Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

operace "die Glocke"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:

To Tracker: Když jsi nebyl přímo účastník konfliktu těch dvou, tak nikoho nenazývej hanlivýmy názvy na FB, na to už jsi přece dost vyhranej hráč.
Dost jsem se jako organizátor o to jak a co vzniklo zajímal a výslechem jsem se prostě dostal k tomu, že insultovaný hráč je prostě nepřiznávač.

Od začátku existence tohoto fora ...tušim r.2005 jsme řešili to samý. Jak dostat "terminátory" z her, aby to nekazili všem, co jsou čestný a terminátoři nad nima někdy vyhrávaj tim, že to prostě párkrát "setřou"!!!!!
Po letech jsme se zde MPB komunita shodla na tom, že se daný INCIDENT MÁ ŘEŠIT PŘÍMO VE HŘE OKAMŽITĚ.
No a když se tak stane, je to průser ??
Pánové růžové brýle dolu, ten kluk si to chycení pod krkem dle mě za něco zasloužil pokud 4 kule nepřiznal a furt střílel , nereagoval na čev ,"že má",
A jelikož to byl ojedinělý incident a jinak se tam nic jiného nikomu nestalo, tak to asi nebyl agresivní maniak terorizující ubohé okolí Smile


můžete mi sem někdo dat prepis toho co se nekde kam nemam pristup (a nebo tam neumim jit Very Happy) pise, at mohu pekne zhodnotit internetove hrdinstvi a nalezite jej ocenit, dekuji
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Had má pravdu.
celkove jsem si hru uzil a vyborne pokecal a zasmal se. ackoliv rozdeleni tymu bylo vyveseny uz dlouho a nikdo nic nenamital, opravdu si nemyslim, ze je toto rozdeleni tymu stastne. ja se nudim, druha strana je frustrovana? nektery tymy by proste nemeli hrat spolu jako blok. vcera bylo docela videt, ze tenhle kompaktni blok je proti sesitemu nepriteli nekde jinde. kdyz mate ač 60 lidi, z nich jsou polovina velitele skoro, vsichni vi co maji delat, vsichni to hlavne delaji aniz by jste jim musel neco rikat, je to naprosto neco jineho nez kdyz mate 100 lidi kde jadro tvori milsim s dost novackama a zbytek po dvou, trech, par kusech. tak trochu mi to prislo jako operace barbarrosa kdy nemci za cenu 750k vyrazenych vyradili 7 milionu rusu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:43 am    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Zdravím Bubáka a všechny protihráče a spolubojovníky.
Bubáku pevnost jsi postavil naprosto super,obě strany si v ni měli možnost zahrát a lepší prostě vyhrál a je úplně jedno kdo na které straně stál.Prostě organizovanost protivníka byla lepší a tím pádem vyhráli,budíš jim sláva a čest poražením .O vyváženosti stran je blbost přemýšlet a řešit ,všichni hrajeme Paintball a každý z nás má svou špuntovku a když sní někdo neumí trefit svého protihráče tak ať se nediví že prohraje a každý z nás muže být lepší a organizovanější než protivník každý měl šanci tomu velet a dovést naši skupinu spojenců k lepším výsledkům. Takže lepší skupina neexistuje,všichni se dají porazit.A já za sebe jsem si hru naprosto užil a jsem rád že jsem bojoval za spojence i když panuje názor o slabší straně je to hloupost, i oni bojovaly jako lvy akorát neměli to štěstí vítězů. Takže dík všem stranám a spolubojovníkům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
utok byl zase ze zacatku takova otukavacka, pak se to rozjelo na konci velice pekne, dobyti horejsku a nasledny kafemlynek recyklace z mrtvoliste byl velice zajimavej. tady v tom bode bych zapremyslel jako organizator zdali hru neukoncit predcasne, protoze tech kouli co ruznyma smerama litalo smerem na mrtvoliste bylo fakt dost.


sem to hlavě ani nemělo dojít - podle rozkazů jsme měli ten vršek 20 minut držet

áále někteří byli tak zapálení, že to sfoukli až před mrtvoliště a tam už to pak všichni znáte
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aha Smile to se k nam ani nedostalo abych pravdu rekl. rekl bych ze tu nasi stranu jsme resili tak nejak z chodu.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 11:50 am    Předmět: Re: aa Odpovědět s citátem

David napsal:
Zdravím Bubáka a všechny protihráče a spolubojovníky.
Bubáku pevnost jsi postavil naprosto super,obě strany si v ni měli možnost zahrát a lepší prostě vyhrál a je úplně jedno kdo na které straně stál.Prostě organizovanost protivníka byla lepší a tím pádem vyhráli,budíš jim sláva a čest poražením .O vyváženosti stran je blbost přemýšlet a řešit ,všichni hrajeme Paintball a každý z nás má svou špuntovku a když sní někdo neumí trefit svého protihráče tak ať se nediví že prohraje a každý z nás muže být lepší a organizovanější než protivník každý měl šanci tomu velet a dovést naši skupinu spojenců k lepším výsledkům. Takže lepší skupina neexistuje,všichni se dají porazit.A já za sebe jsem si hru naprosto užil a jsem rád že jsem bojoval za spojence i když panuje názor o slabší straně je to hloupost, i oni bojovaly jako lvy akorát neměli to štěstí vítězů. Takže dík všem stranám a spolubojovníkům.



mas pravdu v tom, ze si to vsichni uzili. jen je problem ze kdyz tento stav je na vice hrach, tak se jedna strana je bita, po case te to prestane bavit. me zase treba nebavi nuda kdyz se zevluje. lepsi vyvazenost by prospela oboum stranam i absorbci novych lidi. novackovi, kdyz dostane rychtu prvnich par her na scene, to jiste zapalu k pokracovani hrani paintballu neprida.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

David to popsal presne, to muzu jen podepsat, je na kazdem jak chce hrat.... nemuzes chtit Hade vyvazenost a zaroven si myslet ze to prinese pohodu, protože neprinese, ti lide co nehraji koordinovane to otravi tem co tak nechteji hrat a mají svůj styl lone wolf, takze tam pobezi jen 15 lidi a zbytek bude koukat... nastvano bude i tech 15 lidi i ten zbytek

mnohem lepsi je absorbovat do těchto koordinovanych teamu ale tak aby v nich netvorili vice jak 10 %
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když přijede na akci 170 lidi (z nichž teda docela dost neprijelo) a 50% z nich jsou buď neorganizovaní, začátečníci, nebo jedinci bez teamu, mozna by stalo za to aby to bylo ponekud vic podchycene od organizátora v zájmu všech zůčastněných.

Ráno na startu jsem si připadal jako někde na první Warzoně před devíti lety. Nikdo nikoho neznal, nikdo nevěděl co se má vlastně pořádně dělat, nikdo nechtěl bejt velitel. Pak jsem se trochu snažil to nějak organizovat, ale na ten kopec jsme útočili v cca 20ti lidech. Vy jste z tý strany pak útočili všichni, nehledě na to, že mi jsme nikdo neznali terén a vy jste útočilíi na něco, co jste postavili a před tím i bránili. Já vůbec netušil co za tím horizontem je.

Což není nějaký brekot za prohru. Já si to vcelku užil, ale souhlasím s Hadem, že někdo kdo přijede na takovou akci v roli začátečníka si akorát řekne, že jsme banda machýrků co si přijela zastřílet do slabších (jelikož jsem byl na "slabší" straně tak docela chápu proč).

A co se týče toho incidentu. Asi se dá vymyslet lepší způsob jak si s někým vyříkat, že držel prst na spoušti ještě chvíli po tom co to dostal, než na něj HNED skočit.

Shodou okolnosti si pamatuju, jak jsem daného hráče (pokud se jedná o toho o kom jsem slyšel) trefil do cyklónu a přestože jsem na něj řval jak tur, tak pořád nechtěl pochopit co se stalo (byť opravdu neviděl ten zásah), což mě stálo asi dalších 150 kulí a de facto jsem v daném scénáři skončil a následně se mnou rok nemluvil, protože jsem agresivní. Pokud to teda chápu správně, tak kdyby naše role byly obráceně, tak on mě tehdy půjde rozbít hubu?

Mě to teda jako úplně nejlepší způsob nepřijde. Nejjednodušší by prostě bylo mu říct, ať de do prdele a lidi co postřílel po zásahu by zůstali ve hře. Nemyslíte? Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaroslave, chapu tvuj pohled, i bych rekl ze ve vasem tymu je to pohled mainstreamovy, ale do budoucna je to podle me cesta do pekla a jeste vetsiho "elitarstvi" na scene.

aby to nejak nevypadalo, ja nebrecim. jenom mam za to, ze kdyby to bylo rozdeleny jinak, jsou pak useky, kde se obranci ci utok nebudou nudit. v pripade otevrenych akci bych to tak udelal. u akci na pozvani ci uzavrenych at je to pro me za me jak se chce nebo jak se s kym chce teplit, ale na otevrenych si myslim ze to je nesmysl a vede to jenom k otraveni.

hellboyi neni to nedobytny ten horejsek. pp a tt parta mela cca 35 lidi, na ty nasi strane bylo 21 lidi, neni to vetsina. taky si myslim ze by to kluci nedobyli tak snadno kdybychom obranu nevykuchali zezadu. tam hlavni roli hrala koordinace, ne prevaha lidi. ohledne ty znalosti, ona ta znalost terenu kdyz budujes prekazky je osidna. myslis si ze to tak bude, takhle to postavis ale hraci te prekvapi, trochu to znam z vlastniho hriste. mala ukazka. bubak nam rikal ze jediny misto kde se da prorazit nase obrana je roklinka mezi lesem a silnici, za celou dobu tam bezel jenom balu a nikdo jinej, takze tady treba se hlavni kuchtik zmylil.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
creagel



Založen: 17. 05. 2013
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predne diky za skvelou hru, ac jsme dostali na prdel Smile Byla to prvni velka hra, kde jsem se zucastnil, takze nemuzu porovnavat. Ale jako novacka me to rozhodne neodradilo (a po pokecu s ostatnima novackama myslim ze jsme na tom byli podobne). Skoda jen, ze z te zadni strany nas utocilo tak malo bez nejakeho velitele - to byl za me hlavni minus. Jinak sledovat ty zkusenejsi bylo inspirativni.

Nejake vyvazeni/nevyvazeni bych fakt neresil. Skopcaci jasne ukazali, ze i s mene lidmi se to dobit da. Neznalost terenu pri prvnim utoceni se mi prave libila. Clovek musel zkoumat, kudy by to slo a kudy to fakt nepujde (za me to beru jako plus) a davat si bacha kde ho kdo muze prekvapit. Po otoceni stran me lehce prekvapilo, ze prisel "rozkaz" nechodit pred bunkry na kopci (coz predtim skopcaci delali a trochu jsem s tim pocital i pri braneni, takze ac bych v pohode mohl "vyndat" par skopcaku jako oni nas predtim, najednou to proste neslo). A taky ten vystup z mrtvoliste po otoceni stran na konci hry - tak to skoda mluvit, ale adrenalin tam vbehnout dobry - ten borec, co tam bezel bez pusky jen s vestou nad hlavou dobehnul asi nejdal Very Happy

Onoho incidentu nmezi hraci jsem ze osobne nezucastnil, ale dostat takovou pecku na palici ja nebo nekdo s kym bezne hraju, tak na 1000% dal nestili. To ze obcas nekdo nejaky zasah neprizna se stane (i par skopcaku ktere jsem viditelne zasahnul (nekdy i opakovane) pri braneni kopce proste pokracovalo). Ale kdyz to clovek chyti a "neciti" to, tak si toho kolikrat fakt nevsimne (zkusenost pro priste, ze otacet se na spoluhrace a nechat se kontrolvat jestli jsem/nejsem zasazeny je ztrata casu).


Sumasumarum bych klidne prijel s fleku znova (i kdybych vedel, jak dopadneme). Pokud bude priste moznost nejake obkliceni nebo utoceni ve vice skupinach, tak bych docela bral mit 2 silne velitele. Nerikejte mi, ze se tam ted nenasli 2 takove tymy s veliteli. Jen doufam, ze takhle otevrenych her bude vice (a ne jen uzavrene pro osvedcene tymy), protoze my novacci/bez sveho tymu/ na nich muzeme hodne pochytit (a ted nemyslim jen zasahy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Syberie taky nebyla papírové zrovna vyrovnaná..a jak jsme si krásně zahrali-vyhrali Wink
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde o to kdo vyhrál. Ale první půlka byla fakt plonková, což se o Syberii fakt říct nedá.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechtěl jsem to tahat sem do militárka, ale koukám že je tu už pěkných pár názorů. aniž bych to začal Smile
Nejdříve chci uvést věci na pravou míru:
V NAŠÍ FB stránce jsem k fotkám přidal popisek, který shrnuje akci naším pohledem. Nikomu se to necpe, nenutí a není to ani zakázaný.
Navíc se zde několikrát opakuje už od minulosti ať si své názory řeším jinde než zde - což dělám soukromě a nebo Na facebooku.
Nechápu proč tedy spojení "internetové hrdinství".
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za MilSim CZ si nikdo nestěžoval za nevyváženost stran - jsme na to zvyklý a děláme si z toho srandu jaká spojenectví napříč military vznikají, zanikají,
co se proti nám postaví za skvadru zkušených týmů a my se často buď sami a nebo s přidaným spoluhráčem Sudeta odoláváme.
Tohle nám dává naopak důvod si myslet, že jsme asi hodně dobří, když se spojují proti nám nejznámější a profláklé tými.
Když se podíváte zpětně v diskusi k této akci, sami jsme se přihlásili že chceme útočit první - být spojenci. Tím bych uzavřel stěžování si na spojení zkušených týmů.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nic takového jsem zde nechtěl psát, ale když čtu některé přízpěvky tak mi to nedá a shrnu následující:
Místo 110 lidí se nás sešlo 75. Scénář byl postaven tak abychom měli minimálně 15 lidí u vlajek. Jednoduchým způsobem se dá spočítat že útočilo cca 60 lidí.
z toho jedna strana měla srandovních 25 vč. hlídání té vlajky.
Když jsme bránili, neměli jsme možnost vojáků z budoucnosti, neměli jsme oživovací lékaře končetin, neměli jsme recyklaci navíc.
A hlavně jsme měli velký počet začátečníků. Nálada byla (alespoň na naší půlce) v době útoku výborná, nedělali jsme si starosti, prostě jsme plnili to co se po nás chtělo.

Běhat před připravené laufy se snahou se skrýt v dýmu. Tohle není problém, ale nemůžete čekat že se nenajdou frustrovaní jedinci - je to normální u nevyhraných hráčů, kteří se ani mezi sebou neznají.
Natož pokud po 5 minutách se vrací na mrtvolištěě čekajíc 20 minut na další kolo.

Kdo se diví že spojenečtí hráči nabyly dojmu že je to celé postavené proti nim je prostě slepej a nechce vidět věci v širším spektru a poučit se z toho na příště.
Chodili mi neustále během dne hlášení o nepřiznání ze strany němců, a vždy jsem to uklidnil bez nějakých delších proslovů nebo aktivit.
když to sečtu všechno - přišlo 140 nebo 150 lidí. což dělá že proti nám stálo kolem 55 - 65 týpků - zkušených týpků. Hláška - "vidíte dá se to dobít" je opravdu na místěVery Happy
Jsem rád že se najdou pořadatelé a věnují prostředky, svůj čas pro pořádání her. Bohužel nepovedené incidenty pak vrhají na jejich práci špatné světlo i když třeba za to ani nemohou (napříklaad chování hráčů ve hře).
Pro případná flame ještě chci upozornit že nám tak ani nešlo o nějaké vítěztví, ale spíše o to si zahrát a splnit jakousi vlastní povinnost podpořit hry, kde se tak říkajíc nabírá do military komunity.
Kdo nás zná určitě ví, že podpora paintballu a jejich her je pro nás prvořadá než nějaká výhra. Tím chci předem negovat případné poznámky toho, že nám vadí prohry, nebo needokážeme unést tuto porážku - v tomhle případě je nám to fakt jedno.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne po březen 16, 2015 7:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

incidentu:
Nějakej Tupolev který neudržel nervy, mi tam začne bušit do spoluhráče? Beru milSim jako svou rodinu a předem i do budoucna upozorňuji že pokud má někddo problém s naším hráčem,
ať mi to příjde říct během hry a nebo ať mlčí navždy! Rozhodně od nikoho i sebeslavnějšího hráče nepotřebujeme moralizovat, poučovat a nebo učit jak zvládat své lidi.
To si dokážeme zařídit sami a máme své metody. Z hráče nám náhle vyrost "nepřiznavač" (během dvou dnů jsem zjistil že je to prý dlouhodoubý nepřiznavač - což je druhá kokotina),
jen aby se omluvil přehnaný zákrok Tupoleva.
Není možné aby se na takové hře obejvoval takový hráč, co nedokáže udržet nervy na uzdě. Tato hra je vstupní branou pro nové týmy, nové hráče a může se i stát, že člověk nemusí přiznat už z pouhé nevědomosti začátečníka.

Kdyby tam ležel místo našeho hráče nějaký začátečník (ležel mrtvý, protože to dostal hedkou na spánek a právě se dostával z té mordy) a k němu přiběhl nějaký blázen řvajíc něco o nepřiznání,
klečel mu na prsou a držel ho pod krkem takhle si představujete zastánci tohoto řešení přijímání nováčků? To je to, co si slavná military komunita odsouhlasila jako řešení na "místě"?

Kurwa - nešlo by lépe udělt to, že si na sebe vezmu reflexní vestu dojdu k němu klidně i zařvu že nepřiznává a vzájemně se pošlem do nejtmavších otvorů na těle? Do teď to fungovalo.

Jděte normálně do prdele kdo stím souhlasíte.
Tohle není normální, paintball se dá provozovat v klidu a také se tak děje.
Pokud stím má někdo problém, měl by si uvěddomit že stále v ruce ovládá zbraň a může někoho kolem sebe zranit. Měl by se chovat rozumně a jako kdyby měl "ostrou".

Za svým hráčem si stojíme a budeme stát, je to slovo proti slovu - co je jasné je přehnaná reakce na straně agresora.
Škody v členské základně se tu v CZ udělalo dost a stále jde o ty samé lidi co si myslí že jejich pohled na věc je ten správný. Komunita skomírala a teď opět roste a je třeba si uvědomit že poměr Vah se mění.
To co platilo v roce 2010 už neplatí.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem na té akci nebyl, ale snad mi odpustíte, že chci onen konflikt komentovat. Troufám si na to proto, protože jsme minulý rok byly v podobné situaci a navíc se jedná o problém celé komunity. My na východní Moravě se loni dostaly do konflktu s jedním hráčem, který se začal hrozně rozčilovat, že po něm střílíme, když už jsme jako vyhrály a všechny nás chtěl proto hrozně bít (považte, střílet po někom na paintu?!!). Organizátorovi jsme následně sdělily ať si udělá ve svém okolí pořádek. Tedy buď ať dotyčného už na své akce nezve, nebo že k nim a na jejich hry nebudeme jezdit (bavím se o celém Zlínu a části Brna- cca 30hráčů se spřátelených hc týmů). Jelikož organizátor si vybral, že bude raději stát za svým problémovým kamarádem, tak už tam nejezdíme a nikdy nepojedeme. Dali jsme si prostě sami stopku Smile A to si myslím je cesta. V minulosti to tak vždy bývalo, tak nevím co se děje nyní se scénou? Je problém, nepřiznáváš, už nikdy si prostě s námi nezahraješ a nejsi vítán. Samozřejmě ještě před tím může být dotyčnému v probíhající přestřelce nasázeno tolik, co dovolí zásobník. Tak se to řešilo co si pamatuju do nedávna. Rvačky na paint nepatří. Tím docela komunita pak trpí a dostává se to na velmi nízkou úroveň. Rvát se, že někdo nepřiznal? Ne, příště mu pustit vohulenou karabinou do hlavy celej zásobník a je vyřešeno a vystavit stopku. A pokud se ho chce jeho tým a kamarádi zastat, no tak taky stop, ať si každý vyhodnotí priority. Toliko obecně ke scéně, jak by se to mělo elegantně řešit Smile Není odvěci také si otevřeně říct, kdo byli účastníci konfliktu. Ani s jedním bych hrát tedy nechtěl. Je potřeba udržovat úroveň. Proto jsme byli vždy v jednání a férovosti na větší úrovni, než sofťáci. V tom byl pain vždy bezvadný. Pokud se začneme rvát a jak jsem četl na fb i něco o bodání nožem do ksichtu, no, to se nám to tu rozpadne do frakcí a bude konec.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...


Naposledy upravil Burnes dne po březen 16, 2015 7:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere ten poslední příspěvek je úplně mimo a jestli se k tomu stavíš takhle tak seš vocas kterej si nevidí dál jak na špičku svýho ega.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Trackere ten poslední příspěvek je úplně mimo a jestli se k tomu stavíš takhle tak seš vocas kterej si nevidí dál jak na špičku svýho ega.

To nemá s egem nic společného. Nikdo mi nebude mlátit spoluhráče.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Udělat mi to co on tak mu nařežu taky a měl si to řešit tam ale jen si blbě koukal a držel hubu takže o egu a o postoji to je
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

k té situaci:
ten kluk vylezl z bunkru a roztočil to ... v u chvíli sem na něj já a dalších x lidí namířil a docela slušně sme ho otečkovali - nicméně, klučina v jakémsi adrenalinovém záchvatu ještě nějakou vteřinku prst mačkal

neoznačil bych to ani za úmysl nepřiznat, ale z pohledu útočníka to vypadalo hodně blbě, takže klasika - ti co se trefili, začali včetně mě řvát, že by jako bylo fajn už nestřílet, páč je zmalovanej dostatečně

co přišlo potom opravdu nevím, jen jsem zaznamenal solidní řev

nepřiznávání je nejlepší řešit na místě o tom žádná, ale určitě ne tak, že si někomu sednu na krk ... to tam samozřejmě nepatří
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
incidentu:
Nějakej Tupolev který neudržel nervy, mi tam začne bušit do spoluhráče? Není možné aby se na takové hře obejvoval takový hráč, co nedokáže udržet nervy na uzdě."

Za svým hráčem si stojíme a budeme stát, je to slovo proti slovu - co je jasné je přehnaná reakce na straně agresora.


no a ja si zase nenecham urazet bojove bratry, tak to se asi neshodneme... a neshodneme se ani na tom kdo se nemá objevovat nahre, podle mne zejména terminator.

My za svým hracem taky stojíme, navíc jeho pohled na věc je podporen několika dalsima svedkama co u toho byly pritomni, není to jen slovo proti slovu, ten clovek mel v sobe nejmíň 7 zasahu, dokonce i v masce, takze zadny ze si nevsim, zadny ze je to novacek, proste se mu stalo ze se mu nechtělo uplne umřít a i přes tyhle zásahy dal strilel.... muze se to stat, mame v sobe adrenalin, ale pak to je potřeba pokorne prijmout a ne obhajovat neobhajitelne....

co si pamatuju sarvatky se v paintu objevovali, zazil jsem i vetsi klidase ze se chteli v tom navalu adrenalny rvat.. nejsou to sachy myslim, takze se to da při tehle zabave i trochu ocekavat, byt to bezesporu je jen nejradikalnejsi prostředek při obhajove zasad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to jen můj názor ale jaká bude hranice? Příště někdo vytáhne kudlu, Pepřak nebo teleskop, že se bude bránit nebo ho vezme klackem pohlavě? Adrenalin je krásná věc, ale pokud se nedokáže ovládat tak ať to nehraje. Muže přijít vyřvat ho vypičovat. Nasazen do něj kulí dle libosti jak psali jiní, ale prostě někoho sejmout tímto způsobem je blbost. Omlouvám se ale píšu to na mobilu a T9 je zmetek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja teda nevim, ale jakkykoliv druh agrese ci urazeni myslim ze na tyto hry nepatri. treba jsem moc mekkej, ale fyzicke nasili ci nejake tvrde urazky sem nepatri dle meho. vzdy jsem se spokojil s tim ze dotycneho omaluji dokud mu to nedojde...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na tento způsob řešení jsem přešel také protože jednou jsem po někom vyjel (jen ústně) a je mi to připomínalo do dnes. Omalovani je jednoduši a pokud to někomu za to stojí tak mu to dopřejme( toto jsou slova Vladana ne moje). Balu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tento hráč, kterého označujete za terminátora i normálně přiznává i štrejchnutí o rukáv i když si není jistej jestli to nebyla větev. Což se stalo v tento den, když jsme útočili. Svědci jsou samozřejmě na obou stranách - proto je to slovo proti slovu, každý má to svoje ovlivněné svou situací a pohledem na věc.

Obsluhoval kulomet, který něco váží a nepřiznal hned sekundu po první ráně je adekvátní chování Vašeho člena? Je normální být agresor ve hře, kde se střílí s nahulenýma kvérama?
Takže máme počítat s tím že když nepřiznám první sekundu po ráně tak mám očekávat nějaký fyzický trest? Je normální se rvát na otevřené hře?
Mě se donášelo také nepřiznávání a řešili jsme to tímhle způsobem NE. Dělá se z někoho z Vaší strany Terminátor? Také NE.

Jsou to jenom výmluvy, aby se odpustilo někomu kdo druhému kleká na hrudník a držel ho pod krkem.

směřujete alibisticky diskusi k tomu že někdo nepřiznal po pár vteřinách první ránu a opomíjíte že tam máte člověka co nedokáže udržet nervy na uzdě a přitom obsluhuje zbraň.
Není to poprvé - na jednom podobném incidentu jsem byl přímo svědkem. stejná situace - noční hra a opět chybný úsudek. A zase jste chtěli rozbíjet hubu mladšímu klukovi, který na noční nedokázal vypnout elektriku a tak pořád svítila dioda o které jste si mysleli že je laser nebo co.
A už tam hrdinové řvali "postav se mi hajzle" a podobné věci jenom potom co si "dovolil" kritizovat další dávku se slovy že už je dávno mrtvej.
Sám vím jaké to je "plašit" že někdo nepřiznává a dá se to odbourat.

V paintballu je třeba přistupovat kladněji a neoznačovat každého hned za terminátora. V době spodního podávání je častější necitlivost zásahů když to dostanu do Vesty se zásobníkama. A osobně nezažívám hry kde se terminátoři objevují. Většinou jde o náhodu nebo nedorozumění. Takže buď trpíte nějakým syndromem hledání Termošů a nebo řešíte věci které nejsou.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to tak trackere, jsme banda psychopatických nasilniku, ja to při nedelnich kazanich chlapcum taky rikam, ale oni mne neposlouchaji a nechteji si vzit prasky... je sice zajimavy ze za tech 10 let sme ještě nikoho nezmlatli, ale z tvých ust to vypada, ze sme to udelali uz mnohokrat a ze se to stane brzy znovu... uvidime
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Aknot
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já jsem byl ten agresor na noční hře a můžu ti klidně povědět jak to bylo. Ale vzhledem k tomu, že máš neustále tendence všechno zlehčovat, tak tvůj kluk byl vlastně úplně v pohodě, ihned disciplinovaně zemřel, nedržkoval, nenadával, nesvítil na nás a vlastně nic nedělal. Hele byl jsi na stejné hře jako já? Používáš kontaktní čočky? Měl jsi lékařem předepsané naslouchátko?
A protože zřejmě všichni trpíme nějakou divnou chorobou mozku jdu si vzít zobání a zabalím si hlavu do alobalu. A ty se zamysli nad tím jestli by jsi náhodou taky neměl zaskočit k lékaři.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
maXim



Založen: 04. 01. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar komunito,
ke hře:
tak trochu mi připomínala Sýrii 2014 (až na počasí a scénář) ..řešili se v podstatě stejné záležitosti, se kterými se jinde tak často nesetkávám...Bubáku ten březen je na Džbáně prokletej..tak příští rok v dubnu Very Happy .

ke konfliktu:
nebyl jsem svědkem, ale jen chci k tomu říct, že fyzické útoky do hry nepatří....je potřeba tu páru udržet pod hrncem.... příště to může dopadnout že padne rána druha, nemocenská, trestný oznámení atd.. raději se ani nezamýšlet nad těmito scénáři...háže to blbé světlo na komunitu a za pár měsíců tu budeme řešit nedostatek hráčů, protože nebudou chtít jezdit na velké akce.

maXim
Brüx Hooves
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: po březen 16, 2015 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Udělat mi to co on tak mu nařežu taky a měl si to řešit tam ale jen si blbě koukal a držel hubu takže o egu a o postoji to je

1) Tracker nebyl přímo u toho jinak by to dopadlo taky trochu jinak
2) myslíš že jsme se měli sebrat a jít někoho zmlátit, protože našeho kamaráda někdo napadnul? Být u toho tak to min se pokusím zarazit, ale jít ho expost zmlátit? To bych byl ještě horší než on, pak by zase přišli zmlátit lidi od něj z týmu nás, ..... a nakonec můžeme ultimátní zápasy a ne hrát paintball

Jaroslave:
Pokud neřekneš, že je špatně někoho fyzicky napadnout a ani se za to neomluvit (stalo se mi, že jsem někoho seřval za to že mě opakovaně trefil, když jsem měl vestu a pak když ze mě adrenalin vyprchal, tak jsem se mu omluvil) a v podstatě napíšeš, že fyzické násilí je na hřišti přijatelnější než případný nepřiznávač (o tom jak přiznal nebo nepřiznal se nechci hádat, tam nemůže dojít ke nějakému dorozumění), tak to schvaluješ jako adekvátní reakci a pak je něco špatně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2015 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 3 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate