Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

HLAD 2015
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út září 01, 2015 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Divím se, že je tu tak málo komentů k akci. Přitom to byla jedna z nejlepších akcí. Příjde mi, že pokud tam není stánek s pívem, pauza na oběd a nevystřílí se krabice kulí, tak komenty jsou slabší. Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně chyběli klobásy Smile
Pil někdo vodu z Bobravy a jestli ano, mělo to následky?
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co Mulo, zkoušel jsi svůj zázračný filtr? Smile
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: st září 02, 2015 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už je to sice skoro mimo mísu, ale díky rodině a pracovnímu vytížení sem koment dávám až teď. Mapku bodů dodá kolega zítra.
Scénář akce byl dán, komplet převzat dle dohody od SÓ a my na něm nic neupravovali. Naším cílem bylo poskytnout prostor, rozdat potravinové dávky a zajistit rozvoz do prostoru. To se povedlo a žádné další ambice jsme neměli. Při přípravě jsem nejvíc energie vydal na domluvu účasti, a to se myslím povedlo. Týmů bylo 13 a v této souvislosti zmiňuji, že minulý rok se účastnilo týmů 6!!. Sebelepší akce, které se nikdo neúčastní, nebo jen minimum lidí, hovoří také o lecčems. Telefonátů a e-mailů, které jsem během asi půl roku provedl, byl bezpočet. To bych rád připomenul všem, co žijí představou, že v dnešní době stačí vyvěsit akci a čekat kdo dojede. V tomto souzním s Kakym, který dlouho před Krakonošem obvolával nesčetněkrát snad všechny potenciální zájemce a výsledek byl v účasti vidět. Doba, kdy se na militárku objevila akce, a sama se tak nějak naplnila je dávno pryč. To jsem chtěl připomenout všem remcalům od kterých jsem se navíc dozvěděl jak je divné, že se v prostoru pohybují civilové. Asi bude lepší, když to příště uděláme na komerčním hřišti, kde se dá pohyb osob regulovat. V otevřeném prostoru 20 km od Brna to bohužel nejsem schopen zajistit ani náhodou.
Kdo porovnával akci s Bobravou 2012 a 2013, porovnává neporovnatelné. Jediným styčným bodem těchto akcí, byl boj šestičlenných týmů proti sobě. Bylo mi jasné, že k tomu dojde a proto se některým reakcím nedivím. Znovu tedy opakuji – HLAD je tradiční akce s daným scénářem, tento ročník byl tuším pátý (dva roky byla přetržka-místo toho se uskutečnily Bobravy) a my do něj nijak nezasahovali. Dost mne zaráží, že připomínky ke scénáři přišly od týmu, který se původních Hladů pořádaných LET5 také účastnil. To dost dobře nechápu. To, že se někdo u tohoto typu scénáře s někým střetne, nebo nestřetne, není záležitostí organizátora. Týmy si tvoří hru podle svého! To je hlavní myšlenka tohoto konceptu. V noci jsme patrolovali ve vyhlášeném (vysílačkou) úseku a nikdo se tam neobjevil. Možnost noční akce byla! Další výhrada, kterou jsem si přečetl je pro mne také dost zajímavá a rád bych se dozvěděl, jak to bylo myšleno. Co bylo špatně na mrtvolišti? Osadník dole u řeky o akci věděl a je v pohodě, čas oživení si hlídal každý sám, vodu jsme se snažili dodávat od pramene dle možností. Pokud někdo čekal sud s pivem a gril, tak si asi špatně přečetl zadání akce. Pokud vymyslíme nový scénář, ten se nepovede, rád přijmu kritiku a budu to rozebírat. TOTO BYLO UŽ PO PÁTÉ POŘÁD STEJNÉ A JEŠTĚ NE PŮVODNĚ NAŠE!!
Jinak díky všem za chování na akci, žádné výhrady jsem neslyšel. Obdivuji všechny, co nachodili kolem 50tky km (stejně tak i ty, co chodili méně) v tomto náročném, ale krásném terénu.


[/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

účastí na dalším ročníku zjistíš, že tenhle ročník byl naprosto v pohodě Wink.
Jak si napsal hru si tvoří tým sám a za nás jsme maximálně spokojení.

osobně jsem se nesnažil nachodit mrtě kilometrů, ale vzali jsme to "ekonomicky" i tak jsem měl kolem 35km. Nováčci z našeho týmu co se zúčastnili, byly nadšení a já jsem spokojený na 100% - Hlad je pořád stejný od začátku, civilové v prostoru ? no tak se zařídím aby mě neviděli...málo vody? no tak se zařídím aby jí nebylo málo, málo střetů ? - no tak se budu pohybovat ve středu mapy.

Zde pořadatel nemá moc možností "moderovat" hru Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Za nás, jako vždy 100%. Hlad si děláš podle sebe a každý přece četl scénář.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomo_za



Založen: 19. 10. 2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 10:29 am    Předmět: mapa Odpovědět s citátem

cest praci bojovnici, tu je ta slubovana mapa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

za mě taky dobrý.nafasoval jsem tři mladý škorpíky a protože jsem na bobravě nikdy nebyl a neumím moc s mapou,tak jsem se nechal vécst.nachodili jsme toho opravdu hodně,protože jako čtyřčlenný tým jsme se nezůčastňovali větších potyček a radši je obcházeli.když jsme si chtěli zastřílet,tak jsme prostě zamířili do středu a tam jsme vždy na někoho narazili.těch bodů jsme moc nenašli,ale já to bral jako průzkum pro náš tým,který se doufám příštího hladu zůčastní se mnou.dobrá akce kra.po,jen možná těch mrtvolišť mohlo být víc,protože jak jsme se na něj dostali,tak bez velikého oblouku přes pole už nebylo cesty zpět Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: čt září 03, 2015 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Co Mulo, zkoušel jsi svůj zázračný filtr? Smile

Už přešel z fáze testování do provozu a nějaký blb asi vylil něco nedobrého do Bobravy, dva jsme to odnesly teplotama a takovou veselou stolicí Smile. Jinak filtr budem používat stále.
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mohu se zeptat na verzi filtru?

docela me to zajima, ja zatim na vse pouzival chlor
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sawyer
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechce se mi to psát, ale nedá mi to Smile (hošíci se většinou smějí těm, co něco koupí a pak trpí)

I mne bylo blbě, a klukům (který to používali) také.
Když jsem se bavil s dovozcem napsal mi toto:

Co se týče filtrace vody - jedná se o mikrobiologický filtr, je uvedeno i zde: http://www.bushcraftshop.cz/bushcraftshop/0/0/2/33, filtr nezachytí chemikálie ani těžké kovy, pokud se tedy bere voda z míst, kde hrozí kontaminace, není možné účinnost garantovat. Stejně tak se doporučuje se vyhnout tokům v blízkosti polí, které jsou ošetřovány hnojivy a průmyslovým zónám.

Teď se naskýtá informace - jestli je možné zde v CZ vůbec tento filtr používat Smile Protože když to vezmu kolem a kolem tak všude po celé zemi tečou sračky z polí. A když tam nejsou sračky a pije se ze studánek - tak je vlastně pitná už bez úprav Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 3:08 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Jak již jsem psal 100% a příští rok jedeme zas pokud bude akce Bobrava -Hlad Cool .Lokalitu už trošičku známe a s elementem civilu počítáme hru bez nich si nedovedeme ani představit schovat se i před nimi je taky zábava a když člověk slušně pozdraví tak i prasknou kolegy co jsou o podál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my do tý vody házeli jen šumivé tablety a nic nám nebylo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere už jsme filtrovali kde co, dokonce i Berounku a vždy v pohodě, problém je fakt jak píšeš v těch chemikaliích.
Swope vy jste to chlastaly přímo z Bobravy bez filtrace jenom se šumákem?, nemyslím studánky, ty jsou v okolí Bobravy luxusní.
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar válečníci , dostávám se ke komentu taky až se zpožděnim , ale přece.

TT si užili Hlad výborně, jen jsme to tentokráte nevyhráli na body Wink
Střety byli pro nás priimární a rád jsem si ověřil bojeschopnost jádra v krásném terénu údolí Bobravy.
Hra byla variabilní, každej si přišel na svý.

Co se týká fiiltrace , používali jsme Šáfovýho sawyera a já osobně jsem si liboval chuti z toku Bobravského........nicméně 8 h na to jsem odstartoval ultra krutou noc. Skoro jsem se obrátil naruby .......viním z toho ale spíš přežrání se po Hladu Confused
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No určitě to taky budu dál zkoušet - filtr je skladný a praktický a nemusím tahat s sebou tolik litrů vody...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2015 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
nicméně 8 h na to jsem odstartoval ultra krutou noc. Skoro jsem se obrátil naruby .......viním z toho ale spíš přežrání se po Hladu Confused

to si myslím taky - ale když už se nás "chcípáků" setkalo tolik - tak má víra v přežrání je stále slabší Very Happy. Navíc když jsme všichni používali to samé Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so září 05, 2015 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mula napsal:
Trackere už jsme filtrovali kde co, dokonce i Berounku a vždy v pohodě, problém je fakt jak píšeš v těch chemikaliích.
Swope vy jste to chlastaly přímo z Bobravy bez filtrace jenom se šumákem?, nemyslím studánky, ty jsou v okolí Bobravy luxusní.

ani bobrava ani studánka pili jsme z nějakýho přítoku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate