Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

operace "die Glocke"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aknot napsal:
Tak já jsem byl ten agresor na noční hře a můžu ti klidně povědět jak to bylo.

Tak to máš být na co pyšný.
Příště si vem vestu za hráčem si dojdi a řekni mu že dostal zásahy vypíčuj ho, pošli třeba do prdele jak to hráči dělají a je to.
Nauč se kontrolovat a nepředstavuj si svícení baterky on žádnou ani neměl.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro Hydru

Tak proč něco neřekl po hře ???? proč zase začal bejt chytrej a osvícenej až tady ????
Mezi Alíky mám dost přátel a doufám že i nadále zůstanou a nemyslím si že by se měl nějaký incident řešit fackou.Ovšem toto bylo hodně přes mez stejně jako reakce.Takže když se chcete bušit do prsou tak kurva na místě a né na internetu potom.Mohli ste se pěkně pohádat tam a byl by klid třeba byste něco vyřešili ted jen melete hubou.Takže v klidu si o mě myslete co chcete ale mé postoje to nezmění.A kdyby mě někdo zmlátil kamaráda tak radši umřu než to tak nechám zřejmě nejsem dost civilizovaný a v tomto nikdy nebudu.Jenže na to nemáte koule tak se schováváte za etiku.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Víš proč ?
Protože se to tady začalo řešit. Nechtěl jsem to tahat sem do fora ani militárka. Řešil jsem si to po svém a nepotřebuji rady jak se s tím mám vypořádat.
Jedno je jisté - násilí do komunity nepatří. Bohužel někteří s tím souhlasí a to je smutné.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne po březen 16, 2015 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně prostě si v tom kamaráda nechal víc vědět nepotřebuji
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave chápu to tak, že si právě řekl, že je OK (domnělému) nepřiznávači rozbít hubu? To je dobrý vědět.

Až po mně budeš střílet, schválně nebudu přiznávat a dojdi si pro mě. Doufám, že budeš jemný, já ti nastavím druhou tvář Smile

A jedna vtipná fotka pro pamětníky z Aleje 2007. Tehdy to byla pro všechny tři lidi na fotce docela slušná klika, že Bábu někdo uchlácholil. Jestli si někdo myslí že ne, tak ani neví jaký měl tehdy kurevský štěstí, že ho někdo pak rychle odvez domů Smile



No a teď vážně. Násilí na hry nepatří. Měli byste trochu ubrat plyn. Znám hodně opravdovejch bitkařů co hrajou paintball a mají víc rozumu než většina zdejších alfasamců. Pokud se budem vzájemně mlátit, bude to stát za hovno a nikdo nebude jezdit na žádný akce. Pokud chcete mermomocí někoho rubat, choďte na box http://www.kutilgym.cz/
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas bohousi rychlej usudek, ale asi mylnej ne? hydra rika ze u toho tracker nebyl, bylo to vyreseno vypicovano na miste. pak to tady uvadel na pravou miru, kdyz si ten text prectes tak se na nic nevymlouva, dokonce pise proc to resili jinde a ne tady. nevim tedy o co tedy jde. prijde mi ze na jedny politovani udalosti se to tady utvori na dva tabory, juchů. to jiste prospeje vsem.

ps: jednim prispevkem rikas ze bys to resil stejne ( verim tomu, vzpominam si na par paintballu kdy si to taky takhle resil ) a pak dodavas ze nasili na paint nepatri, docela protimluv


to hellboy: no ja znam i par lidi co tahaji ostrou i do hry neb ji nechteji nechavat v aute. taky si uplne nedokazu predstavit na ten naslednej kolotoc.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak Bohouši. V zásadě to bylo všechno mnohem míň dramatický. Borec možná držel prst na spoušti dýl než měl (já to neviděl), což jsem zažil milionkrát a sere mě to, ale nikdy to neskončilo hůř než nějakým tím "kokotem" a tomu incidentu se po tom v zásadě smál, takže asi nemělo moc cenu tam naběhnout a rozjíždět tam nějaký férovky. Mnohem větší trauma asi měl z tý brutální jeby z přehulenýho kvéru, což byla druhá největší modřina na hlavě co sem kdy viděl.

Tracker na Facebooku jen suše zkonstatoval, že tohle bylo zbytečný a smutný, takže nikde nebrečel a nerozmazával to. Jde spíš o to, jestli teda teďka platí (pro někoho) že je OK mlátit ostatní hráče. Zdá se že jo. Podle mě by to teda platit nemělo a pokud si to někdo myslí a bude to dál dělat, tak mám pocit, že brzo narazí, protože ne každej si to nechá líbit a některejm lidem když cvakne, tak to může bejt docela špatný.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
futtyCZ



Založen: 21. 04. 2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla to moje první větší PB akce. Hrál jsem u spojenců. Incident jsem viděl a šel to oznámit na respawn. Průběh incidentu- jak ho zde Němci představili se s mým přihlížejícím okem vůbec neshoduje.

Dále bych se chtěl zeptat, co za "krásnou" úsťovou rychlost tam měl člověk, co napadl našeho? Protože podle toho, jak se choval (zakleknutí, držení pod krkem,..) bych mu nesvěřil ani barevné dětské paintballky, co se prodávají v pb shopu.

Pokud má člověk hrát se zbraní, která dokáže rozhodně velmi slušně ublížit, měl by být na tom psychicky v pořádku a zvládat všechny situace v naprostém klidu. Tady se nevymluví na zápal ve hře ani na nějakou další debilní výmluvu...

Co kdyby se tu začal kluk od nás ohánět trestním oznámením?

Přiznám jakejkoliv zasranej zásah a věřte nebo ne, stát se to mě (být v pozici kluka, na kterém ten ... sedí a škrtí mě) a vidět to táta, tak mu to vážně nepřeji.

Nechápu jak si to ten člověk v tu chvíli mohl dovolit. Za svůj názor se nestydím a klidně to tomu člověku řeknu i do očí. Je mi naprosto jedno, zda budu mít od začátku svého působení na akcích "Černého Petra", ale obávám se, že v komunitě, kde se trpí takový lidé, já být nemohu. Pokud sem z doslechu slyšel správně, tak to není poprvé podobný problém s podobnými lidmi.. Zamyslet se sám nad sebou občas neuškodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no chlapi a to to tady před měsícem vypadalo, že sem nikdo neleze....
jak je tu hned živo. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Jako organizátor této "taškařice" inklinuju k tomu věci kolem hry řešit.
Rád bych pár bodů ještě jednou v krátkosti probral, aby tady nezůstala po této hře stopa smrdící spolčením "elitních násilnických klubů" Laughing Laughing Laughing

Hry dělám pro vás, pro sebe prostě pro nás už 10 let, za tu dobu jsem udělal pár masakrů, kde chvílema prostor nenabýzel jinou taktiku než řežbu. A dost jsem se prvníma hram i učil od vás, jak "TO" vlasně chcete bando. Diskusí zde se ty hry modelovaly do ještě lepších.
Za tu dobu jsme pro vás s TT udělali skoro 20 her a nikdy nebyl ani jeden incident.

Přístup k řešení situací s nepřiznáváním mám osobitý...mě se to prostě děje tak, že uřvu člověka aniž bychom se prali, většinou se tomu za 15 minut smějeme oba Wink
Každý to máme jinak a chce si to hlídat ty , co to mají posunuté.
Situace jsou specifické, jako lidé co se jich účastní. Cool

K rozdělení stran nemám nic co dodat. Od ledna jste si mohli všichni vybrat a interaktivně do spojování zasahovat.
Na tomto foru o pár stránek vpředu je vidět, že kdo se projevil , ten byl přiřazen. Wink

TT si rádi zahráli se skupinou, co se složila, a příště si stejně rádi zahrajeme s jinou squadrou Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to tady jako za starejch časů Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Futty : jsem moc rád, že jsi se tady ozval , z pohledu nováčka na větší akci.
Naprosto chápu tvoje rozčarování z toho co jsi viděl.
Neboj se, že by jsi dostával nějaký zákazy do her, za to, že jsi zde projevil svůj svobodnej názor. Pro všechny zde je moc poučné přečíst si , jak to vidí mládě jako ty.

Jako organizátora mě ta situace sere, ale nemyslím si, že by jí zabránil třeba rozhodčí, který by v pevnosti skákal jak srna mezi kulemi a sledoval, kdo už má barvu...to by pak zase nebyl ten typ hry, co by jsme se na něm potkali...

kontaktní násilí do hry nepatří.Exclamation Exclamation Exclamation

Správní válečnící vědí, že to končí u gumáku. Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kaky88



Založen: 23. 01. 2014
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši tohle co tady řešíte je mazec teda, nejvíc mě baví ta paintballová smetánka která si jen sere do huby nic víc, už dlouho vás sleduji jak jste namachrovaný zakomplexovaný blázni. S váma bych si nezahrál ani jednu hru Smile každopádně stojím při Trackeroj, Hellboyovi a jiných co tohle odsuzují. Tohle se dít prostě nemá, sice jsem na té akci nebyl ale také mám něco odehráno jako každej jinej. Můžu vám ale říct že tohle přeháníte a ještě ho bráníte, jinak jsem to já co napsal na Fb že tohle někdo udělat mě tak ho namrskám do huby nožem a můžu říct že se za to nestydím Smile hold jsme každej jinej hoši ale já nevyjel z máti na kole abych si tohle nechal líbit, můžu ti říct že kdyby ležel na mě tak to dopadne jinak a to nemluvím o lidech kteří by tam byli semnou Smile to by nebyla paintballová bitva ale bitka Smile a vůbec klidně doražte na moji akci, tam na seznámení dostanete kladivem po hubě Smile to se vám bude líbit když jste takový frajeři. Syberia byla také dobrá akce kde hráli proti nám lidé z uzavřené sebranky a jako že " TOP " hráči, jak pak to dopadlo co Smile dostali na prdel a mazali s brekem Smile Prostě a jednoduše vás mám na klobáse a nelíbí se mi jak se povyšujete Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaky88 napsal:
Hoši...


Opravdu je nutné sem psát takové sračky? Už tak je to tu myslím dost vyhrocené. Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 12:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ani se mi k tomuto tématu nechtělo nic moc komentovat, ale nechci strkat hlavu do písku, tak snad něco krátce. Nepříjemné mi to je hlavně v tom, že účastníky konfliktu mám rád (myslím týmy, nemyslím přímo osoby), spoustu akcí jsem s nimi zažil a je těžké zaujímat nějaké vyhraněné stanovisko. Rozhodně si nemyslím, že tým Alligators jsou nepřiznávači a PP kovaní agresoři. Na to mám s oběma týmy odehráno hodně na to, abych si udělal vlastní obrázek. Přímo u incidentu jsem nebyl, ale byl jsem účastník bitvy o pahorek a zrovna toto jsou plno-kontaktní akce plné adrenalinu, které tyto problémy i u jinak bezproblémových lidí přináší. TAKŽE VŠE JE TŘEBA POSUZOVAT V KONTEXTU K SITUACI!!!!! TOTO PLATÍ PRO OBĚ STRANY KONFLIKTU!!! Na jednu stranu je dobře,že se tady na fóru něco děje, ale toto asi není to pravé, co by kdo chtěl. Rozhodně si zase budou mnout ruce lidé, co chtějí různě rozštěpit a rozkastovat MPB scénu. Moc jsem nebyl nadšený ani z komentáře Mastodonta (jak ho mám rád), jenom to vyhrocuje něco, co rozumný člověk nechce. Tým PP a Tracker a lidé kolem něj toho pro MPB hodně dělají a konflikt tohoto typu nikomu neprospěje!! TOTO JE POTŘEBA SI UVĚDOMIT!!!! Bylo by dobré potlačit EGO na obou stranách, nevyhrocovat situaci! Jedná se v tomto konfliktu o týmy, které tvoří akce pro ostatní a tím pádem to výrazně zasahuje do celého spolku MPB.
Teď k akci samotné:
Nevyrovnanost stran kritizuji dlouhodobě, i když teď bych z toho nikoho nevinil, že to dělal cíleně. Prostě před akcí se zavolalo, že chci hrát s tím týmem na té straně a další to udělal stejně atd., takže vznikla jedna ucelená kompaktní strana - žádné spiknutí elity za tím rozhodně nehledat - prostě každý rád pokecá s kámoši,které má víc po ruce. Rozhodně v tom (v tomto případě) nevězela žádná chorobná touha ,,elity'' po vítězství za každou cenu. Ono je také otázka co to elita je? Lidé co provozují tento web, lidé co dobře střílí, týmy co dobře taktizují a spolupracují? Každý to může vnímat jinat. Osobně jsem na Džbán přivezl podivnou sestavu mnou počínaje, pokračující dvěma začátečníky , dále podivné individuum z Jihlavy (ten snad ani nehrál, ale každého obtěžoval podivnými replikami rádoby brněnského hantecu) ,Domas (to jsem tady asi ani neměl psát, protože mu Barnes jako velitel týmu pod kterým bojuje zakazuje přidružování jinam Very Happy ) a jedině snad díky našim dvou excelentním bojovnicím jsme si mohli vysloužit zařazení do prominentní sestavy.
Mezitím co jsem to psal tak přibylo hodně komentářů, tak reakce na ně:
PŘESTAŇTE VYHROCOVAT SITUACI KTERÁ NIKOMU NEPROSPĚJE! VŠICHNI AKTÉŘI KONFLIKTU JSOU TVŮRCI HER V MPB A TOTO JENOM DEGRADUJE ÚSILÍ VŠECH! ZAPOJTE TROŠKU ROZUMU! Po dlouhé době jsem se nalogoval ne ten podivný facebook a to co jsem si tam přečetl k akci mi zrovna radost neudělalo. ROZMÝŠLEJTE DŮSLEDKY NAPSANÝCH SLOV, KTERÉ NEJDOU VRÁTIT ZPÁTKY!
PS: Pro Kakyho - nejsem příznivcem žádného elitářství, ale na Siberce jsem v první části velel a za velkých obětí jsme cíle dosáhli. Nesnižuj úsilí lidí, kteří šli na jatka do plné palby a to několikrát po sobě. Navíc mi není jasné o jaké elitní rozdělení u této akce šlo????? Sudetu jsem vždy za elitní tým považoval a celkový základ Vaší strany na Siberii byl stejný jako na naší. Tvůj přístup ke komentářům dělá jen zlou krev, která tady rozhodně být nemusí. Je to nějaký komplex? Nevím proč?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že jedinej kdo to může rozseknout a ukončit je ten kdo to začal a to tím, že se omluví, což by mělo být následováno i omluvou z druhé strany za případné nedorozumění. Což mimochodem podle mě vyžaduje mnohem větší koule než někomu rozbít držku. A zaslouží si to následně i odpuštění.

Jinak Krapa má pravdu a já se taky omlouvám za to že jsem si přilil olejíčku do ohníčku i když mi to opravdu nedalo po těch všech silných slovech a vzpomněl jsem si na tu druhou a jedinou (!) bitku co jsem na paintu za posleních 10 let zažil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kaky88



Založen: 23. 01. 2014
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím tě, tak abych uvedl vše na pravou míru jo, pokud vím tak o vás nebo tobě sem se nezmínil Smile dobře si pamatuju, že jsem neuvedl žádnej tým Smile jen mě nebaví furt tady číst nějaké vyhoudávání a napadání jiných lidí to je celé, neboj žádnej komplex nemám a ani nic nehrotím ale myslím že se také můžu vyjádřit ne? Myslím že nějací hráči tam také píšou kolikrát husté věci a to je v pořádku, nechci aby šlo něco do kopru a už vůbec nechci mít zlou krev mezi náma, co takhle koukám na akce tak si tě vážím ale ať se zamyslí nad sebou i jiné týmy co dělají. Já si přiznám že jsem horká hlava, hold to tak je každej jsme nějakej přeci, jinak k té Sybérce jo, to také nebylo myšleno na tebe Smile právě že to co jste předvedli byl mazec a já osobně říkal že ti co mazali do té budovy kde byl agregát šly na smrt ale dali to velice dobře, tak nechci aby jsi v tom hledal něco špatného, hra byla velice kvalitní z obou stran si myslím ale když pak slyšíš z vaší strany kluky že tam museli jinak je po nich a co jim zbývalo atd. atd. tak jen čumíš, nebo jak tam řvou lidi od vás že s kým to hrajou že takové ko**** nikdy u sebe neměli tak také zíráš ale nebaví mě už tady něco psát, každopádně tebe do žádné smetánky neřadím a ani to nemám v plánu ok,budu rád když vezmeš svoje lidi a dorazíte na naší akci nás podpořit Smile já věděl proč sem nemám psát kluci mě varovali. Nikdo není neprůstřelnej a myslim si že to co jsem napsal pochopí ti správní Smile A myslim tím ty správný a ne vztahovačný Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaky88 napsal:
Hoši tohle co tady řešíte je mazec teda,

Kaky88 je pohodář, ale občas se nechá unést Smile Tak to samozřejmě berte s rezervou...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 1:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je smutné, jak pochybení dvou jedinců dokáže vyhrotit celou komunitu Confused A k tomu to ještě nezůčastnění lidé nesmyslně vyhrocují (sory Kaky88, ale jsi absolutně mimo ! ).
Byl jsem od daného místa 3 metry, ale v tom rauši dobývání vlajky jsem toho z incidentu moc neviděl. A pochybuji o tom, že někdo jiný ano. Jediní, kdo ví, jak to bylo, jsou oba aktéři. Oba by se měly omluvit, jeden nepřiznal, druhýmu ujely nervy. Tečka.
Už to tu víc nerozpatlávejte, kazíte tak celkový dojem ze hry.
Není moc těch, co pořádají hry, a tímto jim než berete elán k tomu, aby v tom pokračovaly.
Bubák a spol. odvedly kus pořádné práce a musely investovat dost času a prostředků, aby se daná hra uskutečnila. Né vždy je vše tak jak se plánuje, přijede míň lidí, počasí, nedorazí skušení velitelé atd... prostě stát se může cokoli. Buďme rádi za tyto nadšence a važme si toho, že dané hry dělají. Moc jich už toitž není.....

Die Glocke byla povedená hra a tak to prostě je Wink

To Kaky88:
Na Syberii jsme byly na straně co prohrála, na Die Glocke za němce...
Máme se tedy považovat za smetánku? Na Krakonoše jsme chtěly přijet, ale jestli nás čeká přivítání kladivem po hubě, tak to radši nepojedem. Nechápu, kde se v tobě bere pocit nějakého elitaření, povyšování a podobně. Nevím o nikom z komunity, kdo by se tak choval....a nevím co tím sleduješ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teď nevím. Poté co jsem si přečetl včerejší debatu, srdce mé zaplesalo -- konečně mezi smetánkou -- s holkama máme na dnešek na oslavu naplánovaný gruppensex (dokonce jsem chtěl pozvat i to individuum z Jihlavy co po našich zádech vylezlo tak vysoko), a teď se dozvídám, že je všechno jinak. To budu muset vše zrušit Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
mas bohousi rychlej usudek, ale asi mylnej ne? hydra rika ze u toho tracker nebyl, bylo to vyreseno vypicovano na miste. pak to tady uvadel na pravou miru, kdyz si ten text prectes tak se na nic nevymlouva, dokonce pise proc to resili jinde a ne tady. nevim tedy o co tedy jde. prijde mi ze na jedny politovani udalosti se to tady utvori na dva tabory, juchů. to jiste prospeje vsem.

ps: jednim prispevkem rikas ze bys to resil stejne ( verim tomu, vzpominam si na par paintballu kdy si to taky takhle resil ) a pak dodavas ze nasili na paint nepatri, docela protimluv


to hellboy: no ja znam i par lidi co tahaji ostrou i do hry neb ji nechteji nechavat v aute. taky si uplne nedokazu predstavit na ten naslednej kolotoc.
Milý Hade opravdu sem na jednom paintballe dal protivníkovi facku a udělal bych to ve stejné situaci znovu.Nebudu rozpytvávat proč a nač ale hlavně já neřešil ten konkrétní incident ale nepochopil sem princip zastávání se na dálku asi sem tupej
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaky88 napsal:
Hoši tohle co tady řešíte je mazec teda, nejvíc mě baví ta paintballová smetánka která si jen sere do huby nic víc, už dlouho vás sleduji jak jste namachrovaný zakomplexovaný blázni. S váma bych si nezahrál ani jednu hru Smile každopádně stojím při Trackeroj, Hellboyovi a jiných co tohle odsuzují. Tohle se dít prostě nemá, sice jsem na té akci nebyl ale také mám něco odehráno jako každej jinej. Můžu vám ale říct že tohle přeháníte a ještě ho bráníte, jinak jsem to já co napsal na Fb že tohle někdo udělat mě tak ho namrskám do huby nožem a můžu říct že se za to nestydím Smile hold jsme každej jinej hoši ale já nevyjel z máti na kole abych si tohle nechal líbit, můžu ti říct že kdyby ležel na mě tak to dopadne jinak a to nemluvím o lidech kteří by tam byli semnou Smile to by nebyla paintballová bitva ale bitka Smile a vůbec klidně doražte na moji akci, tam na seznámení dostanete kladivem po hubě Smile to se vám bude líbit když jste takový frajeři. Syberia byla také dobrá akce kde hráli proti nám lidé z uzavřené sebranky a jako že " TOP " hráči, jak pak to dopadlo co Smile dostali na prdel a mazali s brekem Smile Prostě a jednoduše vás mám na klobáse a nelíbí se mi jak se povyšujete Smile


"namrskám nožem do huby"?! WTF ?! Shocked

A Káky, kde že to pořádáte ty akce, kde se vítáte "kladivem po hubě"??
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Kaky88 napsal:
Hoši tohle co tady řešíte je mazec teda, nejvíc mě baví ta paintballová smetánka která si jen sere do huby nic víc, už dlouho vás sleduji jak jste namachrovaný zakomplexovaný blázni. S váma bych si nezahrál ani jednu hru Smile každopádně stojím při Trackeroj, Hellboyovi a jiných co tohle odsuzují. Tohle se dít prostě nemá, sice jsem na té akci nebyl ale také mám něco odehráno jako každej jinej. Můžu vám ale říct že tohle přeháníte a ještě ho bráníte, jinak jsem to já co napsal na Fb že tohle někdo udělat mě tak ho namrskám do huby nožem a můžu říct že se za to nestydím Smile hold jsme každej jinej hoši ale já nevyjel z máti na kole abych si tohle nechal líbit, můžu ti říct že kdyby ležel na mě tak to dopadne jinak a to nemluvím o lidech kteří by tam byli semnou Smile to by nebyla paintballová bitva ale bitka Smile a vůbec klidně doražte na moji akci, tam na seznámení dostanete kladivem po hubě Smile to se vám bude líbit když jste takový frajeři. Syberia byla také dobrá akce kde hráli proti nám lidé z uzavřené sebranky a jako že " TOP " hráči, jak pak to dopadlo co Smile dostali na prdel a mazali s brekem Smile Prostě a jednoduše vás mám na klobáse a nelíbí se mi jak se povyšujete Smile


"namrskám nožem do huby"?! WTF ?! Shocked

A Káky, kde že to pořádáte ty akce, kde se vítáte "kladivem po hubě"??


Od tohohle mameluka jsem už četl něco na FB ... samá smetánka a podobný rejpavý kydy. Je nějakej divnej a raději si na něj dám majzla. Evil or Very Mad

Ještě k tomu se vyjadřuje ke hře kde vůbec nebyl. bóóóóže Rolling Eyes
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak snad pro ty, jenž z výše uvedených popisků nabyli dojmů, že proběhla jakási MMA vsuvka: vše se odehrálo za barikádou, na jejíž druhé straně jsem byl já, Chico a Wincent, takže cca metr až tři od nás, a žádnou "bitku" jsme neslyšeli! Krom vrčení člena PP nebylo slyšet vůbec nic, polohu těl obou aktérů jsme však samozřejmě neviděli.
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Na Syberii jsme byly na straně co prohrála, na Die Glocke za němce...
Máme se tedy považovat za smetánku? ...


To že se o tom dost mluví i píše je výsledek toho že nějaká skvadra vyvolených je. Na Falconech to tenkrát vygradovalo a pak je na každém jak se s tím vyrovná. My si založili svou skupinu abychom byly konkurence schopní, takže dnes je mi to celkem jedno. Na Vás si nikdo nestěžuje a nikdy nestěžoval. Jsou tu jiní co sežrali všechnu moudrost světa a tím akorát provokují ostatní.

Mastodonte, moc dobře si pamatuji jak jsi byl skleslý nad agresivním chováním na jedné hře. Teď tady vyvoláváš abych z mrtvoliště vylezl na kopec a rozbíjel tam někomu držku? Nebo jak by sis to představoval?

Rozhodně si myslím že kdyby to bylo obráceně, tak bys naopak volal po sluníčkaření a toleranci v duši.

Je mi hodně líto že to došlo až jsem a jsem i moc rád za příspěvek Krapy. Co se týká urovnání sporů, Jak jsem psal máme své metody a myslím si že máme plné právo si to vyřídit sami s plnou důvěrou celé komunity s kladným výsledkem. Náš hráč nikdy neměl s nikým problémy a celkově ho to stejně na nějakou dobu otrávilo. Rozhodně podotýkám že nešlo o nějakýho Terminátora nebo nějakého nepoctivého nepřiznávače. Jsem si jist že se stejná situace bude opakovat zase u někoho jiného, stává se to dost často a chce to přistupovat více kladně. Takže určitě tato situace aby byla příkladem toho jak to takhle neřešit.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no hlavne se rychle všichni internetovy hrdinove s kladivama, nozema, pistolemi, pestma uklidnete (a to na všech stranách) můžete si to vyříkat nekde jinde.....

jak jsem psal, za 10 let co fungujeme se nestalo ze bychom nekoho zmlatili, to myslim hovori vic nez za všechno a to do nas vandrovalo uz hodne lidi a svete div se ani tentokráte jsme nikoho nezmlatili (ten clovek zmlacenej nebyl pokud vim)

ted uplne zbytecne se tu rozjizdi diskuse nad necim co se nestalo, co se naopak stalo jsou opetovne stesky a place nad jakousi smetankou co druhym kazi hru, nad provokaci této smetanky a snedeni veskere moudrosti...

uz sem se dozvedel kdo to není: BB ani SPAS, ale ještě jsem se vlastne nedozvedel kdo to je ? kdo vam tu na tomto foru a na vasich hrat dela ty problémy ? a zpusobuje ve vas tu nervozitu a povysuje se nad vama ?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No hlavně jak se pak můžeme v komunitě domluvit, když se tady jasně neřekne co považujete za smetánku a elitářství. To je fakt mimo Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

uz sem se dozvedel kdo to není: BB ani SPAS, ale ještě jsem se vlastne nedozvedel kdo to je ? kdo vam tu na tomto foru a na vasich hrat dela ty problémy ? a zpusobuje ve vas tu nervozitu a povysuje se nad vama ?


No PP to být taky nemůže, na Syberii jste nebyly Wink
A TT na Syberce byly na straně vítězů, tak ti také ne....
No moc možností už nejni... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no nad nama ja ani neuvazuju, množství akci na kterých sme se ucastnili v posledních dvou letech se blizi tak 1, množství prizpevku tady na foru je také podobny takovému cislu a jelikož největší averzi projevuje jedinec co se registroval v lednu 2014, tak predpokladam , ze není zatizen nejakymi starymi vecmi jako Hellboy .... takze kdo to tedy je ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no hlavne se rychle všichni internetovy hrdinove s kladivama, nozema, pistolemi, pestma uklidnete (a to na všech stranách) můžete si to vyříkat nekde jinde.....

jak jsem psal, za 10 let co fungujeme se nestalo ze bychom nekoho zmlatili, to myslim hovori vic nez za všechno a to do nas vandrovalo uz hodne lidi a svete div se ani tentokráte jsme nikoho nezmlatili (ten clovek zmlacenej nebyl pokud vim)

ted uplne zbytecne se tu rozjizdi diskuse nad necim co se nestalo, co se naopak stalo jsou opetovne stesky a place nad jakousi smetankou co druhym kazi hru, nad provokaci této smetanky a snedeni veskere moudrosti...

uz sem se dozvedel kdo to není: BB ani SPAS, ale ještě jsem se vlastne nedozvedel kdo to je ? kdo vam tu na tomto foru a na vasich hrat dela ty problémy ? a zpusobuje ve vas tu nervozitu a povysuje se nad vama ?

Teď už se to jasně vyprofilovalo. Smetanka jsou právníci a ten podivný člověk s imitací zubů a opici ve znaku. A kvůli těmto individuim jsem musel zrušit dnešní orgie. Marcy se tak těšila Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je fakt, právníci nebyli na Syberce. Z toho vychází, že smetanka je ten člověk se třemi opicemi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate