Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

operace "die Glocke"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Taunus - tys to vůbec nepochopil jak jsem to myslel o těch pořadatelích.....(někdy o tom pokecáme...) a na tu mapu jsem upozornil před tím také.
Až na ten incident a úpravu pravidel a zmatky kde co a kdo je , jsem si maximálně hru užil a scénář velmi dobrý, hřiště a překážky terén gut....
Vy tady pořád řešíte military,military je nejvíc. Doporučuji navštívit BigGame 2víkend o prázdninách v Hodonině - podle mě a jiných "military" hráčů, kteří na ni pravidelně jezdí, je to nejlepší PB hra co se v Česku každoročně dělá. Hřiště naprosto luxusní, taky neznám lepší jak na speed tak militárko.Naprosto pohodová akce s účastí cca 200lidí jak"spídáků" tak military, kde neřeší podobné blbosti jako vy - prostě je to tam jedna velká paintbalová rodina kde se baví každý s každým o všem..... Nikoho nezajímá s čím kdo hraje a kolik má munice- řeší se jen úsťovka do 300FPS všichni bez výjimky kontrolováni(takže potom je to fakt o taktice a kdo jak umí...),nasazená maska na hřišti a šprcky na hlavni v zázemí, Hraje se na barvu - čily odpadá nesmyslné hádání kdo dostal a kdo ne.Super zázemí jídlo pití,servis gunů, kule, vzduch po celou akci a večer kulturní program... Vždycky po této akci si říkám proč něco podobného nejde na velkých military akcích.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to mastodont -tak to je ten Hodonín - nechtěl jsem to do příspěvku psát - kdo tam jezdí ten ví - ale to není jenom to proč se tam jezdí.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK pokecat můžeme to neni prece problem zname se dlouho tak zadna překážka neni.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:
to mastodont -tak to je ten Hodonín - nechtěl jsem to do příspěvku psát - kdo tam jezdí ten ví - ale to není jenom to proč se tam jezdí.....

Nezlob se já tam jednou byl a už nikdy více tož každý máme ten svůj píseček Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
rolos2 napsal:
to mastodont -tak to je ten Hodonín - nechtěl jsem to do příspěvku psát - kdo tam jezdí ten ví - ale to není jenom to proč se tam jezdí.....

Nezlob se já tam jednou byl a už nikdy více tož každý máme ten svůj píseček Very Happy Very Happy


Já formy paintbalu nerozlišuju a rád si zahraju všechno - pochoďáky,dobývání budov, velké akce, malé akce,týmové akce v 5 lidech(CSko),nedělní tréninky ve20-30 lidech a sem tam nějaký spíd, teď se chystáme od Ořechova na spodky - ve všem si najdu to "svoje" a tahle různorodost akcí se mi aspoň na dlouho neomrzí....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:
mastodont napsal:
rolos2 napsal:
to mastodont -tak to je ten Hodonín - nechtěl jsem to do příspěvku psát - kdo tam jezdí ten ví - ale to není jenom to proč se tam jezdí.....

Nezlob se já tam jednou byl a už nikdy více tož každý máme ten svůj píseček Very Happy Very Happy


Já formy paintbalu nerozlišuju a rád si zahraju všechno - pochoďáky,dobývání budov, velké akce, malé akce,týmové akce v 5 lidech(CSko),nedělní tréninky ve20-30 lidech a sem tam nějaký spíd, teď se chystáme od Ořechova na spodky - ve všem si najdu to "svoje" a tahle různorodost akcí se mi aspoň na dlouho neomrzí....


To je moc hezký, ale je to přesně jak píše Bohoušek. Někdo ti na takovou akci nepojede třeba už jenom kvůli té úsťovce (hlavně se toho nechytat pls - dávám to jen jako příklad). Pro někoho to prostě není ten pravej šálek čaje i kdyby to byla sebelepší hra. Nic víc...
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak jeste jeden postreh. Mraky lidi bylo prekvapeno, ze bylo jim bylo receno "plneni vzduchu/co2 zajisteno", ale pak to najednou bylo 20/40 zlataku za flasku a jeste ke vsemu na hlavni zakladne. Jsou to sice drobny a asi nikdo nemel problem s tim placenim, ale prekvapeni byli vsichni - aspon ti co se mnou sdileli "koji" v Acku a se kteryma jsem mluvil.

Jeste ze hodni spolubojovnici vzdy to dofouknuti akceptovali (ani nevim kdo to byl na te strane s 25ks spojencu a jedinou bilou flaskou vzduchu na dofouknuti). Kazdopadne velke diky - behat az na "prevlikarnu" by byla velka pruda Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se tady teda budeme bavit o tom jak udělat lepší organizaci, tak vřele doporučuji zajet si někdy k Hadovi na akce pořádané Team Tactics Paintball a nebo na nějakou velkou airsoft akci. Pravda nestojí to 100 korun, jak tady mnozí pořád čekají, že bude stát celodenní zábava na obrovském prostoru, ale upřímně nedá se to srovnat s ničím co se tady kdy dělo.

Líbilo se mi taky jak perfektně organizovali Xcom Peruni. Hráč dostal u vchodu knížečku s pravidly, číslem a mapkou. Všechno bylo pěkně pořešené, rekvizity vyrobené, problémy žádné.

A bratry z Forestů a jejich Syberku taky asi stojí za to pochválit. Přičemž všichni asi taky vědí, že organizátor se pohybuje s hráči obou stran po porstoru a může tak řešit okamžitě problémy, což se taky děje a snad i proto je Syberka většinou velmi pozitivně hodnocená a bezproblémová akce.

Na druhou stranu je potřeba si uvědomit, že Bubák má obrovský prostor na kterém pracuje, má tam zázemí, vybudoval překážky i rekvizity, takže to taky nění, že vybral prachy a nazdar.

Už jsem zde mimochodem jednou psal, že by stálo za to udělat tady takový menší manuálek na pořádání akcí, kde by se mohli organizátoři podělit o zkušenosti, nahodit třeba možné scénáře a pravidla a podělit se o zkušenosti s průběhem, ale nidko bihužel nereagoval.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

příště bude mapa s pozicí těch hostesek. Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 10:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
příště bude mapa s pozicí těch hostesek. Wink
Děkuji děkuji děkuji
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rolos2 napsal:
to Taunus - tys to vůbec nepochopil jak jsem to myslel o těch pořadatelích.....(někdy o tom pokecáme...) a na tu mapu jsem upozornil před tím také.
Až na ten incident a úpravu pravidel a zmatky kde co a kdo je , jsem si maximálně hru užil a scénář velmi dobrý, hřiště a překážky terén gut....
Vy tady pořád řešíte military,military je nejvíc. Doporučuji navštívit BigGame 2víkend o prázdninách v Hodonině - podle mě a jiných "military" hráčů, kteří na ni pravidelně jezdí, je to nejlepší PB hra co se v Česku každoročně dělá. Hřiště naprosto luxusní, taky neznám lepší jak na speed tak militárko.Naprosto pohodová akce s účastí cca 200lidí jak"spídáků" tak military, kde neřeší podobné blbosti jako vy - prostě je to tam jedna velká paintbalová rodina kde se baví každý s každým o všem..... Nikoho nezajímá s čím kdo hraje a kolik má munice- řeší se jen úsťovka do 300FPS všichni bez výjimky kontrolováni(takže potom je to fakt o taktice a kdo jak umí...),nasazená maska na hřišti a šprcky na hlavni v zázemí, Hraje se na barvu - čily odpadá nesmyslné hádání kdo dostal a kdo ne.Super zázemí jídlo pití,servis gunů, kule, vzduch po celou akci a večer kulturní program... Vždycky po této akci si říkám proč něco podobného nejde na velkých military akcích.....

V Hodoníně jsem odehrál před lety celkem dost, Vraťa má hřiště pěkně udělané, lidi kolem něj jsou taky v pohodě. Na prázdninových akcích mi moc nesedělo alkoholové opojení mnohých účastníků během her, a to rozhodně nejsem abstinent. Za vše hovoří případ účastníka, který si při skoku šipkou do dětského bazénku zlomil obratel. Scénáře nejsou, vše jde pořád a pořád a pořád dokola z jedné strany na druhou. Přiznávání se moc neřeší, jak píšeš, je to spíš na pohodu, i když dost vyhrocených situací jsem zažil i tam a NÉ že NÉ. Naposledy jsme tam byli tuším před dvěma (třemi?) lety, rád zavzpomínám, ale vracet se už asi nebudu. Času není nazbyt a když si mohu v tom daném limitu vybrat, radši zamířím na něco co mne víc v rámci PB naplňuje. Rozhodně ovšem Hodonínské akce nijak neodsuzuji, s Vraťou jako majitelem areálu se známe a zažili jsme tam pěkné chvíle, spíše ale na menších akcích, než je ta prázdninová. Taky rád popiju, ale asi trochu jinak. Rád zavzpomínám, směřuji jinam a to spíše na hodně komorní akce o cca 50ti, nebo míň účastníky, ty jsem si vždy hodně užil. Jako příklad uvedu Dvě Základny, Kóta P, Stalker, Diverzant, Verdun, Třídenky, Hlad, akce pořádané Peruny a další tohoto typu. Rozhodně ovšem Hodonínské akce nezavrhuji a není důvod je jakýmkoliv způsobem snižovat. Někomu se to líbí hodně, někomu vůbec a někdo je mezi tím. Jak píšeš, PB zkušeností máš asi nejvíc z těch co tu diskutují a i když jsme si věkem blízko v 93 roce, kdy jsi zakládal možná jako jeden z prvních paintball hřiště v ČR, jsme na základnách OSN po světě, kde jsem v té době působil paintball nehráli. Jsem přístupný všem novým myšlenkám, žádné směry neodsuzuji a doporučuji tento přístup všem. Nejhorší ze všeho je zabedněnost a trvání na svém do krajnosti. Jak jsem už někde výše psal, trocha empatie by nikomu nezaškodila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2015 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Krapa - plně souhlasím no coment....docela se těším na ten Ořechov....lidi kteří tehdy začínali a ještě hrají spočítám na prstech jedné ruky - jedním z nich je i Vladan který nám všem co jsme se do toho po hlavě vrhli hoodně pomáhal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

krapa: ten bazen co tam maji by meli dat pryc. v roce co jsme tam byli se tam jeden malem utopil. ho tam pak rozdejchali po pul hodine s rychlou.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
Kdybych velel a někdo mne dirigoval z protistrany jak mám vést obranu základny tak ho s velkou chutí pošlu do prdele! On to Tracker i Bubák popisují každý trochu jinak. Bubák jako rámcové pokyny kde se pohybovat a Tracker jako striktní rozkaz. Každopádně jak bych na to reagoval píšu výše, nebudu se opakovat. Rozložení sil na základně Falcon jsem mírně kritizoval při prvním ročníku a hodně při druhém. I jsem nabízel, zě přejdeme jako celý tým na druhou stranu. Vladan může potvrdit. Sice jsem si užil maximálně hru se svými kamarády,ale vyrovnané to nebylo. V první akci bylo aspoň divadlo a snad si to všichni užili, ale druhá akce byla hodně zaškrcená. To píšu s vědomím, že jsem si oba ročníky užil výborně, ovšem v tom druhém hodně na úkor protistrany. Na druhou stranu, ten druhý ročník se dal hrát za Taliban i mnohem lépe. Potenciál partizánského boje moc využit nebyl. V noci všichni kromě Alíků a Vladana spali.



cus, teda nerad vytahuju nejaky stary, uzavreny veci, ALE!
1. jak jsme meli vyuzit partizansky boj kdyz bylo tolik spojencu mimo zakladnu?

2. jak jsme to meli vyuzit kdyz jste meli zhruba o 15 lidi vic az do druheho rana kdy verni psi presli na nasi stranu?

3. jak jsme meli nejakeho boje ci prdelek vyuzit, kdyz od treti hodiny hry to byl spis lov, nez smyslu plna hra

4. jak jsme meli toho vyuzit kdyz civilisti byli strileni rekneme i bez duvodu popripade pro malichernosti? o tam toho bylo tolik pripraveno, vcetne cukrkandlu na prodej.

to ze nic toho nebylo vyuzito, je chyba spojenecke strany ze jste to tak hrotili v prvnich hodinach. ta hra mohla probihat pohodove jako rocnik predtim, uzivat si te ROLE PLAY zakladny a talibu. vzhledem ke skutecnosti ze jsem vedel uz dopredu, ze se chystate vsechno co ma ruce a nohy hned vyhnat ze zakladny, tak jsme startovali kus vedle, to vas aspon zbrzdilo, ale nezastavilo. inu, vase skoda. na premysleni a blbosti pak nebyl moc cas, jak poznamenal kdysi tusim vladan, pak to byl boj o holy zivot Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo má zájem tak zde je nějaký to video. Jen upozorním pro ty co si myslí že mám blbý keci, tak doporučuji 100% nepouštět Razz časté hlásání a mluvení mé maličkosti, by mu mohl vyvolat epileptický záchvat. Very Happy : https://www.youtube.com/watch?v=5Tp52KjOR2U&feature=youtu.be
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda zajímavý flame se tu rozjel, škoda jen, že nemám tolik času, abych dřepěl u pc, celé to pročetl a taky si "zaflejmoval" Hrozně by mě zajímalo, který z těch zlých, agresivních, psychopatických a zákeřných Pohanských psů napadl bezbraného a nebohého pinbálistu, který zachoval chladnou hlavu a dotyčného agresivního psa nevyhnal zpět do útulku Exclamation Laughing A teď vážně Exclamation

Nejlepší z nejlepších je TT, z nichž jsem samozřejmě nejlepší JÁ !!! Potom dlouho NIC, pak nějakej Bubák nebo jak se mu říká a pak ten zbytek nýmandů z našeho teamu a zbytek MPB Laughing Stačí to na závěr diskuze?

Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NJN Dvojmistr pistoláků a mistr v dobývání promluvil Very Happy Třeste se Very Happy
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2015 11:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vole Pyle, já jsem trojmistr, 2x nedopatřením vícemistr, mistr ČR v dobývání a vlastně totální hvězdná smetanová elita co dosáhla smetanového vrcholu ze kterého není možnost jí sesadit Exclamation Exclamation Takže ticho a zpět se zakukli k larvám totálního amatérismu neboť jsem připraven čelit vlnám okupace na moje smetanově hvězdné prvenství Exclamation Exclamation NAMRSKÁM DO HUBY NOŽEM (kurva pardon, to jsem si musel vypůjčit,zní to nebezpečně!) každého kdo se jen letmo dotkne mého hvězdného ega a vyzvu ho na souboj v šermu s gumovými noži Exclamation Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: so březen 21, 2015 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole ta abstinence Ti nesvědčí Rolling Eyes Ale jasně, jinak jsme smetánka největší, nejhustší a nejbělejší Smile A hlavně já, protože jsem Ti vždycky říkal, že vyhraješ Razz
Ale vážně, kdysi jsme si mysleli podobně něco o separaci jednoho důchodcovského týmu taky se dvěma stejnýma písmenama v názvu a když jsme se trochu poznali a naučili se, zjistili jsme, že se s těma "lidma" dobře hraje a že to bylo jenom o té vyhranosti... Historie se opakuje, teď ale prudí někdo jiný.
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sopel



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2015 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar holenkove.
Dlouhodoba nepritomnost v CR me vyrazuje z ucasti jakekolihry za posledni dva roky.to mi ovsem nebrani,abych obvas nezkontroloval co se to tam u nas deje.a operace die glocke?
1)tolik promilany konflikt:
Nepriznavac se najde skoro vsude(zname to snad vsichni).a z mych zkusenosti se to vzdy resilo max. servanim dotycneho do hranate kulicky.ja osobne jsem to vzdy resil tak, ze jsem dotycneho nakrmil dodatecnou davkou a solil ho tak dlouho,dokud nepriznal.a nikdy nedoslo na inzultaci fyzi keho razu.to na paint nepatri.
2)a ze si nekdo vozi na hry ostry zbrane?tak to nechapu uplne.proc?ma pak vetsiho pindoura?
No nechci nikoho branit ci obvinovat.jen jsem citil potrebu se vyjadrit.kazdopadne me tesi,kdyz vidim jak paint po zhruba rocni lehke stagnaci opet ozil.jen tak dal panove.tesim se az si s vama zase zapifam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

..
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.


Naposledy upravil Uziel Gal dne so duben 04, 2015 2:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2015 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a já už myslel,že tahle telenovela skončila Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sopel



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To mas pravdu.ostrou zbran bych taky v aute nenechal.ja bych ji nechal doma-treba jen proto,abych ji nikde pri tom prodirani se krovim,plizenim atd. nahodou neztratil.kazdopadne to je kazdyho jednotlivce vec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sopel



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2015 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Swoop:
Promin za zpozdeni.uz jednou jsem psal,ze nejsem v CR=>sem se kouknu tak jednou za mesic,ale zkusim to zlepsit,at nejsem pozadu:-)
Jo a telenovely maji preci tisice dilu,tak japa by mohla tahle skoncit na sedme strane:-)pojdme to dotahnout na osm a pak na to hodit rouno:-))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 5:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahodou neztratil? to nejsou klice od baraku Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sopel



Založen: 19. 02. 2013
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út březen 31, 2015 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak stat se muze.jasny,ze davas vetsi pozor.
Potkal sem lidi,co behali po hristi a hledali zalozky,klice od auta i mobil.stat se muze.zvlast pri tom jak se pohybujes pri hre.ja bych si to nerisknul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ti to vypadne, někdo najde, bude si myslet že to je RAMKA a bum, bum. Vyhráli jsme Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no me ne Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Swoop76



Založen: 26. 04. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ostrá na paint prostě nepatří!!!!doufám,že to no aspoň nosíš prázdný??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jester_1



Založen: 21. 06. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt duben 02, 2015 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zbraň patří tam, kde ji zákon umožňuje nosit.

Co zákon neumožňuje je nošení paintbalových zbraní na veřejnosti, manipulici a střelbu s nimi na veřejnosti a manipulaci pod vlivem návykových látek. Je na to taxametr od 15 000 do 30 000 Kč, s tím, že osoba která je držitelem zbrojního průkazu to má podstatně těžší a může o něj i přijít.
Jak má vypadat zajišzění prostoru pro paintball je napsáno v právním stanovisku MV: http://www.mvcr.cz/soubor/strelba-ze-zbrani-kategorie-d-mimo-schvalene-strelnice-po-nabyti-ucinnosti-zakona-c-170-2013-sb.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate