Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Linde lahve - dopis

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne říjen 18, 2009 8:32 pm    Předmět: Linde lahve - dopis Odpovědět s citátem

zdravim, dostal nekdo dopis od linde ohledne placeneho pronajmu lahvi? potreboval bych radu jak se vyvliknout z placeni toho oskliveho najemneho.

nic jsem s nima nepodepsal atd. pozdeji sem postnu ten dopis.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:16 am    Předmět: najem od linde Odpovědět s citátem

Ahoj,

od Linde mam nabidku, kde se najem plati. Ona je varianta, ze se z toho da vyvliknout?

---
Dobrý den,
na základě Vašeho e-mailu, Vám zasílám cenovou nabídku na daný plynu pro 10-ti a 20-ti litrovou lahev,

Na lahev se účtuje záloha 2000,-, která je při zpětném odevzdání lahve vratná.
Na lahve se taktéž účtuje nájemné buďto denní formou, nebo dlouhodobou.

Denní nájem 8,70,-
1 rok 2600,-
2 roky 4700,-
3 roky 6400,-
5 let 9000,-

Ceny mimo vratné zálohy jsou uvedeny bez DPH 20%.
---

Osobne mi to dost nabouralo rozpocet i predstavy Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cau Hade, tak to myslím sem na tom teďka hodně dobře jak to čtu.

Platím nájem 890kč za rok na 15kg lahev. Cena CO2 520kč - 15kg náplně.

Ale sháněl jsem víc lidí a bylo to všude jinde jeden až to chtěl dokonce 3600 za rok a asi 900 za tech 15kg. Jsou to vyděrači a mají v tom bordel.
Faktem je že i to linde pořád zdražuje začínal jsem na ceně kolem 420kč a za 2 roky je to o 100 víc.

Vyhnout se placení za nájem se nedá. Linde to má dobře pošéfované, každá má svoje ID číslo a oni podle toho dělají teďka kontroly u všech prodejců a ti se už bojí to dělat načerno jak tomu bylo dřív. Kromě toho jestli máš vlastní lahev, nesmíš ji do linde dát, mohlo by se sice stát že ti ji naplní resp. oni ji vymění, ale jakmile se dostane tvoje lahev k nim, už ti ju nevrátí. Systém je totž takový, že všechny lahve které lidi prodávají jsou majetkem linde , které lahve nikdy neprodávalo. Jsou to lahve ukradené z hospod, nevrácené atd. Je toho hrozně moc, ale jakmile to jednou dáš linde do systému nedostaneš ju zpátky a přijdeš o prachy. Já tak koupil za 2tis flašku a leží mě doma. Jsou sice šmelináři, kteří by mě to naplnili načerno, ale to je tak že do 20KG lahve napustí max 12-15kg náplně a ještě chce 50kč za KG a to se vážně vyplatí zaplatit si nájem u Linde a kupovat to tam. MOje osobní zkušenost je taková, že linde je nejlevnější. Poptej se na GASTRO GAS je to součást Linde, ale jsou levnější (tomu ale nějak nerozumím proč Wink abys ale u gastrogasu dostal smlouvu na obalové konto a zapůjčení lahve potřebuješ živn. list na nějakou hospodskou činnost, nebo něco s potravinama, masáže atd.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
Platím nájem 890kč za rok na 15kg lahev. Cena CO2 520kč - 15kg náplně.


Tak to je HODNE fajn cena! Zkusim je trochu podrazdit Smile

SendwiCZ napsal:
Já tak koupil za 2tis flašku a leží mě doma. Jsou sice šmelináři, kteří by mě to naplnili načerno, ale to je tak že do 20KG lahve napustí max 12-15kg náplně a ještě chce 50kč za KG a to se vážně vyplatí zaplatit si nájem u Linde a kupovat to tam.


A co www.plnirna.cz? Mam pocit, ze ti jsou schopni plnit i vlastni nadoby... Ale nevim, nebyl jsem, pac nemam vlastni flasku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takt o ja vubec nevim, tu plnirnu neznam. Zkus se tam poptat Smile
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: čt leden 07, 2010 11:28 am    Předmět: plnirna... Odpovědět s citátem

tak ono je to v Praglu, tak se ti to imho dost nevyplati...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2010 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to tak čtu tak se asi vyplatí zůstat u 6kg hasičáků, naplnění nebo výměna za plný stojí ted 165kč, plní mi to člověk kupuje co2 z polska, tam odtud to kupuje údajne i Linde Smile
Nabízel mi i ty velké lahve, ale pro mě jsou nepraktické takže nevím na kolik by od něj vyšli, tady je na nej kontakt: http://huml.byl.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kurnik nejak jsem ani nevedel ze se to tak rozjelo. no ja musim rict ze to je v pohode. pristoupil jsem jim na ten dlouhodobej pronajem, cili platim 890 za jednu na rok, coz jeste jde a za plneni davam 650 kč a mam to i s dopravou po KV kraji. cili zavolam mu ze ji chci tam a tam v tolik a tolik a on tam prijede, takze super. jinak jsou to celkem vydridusi, to je jasny


edit: jinak jedu taky pres gastrogas a zadnej zivnostak nebo neco takovyho jsem mu nikdy neukazoval
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak, ano, varianta jak se vyvliknout placeni linde existuje, nemit lahve od linde. v KV jsem narazil na cloveka co prodaval 25KG velky hasicaky, ty si pak muzete nechat naplnit kdekoli, ale stoji zase nejaky peniz.

+- gastrogas vychazi nejlevneji s tema sluzbama
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jan_sklenarik



Založen: 05. 01. 2010
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: po leden 11, 2010 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm, tak ode me chteji 2600 za rok, coz je docela zlodejina takze jim na to co...? spravne, ja jim na to - nic nedostanou!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 12, 2010 5:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 jan: zazadat o dlouhodoby pronajem, jeste v listopadu to slo, je pravda ze v tu dobu meli nejakou akci, ale co jsem pochopil tak ten kokretni clovek gastrogasu dokaze celkem dost zaridit, usetril mi asi litr co jsem dluzil linde tim ze zvedl telefon a slo to denni najem co jsem dluzil byl smazan a byl dlouhodoby.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate