v praci, takze to asi nebude tak uplne nahoda.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš mi přesně popsat co a přesně kde jsi prováděl za operace, než se ti Fire kousnul? Já před chvílí zkoušel klasický update informací a nic se mi nekouslo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...mohlo by to s tím souviset, něco podobného se mi teď stalo několikrát za sebou s Operou. Po kliknutí na odkaz z meilu v Thunderbirdu se mi otevře Opera jako defaultní prohlížeč internetu, po otevření 2 - 3 oken chvilku vše v normálu a potom zásek, nepomůže nic než reset. Zvláštní. Nepřisuzoval jsem tomu tolik význam, dokud sem nenapsal Hellboy, v práci mám totiž Operu a tam otvírám email z webu na seznam.cz, vše funguje ok...

EDIT: teď jsem zkoušel ještě z Thunderbirdu IE7, vše bez problémů a zaseknutí.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska doma na tretim komplu to slo. Tak nevim, ale delo se mi to kdyz jsem vybral nas team a kliknul jsem na EDITOVAT INFORMACE O TEAMU (nebo jak se to menuje). Zkousel jsem to vcera asi 4x, pokaždé padnul firefox a dokonce i cely wokna (nějaky proces vzdy zabiral 99% CPU, nejdriv fox, kdyz jsem ho terminoval, tak neco dalsiho), pak to same v praci. Vzdy po kliknutí na Editaci teamu. Dneska uz mi to doma jde.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prošel jsem komplet celý zdrojový kód na editační stránce a nenašel jsem nic, co by mohlo jakkoliv shodit prohlížeč. Ale všimnul jsem si, že Firefox se mi v poslední době několikrát samočinně aktualizoval, takže chybka může být klidně i v prohlížeči samotném. Navíc se mi zdá velmi neuvěřitelné, že by jakýkoliv HTML kód dokázal sebrat 99% výkonu a shodit wokna.
To leda buď :
1) při nějakém spešl triku využívajícím nějakou skrytou díru v prohlížeči (nic takového tam však není)
2) při nekorektně vykonávané smyčce v javaskriptu (na této stránce však žádná smyčka v JS použita není)

Tudíž se jedná buď o záhadu bermudského trojúhelníku, nebo o nějaký zádrhel mezi klávesnicí a židlí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skid napsal:
...nebo o nějaký zádrhel mezi klávesnicí a židlí Wink


...to ukazuje spíše na tohle Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stahujte si nejnovější verze prohlížečů (ff, opera) nebo používejte nějakou stabilní verzi. ff měl podle mých pozorování ve verzích cca 2.0.0.7+ problémy se zamrzáním (nějaké memory leaky?), pokud server hned neodpověděl na požadavek, nebo mu to trvalo dlouho. opera na těch samých stránkách zamrzla jen v tom jednom tabu, ff komplet Sad už by konečně mohli vypustit nějakou odvšivenou verzi - snad to vyřeší trojka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak co si tedka popsal Lopezi, je mozna ta situace. Protoze do doby nez sem dal editaci, tak jely stranky docela pomalu a editace mozna trva jeste dyl a jelikoz mi to zamrzlo na dvou ruznych pocitacich a na kazdem asi 4x tak myslim, ze mnou to tak uplne nebude Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě na teto stránce taky firefox blbne, konkrétně se mi nelze přihlásit do diskuzního fóra a automaticky už vůbec ne... Na exploreru mi to jede bez nejmenšího problému. Bude to prohlížečem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jedu pres Firefox a nemam sebemensi problemy. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim tě skide... vracim se k financování tohoto webu... jak tady nastínili čerti.. v dnešní době tady mužu dát příslib že až se nám podaří stabilizovat hospodaření v klubu myslim že by ve sdružení nějáký příspěvek na provoz tohoto fora prošel..., je to vše ale jen otázka budoucnosti a nerad bych ted vařil z vody...co se týče reklamy moc jí nemiluju takže čim dýl to tady zustane čistčí tím lépe... taky mě napadlo v případě BIG game příčíst k poplatku tzv "informační poplatek" jenž by se odváděl přímo tobě... konce konců ona návštěvnost na hrách taky trochu souvísí s existencí tohoto webu...osobně by mi to nedělalo problémy dát 100 na výdaje organizce + 20kč příspěvek na web..zvolení tohoto způsobu a předání by pak záleželo na organizátorovy... což myslim že skid nám pomohl vytvořit slušný portál pro prezentaci organizovaných a ted je řada na organizátorech jak mu tuhle službičku oplatit.. no je to jen návrh no Rolling Eyes Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po březen 03, 2008 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
...tzv "informační poplatek"...


Wink

...hm, dobrá myšlenka
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, na MP web chodím i přez mobil (Smartphone), a trochu mě štve, že si ho nemůžu prohlídnout v desktopové verzi. Mám na mobilu wi-fi a rychle připojení + velký display, takže to nedělá problémy. Byl by velký problém dodělat na PocketPC stránky odkaz na desktopovoou verzi, nebo dát tam možnost vybrat si?

Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar chlapi,

díky moc za návrhy k financování webu. Strašně si vážím vaší podpory, ale osobně doufám že prostředky pro další rozšiřování možností a služeb webu získáme spíše přes aktivity typu "reklamní trička M-P webu" (Hellboy na návrhu usilovně již skoro 3/4 roku pracuje Wink ), než aby se na nás skládaly některé z klubů.
Ze své zkušenosti moc dobře vím, že nedělá dobrotu když se jeden aktivně (finnačně) angažuje a druhý se jen "veze". Proto je potřeba systém dofinancování zvolit opravdu s citem.
V této chvíli to samozřejmě ještě není aktuální, protože převod na dedic server bude přicházet v úvahu až v okamžiku, kdy zaplníme stávajících 7 GB hostingového místa ... což bude tak koncem roku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Ahoj, na MP web chodím i přez mobil (Smartphone), a trochu mě štve, že si ho nemůžu prohlídnout v desktopové verzi. Mám na mobilu wi-fi a rychle připojení + velký display, takže to nedělá problémy. Byl by velký problém dodělat na PocketPC stránky odkaz na desktopovoou verzi, nebo dát tam možnost vybrat si?


Úmyslně jsem udělal mobilní verzi, protože desktopová se s prohlížeči v PDA ani mobilech moc nekamarádila. Problém dělají například dynamická tlačítka pro jednotlivé sekce, protože ty jsou dělány způsobem se kterým se mobilní prohlížeče prostě nedokáží vyrovnat.
Druhý průšvih jsou různé javaskripty (v editacích záznamů, galeriích apod.), které u některých smartphonů chodí a u některých ne (a na PDA už vůbec ne)

Jinými slovy, běžná desktopová verze je na mobilním prohlížeči absolutně nepoužitelná, a proto tedy existuje hodně zjednodušená mobilní verze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skid napsal:
Zdar chlapi,

díky moc za návrhy k financování webu. Strašně si vážím vaší podpory, ale osobně doufám že prostředky pro další rozšiřování možností a služeb webu získáme spíše přes aktivity typu "reklamní trička M-P webu" (Hellboy na návrhu usilovně již skoro 3/4 roku pracuje Wink ), než aby se na nás skládaly některé z klubů.
Ze své zkušenosti moc dobře vím, že nedělá dobrotu když se jeden aktivně (finnačně) angažuje a druhý se jen "veze". Proto je potřeba systém dofinancování zvolit opravdu s citem.
V této chvíli to samozřejmě ještě není aktuální, protože převod na dedic server bude přicházet v úvahu až v okamžiku, kdy zaplníme stávajících 7 GB hostingového místa ... což bude tak koncem roku


skide ty se snad bráníš penězům? Laughing neber uplatly neber uplatky nebo se z toho zblásníš Laughing jak řikáš nedělá to dobrotu že se jeden veze a d ruhý angažuje.. ale rád bych přispěl i svojí troškou do mlýna.. bohužel mi nic neřiká PC hantýrka takže z 80% když řešíš nějáký problém čumim jak brambora Laughing Shocked .. jestli by ti to nevadilo rád bych tady hodil nějákou anketui ohledně nějáké částky z big game na provoz zdejších stránek.. jestli by tolidem nevadilo a byli by ochotni tímto přispět.. zároven doaz na tebe jestli by jsi se takto získáné částky nebránil? rád bych to vyzkoušel tento rok...ale nechci nic dělat bez tvého souhlasu... Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neni Jeniku big-game jako big-game, treba na Aleji se asi (pokud vlastnik nebude chtit neco za pronajem) vubec nebudou penize vybirat, takze by byl nesmysl davat tam jakykoliv priplatek kvuli platbe na web, neco jineho je prispivani velkych klubu bez ohledu na hry, nebo to co tu uz zaznelo s trickama
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate