Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Železný trojúhelník 2017/18

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so červen 11, 2016 8:07 am    Předmět: Železný trojúhelník 2017/18 Odpovědět s citátem

Tak je to tady... dostal jsem souhlas Martyho na pokračování této akce a hodlám se do toho ve volných chvílích pustit Very Happy ... jelikož těch chvil moc není tak to pujde pomalu... Termín zatím není znám ale dejte mi tak rok ... letos to určitě nebude Very Happy budu se snažit důležitý info dávat sem i na FCB souběžně, ale na FCB chodí více lidí, tak větší diskuze bude asi probíhat tam.

https://www.facebook.com/Železný-Trojúhelník-247684975610144/

budu psát zatím chaoticky jak mě víří myšlenky hlavou, potom bude jednou za čas shrnutí...

Herní čas bude sobota 9:00 až neděle 12:00 (pokud bude nějaká big přestřelka tak se může protáhnout) s tím že se nezastavíte a bude se hrát celou noc. Kdo na ŽT byl, ví o čem mluvím. Moc nenaspíte Very Happy


Jako první řeším prostor o rozloze cca 1,5 x 1,5 km nebo tak nějak. Tracker mě navedl přes Horyho na Milovice jak byla poslední WZ tam jako dobrý ale myslím, že pro tuto akci je to malý. Dle dalších info je majitel pozemku trošku magor a nedodrží co slíbí tak z toho mám taky trochu strach. Bude se dost jezdit autama/simulace vrtulníku/ a mise bych chtěl dělat třeba i dvě souběžně...

Jedno vím, že budu trvat na co nejautentičnější výstroji, nechci original, škoda ho ničit, je na každém jednotlivci Very Happy, ale aby US byli v bundesweru nebo CZ95 bych fakt nerad. US bude mít helmu, nebo šátek.
U Vietkongu je to jednoduchý, černý, hnědý oblečení a pod(krásně poslouží voj pyžamo za 120Kč obarvený na černo), ne civil jako mykiny, kostkovaný košile apod a povinně rákos klobouk nebo NAM helmu. Tohle jsou podmínky který jsou prostě daný přes to nejede vlak. Na posledním ŽT tohle Marty toleroval, ale vzhledem k tomu že tuhle akci hodlám držet naživu, tak investice bude i na další ročníky.

Další velká neznámá je startovný, který se bude odvíjet od počtu hráčů a cenu nájmu prostoru a vozidel. Střízlivý odhad je 500,- možná bych dal i víc aby byla rezerva a zbytek by se případně vracel. Každý mě zná, takže ví že opravdu na Bahamy za ty prachy neodjedu Cool

Další jistota je že se budou kopat opevnění a budovat tábory. Jak Vietkong tak US. Pokud znáte nějaký AS co mají lokaci kde se může kopat, zkuste je oslovit s tím, že to co vytvoříme tam pak může zůstat a oni by měli lokalitu bohatší o pěkných pár pozic.

To je pro dnešek zatím vše.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne so červen 11, 2016 10:08 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2016 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak už jsem ti psal na fb. Hlavně bych promyslel koho budeš chtít pozvat. Pokud tu hru uděláš otevřenou, tak ji pohřbíš. Masa současných hráčů není schopna respektovat nejzákladnější pravidla, byť jsou před akcí uvedena. To jsem si potvrdil definitivně letos na Patrole. Nedělal bych to jako masovou akci. Márty měl taky jen 70 lidí na ŽT a jaká to byla krásná hra. A na ustrojenosti bych trval. Pokud nebudou dobový maskáče, tak nemá cenu dělat dobovou hru. Oliviy, tigery,ERDL, nic jinýho v Namu nebylo. I tato podmínka ti vyselektuje lidi, kteří to bude myslet vážně a kteří méně. A taky výstroj, ne jen maskáče. K čemu jsou super tigery, když je na nich epesní mc vesta od milt-tecu. Určitě bych se inspiroval u sofťáků, ti to mají všechno dotažený do konce.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne červen 12, 2016 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Najdi rozdíl:
https://www.youtube.com/watch?v=WPheeum3W1o

https://www.youtube.com/watch?v=uChiGvYD39I
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2016 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mnojo, hodne lidi to vazne mysli, ale asi si kvuli tomu nebudou kupovat pulku vybaveni "aby padlo barvama" pokud to teda nejsou korunovy polozky...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po červen 13, 2016 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnsi uplně otevřenou akci dělat nechci, ale rad bych aplikoval ručení za tým někým koho já osobně nebo někdo od nás zná. Jde o to vlít do paintu novou krev, bez ní zemřeme. Pak tu bude jedno STOP pravidlo. Všichni budou poslouchat rozkazy a NIKDO neodjede dřív domů. Neuposlechnutí rozkazu=konec pro celý tým. Proč?Tahle akce nás bude stát hromadu času, usilí a nervů, všechno vymyslet a poskládat aby to fungovalo a já osobně bych toto bral jako poplivání a pohrdáním toho všeho.
Jedna věc na selekci bude startovný, který nebude malý, pak budu trvat na ustrojení. Jak říkám, doufám, že se ŽT bude opakovat každý rok(třeba si to pak zase Marty převezme), US maskáč za tak nestojí a kdo nebude chtít investovat, tak si může koupit to pyžamo a hrát za Kongy Smile Nehledě na to že ty US už by měli mít lidi z poslední WZ.
Vesty a doplnky už bych nechal na každým, je to otázka osobní cti jak to člověk cítí.... pak je tu technická otázka, páč je mraky zásobníků na spodní podávání atd. a aby to tahali po kapsách je dost opruz Smile Zkrátka maskáče budou rozlišovák Wink

Tu hru chci pojmout trochu jako LARP. Takže pokud seženu lidi co maj willise a šli by do toho(moc v to nevěřím) tak dobře, ale pokud to neklapne, budou muset být jiný auta. Určitě bude pár UAZ452 jako simulace UH1 na výsadky a podporu. Ale většina misí bude patrolování jako na ŽT 2009/2010
Další věc je žebych rád až bude prostor všechny přípravy dělat odděleně, aby US neveděli co chystá VietKong a obráceně. Zkrátka US nebude vedět kolik je Kongů a Kongové nebudou tušit kolik je US a co mají za techniku. Zkrátka ideal stav je že přijedeš nahru a nebudeš vědět vůbec nic jen že v tý zelený džungli na tebe čeká peklo a smrt a ty tam budeš MUSET jít Twisted Evil

Zkrátka ber to tak že je všechno na startu, myslím, že se dá udělat pěkná hra i pro 150-200 lidí, což nám snad potvrzuje Syberie. ALe si mylím že 130 bude max..Hodně je jinak než před 5 rokama Smile Zkrátka na tuhle akci patří lidi, co dokáží hrát 30h v kuse a jet na 100% i když bude celý dva dny pršet. A to je opravdu Hardcore... To z hráčů Syberie nedokáže ani 1/3... plus samozřejmě veteráni Very Happy... takže tady bych viděl tu selekci... Mě stál poslední ŽT přes 3500,- ve výstroji a vůbec toho nelituju, páč když vezmu ty hadry na sebe, vždycky ze vzpomínek zavane ticho nočního lesa do kterýho duní zběsilej tep srdce jak jsem se něco snažil zaslechnout, podmalovaný vůní pryskyřice a pach potu co ze mě jen lil po předchozím úprku přet Vietkongem.... To je pohled z mé strany...

A samozřejmě VŠECHNO co mám v plánu PROJDE MARTYHO SCHVÁLENÍM Exclamation ... jen on ví co fungovalo a co ne, čeho se vyvarovat, a jak na to. Já jsem jen nový prostředník, ON je srdcem a otcem této hry a na to nikdy nezapomenu.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2016 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Halelujá! Modlitby vyslyšeny! Very Happy

Na tom původním místě už to nejde? Tam se kopalo krásně! Very Happy
Hlavně zachovat tu nejdůležitější fíčuru: dobová hudba z ampliónů Wink
A kdyby se to podařilo napasovat na nějaký prodloužený víkend (nebo dovolené?) kdy by zbyl ještě večer na after párty, tak to by bylo skvělý!

Jinak snad nemusím Míro říkat, že budeme li moci, rádi pomůžeme.

(konečně se dočkají lidi u nás v teamu, kteří už ŽT nestihli a každou chvíli jsou nuceni poslouchat ty ódy pamětníků Very Happy)
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu sem dávat souběžně info stejné jako na FCB

Po pátečním povídání s přáteli a kamarády na Operaci Krakonoš jsem byl překvapenej, kolik lidí nabídlo pomoc všeho druhu, tímto bych chtěl všem ještě jednou poděkovat, hrozně moc si toho vážím a zahřálo to u srdíčka. Jak jsem všem říkal, jako první je výběr prostoru. Většina veteránů ŽT, včetně Martyho, by chtěla hru jako minule v Bzenci. Nevím jak to tam po požáru vypadá, info se různilo, takže zkusím Martyho, popř se tam zajede mrknout Matrix. Od toho se odpíchem dál. Pokud by to bylo špatný, nastupuje lokace č.2 Ralsko, kde Jindra pořádal Dvě základny. Vzhledem k tomu že se tam koná každoročně AS big game s 5000 lidma, tak tam by snad neměl krom financí být problém, v tom mi zase moc pomáha Andrea.
Pokud selže i toto, tak budu koukat po Milovicich, s někým jsem se bavil o Jaroměři, pak Kaky nabídnul jejich uzemí, takže řešení se určitě najde.

Zatím můžete rozhodit sítě na vozidla.
Sháním GAZ69 - možnost, že se dostane do přímé palby.
Jeep Willis - možnost že se dostane do okrajové palby, ale budu se snažit aby ani to ne, vyloučit to nemůžu.
UAZ 452 - simulace vrtulníku - velká pravděpodobnost, že se dostane do přímé palby. U těchto aut se budou sundávat boční a zadní dveře.
Všechna vozidla bude, pokud neurčí majitel jinak, řídit majitel. Auta bych rád na oba dny, pokud by to bylo možný.

Pyrotechnika- nevím jak to bude kvůli prostoru a počasí, ale povolená pyro bude pouze dodaná pořadatelem. Kdo chce v tomto pomoci, ozvěte se mi sem do zprávy. Zatím mám přislíbeno od pyrotechniků z Legie duchů nášlapný miny.
Pokud máte dálkový odpalovací zařízení, vyrobí se pyro na zakázku dle domluvy. Miny budu co to explozivity maximálně LaBomba, ruční pyro jako petarda Mega. To co se hazelo na Krakonošovi bylo fakt zvěrstvo Very Happy
Dýmovnice pouze original koupený, ne samodomo.
Kulové pumy dle počasí a rozhodnutí pořadatele, spíš jen pro efekt a doplnění atmosfery Very Happy
Kulomety- dle pravidel MP = 7kg samotná zbraň, vzhled kulometu, munice v nábojových schánkách.

To je dnes zatím všechno.
Díky za trpělivost a pomoc všem!!!!
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jester_1



Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2016 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

UAZ 452 na střelbu by byl k dispozici, ale záleží na termínu, řidič je v AZ tak cvičení a pod mají přednost.
Nebyl by zájem o opravdový vrtulník? V Milovícch by to šlo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2016 1:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GAZ69 by byl, s tou intenzivní střelbou je to trochu problém. Záleží na domluvě..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi díky moc za info, termín akce tak nějak planuju na 5-6.7 2017 pokud to bude realný..
Gaz 69(může být i ARO 461) bude mit Vietkong, tak nepředpokládám velký utoky s autama, KOngové budou utočit ze zalohy, pod palbou se můžou ocitnout UAZy jakožto vrtulníky budou slyšet na velkou dálku Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st červen 29, 2016 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jester_1 napsal:
UAZ 452 na střelbu by byl k dispozici, ale záleží na termínu, řidič je v AZ tak cvičení a pod mají přednost.
Nebyl by zájem o opravdový vrtulník? V Milovícch by to šlo:)

hele zajem by byl ale je to velká darda Smile nechávám v záloze kdyby byly finance...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: st únor 22, 2017 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar Kojote , něco bližšího, co se týká prostoru Question
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Noo ale zase Kojote ten vrtulník byl velmi dobré zakončení na ŽT2010, však víš sám Very Happy Pro amícký pěšáky pod Tebou to byl taky mazec...
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skončil jsem na prostoru, bohužel není nikde za rozumnou cenu (do 50 tis) prostor k pronajmutí, co mají AS tak to jsou statisícové částky(Ralsko). Věc druhá je, že se mi lehce zkomplikoval život jak osobní tak pracovní a čas co jsem na to měl je fuč, pokud by se ale podařilo najít prostor 1x1,5-2km mužem začít vyjednávat dopředu na přístí rok... letos to fakt padá... Sad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

duplex zapis Sad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 27, 2017 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Skončil jsem na prostoru, bohužel není nikde za rozumnou cenu (do 50 tis) prostor k pronajmutí, co mají AS tak to jsou statisícové částky(Ralsko). Věc druhá je, že se mi lehce zkomplikoval život jak osobní tak pracovní a čas co jsem na to měl je fuč, pokud by se ale podařilo najít prostor 1x1,5-2km mužem začít vyjednávat dopředu na přístí rok... letos to fakt padá... Sad

to nepopírám ale ta chvíle Martyho stala 20 tis Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út srpen 29, 2017 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přátelé mam stavební skluz cca 3/4 roku a pokud se nestane zázrak, vypadá to až na 2019 Sad ... nevzdávám to, bohužel moje stavební šilenství teprve začíná... Tímto se všem omlouvám za prodloužené utrpení, ma to ale kladný posun, že se dostanu lehce do kontaktu s armádou a možná by se dalo něco jednat o prostoru. Uvidíme.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate