Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nová puška

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spiryt



Založen: 30. 08. 2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 9:11 am    Předmět: Nová puška Odpovědět s citátem

Dobrý den, chtěl bych začít s paintballem se svou vlastní výbavou, doteď sem hrával s vypůjčenou ale vůbec nevím jakou pušku si koupit. Líbí se mi styl MP (military paintball) , chtěl bych do zažátku vrazit do pušky cca 9 000 -12 000 klidně i nějakou bazarovku, ale jelikož se v tom ještě porádně neorijentuju tak nevím jaky hlavně jsou dobry a jaky ne atd... Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne srpen 30, 2015 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.paintballshop.cz/zbozi/10817-tpn-sierra-one

https://www.paintballshop.cz/zbozi/14345-lapco-bigshot-assault-16---684--black--t98

Tato zbraň se dá velice pěkně potunit a poladit k nadstandartním výkonům. Kolega z týmu ji má a střílí naprosto dábelsky a přesně. Nebál bych se ji koupit i jako bazarovku a z rozpočtem který uvádíš, ji pohodlně poladíš do pěkného vzhledu.[/url][/list][/list][/code]
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spiryt



Založen: 30. 08. 2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po srpen 31, 2015 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za tip, a jde nejak potunit aby měla podaváni kouli ze spodu? Nebo jen klasicky prez horni zasobník, a ještě jedna věc vzduch nebo Co2 ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na spodek nejde. Střílí na Co2 i vzduch, záleží co preferuješ. Já spodkař nejsu, takže v tom ti neporadím. Já razím, že až budu chtít mít "real zbraň", tak budu hrát airsoft.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spiryt



Založen: 30. 08. 2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě jedna věc, vyplati se kupovat hlaven s Apexem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 6:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je těžký někdo na ní nedá dopustit někdo Apex zavrhuje.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 6:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na spodek se zatim vyser, jelikoz jsi zacatecnik, byla by to pro tebe zbytecne velka alchymie, ktera by te v dusledku znechutila. kup nejakej basik kver, rok hraj, neco pochytis pak budes vedet co chces. na apex se vyser. kombinace dobry ustovky a spravnyho pomeru prusvitu koule/hlavne udela lepsi praci.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 19, 2015 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U spodků je problém, že se do 12.000 se vším všudy asi nevlezeš. Asi nejlevnější je teď kit TACAMO STORM, ale je to nový, takže nikdo neví jak spolehlivý. "Levný" je i TGR, ale tam jdi do jakékoli varianty ale ve verzi MK3. Starší měli pár much. Jenže gun stojí přes 10 a zásobník 800, takže za 6 kousků dáš dalších skoro dalších 5000. Magfed je docela drahej. Starší Milsigy nebrat pokud nevíš do čeho jdeš. Sere se to Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2015 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
na spodek se zatim vyser, jelikoz jsi zacatecnik, byla by to pro tebe zbytecne velka alchymie, .



Nevím - v dnešní době např. k nám přicházejí nováčci právě z důvodu hraní na spodek. Naopak si myslím že je odradí hraní s kyblíčkem. Pokud si to chci zkusit - na bazaru najdu spidera za darmo (nebo si půjčím) a projedu 2 -3 hry a pak jdu na spodní podávání. Ono je hlavně důležité jít do kvalitního týmu se silným zázemím a hlavně nezakládat vlastní s dalšími 3mi kamarády. Počáteční investice je velká, ale kupovat výbavu na vršek a pak když už si to rozmyslím - kupovat vše znovu abych měl na spodek (k tomu nezapomínejte je třeba přizpůsobit taktické doplňky a sumky) je ještě dražší. dražší vstup do výbavy je také dobré "síto" pro ty co jsou ochotní tomu něco obětovat. Ze zkušenosti vím že i hráč s minimální mzdou si dokáže spodek pořídit. chce to pouze ubrat na cigárách a pivech Wink.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 20, 2015 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
dražší vstup do výbavy je také dobré "síto" pro ty co jsou ochotní tomu něco obětovat. Ze zkušenosti vím že i hráč s minimální mzdou si dokáže spodek pořídit. chce to pouze ubrat na cigárách a pivech Wink.

To jako chceš říct, že ten kdo má dražší a správně vypadající zbraň, je ten spávnější a spolehlivější hráč?
A ty ostatní co se dohrabou jen na "kyblíčky" jsou rizikový a druhořadý?
No tak to už se vůbec nedivím, že ten military paint dneska vypadá, tak jak vypadá, když hlavním měřítkem se stalo to jestli mám zbraň za odpovídající cenu a s tím správným cool podáváním kuliček a ne to jak spolupracuju a ochotně buduju tým (komunitu) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2015 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si že tenhle názor se zastával zde i před 7dmi lety. Zpětně se toho dočtu podobného hodně. Díky tomu nemáme stejné potíže jako Asmani.
Kde si hráči koupí kvér za pár šlupek a pak jsou jen problémy.

Vůbec to není o vzhledu a správnosti. (napadá mě - kde jsem to psal?)
S kyblíkama píšu z vlastní zkušenosti našich nových příchozích - všichni chtějí spodky - proto jsem na začátku psal "např. k nám přicházejí".

Ti co nechtějí spodky a chtějí vršek - je to jejich věc a nic proti tomu - diskuse se stočila na spodní podávání. Příště dám na větší opatrnost během psaní, nechtěl jsem nikoho urazit nebo ponížit. Poukazoval jsem na to že pokud hráč má zájem na spodek, tak přechod z vršku na spodek není jen o zbrani, ale i o výstroji.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate