Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RAM G17

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 8:06 pm    Předmět: RAM G17 Odpovědět s citátem

Mám dotaz ohledně zbraní RAM konkrétně G17, hlavně na vlastníky jak to momentálně vypadá s funkčností, dostřelem a spolehlivostí. Vím že prvotní kusy byly dost poruchové, tak spíš jestli se něco změnilo Smile

http://airsoftshop.cz/product_info.php/cPath/165_166/products_id/9022?osCsid=cfrv5ch0vqjlumv3od2auuf4t2
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To na co si poslal odkaz nekupuj. Jde o plnění ručky CO2. Lepší je na bombičky. Co se týká funkčnosti - G17 Combat má už zjednodušený systém.
Není tolik poruchový pro klasického střelce.

Kolega z týmu měl 1 000 výstřelů bez závady (menší kosmetická prasklina ,ale bůh ví kam jí všude strkal).
Doporučuji nepřemazávat a pofrčí dobře. Jen obrovský problém je dostupnost kuliček, a zbraní jako takových vč dílů a těsnění. V listopadu jsem si psal s dovozcem a prý v dubnu by mělo dorazit něco od APS z Číny. Jinak Rap4 je to samé jako APS. (jen prostě mají jiná loga). někteří to vnímají jako "Cihlu" Very Happy

Suma sumárum jsou 3 hlavní modely:
Walter P99 (je asi nejhezčí a dobře padne do ruky - jen starý systém)
Sig sauer p226 ( opravdu spíše pro milovníky Sigů - jinak nedoporučuji).
Glock G17 - pro mne osobně nejlepší volba - nový systém - ale za to absence nahlédnutí do komory. ty předchozí to umožňují.

Co se týká střelby - na použití, které se využívá i v reálném střetu tj. jako že pistole. Tak ideální - jen s tím přiznáváním je to těžší - lidi prostě očekávají větší kuli a tak nechtěně nemusí přiznat Wink.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom doplní a upřesním:
G17 ne combat je starý systém (ten nejstarší)
co se nádržky týká, tak na naplnění se dá méně ran a plnění není vůbec jednoduché, aby tam člověk dostal nějaké větší množství CO2 (v poli asi nereálné)
G17 combat má systém skoro stejný s ostatními, hlavní změna je v antichopu a upraveného podávání kuliček, jinak se jedná o drobnou evoluci (snadnější rozebrání, atd...)
ještě u G17 combat jsou zásobníky na méně kuliček, ale mají jednu pozitivní vlastnost, že člověk může dát plný zásobník do pistole aniž by měl otevřený závěr (u starších modelů si člověk rozmáčkne kuličku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super díky za info, původně jsem chtěl dat odkaz na "combat" ale zmátlo mě že na eshopu ji mají napsáno že byla přidána 2010, kdežto ta druhá 2013 Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate