Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Night Warrior II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: ne září 20, 2015 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já spíše v tomto případě souhlasím se Snalesem, mimochodem dobře napsaný koment a postřehy začátečníka a bezpochyby i srdcaře. Já osobně si na akce jezdím užít zábavu s vypečenou partičkou, jak to bylo i v tomto případě (ne vždy se to tak povede) a pokud je k tomu i nějaký adrenalin ze střetů, je to jen a jen dobře. Bezcílně běhat po lese, nebo několik hodin hlídat něco co nemá význam asi ocení jen masochista. Předchozí větou jsem absolutně nekomentoval tuto akci, ale myslel jsem to spíš všeobecně. Jelikož jsem komentář na fóru k akci cílil jen a jen do vlastních řad a reagoval na komické situace, které jsme prožili, teď aspoň v krátkosti k akci všeobecně.
Na naší straně se sešla dobrá parta a užili jsme si spoustu legrace. Také bylo nachozeno hoooooodně kilometrů (značnou část i s plnou zátěží) , noční adrenalin taky stál za to. Za mne dobré, líbilo se mi to. To je ovšem pohled velitele strany, kde mu vše funguje a navíc tam má slaboduchého pohůnka, který vše uřve, a tím pádem stačí jen dávat tiché pokyny a ďábelsky promyšlené povely do vysílačky Very Happy Very Happy
Hru z pohledu pěšáka a navíc někoho, kdo nemá kolem sebe dlouholeté přátele vyhodnotit nedovedu. Asi bych to napsal stejně jako Snales.
Teď ještě něco k případné diskvalifikaci za použití dodávek k přesunu na plnění posledního úkolu. Tento pokyn jsem vydal já, a vše jde na mou hlavu. Nikdo jiný s tím nemá co do činění. Pokud bych se o tom rozhodoval znovu, dopadne to úplně stejně. Poté co jsem s dvěma třetinami jednotky při předposledním úkolu naháněl Talibance po kopcích bez střetu, utíkal na pomoc napadené základně, kde jsem se mezi řečí dozvěděl, že minimálně část Talibů na poslední úkol kašle, jsem vyhodnotil situaci následovně: Úkol byl sbalit tábor a jít na místo posledního střetu se všemi věcmi. Urychleně jsme vše spakovali (to nám mimochodem vzalo také hodně sil), uklidili tábořiště (kdo by se chtěl zase x kilometrů vracet po ukončení akce) a před otevřením obálky se přesouvali doprostřed prostoru v očekávání posledního střetu. Když jsem po otevření obálky zjistil, že střet se má odehrát v místě, který byl na opačné straně rozlehlého prostoru a navíc s téměř 100% jistotou, že se na místo nedostaneme v časovém limitu, nařídil jsem pokračovat na parkoviště, kde si odložíme spoustu materiálu, který jsme táhli. U aut přišla nabídka použít dvě dodávky k přemístění skupiny na opačnou stranu prostoru a JÁ!! jsem s tím souhlasil. Rozhodně jsem nechtěl ochudit své spolubojovníky o možnost si snad? aspoň trošku zastřílet po odvedeném výkonu. Pokud to bylo unfér, dobře, je to na mou hlavu a podotýkám, že bych to udělal znovu a s klidnou myslí. Ti lidé, kterým jsem velel si to zasloužili!!! Podotýkám, že po odvozu auty na druhou stranu prostoru jsme se zapojili do boje cca 10 minut před koncem mise!!! Pěšky a s plnou zátěží bych rád viděl ty nevyspalé, unavené supermany, co by to zvládli. Přiznávám, superman nejsem, toto bych nezvládl, a velitel může chtít po jednotce jen to, čeho je sám schopen. Příště, Mário, musíš vybrat lepšího velitele, nejlépe mezi vlastními lidmi, kteří mají bezpochyb u všech přemíru autority, aby tak náročnou akci zvládli. Nikdy jsem se do žádného velení nehnal, ale pokud něco za mého velení proběhne, je odpovědnost jen a jen na mne. Ještě znovu opakuji, mít dvě možnosti- ignorovat misi, protože čas je nekompromisně proti, nebo dát možnost posledního střetu za použití dvou dodávek, budu volit vždy stejně. Akci jsme si odmakali a nechápu, že zrovna tady závěr někoho irituje. Snad na každé akci kde jsem byl (zvlášť pokud je to spojené s vysokou fyzickou náročností a nevyspáním) se bere jako samozřejmost zatahování poslední mise směrem k odstaveným autům. Zde nás to odvádělo úplně na opačnou stranu a radši jsem použil dodávky než četl na fóru komenty typu kdo připravil scénář, kde jedna skupina chodí desítky kilometrů bez efektu a vrací se domů v noci, navzdory tomu, že podle scénáře vše končí s ranním rozbřeskem. Podotýkám, že někteří z naší sestavy se vraceli domů cca 350km!
Toť vše jako koment velitele Marines k akci. Za svými rozkazy si stojím, a pokud se to někomu nelíbí, budu rád, když se moje angažmá příště omezí jen na působnost ve vlastním týmu.
Osobně se mi akce líbila, užil jsem si to. Vážím si každého, kdo něco organizuje a tady bylo vidět, že tomu Mário věnoval dost času. Určitě se to týká i jeho parťáků. Vážím si toho! Dík!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Střílet se na akcích musí - musí to bavit širší hráčskou komunitu, je málo takových srdcařů kterých je ochotný hrát tak jak se stalo na Night Wariors. Ono by to za chvíli dopadlo tak, že hrajeme v CZ to military pouze ve dvou - čtyřech týmech. 1 - 2 takové hry do roka stačí - pak se můžou dělat uzavřené (což asi Burnesi děláte).
V tomhle Snalesi se shodneme.
Také nesouhlasím s názorem že uzavřené akce mají smysl. S námi hráli Morčata - vedli si dobře, filozofií uzavíraní by se k Rangers nedostali. Skoro každý týden hraji někde paint a mohu říct, že nikde není problém s hráči, když se jim dá šance... je to jen předsudek. Ti co nedorazili - zapamatovat si (nezveřejňovat) a srát na ně - vyházet (mám dojem že jde o stále stejné lidi, kteří nedorazili na hlad nebo jiné akce).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen lehce okolo.
Připomeňte mi že při nejbližší příležitosti mám toho hňupa z Brna střelit do prdele.Ve všem mi nezbývá než souhlasit s jeho názory.
A Snalesi nenech si vzít chuť jedním komentářem ten komunitu nedělá Very Happy Idea Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po září 21, 2015 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám že Krappa měl lepší informace o Talibanu než já a že si je Kaky nechal do poslední chvíle pro sebe !! Protože mě bylo řečeno že dál nehrajou až v táboře odkud jsme šli na poslední bod. Laughing

Lokace byli rozděleny půl na půl pro Rangers byl dob Č 2 i Č 3 poblíž tábora Marines takže přes celou mapu a s bodem Č 1 a Č 4 to bylo obráceně. V prostoru jsem během jen této akce nachodil přes 40km a jestli se to dalo nebo ne dokážu jako místní nejlépe ohodnotit Twisted Evil

Existují zde hlavní cesty po kterých se dá k táboru Rangers který byl už jen kousek od posledního bodu dostat celkem rychle , všechny trasy jsem si prošli na tréninku nebyli to vycucané body ani vzdálenosti , jestli se v některých bodech nadržovalo vzdáleností MARINES a jindy zase RANGERS tak to bylo tak naplánováno. I kdyby jste to neměli stihnout tak jste měli mít náročnější obtížnost , kdyby jste si odnesli pouze vybavení tak by se to dalo řešit sražením bodů a pod. ale v pravidlech bylo jasně napsané - jaký-koliv neohlášený pokus dostat se do auta bude znamenat konec na akci ! Takže např. stačilo zavolat abych vám řekl že je to hloupost a klidně protáhnu čas mise nebo něco podobného ale přejet nikomu nic neříct a pak jen čekat že to projde Question

Další docela zásadní věc byla že jste měli všichni pokračovat na dob Č 6 kde byla chalupa , naražené sudy , klobásy a pod Very Happy zde jsme chtěli naložit řidiče dopravit je k vozidlům a ty by přejeli cca 3km na zpět na chalupu. Když jsem se ptal jestli nikdo nejdete s náma na chalupu bylo mě divné že nikdo nechtěl Very Happy říkal jsem si že jste borci že chcete ještě ten flák jít zpět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Diskuze o nadcházejících nebo proběhlých akcích Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate