Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

nakup paintbaloveho vybaveni z USA
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 12:23 am    Předmět: nakup paintbaloveho vybaveni z USA Odpovědět s citátem

taxem se rozhodnul podelit se s vami o par zkusenosti s nakupem paintbaloveho vybaveni z USA. Pro sebe a kamose jsme zvazovali na nadchazejici sezonu nejaka military plivatka, finale bylo nakonec 1xA5 ala M4, a BT4 sada. Sice jsem uz z USA a ostatnich neevropskych zemi neco kupoval pres ebay, jiste zkusenosti mam, ale uz to bylo dost dlouho, navic doslo ke vstupu do EU a zmene celnich zakonu, takze cely pribeh od zacatku.

Na ebayi jsme vyhlidli a5ku v pntball store a bt4 ve firstcall paintball. Problem byl, ze z firstcall posilaji jen do USA, takze nasledoval kontakt kamaradky, ktera se nastesti vdala za amika, jestli mi to preposle a svete div se, souhlasila. Prevod penez jsme zrealizovali pomoci paypalu i s navysenim o cca 4% na konverzi meny. Prekvapenim bylo, ze po pripsani na jeji ucet mela o vic nez 7% mene, nez kolik jsme posilali, takze nasledovalo doposlani. Za par dnu UPS privezlo balicky k ni, ona je preposlala a voila, za necelych 14 dnu to bylo doma. Sice hlaven na a5 prisla singl (k preposilatelce dorazila o den pozdeji, asi zapomeli) a rozstrelena, jen spadle plasty a mirne prohnute sedlo, coz jsme snadno opravili, ale i tak to nasr... zbytek dosel nastesti v poradku, i kdyz baliky vypadaly jak po nekolika cestach kolem sveta Sad. Cena dopravy byla u a5ky 16 usd za balik s hlavni a 36 za kver, operku a expansi, bt4 sada stala 54 USD. Celkem vysla a5ka s hlavni 16" M4, operkou a expansni komorou v zasobniku na cca 350usd+1400 DPH, BT4 assault+jt nforcer+20oz hlinik pin v.+hadice+zada a tuby na 250+54USD+1000kc DPH. K tomu jeste pripocitat dopravu v usa, ktera byla za kazdou zasilku 20 USD a 7% za prevod penez

Urcite bych nedoporucoval posilat lodi, pojede to priblizne 6 tydnu a cena neni u malych zasilek o moc lepsi, nez letadlo. Postovni zasilka do CR by nemela mit vic nez cca 33kg(+presne dane rozmery-je to na www.usps.com), pak by mohl byt problem s letadlem a muselo by to lodi. Jak je to u prepravnich sluzeb nevim, ale vetsi zasilky budou asi maso na prachy.

Ted clo a dph: clo je na painbalove zbozi cca 3,5%, ale pokud neprekroci 400Kc, neplati se. DPH se plati u VSEHO co je nad hodnotu 40EUR a nepomuze tomu ani oznaceni gift(dar). Jedina vyhoda giftu je, ze pokud je poslan pres USPS, tj klasickou postou (nevim, jestli se to vztahuje i na EMS), taxe do ceny pro celni rizeni nezapocitava cena dopravy, u komercni zasilky ano. Pokud pojede dar treba Fedexem nebo UPS, tak zaplatite clo a DPH i z prepravy. Pri telefonovani s jednou celni urednici z ni vypadlo, ze clo a DPH je urcovano z castky uvedene na deklaraci k zasilce, kterou vyplnuje odesilatel a ze celni spravou to neni nijak dalece zkoumano, jestli to sedi. Samozrejme, pokud si nechate poslat 50 X7 a uvedena cena bude 50USD, tak to asi nekdo resit bude... Navic jdou vsechny zasilky pres rentgen, takze celnik presne vidi, co vevnitr je a muze zasilku i otevrit. Napr. ja si jeste objednal radar Chrony F1 za 75 babek(balik prisel taky rozstrelenej, nastesti radaru nic neni), na deklaraci bylo 15, takze zadne clo ani DPH. Takze pokud si to nechate preposlat, tak s uvedenim hodnoty opatrne.

Pokud budete objednavat primo pres online shopy z usa, tak bacha na platby kreditkou (plati i u nekterych prodejcu na ebayi pri platbe paypalem). Jelikoz po transakci neni prodejce schopen overit vasi adresu, bud bude chtit poslat dalsi doklady, nebo prachy posle zpatky a prijdete asi tak o 5% z castky za konverzi meny. Doklady ktere pak chteji jsou:ofoceny doklad totoznosti, podepsane jakesi prohlaseni a hlavne, ofocene obe strany kreditni karty, coz bych nikomu nedoporucoval posilat, leda mu je jedno, ze by mu mohl pak kdokoliv vyluxovat ucet Smile. Je dobre zkusit domluvit jinou formu platby, klasicky prevod nebo bidpay, paypay, atp. a pak doufat, ze vsechno klapne. S tim, ze by vam nekdo uvedl nizsi cenu, nez jaka je v zasilce, pres online shopy nepocitejte, oni to musi pojistit na hodnotu, za kterou je zbozi uvnitr. Stejne je to i s oznacenim gift, amiku se do toho nechce, ale treba z hong kongu to posilaji obchodnici automaticky, akorat tam se zadny painbalovy kvery nevyrabi, leda kolimatory a montaze.

Osobne doporucim jeden obchod - edit 12.10 2008 - UZ TO NEPLATI!!! viz dalsi prispevky-www.pntball.com, je mozne tam pouzit kreditku primo (zatim jsem ale nezkusil, bylo mi odpovezeno na dotaz), nebo platbu pres bidpay pri koupi v jejich obchodu na ebayi. V zadnem pripade neplatte za zbozi pres ebay u nich paypalem, vrati vam to zpatky, jako se to stalo me Sad a protoze za par dnu odjizdim na tri mesice pryc, tak uz bych nestihnul si dalsi zasilku prevzit. Ceny jsou celkem rozumne a myslim, ze i pomerne siroky sortiment zbozi, bohuzel, zaslani je mozne jen pres UPS, coz je drazsi asi o 50% (spis vic)nez klasicka posta, ale zase muzete zjistit, kde se zasilka presne toula a kdy bude dorucena.

Tak preju dobrou koupi a jedno doporuceni na zaver: dobre si spocitejte, jestli to za to stoji, osobne se ridim pravidlem, ze pokud to domu dostanu za 75% ceny v CR(pri cene do 10000), kupuju z USA, jinak v CR. Zarnym prikladem nesmyslneho nakupu z USA je SP-8, cena 300USD+doprava cca 50+DPH 1400, pri kurzu 21,9 za dolar je to v hromade 9065, cena v CR 9110.

No snad tenhle pamflet k necemu bude, kdyz mi to dalo takovou praci Smile a kdyby nekdo potreboval nejak poradit, rad pomuzu.


Naposledy upravil ares dne ne říjen 12, 2008 11:36 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2007 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja bych reagoval, mam trochu jine zkusenosti, ale mozna to bude tim ze maji nekde - bud ve statech na poste, a nebo u nas na celnici bordel. Uz jsem ze statu posilal par baliku, co si neco objednaval primo z net na poslani domu do cech, a jeste ani jednou se me nestalo ze bych musel nekde platit clo, ci ze by za me nekdo pri prijmu nebo tak musel platit clo.

Kdyz posilam balik, tak si nejdriv dojdu na postu, tak koupim jejich typickou krabici (tvrdej karton), zabalim si to peclive sam, a pak to zaizoluju jako krava, protoze oni jsou fakt prasata, a ty krabice prijdou jak kdyz projeli valecnou zonou. Po to co tom mam zabaleny skocim na postu, tam jim reknu co v tom je, proc to v tom je, komu to posilam, jaky to ma ucel, oni reknou kolik me to bude stat - bohuzel si uz nepamatuju presne cenove relace, ale rozmernejsi baliky jsem posilal kolem 30USD. Ale to nebyli veci na paintball. Zeptaji se vas na hodnotu veci vevnitr - tak nahlasite za kolik tam jsou veci, a muzete si to nechat pripojistit. Jak rikam, nikdy jsem neplatil clo, ale to mozna bude tim ze nekdo nekde neco spletl, ale prijde mi ze na "dar" nebo veci pro osobni potrebu (jeden gun + prislusenstvi) by se dan ani nemela vztahovat.

Jinak spis mam vic zkusenosti s tahanim veci na paint primo letadlem se mnou, coz uz neni tak prakticke, protoze vetsina lidi tady sice ve statech ma nejake zname, ale ty uz domu tak casto nelitaji, ze? Wink. Letadlem je to naprosto bez problemu, koupil jsem bratrovi MR1 set, plus dve CO2 bomby a dve masky. Vsechno jsem to dal do odbavenych zavazadel. Nejdriv me trochu jebali kvuli tem bombam, protoze jsme je vezl na tvrdo, se ventilem ale vsechno. Ukecal jsem je ze sou novy, a prazdny, at si do nich strcej klic ze sou prazdny. Tak me to cernosi zase zabali a poslali do evropy. V Curychu na brana uz na me cekal dalsi chlapek, ze se musi podivat na moji tasku - pritahli ji az do terminalu, tam to se mnou rozbalovali. A zase me nechali to vezt dal. No, takze jsem vsechno privezl pomerne bez problemu.

Ale pokud se mylim, tak je mozny ze vam do DPH natankujou, i kdyz 3.5% neni zase takova palka.
Ja osobne bych doporucil obchody http://www.shop4paintball.com, www.opsgear.com
co se tyce kreditek, tak nevim, me se to jeste nestalo ze by po me nekdo neco chtel, a vzdycky to klaplo Wink

vypada to ze ares to ma vic namakany, takze bych se spolehal spis na nej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, momentálně zařizuji objednání věcí z USA ze 3 shopů a to způsobem přeposlání do čech jistou společností, která se tím zabývá.

Společnost se jmenuje "Zásilková služba" (http://www.zasilkovasluzba.com/main.php)
a zařizuje tzv. asistované nákupy. Vy jim pošlete na český účet české koruny, oni to převedou podle aktuálního kurzu a vloží vám na účet na jejich stránkách. Nyní jim přes formůlář napíšete co chcete, kolik kusů a přiložíte link a oni to objednají na nějakou adresu v San Francisku. Do té schránky si můžete posílat věci z celých USA a když už tam máte vše, prostě si necháte poslat zboží do ČR. Kromě jednotlivých poplatků za přebalení, vyplnění papírů, převedení peněz, přepravy do čr, atd. žádné clo neplatíte, posílají to jako dar.

Pokud vydržíte ještě tak cca 14 - 21 dní, podám přesné informace včetně tabulek, kde jsou propočítány ceny a porovnání s českými obchody.
.. zatím mi držte palce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út červenec 03, 2007 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem zvedavy, prave na tuhle firmu, taky jsem o tom cetl, jen nejak nebyla odvaha to zkouset, ale tvari se solidne, pak dej vedet, jak jsi dopadl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Kromě jednotlivých poplatků za přebalení, vyplnění papírů, převedení peněz, přepravy do čr, atd. žádné clo neplatíte, posílají to jako dar.


az to prijde, asi budes nemile prekvapen DPH a clem, tedy pokud to nebude do hodnoty 40 EUR, coz asi nebude. A jestli ti to poslou jako dar s takhle nizkou hodnotou, taxe modli, aby se to nekde neztatilo, pac pak dostanes jen to, na co to bylo pojisteno, tedy hodnotu uvedenou na baliku. A kdyz uz se to neztrati, tak se muze najit stouravej celnik, kterej ti to "domeri", a to je pak jeste veselejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho, co jsem o tom četl, tak by se nic takového stát nemělo, ale nechám se překvapit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat:
podle toho co sem si tu přečet mi to přijde jako obcházení našeho milého skvělého státu. nemůže to být posuzováno jako přestupek nebo trestný čin?
krácení daní, atp.
jak moc to je nebo neni legální?
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

omlouvám se ,že to není k tématu ,ale mě konečně došlo,že to co má Fluffy pod čarou není kozatá ženská bez hlavy s rukama na kolenou,ale že je to jakési zvířátko!!! Laughing Laughing Laughing Laughing ...tak to byl takovej offtopíček o mé zabržděnosti!!! Wink Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy napsal:
Chtěl bych se zeptat:
podle toho co sem si tu přečet mi to přijde jako obcházení našeho milého skvělého státu. nemůže to být posuzováno jako přestupek nebo trestný čin?
krácení daní, atp.
jak moc to je nebo neni legální?


ty, jakozto prijemce, nic neporusujes, zakon porusuje ten, kdo deklaruje hodnotu zasilky, pokud je nizsi, nez hodnota skutecna. V deklaraci je to i vyslovne uvedeno a odesilatel se pod to podepisuje.

Kdyz uz se nedejboze celnici rozhodnou, ze cena zasilky je vyssi nez uvedena, tak ti clo a DPH domeri, kdyz ne, je to po pruchodu celnim rizenim uvedeno do tzv. "volneho pohybu zbozi" kde uz s tim nikdo nemuze nic udelat. Proste rozhodnuti celniku muze byt jen jedno a je konecne.

Doporucuju prostudovat Zákon č. 235/2004 Sb. o dani z přidané hodnoty a Celní zákon č. 13/1993 Sb + novely - http://www.celnisprava.cz/CmsGrc/Obchod-se-zbozim/Celni-predpisy/Narodni-obecne-zavazne/ a vsechno o clu a dph, a dokonce i spocitani podle tabulek na www.celnisprava.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Podle toho, co jsem o tom četl, tak by se nic takového stát nemělo, ale nechám se překvapit Wink


muzes postnout link, kde si o tom co cetl, mi by to docela zajimalo, pac moje info je primo od celniku, kteri delaji dovozy.

Jaxem psal vyse, jedinna moznost jaxe vyhnout dph a clu, je hodnota do 40 eur, pripadne kdyz je vymerene clo pod 400 kc, taxe neplati. U paintballoveho zbozi je sazba priblizne 3,5%, takze muzes bezcelne mit zasilku za cca 10000. Bacha taky na prepocet, celnici pouzivaji kurz nekdy ze zacatku roku a ne kurz aktualni, takze se to muze dost lisit u velkych cen.

Pokud to bude pres 40 EUR, platis DPH a muze to bejt dar i od prezidenta, nic ti nepomuze Smile, leda bys namazal celniky, ale to bys musel vsechny tri, kteri jsou v celnim rizeni zapojeni. I to uz jsem si zjistoval a ten system je delanej tak, ze to prakticky nejde pozmenit. Driv to slo, ja jsem si vezl auto z reichu, deklarovano na hranicich za 600 EUR Smile (i faktura byla na 600), celnikovi se to nezdalo(chtel namazat), a napsal tam 7000 EUR. Celnik na vnitro celnici se po jiste pobidce umoudril a pustil to za 600, takze DPH nebylo tak krvavy Smile.

A kdyz uz ti to zasilkova sluzba posle za malo, tak bacha, aby vevnitr nebyly faktury se skutecnou hodnotou Smile, nebo na balikach z predchoziho posilani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zásilková služba balík příchozí k nim rozbalí, vyndají faktury, rozloží zboží. Až po tvém příkazu zboží zabalí do nové čisté krabice, pojištěné, nebo nepojištěné pošlou až na adresu v čr a nic se neplatí. Všechny platby se provádí přez jejich vnitřní bankovní systém, do kterého celníkům nic není.

Navíc do celních papírů napíší to, co si řenu, tedy můžu napsat že se jedná o hračky o ceně 1000,- kč

Máš pravdu, clo se paltí, ale dá se to obejít. Pak už je jen na tobě, jestli zboží pojistíš na pravou hodnotu, či nikoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

z hodnoty na celni deklaraci vychazi i posta a jestli ti pojisti zasilku s hodnotou 40 USD a 1000 USD, pak asi neni co resit. Osobne si myslim, ze posta pojisti na hodnotu uvadenou v deklaraci a ty budes bez cla, ale s riskem, ze kdyz se to nekde ztrati, mas prachy v pr....

btw, celnici nikdy neresi, kolik skutecne penez za to z nejakeho uctu odteklo, mozna u kontejneru se zbozim za 50 mega USD a deklaraci na 10k USD, ale u obycejnyho cicmundy a baliku za par korun tohle nikdo delat nebude. Proste smerodatny je pro ne to, co je na baliku, pokud to neni moc kriklavy. No necham se prekvapit, jak to dopadne a bude-li to mozne bez nejakeho problemu pojistit na vetsi castku, nez je hodnota baliku, pak to bude nejlepsi zpusob, jak dovazet zbozi z USA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec, tak sjem zase tu, a zboží už mi dorazilo na adresu v USA. Na psolední chvíli jsem dostal nápad. Mám kontakt v německu. Nevíte někdo, náhodou, jak je o v německu se clem a tímto dovozem z USA? Z německa už sito pak dovezu sám, otec tam pracuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2007 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vicemene stejny jako unas, jen s tim, ze to bude docela maso to vsechno poresit s celnikama, pak pripadny vysvetlovani na hranicich....

Jedina vyhoda, kterou v tom vidim, je, ze by si mel usetrit neco na DPH, pac deustch mehrwersteuer je jen 16%, lae teoreticky ti to zase muzou u nas domerit do 19%, kdyz to odchyti na hranicich....


Naposledy upravil ares dne st červenec 11, 2007 7:18 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 5:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Toho doměření bych se určitě nebál, jakmile je jednou zboží na území EU propuštěno do do režimu volného pohybu už se žádné clo nedoměřuje to je jako by jsi koupil televizi v dojčlandu a oni by ti za ní chtěli napařit clo Wink moje chyba samozřejmě že jsem myslel daň a ne clo Wink

Naposledy upravil Rajko dne st červenec 11, 2007 3:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejde o clo, ale o DPH, ted jsem si uvedomil, ze uz neni 22 ale jen 19% v CR, ale i tak by se mohlo stat, ze by to financak chtel doplatit, alespon to tak driv fungovalo, i kdyz to bylo pred 4mi lety Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

DPH se taky nedoplácí.... To bylo před vstupem do unie, ale je to stejně blbej nápad a nic moc na tom neušetříš (maximálně ty 3%), ale náckové sou v pohledu na paintballový zbraně docela vostrý, nedivil bych se, kdyby tě s tim hnali na zkušebnu... Jeden polák převážel paintballový zbraně na akci přes německý hranice, tam si ho vyhmátli, zalarmovali celou celnici, málem ho zavřeli a všechny zbraně mu zabavili a čeká ho soud, protože neměl na zbraních vyraženou značku zkušebny a hodili na něj nedovolenej převoz zbraní a střeliva...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2007 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky hoši, jen jsem to zkoušel Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
tak zásilka mi dnes dorazila. Žádné clo jsem neplatil a vše bylo v naprostém pořádku. Je pravda, že to celé bylo pojištěné jen na 50USD, takže při ztrátě balíku by to byl celkem pech, ale za ten risk to pro mě stojí.

Dnes večer budu pracovat na porovnání cen včetně poštovného, kolik jsme ušetřili atd, takže kdyby měl někdo zájem, tak výsledek poté zveřejním.

Jinak z vlastní zkušenosti. www.zasilkovasluzba.com mi přijde jako solidní firma, s celkem dobrýma poplatkama a na cokoliv vám brzy odpoví, poradí, pomůžou. Jediné minus je to, že s eplatí 10USD na měsíc za pronájem schránky, ale na druhou stranu když si spočítáte, kolik tím ušetříte, tak je to zanedbatelná položka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 9:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj tak ja dnes obednaval ze stranek www.qloader.com sp8 s qloaderem a 5 zasobnikama Very Happy cena puvodne 439 dolaru .... plus postovne 55 dolaru....
domluvil jsem se na sleve 45 dolaru, takze jsem platil za komplet 450 dolaru ... tak jsem zvedavej jestli to dorazi a kolik si jeste zaplatim tady Very Happy cekam ze by to snad nemelo byt vice nez 2000 az 2500 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budeš doplácet 2100 Kč
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bohuzel budu doplacet jeste asi o tri kila vic protoze napsali cenu asi o 50 dolaru vetsi Sad mno jo no to uz preziju Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,můžeš napsat jak se dopad? na kolik tě to teda komplet sálo,za jak dlouho to přišlo....jak je to spolehlivý? dík Cool
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koho se ptáš? Mě, nebo antariana ?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravicko takze ja suma sumarum ... sp8 s qloaderem a mounting kitem na qloader a peti tubama za 11300 Very Happy takze myslim ze cena docela pekna Very Happy
tady bych dal priblizne 9090 plus 2800 plus 3x700 plus kit na pripevneni bude tak za dva litry prumerne Very Happy

zabaleny to prislo naprosto dokonale Very Happy Pevna krabice v ni presne udelane prihradky na kazdy kousek, plus dokonale vycpano aby se s tim nic nemohlo stat.

krabice mi prisli nakonec dve Very Happy

netusi nekdo kolik je maximalni hranice abych neplatil dph a clo??? 1500??? nebo se to za ty roky uz zmenilo???

PS. platil jsem 450 dolaru ale doplacel jsem jen 1800 (dph a clo) na celni deklaraci byla uvedena nizsi cena
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeste maly dodatek ohledne dodaci lhuty .... dorazilo to za 4 dny do cech ... ale jelikoz jsem byl z hradce tak se to nakonec zdrzelo jeste v cechach.... dalsi 4 dny ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mě to také přišlo za 4 dny rovnou domu (bydlím v Aši), také dobře zabalené a na deklaraci jsem měl napsanou hodnotu 50$.

Ta hodnota pro clo + dph je 1500,-kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A odkud jste to obědnávali? Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já přes tu zásilkovou službu jak píšu nahoře.
Nechám si poslat zboží z obchodu v USA na virtuální adresu v San Francisku a necháš si to přeposlat domů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsou tam nejake poplatky apodobne ??? zkratka neco co by se na tom obednani pres zasilkovou sluzbu mohlo prodrazit nebo je to minimalni ten rozdil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate