Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Oheň
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kenny858



Založen: 10. 01. 2016
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozumná odpověd..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kenny už nic neřeš nemá to cenu a sto omluv nikomu nepomůže a přilejvání do ohně taky né, serem na to na každý hře budem za nepřiznavače stejně ,a rivalita mezi náma bude bez toho jak je kdo dobrej nebo obráceně a z jaký jsme strany republiky a krapo ja vás tak poznám po hlase nebo aspoň tebe a bohouše už jsme se párkrát vyděli a já už končím
jo jen jsem ještě nepochopil to namrskání ,mrskám si maximálně sám domaale to už asi jinde jsme zdar a konec debaty
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2016 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To namrskání je taková sranda z jiné debaty a s vámi to v podstatě nemá nic společného. Proto tady v této komunitě mám tolik lidí rád. Neustálé legrácky miluji. Celá výše rozebíraná akce byla celá o legraci, dobré partě a užil jsem si ji od začátku do konce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas.na



Založen: 20. 12. 2014
Příspěvky: 7
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ac sem uz nechtel ale asi musim jeste rict sve.. Tato diskuze nabrala enormne problemu velikosti rovnajici cernobilu !!! Rolling Eyes

mastodont - myslim ze vuci tobe se nikdo ve zlem nevyjadril tak nechapu proc zde pises ze ses jediny nepriznavac dne? myslim ze zbytecne jako forma ironie dobry ale jinak proc netusim ...

Ohledne nepriznani - klucina z Amonym. se priznal ze udal chybu ten kluk byl asi po 3x v zivote na naky vetsi akci natoz takova akce(viz,cely tym z HK).. jak psal hraje ani ne rok a proste pochybil vzpomente si samy na sebe jaky ste byli kdyz ste hrali v zacatkach ? myslim ze spousta zvas bylo jelito jako kazdy druhy a nake vyjimky uz zas strileli v 5 letech lip nez mnozi ted.. ale ted uz proste rokama odehranejma mate asi pravo tady nekoho rozcupovat jak supy budiz vase volba ! ale myslim ze uz se rychle poucit... Salute

Sotek - Colek +(ty co si to mysli nebo vedi) bylo by dobre nepriznavace resit na miste a okamzite ..kazdy jedete v duchu ferovosti OK .. ale podle me je i ferove prijit za borcem na miste resit a ne to nosit v sobe a pak to vkladat na net s odstupem casu jak titulek v Blesku..myslim ze se vidime docela casto staci se otom pobavit na miste myslim ze vas ani nas neukousne Laughing ... nebo ?

a ze se tady vytahuje naky rivalstvi a naky spiny z minulosti je uz opravdu trapne... nevim co vam kdo a komu udal ale uz to asi bylo a neni ted... myslim ze todle sem nepatri ... Exclamation

Kdo chce to pochopit ten to pochopi kdo nechce pochopit ten to nepochopi ...

kazdopadne diky za zalozeni tohodle fora OHEN clovek se muze aspon poucit z chyb ktere se stali.
Jinak ja si akci uzil na 100pero..
Cest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No víš já si z toho už jen svým příspěvkem dělal srandu.
A myslím si že na místě sem vám dost výrazně řekl co si o vás myslím.Potřeboval jsem ještě upozornit komunitu na věc která se stala z mého osobního pohledu.
A když jsme u toho i takováto negativní zkušenost přinese svoje ovoce jen se o ní musí vědět. Exclamation Idea
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já Ti Pavlasi nevím.....
Já osobně sleduji komentáře z proběhlých akcí a když se podívám na komentáře z BaTTle Zona 2016, tak i když Vás neznám, mám dojem, že to už asi nebude náhoda. Mě asi ani neruší to, že někdo udělá nějakou blbost, ale to zlehčování u mně tedy není na místě. A co se týká podání informace zde o tom co se stalo, je stejně důležité jako si to s hráčem na místě říct.
Já osobně si vážím víc lidí, kteří o někom řeknou veřejně, že podvádí. Než aby si to šuškali někde na akcích u aut atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas.na



Založen: 20. 12. 2014
Příspěvky: 7
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nic nezlehcuju mluvi ze sveho pohledu jak to vidim... nemam sebe mensi problem ze se to resi zde od toho to forum je a je to v poradku.. ke Kladnu se vracet nebudu.. tam zaperlilo vic lidi na obouch stranach.. jen poukazuju na to ze se ma resit hned na miste a nasledne zde a ne zpetne po naky dobe naky naznaky .. a dost slovickareni je to onicem ale diky za nazor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomínos



Založen: 01. 05. 2014
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím diskutující. Po přečtení komentářů a sdělení, že cca.12 hráčů je vlastně odstřiženo od komunity mě napadá, jestli by nebylo potřeba zavést trochu jiné sankce. Na jedné straně se Tracker a ostatní snaží o rozvoj a na druhé straně se v podstatě vynuluje Náchod. Ta samá diskuze proběhla po Die Glocke u Bubáka (podrobnosti k dohledání ve fóru). Jistě by se tu mohla objevit odpověď, že o podvodníky nikdo nestojí, ale omluva byla učiněna a když se podívám kolik lidí směřuje 8.5 do Pardubic,a na F2 do Mimoně vypadá to,že nám zbyde plácek za domem a některým uzavřené hry.Chybovat je lidské, odpouštět božské. S kluky z jmenovaných týmů hraji často a hraji s nimi rád. Jsou ochotní jet skoro kamkoliv a to každý víkend. Pokud někdo prokazatelně nepřizná ať nahradí třeba část nákladů pořadateli, nebo koupí drahou flašku protistraně.Pak by se vidělo, jak má kdo paint rád!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2016 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Upřímně řečeno, kluci se tady k tomu přiznali a omluvili, tak si myslím, že je snad našlápnuto k lepším zítřkům. Tohle se zase cení.
O tom vyříkávání na místě, my měli nějakou nesrovnalost jen s Vencou a to jsme si řekli hned a tady v té noci, to taky kluci řešili hned. Takže vše je jak má být a tady na fóru se to jen doplňuje a myslím, že to není ke škodě. Věřím, že kluci si na to od teď dají pozor. Jde nám přece o stejnou věc. Terminátory nechme erorsofťákům.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Komu patří vysílačka nalezená v lese? Aspoň teda doufám že patří někomu z účastníků Smile
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já musím říct, že o žádné usmiřování s nikým kdo podvádí nestojím. Akce které se hrají jsou závislé na maličkostech a i jeden hráč zmůže dost. Pokud se budeme bavit o nepřiznání nějakého zásahu na akci kde hraje 120 vs 120 je to asi šumák. Ale co tento udělá když to bude akce na jeden život jako 3deňka PP nebo podobné akce...Já stojím za Bohoušem.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Loni byla podobná diskuze po Die glocke,ale to se týkalo myslím aligátorů,tak nakonec Black list nebyl,je na hovno,že se neměří stejným metrem,já se setkal s nepřiznáváním,nebo jinýma porušováníma pravidel a nebyli to zrovna nováčci co to posrali,takže co tady řešíme??Chybovat je lidské a když má někdo koule si nasypat popel na hlavu,tak to asi špatný hráč nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čo bolo to bolo.... a jestli si myslíš že se nám "nadržuje" tak si tu diskusi z min roku přečti a pak porovnávej oba případy.
Chybovat je lidské, ale když tu chybu uděláš několikrát tak to není o lidskosti, ale o hlouposti nebo naschválu. A bohužel na určité typy hráčů/ týmů se začíná v pozadí her, více a více diskutovat.
Upřímně v noci mi přišla SMS že na ně Batalionští jdou a tak nějak jsem už tušil, že to nebude úplně v pořádku. Jak by to mělo dopadnou - to právě ukázali "alligátoři" na podobné hře - Hlad. Jde o úplně stejný případ, situaci apod. Přešli jsme to se vztyčenou hlavou, poděkovali za proškolení a šli dál..Ale holt jsme asi jinej oddíl...

Už v neděli ráno mě napadlo že nejlepší řešení je ihned bez skrupulí, přiznat věc taková jaká je - ubezpečit ostatní, že se to nebude opakovat, posypat si nějaký popel na hlavu a jde se dál. Hráči by se nemuseli cítit odříznutí, jen by byly nějakou dobru pod větší drobnohledem než je obvyklé, ale časem a důkazem že už frčí stejně jako ostatní se tenhle škraloup vypaří. Nic složitého v tom nevidím.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Čo bolo to bolo.... a jestli si myslíš že se nám "nadržuje" tak si tu diskusi z min roku přečti a pak porovnávej oba případy.
Chybovat je lidské, ale když tu chybu uděláš několikrát tak to není o lidskosti, ale o hlouposti nebo naschválu. A bohužel na určité typy hráčů/ týmů se začíná v pozadí her, více a více diskutovat.
Upřímně v noci mi přišla SMS že na ně Batalionští jdou a tak nějak jsem už tušil, že to nebude úplně v pořádku. Jak by to mělo dopadnou - to právě ukázali "alligátoři" na podobné hře - Hlad. Jde o úplně stejný případ, situaci apod. Přešli jsme to se vztyčenou hlavou, poděkovali za proškolení a šli dál..Ale holt jsme asi jinej oddíl...

Už v neděli ráno mě napadlo že nejlepší řešení je ihned bez skrupulí, přiznat věc taková jaká je - ubezpečit ostatní, že se to nebude opakovat, posypat si nějaký popel na hlavu a jde se dál. Hráči by se nemuseli cítit odříznutí, jen by byly nějakou dobru pod větší drobnohledem než je obvyklé, ale časem a důkazem že už frčí stejně jako ostatní se tenhle škraloup vypaří. Nic složitého v tom nevidím.
jen jsem to uvedl jako příklad,z borcama z blizkriegu jsme nikdy problém neměli a ty druhé ani neznám,na zmíněných hrách jsem nebyl,ale mám docela hrachy z toho,že když vezmu většinu týmu i s nováčky na velkou hru a jeden z nich něco posere třeba ne úmyslně,ale jen z nedostatku zkušeností,nebo nějak zazmatkuje,tak tady ti bez chyby budou pranýřovat nás,každopádně jestli je to poněkolikáté,tak by si borci v týmu měli udělat pořádek a problémové hráče na velké akce nebrat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá květen 06, 2016 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Swoop76 napsal:
tracker napsal:
Čo bolo to bolo.... a jestli si myslíš že se nám "nadržuje" tak si tu diskusi z min roku přečti a pak porovnávej oba případy.
Chybovat je lidské, ale když tu chybu uděláš několikrát tak to není o lidskosti, ale o hlouposti nebo naschválu. A bohužel na určité typy hráčů/ týmů se začíná v pozadí her, více a více diskutovat.
Upřímně v noci mi přišla SMS že na ně Batalionští jdou a tak nějak jsem už tušil, že to nebude úplně v pořádku. Jak by to mělo dopadnou - to právě ukázali "alligátoři" na podobné hře - Hlad. Jde o úplně stejný případ, situaci apod. Přešli jsme to se vztyčenou hlavou, poděkovali za proškolení a šli dál..Ale holt jsme asi jinej oddíl...

Už v neděli ráno mě napadlo že nejlepší řešení je ihned bez skrupulí, přiznat věc taková jaká je - ubezpečit ostatní, že se to nebude opakovat, posypat si nějaký popel na hlavu a jde se dál. Hráči by se nemuseli cítit odříznutí, jen by byly nějakou dobru pod větší drobnohledem než je obvyklé, ale časem a důkazem že už frčí stejně jako ostatní se tenhle škraloup vypaří. Nic složitého v tom nevidím.
jen jsem to uvedl jako příklad,z borcama z blizkriegu jsme nikdy problém neměli a ty druhé ani neznám,na zmíněných hrách jsem nebyl,ale mám docela hrachy z toho,že když vezmu většinu týmu i s nováčky na velkou hru a jeden z nich něco posere třeba ne úmyslně,ale jen z nedostatku zkušeností,nebo nějak zazmatkuje,tak tady ti bez chyby budou pranýřovat nás,každopádně jestli je to poněkolikáté,tak by si borci v týmu měli udělat pořádek a problémové hráče na velké akce nebrat

Milý chlapče když někdo udělá hovadinu téměř všichni tady se přes to dokážou přenést.Jistě vynadaj, si pořvou si, ale mávnou nad tím rukou.Tenhle incident podobné znaky nenesl to byl záměr a proto to rozmazávám.Takže závěr je takový že když si seš jimi tak jistý můžeš se za ně zaručit princip ručení je tu poměrně využíván a riskovat svoji účast na hrách nebo potvrdit jejich kvality.Slova jako ..ti bez chyby ... určitě nejsou na místě každý má své chyby a já víc než ti ostatní
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kostra Kostroun



Založen: 25. 12. 2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so květen 07, 2016 9:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mluvím za team BLITZKRIEG. Na poslední hře, co jsme byli náš team neudělal nic za co by nás mohla paintball komunita odsuzovat, jako špatný team a nepřiznavače. K vzniklým incidentum na hře oheň se vyjádřil Vašek ze Žoldáku i team Anonymus a nesrovnalosti se vyřešili. Pořád tedy nechápu, co udělal team BLITZKRIEG. Byl tady jeden incident na hře Battle city u Bubáka,za který by nás komunita mohla soudit,ale přímo pod videem je vyjádření k věci našeho hráče.Podle nás jezdíme na hodně akci a jsou i teamy co nás rádi vidí a vědí že hrajem fér. Když ale vidíme, jak se proti nám rozjel boj částečně nafouklej tak na vaše hry ani jezdit nechceme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hancek



Založen: 11. 01. 2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim jak to tu tak ctu tak si rikam ano nas tym anonymous lepe receno nekery jedinec udelal chybu ale za tu dobu co jezdime po akcich to je nas prvni preslap. a to ze schodou okolnosti sme s tymem ktery udelal botu v jine hre a proto tu sme vsichni jako jedna velka spina to me docela zarazi lidi co to hrajou nejakej patek se tu nafouknou jak nejaky holky ve skolce.-.... s nepriznavanim sem se uz tez setkal a troufnu si rict ze me to v tu chvili stve, ale nedelam kolem toho sceny asi proto ze sem novacek . a proto si s novackama vytrem prdel zejo borci...Very HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemyslím si že zajetí hráči stojí o to si vytírat nováčky svou prdel. Naopak si myslím že o ně stojíme. Věřím i tomu, že když někdo nepřizná a jde o souhru špatné náhody nebo je to vyplašený nováček, tak to soudit taky nikdo nebude.
Horší situace je, když vidíš na hře jasné zásahy (jako mrtvola jsem u toho stál) a nepřiznávači (bylo jich víc) bojují hrdinně dál.. Když pak zjistíš že to není údajně poprvé, tak už tě to štve i tak.
Rozhodně je dobré psát o tom, že se nepřiznává, ale NENÍ cílem ty hráče zničit, ale spíše naopak posunout dál, aby se to nedělo znova.
Můj názor je, že na akci typu Oheň nebo Hlad nemá nováček co dělat. Je tu velká nabídka k nejdříve otestování nováčka na hře a pak přejít k takové akci. Taky je možné nováčka proškolit takovým způsobem, že délku seznámení s paintballem zkrátíš na minimum.
K nám když někdo dorazí nový, tak nejdříve jde na otevřené hry co nejlépe do 100km? pak na ty velké a mezi tím každý týden sosá jak má se zbraní pracovat a jak se vůbec pohybovat. Za 3 měsíce je z něho použitelný člen, nerozeznatelný od zajetého hráče. To k tématu "za to nemohu to nováček"...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hancek napsal:
zdravim jak to tu tak ctu tak si rikam ano nas tym anonymous lepe receno nekery jedinec udelal chybu ale za tu dobu co jezdime po akcich to je nas prvni preslap. a to ze schodou okolnosti sme s tymem ktery udelal botu v jine hre a proto tu sme vsichni jako jedna velka spina to me docela zarazi lidi co to hrajou nejakej patek se tu nafouknou jak nejaky holky ve skolce.-.... s nepriznavanim sem se uz tez setkal a troufnu si rict ze me to v tu chvili stve, ale nedelam kolem toho sceny asi proto ze sem novacek . a proto si s novackama vytrem prdel zejo borci...Very HappyVery Happy

Ne nováčkům pomáháme a i jim dovolujem na naše hry jezsit aby se komunita rozšiřovala ale něco posrat a ještě se bušit v prsa udělá jen idiot.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hancek



Založen: 11. 01. 2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim o tom ze by nekdo znas nepriznaval zasahy uz nekdy driv ale jsi asi vic informovan nez ja zajiste nekdz o tom treba ani nevim ze bych treba dostal zasah ale to se asi stava treba jen nam, kdo vi . na otevrene hry jezdime akorat moc se toho v okoli hradce nehraje tak jezdime i jinam treba na ohen . priste treba dejte do podminek ze prijmete hrace s praxej min 2 roky.treba se na ni raci neprihlasime protoze budem vedet ze tam nemame co delat !! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hancek



Založen: 11. 01. 2016
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2016 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v podstate se tu bavime uplne o hovne!! kluci to priznali omluvili se tak nevim. jeden napise ze tam nemame co delat a druhej napise ze novackum poma. tak nevim kdo znas je idiot... uz to neresim uz se tomu jen smeju Very HappyVery Happy mejte se tu pekne kuci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2016 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem se tu do toho nechtěl zapojovat, ale přesto. Uvědomte si sakra rozdíl mezi nepřiznáním a nepřiznáním. Pokud někdo nepřizná na hromadné akci, kde se za chvilku oživí, je to odsouzeníhodné, spousta lidí bude povykovat, ale to je asi tak všechno. Špatně, ale nic víc. Teď ten rozdíl oproti speciální akci jako je oheň. To, že někdo nepřizná zásah protivníku, který oproti nepřiznávači nespí, v noci vyráží do akce, nachodí kilometry, mnohdy v noci, a pak je ve střetu, kde zásahy od vlastních neplatí. Směšné. To je potřeba si uvědomit a hodně rozlišovat. To co lze na hromadné akci tolerovat s omluvou a skřípěním zubů, na speciální akci, kde se hraje v noci !!!NELZE!!!
Pořád mi nejde do hlavy, že Venca, který má na speciálkách, a to i v noci, postavený svůj PB svět, toto nedokáže pochopit. Žádná averze přece v tomto nehraje žádnou roli. Z mé strany rozhodně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate