Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Maverick/tracerr

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Prdola.cz



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 1
Bydliště: okres prerov

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 4:58 pm    Předmět: Maverick/tracerr Odpovědět s citátem

Ja mam Mavericka uz prez 3 roky a za tu domu jsem se snim seznamil strasne mooc hodne krat jsem ho opravoval a pokazde kdyz se mi rozbyl tak jsem ho chtel prodat plotoze jsem nevedel proc to nestrili nebo tak.. ale kdyz jsem ho postupne upravoval tak se staval cimdal lepsi!! hned jak jsem mavericka dostal tak jsem prodlouzil hlaven!! misto 12" hlavne jsem ju predelal na 16" hlaven a strilelo to ohodne lepsi!! a as tedkomc po 3 letech jsem konecne docilil max. delky hlavne pro Mavericka mam hlaven dlouhou 28" jo je to hodne dlouha hlaven ale kdyz do toho mate co nejtvrdi kule s co nejvetsi hustotou tak zvetsite drahu prime streli danych vyrobcem z 50+ az na nejakych skoro 70Metru cisteho-rovneho doletu kule jinac co se tyce dostrele tak s originalni hlavni jsem s nastrelem zhruba 45° dostrelil do dalky neco malo prez 100 Metru!! s hlavni 28" pod takym uhlem dostrelimaz 250 Metru!! jn je tam rozdil ale taky zalezi jak vam funguje mechanismus ve zbrani!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 10:02 pm    Předmět: Re: Maverick/tracerr Odpovědět s citátem

hele a s tou 70 cm hlavni se chodis otacet ven z lesa, nebo nosis pilu a vyrezavas si mytinku na otoceni?? Very Happy

nejak se mi nechce verit, ze pri standartni ustove rychlosti 300 fps by to litalo o tolik lip...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A kde si takovou hlaven sehnal?? jeste jsem takovou nikdy nevidel...ani jsem o ni neslysel....mas nejyk foto, zajimalo by me jak zbran vypada....
Návrat nahoru
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 8:01 pm    Předmět: Dlouhatanskou hlaven na pumpu? Ale jiste, obrazek treba zde: Odpovědět s citátem

Link: JaKaL a dlouhatanska hlaven na pumpu
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:41 pm    Předmět: Re: Dlouhatanskou hlaven na pumpu? Ale jiste, obrazek treba Odpovědět s citátem

orange napsal:
Link: JaKaL a dlouhatanska hlaven na pumpu


TA HLAVEN ME FAKT ZAJÍMÁ...

Jinak sehnal jsem pumpu myslim že sheridana s označením P68-AT vypadá moc dobře..a chtěl bych ji vytunit...
foto: http://home.earthlink.net/~mike31c/p68.jpg
není samozřejmě takhle vyleštěná Twisted Evil

Obyč hlavní mám dost, není problem udělat na nich závity a spasovat 2-3 do sebe, ale všechno to jsou velký průměry(z Victora a pod...) takže kule v tom dost kvedlá.. takže jsem uvažoval o něčem jak píše na PGPmysteria... koupit odpovídající trubku a experimentovat...

Co ty na to Orange?
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate